01.07.20, 12:40Fot. via Pixabay - Engin_Akyurt / mattthewafflecat

Grozi nam nowa pandemia rodem z Chin?! Agresywny wirus atakuje świnie, zagraża też ludziom!

Niepokojące doniesienia z Chin. Naukowcy w trakcie badań odkryli u świń nowego wirusa, który charakteryzuje się wysoką zaraźliwością i agresją. Co gorsza, według naukowców może o wywołać kolejną pandemię.

Wirus G4 to nowy rodzaj świńskiej grypy, który jak informuje portal Deutsche Welle, ma „[…] wszystkie podstawowe właściwości do infekowania ludzi”. Zajmowali się nim naukowcy z kilku chińskich uniwersytetów i Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w amerykańskim czasopiśmie fachowym PNAS.

Pochodzi on od wirusa H1N1, który w 2009 roku spowodował pandemię. W latach 2011-2018 większość wirusów znalezionych w 30 tysiącach wymazów od świń w rzeźniach to właśnie nowy gatunek, który coraz częściej obserwowany jest u świń od 2016 roku.

Szczególnie niepokojące są doniesienia na temat eksperymentów na fretkach, które wykorzystuje się w badaniach nad grypą, ponieważ mają one objawy podobne do ludzkich. Okazuje się, że G4 jest wysoce zakaźny, namnaża się w ludzkich komórkach oraz powoduje poważniejsze niż inne wirusy objawy u fretek.

Naukowcy nie kryją zaniepokojenia, ponieważ wirus ten może być przenoszony z człowieka na człowieka, dostosowuje się do ludzi, a więc ryzyko pandemii jest większe.

