Donald Trump o Bidenie: To marionetka, przeciwnik Boga i wróg chrześcijaństwa - zdjęcie
11.08.20, 12:30Fot. Gage Skidmore via Flickr, CC BY-SA 2.0

Donald Trump o Bidenie: To marionetka, przeciwnik Boga i wróg chrześcijaństwa

56

Donald Trump skrytykował swojego oponenta z Partii Demokratycznej, Joe Bidena, który jest kandydatem tej partii w zbliżających się wyborach prezydenckich. Urzędujący prezydent stwierdził, że Biden jest w rzeczywistości marionetką radykalnych sekularystów i wrogiem chrześcijaństwa. Zdaniem Trumpa kandydat Demokratów „jest przeciwko Bogu”. Swoimi uwagami prezydent USA wywołał burzę.

Taką opinię Trump wyraził zarówno przemawiając do swoich zwolenników na lotnisku Burke Lakefront w stanie Ohio, jak i w wywiadzie, jaki przeprowadził z nim Geraldo Rivera w programie radiowym „Roadkill with Geraldo”. Urzędujący prezydent uważa, że Biden kieruje się „agendą radykalnej lewicy”, która dąży do m.in. wyeliminowania podstawowych wolności obywatelskich, takich jak np. prawo do posiadania broni palnej gwarantowane drugą poprawką do Konstytucji USA.

Trump stwierdził, że ludzie, którzy „całkowicie kontrolują” Bidena są przeciwnikami Biblii oraz religii i że sam kandydat Demokratów nie będzie miał tutaj żadnej władzy. Jak powiedział: „Jestem za Biblią. Jestem za drugą poprawką. Biden jest przeciwko tym rzeczom”.

Sam Joe Biden stwierdził: „Jak w przypadku tak wielu ludzi, moja wiara jest skalnym podłożem mojego życia. To wstyd, że prezydent Trump atakuje moją wiarę”. Uważa on także, że uwagi urzędującego prezydenta, „pokazują nam człowieka, który jest gotowy zniżyć się do wszystkiego, co najgorsze dla politycznego zysku, i kogoś, kogo działania są całkowicie sprzeczne z wartościami i naukami, które utrzymuje, że wyznaje”.

Na łamach „Independent” zauważono, iż Joe Biden „jest dopiero czwartym katolikiem, który ubiega się o prezydenturę po Johnie F. Kennedym, Johnie Kerrym i Alfredzie Smithie”. Problem polega jednak na tym, że to działania Bidena „są całkowicie sprzeczne z wartościami i naukami, które utrzymuje, że wyznaje”. Biden popiera zarówno zabijanie nienarodzonych, jak i tzw. „małżeństwa” osób tej samej płci oraz transpłciowość.

Kandydat Demokratów opowiada się za tzw. „prawem do własnego ciała” dla kobiet. W kwietniu tego roku poparł dostęp do aborcji w czasie epidemii koronawirusa, uważając to za część „opieki zdrowotnej” i „podstawową usługę medyczną”. Jego program obejmuje także wprowadzenie innych rozwiązań zdecydowanie sprzecznych z zarówno nauką moralną, jak i społeczną Kościoła.

jjf/LifeSiteNews.com, ChurchMilitant.com

Komentarze (56):

