Trzeba przyznać, że dla katolików dzień końca świata jest codziennym wyczekiwaniem na ponowne przyjście Pana Jezusa Chrystusa. Dlatego codziennie rano modlimy się o to, by godnie przygotować się na ostateczne przyjście Boga na Ziemi. 

Ze względu na naszą małość, Bóg daje nam znaki. Czy to na Niebie czy na Ziemi, byśmy zawsze pamiętali, że nasze ziemskie życie jest tylko marnością, a nie celem ostatecznym. Święta Faustyna, mistyczka zostawiła nam w swoim "Dzienniczku" kilka śladów tego, co może nas wkrótce spotkać. Jednym z takich znaków jest to co dzieje się współcześnie na naszym nieboskłonie. Dotyczy ono znaku krzyża na niebie. 

W zeszłym roku amerykańscy naukowcy z NASA odkryli, że na orbicie ziemskiej pojawił się nowy księżyc! Nowy obiekt nosi nazwę 2014 OL339 i jest asteroidą. Obiega Słońce w ciągu roku ziemskiego i jest stosunkowo blisko Ziemi! Proroctwo Faustyny mówi zaś jasno o asteroidzie, który z kuli przeistoczy się w krzyż olśniewający Ziemię! Na zdjęciach NASA widać wyraźnie, że asteroid-satelita, pierwotnie kulisty, przybrał już podłużny kształt. Zaczynają też formować się "ramiona", które mogą ostatecznie upodobnić go do kształtu krzyża! A więc "z kuli przeistoczy się w krzyż"!

Co wtedy się stanie? Według Faustyny: "z krzyża (...) popłynie wielkie światło, które oświeci Ziemię do dnia ostatecznego". Ludzie zaczną mdleć, lamentować, aż ogarnie ich śmierć. W ten sposób zdaniem św. Faustyny Jezus apeluje do ludzi o nawrócenie. 

Dziś będziemy świadkami tego, że o 2 w nocy asteroida oznaczona jako 2004 BL86 i która ma pół kilometra średnicy, zbliży się do Ziemi. "Nie jest może tak wielka jak ta, która 65 mln lat temu doprowadziła do wygięcia dinozaurów, ale gdyby trafiła w Ziemię, mogłaby zmienić życie na naszej planecie" - informują naukowcy z NASA.

"Asteroida 2004 BL86 to zaledwie kosmiczny pyłek. Jednak potencjalne skutki spowodowanymi uderzeniami z tej wielkości ciał niebieskich mogą doprowadzić do zagłady naszej cywilizacji. W tym kontekście eksperci NASA przywołują m.in. wydarzenia w Czelabińsku z 2013 roku. Ich zdaniem pokazują one, że nasz Układ Słoneczny jest bardzo aktywny" - informuje TVP Info.

Zatem: Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię (...) Czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy czas ten nadejdzie (Mk 13, 33)

Philo