Gowin staje w obronie prof. Maksymowicza: Wojtku, jesteś dla mnie autorytetem  - zdjęcie
17.04.21, 14:05Fot. screenshot - YouTube (polsatnews.pl, Radio Maryja)

Gowin staje w obronie prof. Maksymowicza: Wojtku, jesteś dla mnie autorytetem

12

- „Wojtku, pozwól że wyrażę pełną solidarność i chcę powiedzieć, że jesteś dla mnie, dla nas wszystkich i dla milionów Polaków wielkim autorytetem i chciałbym, żeby te słowa wybrzmiały dzisiaj bardzo mocno” – mówił na dzisiejszej konwencji Porozumienia wicepremier Jarosław Gowin, kierując swoje słowa w stronę prof. Wojciecha Maksymowicza.

Trwa konwencja Porozumienia. Lider ugrupowania Jarosław Gowin zapowiedział w jej trakcie, że Porozumienie będzie partią działającą za rzecz przedsiębiorców i klasy średniej, partią zwiększającą kompetencje samorządów, łączącą rozwój gospodarczy z ekologizmem i partią przyjaznego rozdziału państwa od Kościoła.

W czasie swojego wystąpienia wicepremier stanął też w obronie prof. Wojciecha Maksymowicza.

- „Wojtku, pozwól że wyrażę pełną solidarność i chcę powiedzieć, że jesteś dla mnie, dla nas wszystkich i dla milionów Polaków wielkim autorytetem i chciałbym, żeby te słowa wybrzmiały dzisiaj bardzo mocno”

- mówił polityk.

Prof. Wojciech Maksymowicz, poseł Porozumienia, zdecydował się w ub. tygodniu opuścić klub parlamentarny PiS. Taką decyzję podjął po tym, jak Ministerstwo Zdrowia zażądało informacji na temat eksperymentów z dziedziny neurochirurgii, które nadzorował na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz publicznie wysnuł przypuszczenie, że prof. Maksymowicz wykonywał eksperymenty medyczne przy wykorzystaniu ciał martwych płodów. Ministerstwo domaga się informacji nt. eksperymentów medycznych w dziedzinie neurochirurgii z lat 2013-2020. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

kak/niezależna.pl

Komentarze (12):

Katarzyna2021.04.18 14:23
Szkoda,że pan nie jest autorytetem dla przyzwoitych Polaków.Hańbą jest koalicja z tymi kombinatorami z Porozumienia .Strzeż nas Panie od zdrajców i sprzedawczyków.
Maciej Piwowar2021.04.17 19:56
Pora na Wcześniejsze Wybory .Czyli Polityczne Plewa ( Porozumienie J.G.poparcie 0,9% ) Muszą znikać z sceny politycznej.Solidarna Polska Z.Z. poparcie 5,1-6,2%.
czekista2021.04.17 19:53
"...jesteś dla mnie, dla nas wszystkich i dla milionów Polaków wielkim autorytetem..." pisze wielki autorytet tow. Gówin...A niby jakim prawem?...Hawkh....
Zatroskany2021.04.17 18:16
Rozpoczęła się gra, Gowin znalazł niszę w społeczeństwie i wreszcie nadarzyła się okazja, temat. Słowa "Wojtku pozwól że... i dla milionów... wybrzmiały dzisiaj bardzo mocno" to sugestia, znak. Następny po Hołowni, Trzaskowskim zwodziciel. POgadał z Tuskiem... może niech zaśpiewa jakąś PiOsenkę.
"Filip" i K U R W Y białoruskie próbują!2021.04.17 15:53
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
"Filip" i K U R W Y białoruskie próbują!2021.04.17 15:54
Ich "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Ich "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB.
"Filip" i K U R W Y białoruskie próbują!2021.04.17 15:53
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Filip2021.04.17 15:38
Utrata władzy przez PiS w niedługiej perspektywie, to najlepsza możliwość dla naszego kraju. Teraz mamy najgorszą władzę od 1989 roku i dla dobra Polski należy ją usunąć. Prezes PiS-u realizuje strategiczne cele Władimira Putina, polegające na rozwalaniu Unii Europejskiej. Rosja bez Unii Europejskiej będzie mogła Polsce dyktować warunki. Rosyjskie służby specjalne cztery lata temu doprowadziły do zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, a potem chciały doprowadzić do jego reelekcji. W związku z tym Joe Biden nałożył sankcję na Rosję. Andrzej Duda przez dłuższy czas nie uznawał zwycięstwa wyborczego Joe Bidena, co świadczy o jego niekompetencji w sprawach polityki zagranicznej. Manifestowanie sojuszu politycznego Mateusza Morawieckiego z Matteo Savinim i Victorem Orbanem prowadzi nas w objęcia Władimira Putina. Jeszcze żadna władza od 1989 roku nie zaszkodziła Polsce, tak jak PiS. Trzymam szampana, który wypiję z okazji przegranych wyborów i utraty władzy przez PiS. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Jest posłusznym wykonawcą rozkazów Prezesa PiS-u. Polacy zasługują na lepszego Prezydenta.
Lolo2021.04.23 11:20
Szabesgoy szuka miejsca na interes.
Foster2021.04.17 14:37
Nie tylko on - jest ich wielu.
Hhehheheh2021.04.17 14:24
Wojna na prawicy, trup się ściele:)))) https://natemat.pl/348797,zarzuty-wobec-maksymowicza-autorem-dzialacz-pro-life-mariusz-dzierzawski
Anonim2021.04.17 14:23
Czekamy na dowody od pana plakatowego Dzierżawskiego.