Jan Radziszewski2020.08.15 11:28
Pan i król Polski 19 VI 2020 +++ Klątwa Boża rzucona na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa Piątek, 19 czerwca Zapisz dziecko Możesz to uczynić, Ja Ci tu daję władzę, realną władzę, którą w tym wypadku wykroczy poza Polskę. + Niezależnie od tego, że prezydent Duda nie posłuchał głosu z Nieba, choć nie ze złej woli, jak wielu biskupów, to reprezentuje majestat Rzeczpospolitej. Takie wzywanie tuż przed wyborami do USA przez prezydenta + Trumpa szarga ten majestat, szkodzi też samemu Dudzie w wyborach, choć na to sobie zasłużył. + D. Trump coraz bardziej szkodzi Polsce, bardziej niż Obama, Busch, Clinton – ten ostatni mimo jego liberalnych poglądów szkodził najmniej. Zatem dojrzał czas do klątwy na prezydenta światowego mocarstwa. Nie jest to klątwa na Amerykę i jej społeczeństwo, ale na Donalda Trumpa. Zatem rzuć ją synu w imię Boże. Amen, Amen mój synu. Amen Ja, niegodny i nieudany sługa Chrystusa Króla, Króla Polski na szczególnych zasadach z Woli Boga Ojca Intronizowanego 20 lutego 2020 roku, przeklinam prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa za szkodzenie Polsce i jej upokarzanie, teraz konkretnie przez poniżające wezwanie prezydenta Polski Andrzeja Dudy jak pachołka ostatniego państwa wasalnego do USA. + Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki Donaldzie Trumpie. Przeklina Cię Bóg! Amen! Klątwa została rzucona z woli Jezusa Chrystusa Pana Panów i Króla Królów, Króla Polski i z potwierdzeniem realnej władzy, którą dał Jezus Chrystus iż klątwa ta wychodzi poza Polskę, dotyczy kogoś kto nie jest w jej granicach.
linus2020.08.13 6:33
Na takim "skalnym podłożu" za które Biden uważa swoją "wiarę/niewiarę" (niepotrzebne skreślić) nie odważyłbym się zbudować nawet altany na działce, o gmachu całego życia nie wspominając. Bezczelny lewacki łgarz sam wykluczający się z komunii Kościoła..
Jan Radziszewski2020.08.12 14:00
(*Darwin a Marks) K. Darwin to Żyd Talmudysta, podobnie jak K. Marx - Mojżesz Mordachai Marx Levi, który mówił: moim celem - „Jest zdetronizować Boga i zniszczyć kapitalizm” zadedykował nawet K. Darwinowi swoją książkę „Das Kapital – kritik der politischen Oekonomie” „Karolowi Darwinowi – Od szczerego wielbiciela Karl Marx 1873” K Darwin był podobnie jak Hitler także rasistą – wierzył także w hodowanie, dlatego ożenił się z kuzynką, Chciał bowiem rodzić lepsze dzieci. Miał ich dziesięcioro. Mary zmarła krótko po urodzeniu, Anna w wieku 10 lat Robert po 19 miesiącach. Henrietta przeżyła ciężki załamanie nerwowe w wieku 15 lat. Trzech synów chorowało tak często, że Darwin uważał ich za pół-inwalidów. (Ian Taylor: In the Minds of Men, s 127) ++ Jak w jakimś kraju, władze nad nim obejmą. Przejmą w wyniku zamachu stanu - rewolucji komuniści, to nie uczą na początku komunizmu, tylko zaczynają od indoktrynacji „Ateizmem przyrody” tj. uczą Ewolucjonizmu Darwina a dopiero potem na tej podbudowie, na tym fundamencie dopiero wówczas, uczą tej podobnie zwodniczej idei komunizmu. +++ K Marks stracił wiarę studiując filozofię. W trakcie studiów prof. odciągnął go Boga i przeciągnął na nauczanie ewolucji, niszcząc całą dotychczasową jego filozofię życiową. Dlatego też oparł całą swoją ideę komunizmu na doktrynie K. Darwina. Miał sześcioro dzieci; troje z głodu zmarło w niemowlęctwie, dwoje popełniło samobójstwo, a gdy zmarł w 1883, tylko 6 osób było na jego pogrzebie. (Des Griffin: Fourth Reich of the Rich) -+++ Dlatego zamordowany pastor amerykański Martin Luter powiedział; „Obawiam się, że szkoły okażą się wielkimi bramami do piekła, chyba, że będziemy wyjaśniać Pismo św. i wyryjemy je w sercach młodych ludzi. Nikomu nie radzę posyłać tam, gdzie Pismo św. - Nie jest nadrzędne. Każda instytucja, w której ludzie nie są mocno zajęci Słowem Bożym, musi ulec zepsuciu.”