dam/dw.com/pl,Fronda.pl

Komentarze

dopilar2020.07.6 14:03
Cyprian Polak to oszust tak samo jak Grzegorz Wposłudze więc przepowiadanie czyjejś śmierci przez niego to kolejne oszustwo. TYM OSZUSTOM NIE WIERZCIE
Seks kamerki2020.07.1 18:38
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Żenada2020.07.1 16:54
Znowu straszycie?!!!! Ludzi za debili macie?!!
JanP2020.07.1 16:51
Pojadę Dudą. Nie ludzi a piśdzielców.
Robert2020.07.1 16:01
Lechu Keller!..."kretynizacjo..." i setki twoich głupich nicków! Żebyś się wydął i pęk, to na darmo i tak widać, że tu są wszystkie twoje bzdurne wpisy! Dlaczego lubisz się tak poniżać? Masochistą jesteś !? Dziwię się, jak można takie anomalie pisać!?? Gdzie u ciebie jakikolwiek poziom intelektualny???? Brak! A potem masz pretensje, że się ciebie poniża??! Tego pewnie chcesz!
ziemia jest płaska a komuniści tą mądrzy ludzie2020.07.1 15:48
G4 to nowy wirus a G5 to fale elektromagnetyczne które go roznoszą. Tak mówią "eksperci" na jutubie
naczelny rabin Kremla Radziszewski2020.07.1 15:14
uważa, że 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
Jan Radziszewski2020.07.2 1:40
podszywający się żydzie za nie dalej jak 3 i 3 m-ce żydów NIET i NIE BUDIET na ziemi szczególnie tych co żydami nie są /Ap 2.9 i 3.9) bo anioły waszego cezara /J 19,15; Ap 12,3 nn) was zabiorą do Jego wiecznego carstwa gdzie będziecie doświadczać extatycznych stanów radości i szczęścia w jeziorze ognia i siarki /(Ap 20,15)
naczelny rabin Kremla Radziszewski2020.07.1 15:13
ostrzega: 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 !
Jan Radziszewski2020.07.1 17:54
żydzie naczelny Raabe - dopisujący moje nazwisko - ot Kary dla tych, co robili podziały, dzielili Opuszczaliśmy się do kolejnych kręgów. W jednym z nich widziałam, jak duszę rąbały na kawałki dwa ogromne demony, w takich skórzanych fartuchach, z siekierami. Rozrąbywały. Robiły to powoli. Rąbały duszę, ale krwi nie było. Był tylko ból. Był wrzask. Krwi nie było. Mówię: „A dlaczego nie ma krwi?” – „Krew należy do Pana”, – powiedział Anioł. – „W piekle nie ma wody i krwi, ponieważ należą one do Pana. Krwi nie ma, ale od tego ból nie staje się mniejszy”. Przypomniałam, że – tak, przecież Krew Chrystusa – ona odkupiła wielu. Zapytałam: „Dlaczego rąbią ich na kawałki?” – „To są ci, którzy robili podziały na ziemi,- uzyskałam odpowiedź. Mówię: "Jak to? Jaki podział?" - "Oni dzielili rodziny. Robili podziały w pracy. Doprowadzali ludzi do tego, aby rozerwać, złamać. Oni robili podziały w rodzinach, kościołach. Wszędzie, gdziekolwiek się zjawili, służyli sobie i tylko sobie. A teraz odczuwają rozdział w pełnym zakresie - teraz ich się dzieli. Oto tak samo, na żywo, rozrywali oni cerkiew”. I znowu, podniósłszy oczy do góry, w myślach podziękowałam Bogu, że tego u mnie nie było, że Pan i od tego mnie ochronił na ziemi; że nawet myśli o rozdzieleniu u mnie nie było. To znaczy, że już do tego kręgu nie trafię. Alleluja! Nie trafię tam! Chwała Panu! (Strach pomyśleć o tych osobach rządzących i politykach, którzy, świadomie i nieustannie realizują zasadę: „Dziel i rządź”. Jak do nich dotrzeć, aby zrozumieli swój grzech? -
naczelny rabin Kremla Radziszewski2020.07.1 15:12
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 !
Jan Radziszewski2020.07.1 17:57
żydzie dopisujący moje nazwisko - wkrótce dołączysz do Sekielskiego ++++++++ zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Jan Radziszewski2020.07.1 14:24
jak to coś atakuje świnie a nie bydło to wiadomo że nie Chiny za tym stoją tylko przewrotni z natury żydzi biada im wszakże bo Pan 13.03. 2020 zapowiada kary dla tego bogobójczego narodu (J 19,15) +++ Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Lekarz Radziszewskiego2020.07.1 15:07
Nie mam już do niego siły, trzy razy uciekał z oddziału, leków nie bierze. Frondo pomóż.
Karol S.2020.07.1 16:08
LECHU....vel "kretynizacjo ''' ! Faktycznie, nie mamy do ciebie cierpliwości! Pewnie to ty uciekłeś z psychiatryka!? Nie ma z kim pisać! Olewamy cię! Szkoda nam czasu na ciebie! Dlatego widać, że sam do siebie piszesz i sam sobie odpowiadasz, pod różnymi nickami! NO CÓŻ? ".... GŁUPICH NIE SIEJĄ, NIE ORZĄ,.... TYLKO SIĘ SAMI MNOŻĄ...".!? PRAWDA?
Jan Radziszewski2020.07.1 17:47
Raabe udający jakoby lekarza - tylko 3 i 1/4 roku a Budiet bardzo radośnie i wesoło radować tzw słynne dziewicze Hurysy z Raju Mahometa tj diabły cezara /J 19,15) zboczonym sexem Sado Macho i to nie na łożach z Brokatu tylko w płomieniach ognia i siarki /Ap 20,15)
ludzkie uczucie2020.07.1 13:59
boję się o Gretkowską i o Bońka, który puścił Bąka
Ciekawy2020.07.1 13:57
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo zostaną na Ziemi tylko Ci bogaci "dobroczyńcy" od szczepionek.
anonim2020.07.1 13:51
Pamiętam, że przechodząc świńską grypę miałem 39 stopni gorączki. Nie ma żartów.
boję się o POplatfusów2020.07.1 13:44
za dużo tam różowych świnek, ale dumam sobie że po 12 rząd i Duda poradzą sobie z tą zarazą
ladychapel2020.07.1 13:24
Czy potrzebny jest szturm modlitewny?
taro2020.07.1 13:15
ja wiem tylko jedno, agresywne,ideologiczne, czerwone swinie zarazaja i otumaniaja ludzi.
ladychapel2020.07.1 14:00
Niestety... A tylu ludzi mimo wszystko na Polską Zjednoczoną Przaicę Rzeczpospolitej oddaje swój głos...
Zatroskany2020.07.1 13:06
Jezu w Tobie nasza nadzieja. Amen. :)
Anonim2020.07.1 13:01
atakuje świnie! no to PiSdziaki mają przeybane...
Przeciw kretynom2020.07.1 13:09
Ty jako świński zyeb zdechniesz już po tym jak się zorientujesz, że Andrzej Duda znowu będzie Prezydentem Polski
marta2020.07.2 7:58
Chamski dureń z Pana.
czekista2020.07.2 9:57
Ktory z tych dwoch jest chaskim durniem?