Dziś może być koniec świata! - zdjęcie
26.01.15, 09:25Asteroida, oznaczona jako 2004 BL86, ma aż pół kilometra średnicy (fot. Wikipedia)

Dziś może być koniec świata!

27

Trzeba przyznać, że dla katolików dzień końca świata jest codziennym wyczekiwaniem na ponowne przyjście Pana Jezusa Chrystusa. Dlatego codziennie rano modlimy się o to, by godnie przygotować się na ostateczne przyjście Boga na Ziemi. 

Ze względu na naszą małość, Bóg daje nam znaki. Czy to na Niebie czy na Ziemi, byśmy zawsze pamiętali, że nasze ziemskie życie jest tylko marnością, a nie celem ostatecznym. Święta Faustyna, mistyczka zostawiła nam w swoim "Dzienniczku" kilka śladów tego, co może nas wkrótce spotkać. Jednym z takich znaków jest to co dzieje się współcześnie na naszym nieboskłonie. Dotyczy ono znaku krzyża na niebie. 

W zeszłym roku amerykańscy naukowcy z NASA odkryli, że na orbicie ziemskiej pojawił się nowy księżyc! Nowy obiekt nosi nazwę 2014 OL339 i jest asteroidą. Obiega Słońce w ciągu roku ziemskiego i jest stosunkowo blisko Ziemi! Proroctwo Faustyny mówi zaś jasno o asteroidzie, który z kuli przeistoczy się w krzyż olśniewający Ziemię! Na zdjęciach NASA widać wyraźnie, że asteroid-satelita, pierwotnie kulisty, przybrał już podłużny kształt. Zaczynają też formować się "ramiona", które mogą ostatecznie upodobnić go do kształtu krzyża! A więc "z kuli przeistoczy się w krzyż"!

Co wtedy się stanie? Według Faustyny: "z krzyża (...) popłynie wielkie światło, które oświeci Ziemię do dnia ostatecznego". Ludzie zaczną mdleć, lamentować, aż ogarnie ich śmierć. W ten sposób zdaniem św. Faustyny Jezus apeluje do ludzi o nawrócenie. 

Dziś będziemy świadkami tego, że o 2 w nocy asteroida oznaczona jako 2004 BL86 i która ma pół kilometra średnicy, zbliży się do Ziemi. "Nie jest może tak wielka jak ta, która 65 mln lat temu doprowadziła do wygięcia dinozaurów, ale gdyby trafiła w Ziemię, mogłaby zmienić życie na naszej planecie" - informują naukowcy z NASA.

"Asteroida 2004 BL86 to zaledwie kosmiczny pyłek. Jednak potencjalne skutki spowodowanymi uderzeniami z tej wielkości ciał niebieskich mogą doprowadzić do zagłady naszej cywilizacji. W tym kontekście eksperci NASA przywołują m.in. wydarzenia w Czelabińsku z 2013 roku. Ich zdaniem pokazują one, że nasz Układ Słoneczny jest bardzo aktywny" - informuje TVP Info.

Zatem: Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię (...) Czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy czas ten nadejdzie (Mk 13, 33)

Philo

Komentarze (27):