linus2020.08.13 6:36
dzięki za cenne i rzadko dostępne informacje
Zenek blues2020.08.12 11:14
Trump zmieniający żony, wożący kochankę na wyjazdy rodzinne, nie płacący firmie zatrudniającej Polaków na jego budowie. Wzór cnót chrześcijańskich, ałałałtorytet.
gaga2020.08.16 13:14
Nikt nie jest swiety. Wazne jest jaka cywilizacje promuje . Biden jest za cywilizacja smierci, a Trump zycia. I tyle w temacie. A co do kochanek. Pokaz mi kto dzisiaj jest swiety? W czasach takiego upadku obyczajow, seksualizacji, porno. I jeszcze miec kase. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.....
NaziBarbi2020.08.12 10:16
Bajden jest słaby! Nie jest mężczyzną.
Elektor2020.08.12 6:29
No to na kogo maja głosować Amerykanie żeby było dobrze? Trumpa 4 lata temu przedstawialiście jako człowieka Putina i kibicowaliście Clintonowej. Nie każcie mi szukać archiwalnych materiałów hehehe, zapewniam że są:) Eh frondziarze udani jesteście.
bogdanus2020.08.12 1:26
Trump ma racje najgorsi są katolicy którzy w życiu zdradzają Jezusa, dekalog, zachowują się jakby byli opętani.
Maria Błaszczyk2020.08.11 20:02
"Kandydat Demokratów opowiada się za tzw. „prawem do własnego ciała” dla kobiet". SKANDAL!!! Może będą chciały, by stary obleśny pomarańczowy zbok nie łapał ich za cipki. Na to prawdziwi chrześcijanie nie mogą pozwolić. Prawo, do pakowania łap - i nie tylko łap - gdzie się ma ochotę przyrodzonym prawem białych chrześcijańskich mężczyzn.
tomasz2020.08.12 9:24
Demokraci to krzyżówka komunistów z demokratami. I Biden jest tego najlepszym dowodem trochę tu trochę tu. Poza tym próbuje lawirować z jednej strony chce pokazać że jest niewiniątkiem.A z drugiej pozwala zabijać dzieci to jest rozdwojenie jaźni a tak kończą ci którzy nie mają pomysłu na swoją politykę. Takimi jest bardzo łatwo sterować skutek można łatwo przewidzieć. Dlatego dla nas lepiej będzie żeby wygrał Trump wiemy od początku jakie ma poglądy. Oraz czego można się po nim spodziewać wprowadzenie w tym momencie Bidena to oznacza chaos i otwartą drogę dla Rosji. Mam nadzieję że przeczytasz ty i inni.
gumowa kaczka2020.08.11 18:34
skąd to uwielbienie dla Trumpa,przecież za wszystkie jego "łaski" sami płacimy
ula2020.08.11 18:25
Nadchodza czasy gdy ludzie beda podzieleni na tych co sa z Bogiem i tymi co przeciw. Trwa ostateczna walka o dusze kazdego czlowieka. Szatan juz przegral i on o tym wie, chce pociagnac jak najwiecej dusz na zatracenie.
zaza2020.08.11 17:40
a czy to nie komplementy? Bogowie waśnią ludzi różnych narodowości.....chrześcijaństwo gdy samo przestaje być prześladowane to prześladuje innych ludzi, odmieńców....wracając do prehistorycznych starych zmurszałych korzeni moralnych budzących odrazę u normalnych ludzi...cofa świat w rozwoju
ASTOM2020.08.11 18:35
Dla ciebie, komuchu, POstęp znaczy zawsze to samo: KRAŚĆ - 100 lat temu - czyjąś fabrykę czy ziemię, obecnie - wartości z 2-tysiącletnim rodowodem.
WASPy biorą się za łby2020.08.11 16:37
hehehe
