,,Dokąd zmierza ten świat?’’. Kolejny atak na katolicki kościół w Szczecinie  - zdjęcie
22.06.21, 16:43Fot. X ziomal X via: Wikipedia CC BY-SA 3.0/screenshot - Facebook (Parafia pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w Szczecinie)

,,Dokąd zmierza ten świat?’’. Kolejny atak na katolicki kościół w Szczecinie

69

Do kolejnego szokującego ataku na katolickie wartości doszło w Szczecinie. Nieznani sprawcy sprofanowali figury maryjne w parafii pw. Matki Bożej Jasnogórskiej. Na figurach wymalowano czerwoną farbą pentagram i odwrócone krzyże. Sprawą zajęła się policja.

Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 czerwca. W niedzielę poinformowała o nim za pośrednictwem mediów społecznościowych parafia.

- „Dzisiejszej nocy miało miejsce przykre wydarzenie. Sprofanowano i zniszczono figury Matki Bożej Fatimskiej i Niepokalanej na naszym wzgórzu przed kościołem... Może ktoś coś widział...? Dokąd zmierza ten świat...? Ave Maria!”

- czytamy na profilu parafii pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w Szczecinie na Facebooku.

W rozmowie z portalem szczecin.naszemiast.pl proboszcz parafii, ks. Andrzej Buczma podkreślił, że mamy do czynienia z celowym działaniem.

- „Co prawda kiedyś ktoś zachlapał farbą stacje drogi krzyżowej, ale teraz można mówić o celowym działaniu i dewastacji”

- mówił duchowny.

Na figurach wymalowano satanistyczne znaki.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Ewelina Gryszpan potwierdziła, że policja wykonała czynności procesowe, w tym oględziny miejsca zdarzenia. Sporządzono dokumentację fotograficzną i zabezpieczono nagrania z monitoringu. O sprawie poinformowana zostanie prokuratura.

kak/PAP, szczecin.naszemiasto.pl, Facebook, wPolityce.pl

Komentarze (69):

