Fatalne wieści! Piątek nie zagra na Euro, czeka go operacja - zdjęcie
14.05.21, 08:50Screenshot Youtube

Fatalne wieści! Piątek nie zagra na Euro, czeka go operacja

2

Bardzo złe informacje na fanów reprezentacji Polski. Krzysztof Piątek złamał kostkę i nie będzie mógł pojechać na EURO.

Piłkarz doznał urazu w trakcie środowego spotkania Bundesligi, w którym Hertha Berlin podejmowała Schalke Gelsenkirchen. Niestety, badanie potwierdził najgorsze przypuszczenia i reprezentanta Polski czeka operacja.

Tak poważny uraz i konieczność przeprowadzenia zabiegu oznacza, że Piątek z gry będzie wykluczony co najmniej na kilka miesięcy. Informację o stanie zdrowia polskiego piłkarza przekazał za pośrednictwem Twittera profil „Łączy nas piłka”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (2):

kibic2021.05.14 10:06
Szkoda chłopaka, ale dla reprezentacji to dobrze. Dostanie szanse ktoś nowy i nie trzeba będzie czekać miesiącami kiedy Piątek się odblokuje !!!
Anonim2021.05.14 9:59
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Wspierajcie Polskę ---------- napiszcie sprzedawcom w sieci że jak nie mają oferty poczty polskiej u siebie to nie będziecie u nich kupować -------------- poco dawać zarobić obcym firmom ----------- polskie firmy muszą zarabiać ------------ POLSKA SIE LICZY---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------