J. Biden nie jest WASP-em.2020.08.11 18:23
hihihi
Izaak Gutkind2020.08.11 16:17
W USA - religii/bogów jest ponad setka. Trampek - rzymskim katolikiem też nie jest. A musi czarno widzieć swoje szanse - kiedy brzytwy się chwyta.
prawy2020.08.11 15:49
BOŻE CHROŃ AMERYKĘ I D.TRAMPA !!!!!!,spraw upadek niszczących NATURĘ i CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
matis892020.08.11 18:24
Ze wstydem muszę się przyznać, że GOWNO wiem o USA i J. Biden, ale jako przedstawiciel Sputnika i TASS na Polszu muszę coś sobie pod nosem PIE*DOLIĆ !
matis892020.08.11 15:18
Jeżeli partia POPIS tak dobrze trzyma z Trumpem, to czemu ambasador USA u najlepszego sojusznika USA, u nas, to sojuszniczka Bidena, demokratów i masonerii, a amerykański TVN to medium masonerii, demokratów, Niemców i Rosji.
Biden, zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.08.11 14:29
J. Biden jest w polityce od ponad 50 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o nominacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pvjdzie USA. ---------- Kto wygra? Będzie to m.in. zależało kogo sobie Biden wybierze na "Veep".
Szybka Randka2020.08.11 14:25
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Anonim2020.08.11 13:54
Partia demokratyczna w USA=Koalicja obywatelska w Polsce dlatego wcale mnie nie dzwi jakie ma zdanie o Bidenie
A jakie ma?2020.08.11 13:59
...
GeneralAdmiral2020.08.11 14:01
przeczytaj artykul to sie dowiesz
który, który?2020.08.11 14:08
Ten po polskiemu czy ten po angielskiemu?
Trump you cunt2020.08.11 13:50
:-P
Aga Dziedziec💘 🏳️‍🌈2020.08.11 13:58
"cunt" - kiedyś miałam ale dałam sobie zaszyć. Teraz mam przespawanego siusiaka pożydowskiego, obrzezanego. Chciałbyś spróbować?
Redakcja do użytkownika Olej2020.08.11 13:48
Jesteśmy porażeni pańską głupotą. Jeżeli ma pan jakieś formalne wnioski, proszę pisać na adres: [email protected]
Innymi słowy:2020.08.11 14:00
Pocałuj nas w doope. Redakcja Frondy.
Olej2020.08.11 13:40
Reakcja - !!!!!!!! Pojawiają się frędzle i funfle, pałętając się pomiędzy ludźmi i przyzwoitym zachowaniem. Ich naturalnym środowiskiem jest smród, który im towarzyszy. Apeluję do administratora portalu Fronda o interwencję i nałożenie blokady wobec hochsztaplerów i inszego tałatajstwa nie mającego wiele do powiedzenia, paskudzącego, które zaśmieca fora internetowe swoją obecnością, wulgarnością i głupotą.
oj DYPLOMATOLY Z PIS ;]2020.08.11 13:36
i jak tam wasza strategia polityki zagranicznej????????? ;]
majka2020.08.11 13:35
tylko prezydent TRAMP na kolejną kadencję tego życzę Ameryce i Polsce
who the fuck is2020.08.11 13:37
"Tramp" you cunt?!
Zibi2020.08.11 13:35
Biden jest takim samym katolikiem jak trzaskowski i wszystkie lewackie śmiecie. Typowo zakłamane padalce, które dla stołka powiedzą wszystko co wyborca chciałby usłyszeć
matis892020.08.11 13:29
W zasadzie Biden reprezentuje to samo co u nas partia POPIS, czyli interesy masonerii. Aborcja, invitro mają się dobrze, gender wchodzi do szkół, ideologia LZPKNTB za PISu ma się znacznie lepiej niż za PO. KAsta sędziowska ma się dobrze, massmedia do w większości obce. Partia POPIS reprezentuje masonerię tak samo jak Biden i reszta lewactwa z UE.
matis892020.08.11 13:36
Ze wstydem muszę się przyznać, że GOWNO wiem o USA i J. Biden, ale jako przedstawiciel Sputnika i TASS na Polszu muszę coś sobie pod nosem PIE*DOLIĆ !
Do POwskich trolli2020.08.11 16:05