anonim2015.01.26 9:40
Pewien ksiądz mówił, że kilkanaście lat temu a może kilkadziesiąt (nie pamiętam dokładnie) w Polsce w nocy było widoczne pewne zjawisko. Otworzyło się Niebo, było widać świętych, cuda. Dużo ludzi wtedy zmarło na serce ze strachu, wielu się nawróciło.
anonim2015.01.26 9:52
@arbiter Ani w połowie nie umiałbym wyrazić swojego żalu z braku zadośćuczynienia, nawet do połowy swoich możliwości - a mniej niż połowę z tych, których obraziłem, choć w połowie chciałbym przeprosić o połowę bardziej, niż na to zasługujecie...
anonim2015.01.26 10:11
pełen odlot w sensie dosłownym
anonim2015.01.26 10:14
Redaktorze "Obiega Słońce w ciągu roku ziemskiego i jest stosunkowo blisko Ziemi!" się mi podoba lepiej, niźli wersja poprzednia. A za skasowanie mojego krytycznego wpisu się nie obrażę:-)
anonim2015.01.26 10:23
No to ja rozumiem, że @arbiter już był u spowiedzi, zadośćuczynił Bogu i bliźnim (również tym, których tu obrzygiwał na Frondzie). Wszyscy się również doczekaliśmy oficjalnych przeprosin za wielokrotne pomawianie i obrażanie. Tylko nie zauważyłem kiedy, może byłem wtedy chory.
anonim2015.01.26 10:26
a moglibyście napisać w którym miejscu w Dzienniczku tak pisze???
anonim2015.01.26 10:36
@arbiter Ty jak zawsze wszystko masz na export, a nic dla siebie... Jakbym Cię nie znał , to pomyślałbym, żeś altrusta nad altruistami... Więc pomyśl wreszcie o sobie. Już za same bany jakie tu dostałeś, nie zdążysz zadośćuczynić do drugiej w nocy... O innych Twoich publicznych grzechach i grzeszkach nie wspomnę. Zadośćuczynienie zostaw sobie na czyściec bo teraz nie ma już czasu. Tymczasem żałuj. Poszukaj też za dnia jeszcze jakiegoś księdza, żebyś po nocy nie latał i ludziom głowy nie zawracał jak to wszystko dziać się zacznie. Ja ze swej strony za moje niedoskonałości jako zadośćuczynienie czas ofiaruję jaki Ci poświęciłem, nie żebym chciał Cię nawrócić (bo to kazdy musi zrobić sam), ale żeby chociaż częściowo zneutralizować szkodnictwo jakie tu uprawiasz. Tak sobie myślę. Jest jeszcze pare godzin... Jaruzelski, patrz, taki twardziel był, a wymiękł... Może i Ty...? Widzisz jaki ja jestem i jak dobrze Ci życzę...:-)
anonim2015.01.26 10:38
@AHAWA Fragment 83 w dzienniczku Św Faustyny.
anonim2015.01.26 10:42
błąd literowy- dinozaury wyginęły a nie się wygięły :) Koniec Świata dla każdego następuje wtedy gdy wyrzeka się Jezusa Chrystusa
anonim2015.01.26 10:43
Kompromitujące nonsensy godne "Superexpressu" itp. pism dla idiotów. Po pierwsze: ta asteroida nie ma szans na uderzenie w Ziemię przynajmniej w ciągu najbliższych stu lat. Po drugie: nawet gdyby uderzyła za te kilkaset lat to najprawdopodobniej nie wywołałoby to żadnego istotnego skutku, poza zabiciem stada rybek.
anonim2015.01.26 10:45
Hej gdzie te zdjęcia??? bo nigdzie ich nie widać!! "Na zdjęciach NASA widać wyraźnie, że asteroid-satelita, pierwotnie kulisty, przybrał już podłużny kształt. Zaczynają też formować się "ramiona", które mogą ostatecznie upodobnić go do kształtu krzyża!"
anonim2015.01.26 10:51
Co za bzdety. Obiekt odkryty 11 lat temu. Dokładne dane dotyczące planetoidy: http://news.astronet.pl/7554
anonim2015.01.26 11:09
@ufam Ładnie napisałeś ci jest końcem świata.
anonim2015.01.26 11:50
arbiter; masz zbyt wielkie mniemanie o sobie; ci wszyscy , którzy niby Ciebie "pomawiały i obrażały" nie mogły wytrzymać Twojej zakłamanej postawy i ignorancji, i ja to jestem w stanie zrozumieć, gdy ktoś mówi ,że nikt nam nie udowodni,że "białe jest białe a czarne jest czarne"
anonim2015.01.26 12:36
To z tego wielkiego krzyża
anonim2015.01.26 12:37
