Europejska reakcja na zamachy: Fortepian, kreda i kwiaty. A islamiści się z nas śmieją i planują kolejne ataki - zdjęcie
23.03.16, 19:25

Europejska reakcja na zamachy: Fortepian, kreda i kwiaty. A islamiści się z nas śmieją i planują kolejne ataki

18

Po zamachu w Paryżu Europejczycy wystawili fortepian z wymalowaną pacyfką i śpiewali „imagine”. Po atakach terrorystycznych w Brukseli, Europejczycy wzięli kredę i pisali na asfalcie hasła nawołujące do pokoju i miłości. Feministki z Kolonii po sylwestrowych napaściach na kobiety rozdawały imigrantom kwiaty. Boję się, jaka będzie  reakcja na kolejne zamachy, które na pewno nadejdą. Dżihadyści z nas się śmieją. I mają rację.

„Pijmy dzisiaj dumnie krieka, zajadajmy się frytkami i goframi. Bo nawet, jeśli nie możemy się obronić przed atakami, możemy pokazać, że nie zawładnie nami strach.” – brzmi fragment  oświadczenia opublikowanego przez przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji w Brukseli.

Oczywiście, że należy żyć dalej i nie pozwolić na to, by zawładnął nami strach. Jednak niedorzeczne są takie postawy jak rada europosłanki PO Julii Pitery „Nie panikujmy! Zamachy to nic nowego!” i Komitetu Obrony Demokracji, by dalej dumnie zajadać się frytkami. W obliczu tego co  się dzieje, brzmią jak kpina.

Mamy do czynienia z czymś co wygląda jak islamska hijra (zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki), a zachodni styl stworzył zniewieściałych chłopaszków zamiast mężczyzn. Noszą idealnie dopasowane spodnie rurki, nawet stoją po nocach w kolejce, by zakupić modne buty. Piją „dumnie” sojowe latte i nie są w stanie odkręcić słoika. Co jakiś czas kpią z moherów i z wartości przez nich wyznawanych.

I mamy muzułmanów ze swoim radykalizmem i świętą księgą. Edukowani od dziecka, że „nie ma boga prócz Allaha”. Wiedzą co należy robić z niewiernymi.

„I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!”

Koran 2:191

Europejczycy chyba  nie zdają sobie sprawy, kim według muzułmanów są ci „niewierni”. Otóż – jest to każdy, kto nie wyznaje powyższej zasady wpajanej muzułmanom od dziecka. Łatwo można się domyślić, że ci „tolerancyjni” zniewieściali mężczyźni, mimo że wyznają „neutralność światopoglądową”, czy „potwora spaghetti”, również idealnie wpisują się w definicję „niewiernego”.

„Terrorystą jest się bez względu na pochodzenie, kolor skóry, czy kulturę, z której się wywodzimy”- pisze na Facebooku Jarek Marciniak, uczestnik Komitetu Obrony Demokracji, który dodatkowo cytuje słowa Ryszarda Kapuścińskiego, mówiące o tym, że „Światu grozą trzy plagi, trzy zarazy. Pierwsza - to plaga nacjonalizmu. Druga - to plaga rasizmu. Trzecia - to plaga religijnego fundementalizmu.Te trzy plagi mają te samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność.

Jest to przykładowa postawa, która pokazuje, że mimo kolejnych zamachów, Europejczycy niczego się nie nauczyli. Postawa, która doprowadza do kolejnych tragedii. Postawa, która prowadzi do zakłamywania rzeczywistości – w imię tolerancji nie będziemy więc słyszeć o motywie postępowania danego zamachowca, bo jakoś dziwnie się składa, że zwykle jest to wyznawca islamu. Nie usłyszymy o radości wśród innych muzułmanów wywołanej zabiciem niewiernych. A jeśli belgijski nauczyciel ośmieli się wspomnieć o zachowaniu swych muzułmańskich uczniów, którzy wiwatowali, że trwa walka dla Allaha, który ich wynagrodzi, za chwilę skutecznie zostanie uciszony przez tych, którzy zagrożenie wciąż widzą po stronie prawicy, czy jak ujął to Janusz Palikot, „nacjonalistów z ISIS i narodowców w Europie, którzy wspólnymi rękami chcą zniszczyć nasz świat!”