Żuj jaja POwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😅 🤣🤣 A chu.j ci w dziąsło! bu hahaha 🤣🤣
gipsfetysz2020.08.11 13:29
Olej, mamy coś dla ciebie. Setki bezpłatnych zdjęć kobiet w gipsie: http://www.gipsverband.de
Biden, zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.08.11 13:20
J. Biden jest w polityce od ponad 50 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o nominacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pvjdzie USA. ---------- Kto wygra? Będzie to m.in. zależało kogo sobie Biden wybierze na "Veep".
Olej2020.08.11 13:20
Kręcą mnie kobiety z nogą w gipsie. A was?
robaczek2020.08.11 13:11
I JAK TAM POLITYKA ZAGRANICZNA PIS???? duplomatoły znowu zostaną same!!! a od jesieni zmiana ambasador USA.............................. wtedy zobaczycie co to jest byc na kolanach ;] i to przed kim?????????????????????????? pewnie przed hamerykanskimi zydami!!!!!!!!!!!!!!!! brawo pisiurki!!!!!!!!!!!!!!!!!! SWIETNIE WYKOMBINOWANE!!!!! ;]
rozbawiony wyznaniami jakiegoś śmiecia2020.08.11 13:37
a o co ci intelektualny debilu chodzi?
Olej2020.08.11 13:11
Przez pryzmat 50 lat komuny i sowieckiego zniewolenia...................... Pan Panie Prezydencie Trump nie tylko walczy o reelekcję, Pan walczy lub powinien walczyć o Amerykę ! O rozbicie zmowy Demokratów gotowych za cenę zdobycia władzy, posłużyć się zrewoltowanym motłochem. Dowodem na to jest sytuacja w miastach gdzie Demokraci mają władzę. To jest przedsionek tego co czeka Amerykę gdy oni sięgną fotel prezydenta USA. Elity amerykańskie zdradziły ideę wolności. To co dzieje się na amerykańskich uniwersytetach jest jej zaprzeczeniem. Grupa ponadnarodowych cwaniaków z Wall Street, wraz z szarlatanami, którym zamajaczyła wizja kreowania nowego świata, lub wywracająca go do góry nogami dąży do swojej projekcji poprzez ogromne pieniądze na ów cel wydatkowane. Kupują wszystkich, którzy są niezbędni do w/w planu. Z motłochem włącznie. Motłoch dostaje darmowe pieniądze aby być narzędziem realizacji na ulicach amerykańskich miast. To jest wojna ! Wojna cywilizacji życia z cywilizacją śmierci.
Olej2020.08.11 13:32
Cd...............W samo sedno Panie Prezydencie Trump ! W samo sedno owej elitarnej wyspy rozkoszy, którą bolszewia amerykańskich elit roznosi na naród i chce amerykański naród zemulgować, rozłożyć go bolszewickim enzymem rozkładu.
Anonim2020.08.11 13:08
𝗧𝗲𝗻 𝗧𝗿𝘂𝗺𝗽 𝘁𝗼 𝗱𝗲𝗯𝗶𝗹.
It takes one to know one!2020.08.11 13:45
.....
matis Radziszewski Walter2020.08.11 13:03
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 ! 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
matis892020.08.11 12:56
U nas też PIS wspiera masoński, satanistyczny i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii, dla antychrysta razem z całym lewactwem.
matis Radziszewski Walter2020.08.11 13:05
𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !!! - - - 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 !!!!
zdumiony2020.08.11 13:39
kto cię spłodził debilu? Pewnie mieszanina bolszewickiego śmiecia z "polskim" lewakiem
jula2020.08.11 12:37
Jeśli do wyborów pójdzie więcej tych co popierają nierząd to Stany nie rządem staną. W Polsce już tak było.
te "polka"2020.08.11 12:50
się języka naucz
jula2020.08.11 13:06
Co moja wypowiedź ma wspólnego z czeskim tańcem? Over
Pro live2020.08.11 12:32
Jeszcze pół roku, a wy już macie ból doopy. Piękna sprawa. Może Amerykanie okażą się mądrzejsi.