Dość homoagresji!!! Podpisz petycję o wycofania poparcia dla radykałów LGBT - zdjęcie
30.07.20, 11:10Fot. Centrum Życia i Rodziny

Dość homoagresji!!! Podpisz petycję o wycofania poparcia dla radykałów LGBT

14

Aktywiści LGBT sprofanowali figurę Chrystusa. Zdecydowana reakcja Centrum Życia i Rodziny

W związku z profanacją figury Jezusa Chrystusa w Warszawie, a także pomników będących symbolami narodowymi, Centrum Życia i Rodziny uruchomiło petycję do władz stolicy. Fundacja domaga się w niej wycofania podpisu prezydenta Rafała Trzaskowskiego spod ideologicznej „Deklaracji LGBT+”.

Aktu agresji wobec symboli religijnych i narodowych dopuścili się aktywiści ruchu LGBT, którzy przyznają, że ich akcja to „szturm” i „atak”. Lewicowi działacze rozwiesili na kilku pomnikach także niewielkie plakaty ze swoją narracją. Co ciekawe, znalazło się na nich miejsce na wulgarną obelgę. Z kontekstu jasno wynika, że jest ona skierowana pod adresem katolików, patriotów i wszystkich Polaków, którzy nie akceptują promowania ideologii LGBT.

Zachowanie „tęczowych aktywistów” spotkało się ze zdecydowaną reakcją Centrum Życia i Rodziny, które wystosowało apel do władz Warszawy. W petycji, którą można podpisać pod adresem www.doschomoagresji.pl, domagają się wycofania podpisu Rafała Trzaskowskiego spod „Deklaracji LGBT+”. Autorzy petycji podkreślają, że agresywna aktywność lewicowych aktywistów wynika m.in. z dużego wsparcia, które udzielają im władze miasta. Jednym z jego przejawów jest właśnie podpis prezydenta Rafała Trzaskowskiego pod „Deklaracją LGBT+”.

„Czy Warszawa jest miastem, w którym aktywiści LGBT czują się bezkarni? Tak, ponieważ mają oficjalne wsparcie Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który ponad rok temu sygnował „Deklarację LGBT+”. Mając za plecami taką deklarację, homoaktywiści mają przyzwolenie na agresję, akty wandalizmu i profanacji. A uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny nazywani są hipokrytami” – czytamy w petycji na stronie www.doschomoagresji.pl.

Centrum Życia i Rodziny domaga się jednoznacznego odcięcia się władz Warszawy od homoagresji ze strony aktywistów LGBT, a także wycofania wsparcia prezydenta Rafała Trzaskowskiego dla tych środowisk. „Zażądajmy od prezydenta Rafała Trzaskowskiego, aby w obliczu takich aktów mających miejsce na ulicach stolicy, wycofał swój podpis spod „Deklaracji LGBT+” – napisano w petycji.

Jak podkreśla Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny, aktywiści LGBT mając wsparcie ze strony warszawskiego Ratusza, czują się bezkarni i są zdolni do niszczenia najważniejszych dla Polaków symboli religijnych i narodowych. – To są współcześni rewolucjoniści, którzy realizują swoją ideologię m.in. za pomocą radykalnych metod. To nie pierwszy przykład „homoagresji” w ostatnim czasie. Za taką można przecież uznać profanację obrazu Matki Bożej Częstochowskiej czy profanacje procesji Bożego Ciała, które miały miejsce w zeszłym roku – podkreśla Ozdoba.

Dodaje, że tego typu agresywne zaczepki wymagają zdecydowanej reakcji nas wszystkich, ponieważ bez niej lewicowi aktywiści będą robić kolejne kroki naprzód. Prezes Centrum Życia i Rodziny wskazuje również na to, że konieczne jest doprowadzenie do sytuacji, aby prezydent Warszawy wycofał się publicznie ze wspierania radykalnych środowisk LGBT, aby te nie czuły się bezkarne. – Doskonałą szansą na to jest wycofanie swojego podpisu spod „Deklaracji LGBT+. Jestem przekonany, że duża presja społeczna i Państwa podpisy pod apelem mogą sprawić, że Rafał Trzaskowski będzie musiał ustąpić i wycofać się z poparcia radykalnych aktywistów LGBT – dodaje.

Apel do władz miasta Warszawy można podpisać na stronie www.doschomoagresji.pl. Petycja została przygotowana przez Centrum Życia i Rodziny, które zapowiedziało także podjęcie kroków prawnych związanych z profanacją figury Jezusa Chrystusa w Warszawie.

