Dziś o 20:00 ostatnie orędzie odchodzącego Prezydenta do Narodu - zdjęcie
04.08.15, 10:07

Dziś o 20:00 ostatnie orędzie odchodzącego Prezydenta do Narodu

6

Kadencja Bronisława Komorowskiego minie w czwartek. W tym dniu odbędzie się uroczysta inauguracja prezydentury Andrzeja Dudy - złoży on przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i przejmie zwierzchnictwo nad siłami zbrojnymi.

Dlatego, jak poinformowała szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek, dziś o godzinie 20:00 odchodzący prezydent Polski wygłosi orędzie do Narodu. Nikt nie wie o czym Pan Prezydent będzie mówił. Może publicznie uczyni żal za grzechy jakie popełnił będąc głową Państwa Polskiego - jak in vitro, a może wygłosi piękną mowę pochwalną w stronę rządu wygaszania Polski czyli PO-PSL. Fakt jest taki, że to ostatnie publiczne przemówienie tego prezydenta.

mm/Polskie Radio

Komentarze (6):

anonim2015.08.4 11:00
Na szczęście to ostatnie! Uff! Niech już jedzie do Budy Ruskiej i tam otwiera gębę tylko do Kaszalotki! Naród ma dość bredzisława i jego głupoty!
anonim2015.08.4 11:34
Czyżby kolejna porcja iście wojennej retoryki i żałosna próba irracjonalnego zastraszania społeczeństwa?? A może Pan Prezydent czymś pozytywnym jednak zaskoczy?? We'll see... :)
anonim2015.08.4 12:59
Wiadomo co będzie ostatnim tematem przemówienia prezydenta. Będzie śmieszyć, tumanić przestraszać. Będzie mobilizować i wzywać do odporu, postraszy że jeszcze tu wróci. Jako triumfator.ofkors. Na koniec odszczekiwania dworskim prześladowcom podziękuje swoim wyborcom, jeszcze raz pogrozi pięścią w stronę nienawistnego Żoliborza gdzie nienawistnie milczy Jarosław z kotem. Gadania nie będzie końca. Obstawiam godzinkę. Wolę obejrzeć "Kłopoty z tribblami". Widok uśmiechniętego Wolkanina jest fascynujący.
anonim2015.08.4 14:59
Słuchajcie trolle, lemingi i reszta czytelników
anonim2015.08.4 15:03
Zamiast skasować wysłałem. Teraz muszę dokończyć zdanie, żeby miało sens i nie obrażało: " i reszta czytelników Gazety Wyborczej i Polityki".
anonim2015.08.5 9:37
Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. Mt 18,6-7 Panie prezydencie może sąd ludzki za wprowadzenie moralnego zła na jakie Pan przez okres swojej kadencji zezwolił ominie Pana, ale proszę pamiętać, że kiedyś stanie Pan przed Najwyższym Sądem i wtedy zda Pan relację z każdej bezmyślnie podpisanej ustawy...