Wacek2021.06.30 15:43
Czy aby znowu L.Wałęsa nasikał do kropielnicy ?
"Na figurach wymalowano satanistyczne znaki."2021.06.24 0:52
Masz na myśli te "krzyże św.Piotra" ?
A który to był ten "poprzedni" ?2021.06.24 0:48
Bo piszesz kaku o "kolejnym" ?
Anonim2021.06.24 0:50
Propagandowy balon w tej sprawie nadmuchały media "dobrej zmiany" z TVP Info na czele oraz sterowana przez Zbigniewa Ziobrę prokuratura, która poszła tropem "ataku na Kościół i polskość". Powietrze właśnie spuścił z niego Sąd Okręgowy w Szczecinie. W poniedziałek zapadł wyrok w głośnej sprawie trzech mężczyzn odpowiedzialnych za najście na zakrystię bazyliki przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie, do którego doszło w niedzielę, 28 lipca 2019 r. Publiczność, więc i dziennikarze, nie mogła wysłuchać orzeczenia ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa. We wtorek przed południem sąd upublicznił wyrok, który rozprawia się z tezą z aktu oskarżenia, mówiącą o przestępstwie „z powodu przynależności ofiar do wiary katolickiej". Ksiądz nic takiego nie słyszał Wystarczyło usłyszeć dialog z pierwszej rozprawy w tym procesie, aby wiedzieć, że prokuratorska konstrukcja, mówiąca o ataku na religię, legnie w gruzach. – Czy ksiądz słyszał, aby ten człowiek [główny oskarżony w tym procesie – az] wypowiadał jakieś słowa o nienawiści do Kościoła albo w ogóle na temat Kościoła? – pytał wtedy sędzia Dariusz Ścisłowski. – Nie, nic takiego nie słyszałem – odparł ks. Aleksander Ziejewski, proboszcz szczecińskiej bazyliki mniejszej pw. św. Jana Chrzciciela i zarazem główny świadek w tej sprawie. Główny oskarżony nic nie pamięta 28 lipca 2019 r. trzech, mających nie od dzisiaj kłopoty z prawem i alkoholem, mężczyzn upijało się w parku w centrum Szczecina. To 54-letni Zbigniew Ł. (palacz centralnego ogrzewania, deportowano go z Wielkiej Brytanii, ma kuratora sądowego), Piotr O. (28 lat, ledwie skończył gimnazjum i nie ma żadnego zawodu) i Mariusz W. (26 lat, technolog żywności, przed aresztowaniem pracujący u znanego producenta wędlin). Ten ostatni był najbardziej agresywny. Co ustalono podczas procesu? Najstarszy z mężczyzn w ogóle nie znał dwóch pozostałych, którzy są kolegami i pili w parku tak jak on. Z kolei Mariusz W., który poza alkoholem miał we krwi amfetaminę i marihuanę, nawet nie zarejestrował, że jest z nimi ktoś trzeci. Żaden z nich nie był w stanie w racjonalny sposób wytłumaczyć, dlaczego przechodząc koło kościoła przy ul. Bogurodzicy, Mariusz W., a za nim Zbigniew Ł., weszli na zakrystię (trzeci z oskarżonych pozostał wtedy na zewnątrz). (...) https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,25975419,wbrew-ziobrze-tvp-info-i-biskupom-sad-mowi-to-nie-byl-atak.html
Do Lecha Kellera: z 17:25 nick JP III!2021.06.23 1:59
Lechu, ateisto-żydowski! Piszesz brutalnie na Maryję i Boga!... Nie chcecie od 2 tys. lat zrozumieć jednej prostej rzeczy, którą zawiera BIBLIA O ZWIASTOWANIU NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!... CYTUJĘ: " ANIOŁ RZEKŁ DO MARYI: " Nie bój się Maryjo, znalazłaś bowiem Łaskę u Boga. ... OTO POCZNIESZ I PORODZISZ SYNA..KTÓREMU NADASZ IMIĘ JEZUS!... Na to Maryja rzekła do Anioła: "Jakże się to stanie, skoro nie znam męża"?..DUCH SWIĘTY ZSTĄPI NA CIEBIE I MOC NAJWYŻSZEGO OSŁONI CIĘ..."! ------ DLA BOGA BOWIEM NIE MA NIC NIEMOŻLIWEGO."----- Na to rzekła Maryja: "OTO JA SŁUŻEBNICA PAŃSKA, NIECH MI SIĘ STANIE WEDŁUG SŁOWA TWEGO"/ Łk.1,3--38/. W ten sposób, Pan Bóg chciał nam pokazać, że nas kocha i ma wspaniały plan dla ludzi....." BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY NIE WIDZIELI, A UWIERZYLI"..! Przytoczyłam cały cytat, podałam źródło, abyś sobie sprawdził w Biblii i żebyś w końcu zrozumiał i nie robił sobie jeszcze większej krzywdy, bluźniąc! ! Ten twój wpis już nie raz tu kopiowałeś, nie raz go wcześniej widziałam!
pis to lewactwo, masoni , liberaly2021.06.22 20:44
Było oczywistym, ze wymiana rzadu pis liberalnego, banksterskiego dudy, morawieckiego, kaczynskiego, glinskiego wspierajacego "klatwe' zapoczatkowal niszczenie wartosci chrzescijanskich, dajac poczatki przyzwolenia przy udziale policji na dewastacje kosciołów, katolikow i niszczenie wiary katolickiej. Za zgoda kaminskiego, dudy , przy promocji dudowej blyskwice ss, byly na specjalnych prawach nietykalnosci, demolowania swietosci, niszczenia mienia polskiego.Dzisiaj terroryzm zachodni postepuje, panoszac sie w calej rozciaglosci za przyzwoleniem pis, lewactwa zaglady ludzkosci.