Na kryzys Europy potrzebne jest „więcej Europy”, na kryzys migracyjny „większa otwartość”, a na kryzys terrorystyczny kreda, kwiaty i fortepian. W ostateczności jakaś unijna dyrektywa zakazująca zamachów.  Na głupotę lewicy potrzebny kubeł zimnej wody, albo spotkanie z dżihadystą.

Zamiast nawoływać do „zajadania się goframi”, weź różaniec i pomódl się za Europę, o roztropność za rządzących i o pokój na świecie. Uwierz w to wreszcie, że Chrystus zwyciężył, nawet jeśli ta droga prowadziła przez krzyż. Idź na siłownię, na kurs samoobrony, apeluj o powszechny dostęp do broni. A rządzący mają służby, by odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo obywateli danego państwa, więc niech wreszcie odrzucą polityczną poprawność i staną w Prawdzie. Bo „tylko Prawda wyzwala.” Jeśli nic nie zmienimy, czeka nas kolejna kreda, fortepian i kwiaty.

Karolina Zaremba

<<< JAK ŻYĆ BY PO PROSTU .... ŻYĆ WIECZNIE! ZOBACZ! >>>

 

<<< 10 PORAD JAK PRZEŻYĆ W DNIACH OSTATECZNYCH >>>

 

<<< CAŁA PRAWDA O BANKSTERACH! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>

 

<<< CZY WIESZ ŻE ŚMIERĆ .... NIE ISTNIEJE! >>>

    

Komentarze (18):

