Dziecko ukarane za słowo ... Alleluja - zdjęcie
24.06.14, 09:46

Dziecko ukarane za słowo ... Alleluja

11

Do tego zdarzenia doszło w prowincji Massa-Carrara w północnych Włoszech. Oto w jednym z przedszkoli pani wychowawczyni, wyznająca lewicowe poglądy wychowawcze ukarała jednego z chłopców za to, że podczas zabawy krzyknął radośnie „Alleluja!”. Nauczycielka słysząc te słowo, oburzyła się na malucha i krzyknęła do niego, że takie rzeczy może mówić „wyłącznie w kościele”.

Oprócz tego idiotycznego zachowania nauczycielki, bojowniczka o laickość i degenerację przedszkola zrugała ojca dziecka, gdy ten przyszedł odebrać swojego syna z przedszkola. Powiedziała mu, że nie życzy sobie takich słów przy innych dzieciach wyrażając stanowczo nadzieję że taki incydent nie powtórzy się w przyszłości. Jako argument na swoją ortodoksyjnie laicką postawę, dodała, że słowo „Alleluja” może…"obrażać muzułmańskie dzieci, które również uczęszczają do tej samej grupy w przedszkolu". Oczywiście ojciec odpowiedział, że nigdy nie słyszał z ust rodziców dzieci muzułmańskich, by skarżyły się na to, że słyszą słowo "Alleluja".

Jeden z publicystów portalu nocristianofobia.org tak napisał o tym wydarzeniu: - Tak oto poprawność polityczna dociera do przedszkola. Szkoda tylko, że nauczycielki nie zajmują się tam dziećmi wypowiadającymi brzydkie słowa, a zaczynają reagować na te same słowa, które wprawiały w furię jakobinów.

mod/nocristianofobia.org/niedziela.pl

Komentarze (11):

anonim2014.06.24 10:03
Oczywiście to skandal, podobnie jak odwołanie przedstawienia w Poznaniu.
anonim2014.06.24 10:04
http://www.prosteprzecinki.pl/
anonim2014.06.24 10:05
No, no pozwala sobie baba na taki antysemityzm...Wszak to słowo hebrajskie wzywajace do radowania się. Ciekawe jak ona reaguje jak dzieciaki mówią i pokazują sobie "fakju'ny"...?
anonim2014.06.24 10:17
Proszę pani, chciałem pani coś powiedzieć, Alleluja Alleluja Alleluja, Alleluja... ps. mam nadzieję, że dostała pani kurwicy serca.
anonim2014.06.24 10:26
Lewacka bździągwa...
anonim2014.06.24 11:44
Faszystke aresztowac,skazac na grzywne, odszkodowanie i skierowac na powtorke wlasciwego fakultetu studiow. Zwolnic ze stanowiska odpowiedzialnych za wydanie jej dyplomu i przyjecie na stanowisko. Faszyzm, czyli lewica - NO PASARAN!
anonim2014.06.24 11:56
Tak drodzy chrzescijanie, kosciół podmywany przez lata zewnatrz i wewnatrz i sa efekty. Jeszcze jedno pokolenie a żydki zmienią Wam biblię zresztą już zmieniają niektóre tłumaczenia niewygodne dla żydów sa zakazane na zachodzie. A wszystko w imie tolerancji a lewacy myslą że walczą o równouprawnienie bezmyslnie zaprogramowani zeby walczyć z kosciołem a w rzeczywistosci za firko niszczą koscioł ku uciesze żydków. Oczywiscie ktos podniesie lament jak tak można zydków oczerniac. Postawcie sobie jedno pytanie? komu najbardziej przeszkadza krzyż? http://pl.wikipedia.org/wiki/Plus_i_minus "Żydowski plus Żydzi posiadają własna alternatywę na znak plus: jest nim znak ⊥, zwany falsum. Wprowadzono go prawdopodobnie w XIX wieku, ponieważ zwykły znak dodawania kojarzył się Żydom z chrześcijańskim krzyżem[1]. System ten został przyjęty przez izraelskie szkoły (ok. lat 40. XX wieku) i wciąż bywa stosowany dzisiaj, gł. w szkołach podstawowych, rzadziej w szkołach średnich."
anonim2014.06.24 14:36
To poważna sprawa i należałoby pozwać to przedszkole.Ja bym tak zrobił z miejsca.Narusza wolność i atakuje dziecko.Przeniósłbym dziecko do innego przedszkola,ale nie zrezygnowałbym z ciągania tej konkretnej placówki po sądach-skoro geje mogą bić po kieszeni my też możemy,niech się uczą,że ataki na wolność kosztują,żądałbym wielkiego odszkodowania na specjalny fundusz ustanowiony imiennie na dziecko.Przedszkolankę zaś trzeba wysłać na szkolenie gdzie ją nauczą co jej wolno,jednak bez biegania i karania jej personalnie,nie chodzi o szukanie wrogów tylko o pewne standardy.
anonim2014.06.24 15:13
Ja nie chce nić mówić ale jak był ten pseudo-artysta co macał figurkę genitaliami, to mniejszość muzułmańska w naszym kraju protestowała.
anonim2014.06.24 18:58
Rodzice drogę mieli prostą: Awantura u dyrektora i zwolnienie "nauczycielki" stosującej przemoc wobec dzieci. Nie działa? Protest rodziców i zwolnienie nauczycielki. Nie działa? Wypisanie dziecka z przedszkola.
anonim2014.06.25 7:44
Idiotyzm.