matis892021.06.22 20:05
Do kąd ? Do Antychrysta. Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Olej2021.06.22 19:25
I nie dość złego. Wszyscy będziemy płacić cenę żeśmy temu i podobnym bydlakom pozwolili bezcześcić nasze święte miejsca, żeśmy do tego dopuścili. Kara za to spadnie na nas wszystkich.
Olej2021.06.22 19:18
Jeszcze tak niedawno gdy za krzywe spojrzenie na towarzysza z komitetu lub milicjanta można było trafić na dołek w komendzie MO i z niego nie wyjść żywym, gdy w szkołach trzeba było sławić i wychwalać przyjaźń ze Związkiem Radzieckim śpiewając Międzynarodówkę, przymusowo łazić na pochody 1 Maja, gdy na ulicach polskich miast jeździły sobie sowieckie łaziki z pułkownikami, a z polskich magazynów mogli brać co chcieli, walić w mordę tego lub innego sekretarza partii . Gdy za słowo przeciw władzy ludowej, ta władza gotowa była odrąbać rękę każdemu kto pomyślał tę rękę podnieść na ludową władzę. Gdy był Poznański Czerwiec, Grudzień 1970, gdy polskim patriotom bolszewia strzelała w tył głowy przed dołami śmierci, Gdy cały naród przez 50 lat siedział w jednym wielkim więzieniu, przygięty upokorzeniem komunistycznej siermięgi i biedy, powszechnej beznadziei. Pojawił się promień nadziei na wyzwolenie, Polski Papież, dar Niebios. Kościoły były pełne, ulice polskich miast również, wróciła ludziom odwaga – w kościołach i przy kapłanach. Jakiż ten naród był rozmodlony i wierny. I trzeba było 30 lat aby z tego narodu wylazło to co widzimy, co pełza i wije się najgorszą ludzką podłością. Człowiek który nie pamięta gdy ktoś podał mu chleb jest śmieciem, nie wartym by na niego splunąć. Oto człowiek rzec by można na tę zgraję plugawiącą własne gniazdo, zgraję która dostała wolność i chleb wraz ze swoim narodzeniem. Dostała również i niepamięć, wszczepione zło i bezrozumność. Człowiek może nie wierzyć jego prawo. Ale powinien mieć rozum i poczucie prawdy. Cechy tak przynależne młodości, których w tej tłuszczy zdziczałej absolutny brak. Szkoda było każdej kropli polskiej krwi dla takiego bydlaka który to zrobił co widać na zdjęciu, szkoda żeście się narodzili na tej ziemi, na naszej polskiej ziemi, która was nosić nie powinna. Czuję wstręt i odrazę do tej zgrai ! Wstręt, że oddycham tym samym powietrzem i żyję pod jednym niebem.
Anonim2021.06.22 20:06
30 lat i wyrosło Nowe Pokolenie, od przedszkola szprycowane Lewacką NIENAWIŚCIĄ, formowane w Szkołach na katofobów i NIENAWISTNIKÓW. Pojone lewicową NIENAWIŚCIĄ przez wszystkie massmedia, internet, prasę, telewizję, radio. Gdy ta tłuszcza dorastała, gdy miała po 7 czy 10 lat, non stop pluto im w uszy słowami pełnymi NIENAWIŚCI.
Jawny2021.06.22 18:56
Kościół jak zawsze chce mieć monopol. Monopol na wiarę w fantastyczne stworzenia, na magiczne rytuały, na dziwaczne irracjonalne zachowania, na wymyślne fantazyjne ubiory, ale przede wszystkim na "rząd dusz". Oczywiście na wszystkie te elementy ma swoje wyszukane tradycyjne nazewnictwo, by sprawiać wrażenie, że to wszystko jest "na poważnie".
Pan2021.06.22 19:31
Te słowa się tobie przypomną w odpowiednim czasie i okolicznościach..............................Czas człowieka jest jest chwilą i będziesz mierzony swoimi słowami.
Polak Katolik2021.06.22 18:49
Skutki rządów PiS...
Olej2021.06.22 18:15
Dać wolność debilom ...................
Albert2021.06.22 18:30
"Dać wolność debilom ..." ... to wszędzie ͏n͏a͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏lą kościołów, figurek, krzyżyków i pedofili w kieckach.
Anonim2021.06.22 18:44
Dlaczego oczerniasz Katolików, wmawiając im "pedofilię", podczas gdy to LGBT? Dlaczego prowadzisz Kampanię NIENAWIŚCI wzorowaną na nazistowskiej przeciwko Żydom?
Albert2021.06.22 18:53
Od kiedy to stwierdzenie faktu jest mową nienawiści? Puknij się w ten oczadziały od kadzidła czerep miłośniku wafli z trupa.
Jawny2021.06.22 19:15
Katolicy w Polsce nadal nie rozumieją, że oprócz nich żyje kilka milionów innych Polaków, którzy nie podzielają ich wizji, legend i historii z pustynnych obszarów Bliskiego Wschodu.
Anonim2021.06.23 2:13