anonim2016.03.23 19:54
Zrozumiałam że według autorki najpierw mam chwycić za różaniec, pomodlić się a potem chwycić za broń i strzelać do potencjalnych terrorystów albo skonstruować bombę i wysadzić ich wszystkich w powietrze. Ale czym wtedy będę różnić się od nich. Chyba tylko tym że oni mordują w imię Allacha a my będziemy mordować w imię Chrystusa. Ja osobiście wybieram kwiaty i fortepian
anonim2016.03.23 20:06
Oj Agaga. Chrystus w Jerozolimie rozpieprzył stragany:-)
anonim2016.03.23 20:11
Kwiaty, fortepiany, marsze itp. bzdury nie powstrzymają bandytów, którzy posługują się bombami i nie straszna dla nich śmierć w imię ideałów (choćby najbardziej opętańczych).
anonim2016.03.23 20:16
Weźmy wszyscy kredki i ruszajmy na terrorystów. I nie bójmy się, bo ponoć mamy się nie dać zastraszyć.
anonim2016.03.23 20:20
Aha, i jeszcze do Agaga: TAK, chwytać za broń! Ja rozumiem, że nie wszyscy się do tego nadają, ale kwiaty i fortepiany to głupota którą może pisać tylko ktoś, kto nie ma własnej rodziny i nie rozumie co to znaczy kochać ludzi!!! Czym się będziesz różnić??? A czym się różni człowiek, który zabija broniąc własnego dziecka od człowieka, który zabija czyjeś dziecko??? Jeden i drugi zabija. Pomyśl i się zbudź, zamiast powtarzać chore półprawdy i wygodne kłamstewka, a jeśli sama nie masz jaj, żeby bronić siebie i swoich bliskich, to przynajmniej nie przeszkadzaj tym którzy są na to gotowi.
anonim2016.03.23 20:40
@Whitefire Mylisz pojęcia. Pisałam o sobie jak o zwykłym przykladowym Kowalskim. Od walki z terroryzmem są odpowiednie służby. Ja jako zwykły człowiek nie mam najmniejszego zamiaru chwytać za broń aby strzelać do potencjalnych terrorystów. I to nie ma nic wspólnego z ochroną moich najbliższych czy moim tchórzostwem. I nie mam zamiaru przeszkadzać Ci w swojej obronie. Zastanawiam się tylko bohaterze jak chcesz to zrobić. Wystrzelać wszystkich muzułmanów. No ok. Tylko nie zapomnij o dzieciach bo kto wie co z nich za parę lat wyrośnie. A jeżeli chodzi o obronę moch najbliższych to gdybym stanęła twarzą w twarz z mordercą to gotowa byłabym i zabić i sama zginąć aby ochronić najbliższych. Ale w terroryzmie tak to nie działa więc ja jako zwykły Kowalski zostawiam walkę tym którzy są do tego szkoleni i powolani. I tak jak pisałam dalej trztmam się tych kwiatów a nie karabinu
anonim2016.03.23 21:42
pppppacyfka- Znak ten występował znacznie wcześniej niż w roku 1958. Używany był już w średniowieczu, a niektórzy twierdzą, że nawet w starożytności. Funkcjonował wtedy pod nazwą „Krzyż Nerona” (św. Piotr został ukrzyżowany na odwróconym krzyżu w Rzymie za czasów Nerona) i był znakiem satanistycznym, a więc takim, którym posługiwali się ludzie służący szatanowi. Nawet współcześnie, w czasie czarnych mszy, z tyłu ołtarzy, widnieje właśnie ten symbol.
anonim2016.03.23 21:59
Kredki ? Ci ludzie są już straceni. Kompletny krach zachodniej cywilizacji ...
anonim2016.03.23 22:25
Jeśli kreda święcona to pomoże.
anonim2016.03.23 22:40
@ Agaga: nie będę się wdawał w głębsze dyskusje, zwrócę tylko twoją uwagę na fakt że zarówno artykule, jak i w większości krytyki dotyczącej postawy typu "fortepian+kredki" chodzi przede wszystkim o postawę Kowalskiego wobec POLITYKÓW i oczekiwań wobec działań które będą podejmowane przez RZĄDY.
anonim2016.03.23 23:03
Kwiaty, fortepian... A coz one znacza? Sa puste. Nie znacza nic. Bez Boga w sercu-nic nie ma sensu a staje sie tylko pustym bebnem. Belgia, Francja, Niemcy, Szwecja, Holandia itd wybraly zycie bez Boga, a zycie bez Boga jest dokladnie tym czego przedsmak otrzymali-to chaos, to smierc, to desperacja I klamstwo. Kto nie jest z Bogiem-to jest przeciw Bogu. Innej opcji nie ma chociaz wiele sofistow piekne slowka dobiera aby ta prawde ukryc. Zycie bez Boga jest pieklem. Kropka.
anonim2016.03.23 23:42
Anna-C.l.s Rozumiem, że wierzący, którzy zginęli, stracili bliskich czy zostali ranni w tym zamachu też są temu winni?
anonim2016.03.24 1:19
K.Z niestety, zawsze beda ofiary-I bardzo czesto te niewinne ale one wlasnie placa cene za przynaleznozc do narodu ktory sie od Boga odwrocil. Tak jak zadamy od Islamistow aby wzieli odpowiedzialnosc za swoich samobojczych bombiarzy I zamiast gadac puste farmazony o tym jak bardzo sa pokojowi-musza to okazac w akcji, w czynach. Dopoty, dopoki spolecznosc nie wezmie odpowiedzialnosci za przestepstwa ktore maja zrodlo w nich samych-dopoty niewinni z tej spolecznosci beda ponosili cene. Wierni w Belgi ponosza cene za niewiernosc swoich wlasnych rodakow-taka jest prawda-czy sie nam to podoba czy nie. Smutne-tak ale moze dzieki temu dojdzie do przebudzenia
anonim2016.03.24 7:07
@KZ Gdybyś przeczytał Ewangelię to tam jest odpowiedź... Co do tekstu "Imagine" to jeden z najbardziej szkodliwych lewackich wypocin Sir Johna. Fortepiany są raczej neutralne... "Albo myślicie, że owych osiemnastu, na których zawaliła się wieża w Siloe i zabiła ich, było większymi winowajcami niż inni mieszkańcy Jerozolimy? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie."
anonim2016.03.24 8:23
Oj nie bagatelizowałbym... To jest bardzo roztropna, postępowa odpowiedź, będąca jednocześnie potężną bronią masowego rażenia. Przecież ci islamscy terroryści będą masowo umierać... ze śmiechu! Coś jak w skeczu Monty Pythona o najśmieszniejszym dowcipie świata!
anonim2016.03.24 13:53
A co mają zrobić zwykli ludzie? Sprowadzić się do poziomu terrorystów i zaatakować muzułmańskich sąsiadów? Brzmi jak doskonały plan...
anonim2016.03.24 14:09
A może by tak przywrócić karę śmierci za terroryzm? Jako specjalny smaczek dla islamistów - katem byłaby kobieta!
anonim2016.03.24 17:14
@Macool1974 - na razie nie umierają, ale to dlatego że nie oglądają filmików z Polski:-) @Prorok - a egzekucje przeprowadzać w rzeźni w towarzystwie zabitych świń:-)