Komentarze (14):

robaczek2020.08.7 11:35
PARADY ROWNOSCI = DROGA KRZYZOWA ;] w obydwu przypadkach epatowanie swoimi odchylami ;]
Marian2020.07.31 20:36
Dość KATOAGRESJI!!! Chcemy żyć normalnie a nie pod butem sukienkowych zboczeńców
arnold2020.08.1 20:22
goń się bolszewicka szmato !
mateusz2020.08.7 13:08
o, właśnie pan arnold pokazał że żadnej katoagresji nie ma :)
Jerzy2020.07.31 13:47
Akt agresji wobec symboli religijnych? Tecza to rowniez symbol religijny przymierza Boga z ludzmi. Wywieszenie teczowej flagi na Chrystusie jakby dopelnia i rozszerza symbolike religijna calosci. PiS wojuje politycznie uzywajac symboli religijnych.
Małgorzata2020.07.30 16:25
Co to za rozmiękczanie poprzez NOWE słownictwo czynów przestępczych. "Homoagresja " podobnie jak homoseksualizm to jednostka chorobowa ,klasyfikacja medyczna. A BANDYTAMI i przestępcami zajmuje sie Wymiar Sprawiedliwości. Albo dokonano przestępstwa czyli naruszenia prawa albo nie. Jak brakuje przepisu karnego z sankcjami to trzeba go stworzyć. [Czyny chuligańskie zawsze wystepują podobnie jak chorzy psychicznie, których trzeba izolować.] A NIE bawić sie w politykę i politykowanie > pisanie petycji do rządzących ŁASKAWCÓW. Takie KANALIZOWANIE SPRZECIWU SPOŁECZNEGO to też rodzaj DEBATOWANIA i pochylania sie nad ludźmi z "odchyłami" albo zdrowotnymi albo chuligańskimi. Niech sie tym zajmą lepiej odpowiednie służby.
A ciebie co złego spotkało od pedałów?2020.07.30 14:23
Polski historyk żydowskiego pochodzenia uświadamia założyciela Facebooka, że Holokaust był procesem stopniowym i "nie spadł z nieba". "Auschwitz wkradał się krok po kroku, od drobnych dyskryminacyjnych przepisów do masowego ludobójstwa. Auschwitz mógł się zdarzyć w świecie, w którym ludzie są przyzwyczajeni do kłamstwa, zalewani mową nienawiści" - pisze Turski. "Pod koniec tego szerzenia się kłamstw i mowy nienawiści pojawiło się podżeganie do morderstw" – dodaje i ostrzega. Turski oczekuje od szefa Facebooka, aby był "szczególnie czujny i wrażliwy" jako osoba sprawująca czwartą władzę - a więc kontrolująca media. Co ciekawe, Zuckerberg, który sam jest z pochodzenia Żydem uważa, że "najlepszym sposobem walki z obraźliwą złą mową jest dobra mowa". Niestety liczne badania naukowe wykazały, że dezinformacja w internecie rozchodzi się znacznie szybciej niż prawda.
marek2020.07.30 14:21
Podpisane, poszło. Znajomi i znajomi również. Delegalizacja wyłapanie i osadzenie w psychiatrykach tęczowych zaburzonych meneli plus kary finansowe po kilkadziesiąt tysięcy, bo to co wyprawiają te dewianckie oszołomy zaczyna już być przesadą i zagrożeniem.
Apateista2020.07.30 13:30
Drogi czytelniku „Frondy”. Za nim podpiszesz petycje tak barwnie reklamowaną przez ten portal przeczytaj ją dokładnie i zastanów się co robisz. W internecie nic nie ginie. Obyś w przyszłości nie musiał się wstydzić tak pochopnie podjętej decyzji. Czym jest tzw. konwencja stambulska? To wynikające z wieloletnich, międzynarodowych dyskusji dotyczących relacji społecznych, wspólna deklaracja walki z wszelką przemocą i dyskryminacją każdego człowieka. Wypowiadanie tej konwencji równoznaczne jest ze zgodą na prześladowanie ludzi. Czy na pewno chciałbyś stać się ofiarą tychże prześladowań? Czy nie obchodzi cię los drugiego człowieka? Czy zgadasz się na ograniczenia własnej wolności światopoglądowej i religijnej?
Gandi2020.07.30 12:57
Dość katoagresji!!! Wycofać poparcie pseudopaństwa dla kościelnej stonki!
Gdzie można podpisać kontrpetycję2020.07.30 12:29
w sprawie shut the fu*k up przez Centrum Życia i Rodziny?
pytajnik2020.07.30 12:27
Gdzie można znaleźć informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich." ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )”? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.30 11:31
Kurów. Były proboszcz Wiesław C. stanął przed sądem za namawianie 14–latki do seksu i posiadanie jej nagich zdjęć. Robiła je i przesyłała jej matka, Grażyna S. To zapewne nie obraża uczuć religijnych katolów i ich podobnych spatologizownych PiSdziaków, tu już nie będzie zbierania podpisów potępiających czyn i wrzasku w mediach prawicowych!
Ninel2020.07.30 12:16
Na szczęście nie robili tego w ramach obowiązków służbowych, w służbowych pomieszczeniach ani służbowym sprzętem. Z punktu widzenia Prawa Pracy wszystko jest w porządku.