Czyli z tej łaski pańskiej, wielkiego krzyża i światła do dnia ostatecznego robi się kamień, który spada na ziemię. Czyli miało być pięknie i mistycznie a wyszło jak zawsze.
anonim2015.01.26 12:51
Nie chcę uprawiać fatalizmu, ale nad NY nadciąga niespotykana burza śnieżna, co w kontekście objawień św. o. Pio o "wyjątkowym wietrze wyjącym w zimną noc" - a jak chyba wszyscy wiemy, nie może wiać wszędzie naraz - skłoniło mnie do refleksji...Nie idę dzisiaj do pracowni...
anonim2015.01.26 14:16
Hmn... po prostu brak słów. Pora, aby ludzie piszący tutaj artykuły zaczynali się odpowiednio przygotowywać do ich pisania. Bo poziom merytoryczny tych wynurzeń jest żaden. Ten, kto pisał ten artykuł nie ma pojęcia o czym w ogóle pisze. Można się nieźle uśmiać!
anonim2015.01.26 15:06
Biedna Faustyna... Takie bzdury wkładać w jej usta... Jeśli ktoś szuka wzmianki na temat asteroidy w nr 83 dzienniczka to sie rozczaruje. Niesamowita manipulacja, której ofiara padają niewinni ludzie, którzy nie sprawdza w dzienniczku i uwierzą nierzetelności autora artykułu ..,,,
anonim2015.01.26 17:02
Raz mialam taki dziwny sen, ze widzialam dwie kule jaby z ognia. Jedna leciala z Zachodu a druga ze Wschodu (jakby z Rosji). Kule te zderzyly sie na niebie... jakby po srodku Nieba, niby to bylo polnocne Niebo ale jakby w srodku... Europy? Jakby byl jakis konflit miedzy wschodem a zachodem. Gdy te kule sie derzyly zrobil sie ogromny huk na Niebie. Nagle zaczely spadac na ziemie jakby meteroryty albo pociski, jakby wojna byla, i padal deszcz pociskow. A ja snilam jakby z punktu widzenia mojego pokoju, patrzylam przez okno i balam sie czy wyjsc z domu bo blok moze sie zawalic czy uciekac.. choc nie wiedzialam do kad. Gdy sie obudzialm balam sie wiec chcialam zapalic swiatlo. I gdy chcialam wlaczyc wlacznik zarowka sie przepalila. Nie wiem czy to sen od Boga, czy przypadek. Czy grozi nam swiatowy konflikt czy to tylko symbol. Ale trzeba sie modlic o pokoj, bo zlo jakie mialo na swiecie np podczas Wojen Swiatowych, i dzieje sie dzis.. na Ukrainie, w krajach muzumanskich, w Korei... i na calym swiecie gdzie jest tyle zla, aborcji, glodu... juz dawno wola o pomste do Nieba. Prosze Cie Jezu okaz nam Swoje Milosierdzie, miej nasz swiat w opiece, by ludzie sie nawrcali czynili dobro bysmy mogli zyc na tym swiecie, cieszyc sie jego pieknem. Ja tak kocham przyrode, zielen drzew, lasy ; ) Dales nam Boze ten piekny swiat, pozwol nam sie nim cieszyc, by ludzie zyli w zgodzie, szanowali blizniego, nie krzywdzili innych, nie nieszczyli przyrody. Nikt z nas nie zna dnia ani godziny. Ale nawet jesliby ten swiat mialby jeszcze potrwac.. nawet milion lat, nasz koniec ziemskiego pielgrzymowania moze byc w kazdej chwili. Obysmy mogli jako dobrzy ludzie stanac przed Toba ; ) Bysmy mieli serca pelne milosci, dobra i pokoju. O to Cie Jezu prosze. Amen ; )
anonim2015.01.27 15:31
I jak? Czy ktoś ocalał? Pytam, bo po 2 w nocy brak jakichkolwiek wpisów.
anonim2015.01.28 18:20
"65 mln lat temu doprowadziła do wygięcia dinozaurów" Chyba raczej spłaszczenia dinozaurów ;)
anonim2015.01.28 21:12
I co? Był ten koniec świata? Żenada.
anonim2015.01.28 21:50
'żywcem' skopiowane z fakt.pl
anonim2015.01.30 7:13
Fronda tobą jehowych? Co 2 lata koniec świata? I co ... był ten koniec bo nie zauważyłem ? No i juz się przetransferował ten asteroid ? Ech ... dno i dwa metry mulu. Ciekawe kiedy zaczniecie pisać o dwóch laskach co gwałcą mężczyzn na mazurach?
anonim2015.01.30 18:59
@ arbiter niech lepiej idą do spowiedzi b. funkcjonariusze SB i WSI. oni dopiero mają się czego bać.
anonim2015.01.31 18:25
O rety ale bzdury - a z tytułem to rzeczywiście pojechali. To nie wiecie, że datę końca świata zna tylko Bóg?