Jak nie podzielają, to niech się po prostu odwalą i nie narzucają innym Ludziom ich chorych katofobicznych wizji.
Anonim2021.06.22 19:27
Wybiórcze preparowanie faktów jest po prostu kłamstwem. Mówienie w 99% artykułów o pedofilach katolickich, stanowiących skazanych 0,45% sprawców, przy jednocześnie praktycznie całkowitym przemilczaniu pedofilów świeckich, lgbt i ateistycznych to obrzydliwa manipulacja. Jak policzono, w przypadku Raportu Filadelfijskiego dysproporcja w porównaniu do przestępstw w Instytucjach Świeckich wynosiła 43.000 razy.
Albert2021.06.22 20:11
Nikt nie przenosi pedofili świeckich z parafii na parafię ukrywając wszystkie ich występki. Poza tym 100% kleruchów jest zboczonych, bo oni tylko w kółko ͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏lą o seksie, aborcji, penisach, homoseksualistach, odbytach i tak dalej.
Anonim2021.06.22 21:11
Musowo jesteś zboczony, bo słyszysz tylko o "seksie aborcji i gejach". Taki selektywny słuch jest typowy dla maniaków, psychopatów i osób zaburzonych.
Albert2021.06.23 10:00
Wybierz losowy monolog klerucha, znajdziesz w nim głównie to, co mówiłem.
Albercie"!???2021.06.23 20:16
Pokaż tu prawdę!...O JAKIEJ PRAWDZIE PISZESZ? ...PRAWDA JEST JEDNA, NIE TWOJA LECHU -PEDALSKA!...CHCESZ NAM WMÓWIĆ, ŻE NIE JESTEŚ PEDZIEM I NIE KRZYWDZIŁEŚ DZIECI?... TAKA TWOJA PRAWDA.....!
Böno2021.06.22 18:46
Dać wolność debilom to narobią takich po pijaku następnych debilów jak Albert.
"Alberciku"?! Czy ty zapomniałeś kim jesteś??2021.06.23 0:54
Piszesz o pedofilach..? Nie przesadzasz?...Przecież, "albercie "-Lechu K. ... nie ma tu większego pedała od ciebie!... Ile ci trzeba przypominać o tym, ... co robiłeś dzieciom? .... OBŁUDNIKU!! .... TY NAWET NIE DAROWAŁEŚ DZIECIOM SIOSTRY.... PRAWDA?... A ILE RAZY SIEDZIAŁEŚ W "PUDLE" ZA TO??? MASZ CZELNOŚĆ TERAZ O TYM PISAĆ!... JA NA TWOIM MIEJSCU ZAPADŁABYM SIĘ POD ZIEMIĘ!... POSĄDZASZ INNYCH, ... ZOBACZ SIEBIE!.. SPÓJRZ W LUSTRO....!
Albert2021.06.23 10:00
Wy katoćwoki wszystkie takie niedorozwinięte jesteście, czy to ty jesteś okazem wyjątkowego upośledzenia?
"Albercie"! NIE ZAKRZYCZYSZ PRAWDY O SOBIE!2021.06.23 19:44
Lechu, to jest twoje słownictwo!... Może się różnie nickować!... Zawsze jesteś jeden i ten sam "pedź" ! ... Każdy z nas wie, kim byłeś i jesteś! Widać, ... że nie umiesz normalnie, logicznie pisać!... Więc muszę się zniżyć do twojego poziomu, nie-intelektualnego i oddać ci ---- "pięknym za nadobne"!---- To ty właśnie jesteś tym ĆWOKIEM, --- A NIE MY!--- W dodatku jesteś starym pedo-ćwokiem! ---- Miło ci o sobie usłyszeć?----Więc kiś się we własnym swoim sosie!----- Zasłużyłeś na to od dawna! ------ Na nic lepszego cię nie stać! --- Sam o tym wiesz, gdyż wiele razy sam się we wpisach poniżasz! ---- Nie wiesz z kim masz do czynienia! Nie zależy mi jak mnie nazwiesz!---- Mi zależy na Bogu, Maryi i Rodzinie/ której ty, sodomito, nie chciałeś mieć/ !
O,j !...Aj, waj !2021.06.23 20:06
"albercie"! Uff!... Ale cię to zabolało! Prawidłowo!... Może zrozumiesz kim jesteś i co sobą reprezentujesz!... Myślę, że" mniej niż zero" ...!
Ależ "albercie"?? Jest wręcz odwrotnie!2021.06.23 20:23
To przecież ty jesteś wyjątkowo upośledzony, nie ja!... Lejesz jad nienawiści na nas i Kościół, to jest właśnie chorobliwa nienawiść! ... Nawet SB cię przyjęło do siebie, wiedząc o twojej nienawiści do nas! Wiem o tym, znam to!.... Mam ci zacytować bardzo stary wpis???
Albert2021.06.24 8:39
Nie pomyliłem się. Jesteście upośledzeni. Wszyscy. Trudno nazwać inaczej kogoś, kto wszędzie widzi jakichś Kellerów.
Mumba2021.06.22 18:00
Bo czemu ktoś się tak z tym obnosi? Nie może mieć wiary w domu - jak by się tak nie obnosili to by nie sprowokowali ;) Dla niekumatych to żart i pokaz waszej logiki względem LGBT+
Anonim2021.06.22 18:14
A niby dlaczego Ideologie Totalitarne miałyby mieć prawo do manifestowania na ulicach? Nie widzę żadnej różnicy między nazizmem a lgbt. Okej, lgbt jest bardziej ludobójcze.
Anonim2021.06.22 18:24
Lewaku - są Postawy, które powinny być manifestowane publicznie, są takie które mogą być, są takie które nie powinny być, i są wreszcie takie, których manifestowanie powinno być karane - ze względu na konsekwencje ich manifestowania. LGBT należy do tej czwartej kategorii, na równi z nazizmem. Należy dlatego, że Sekta LGBT atakuje/indoktrynuje dzieci i młodzież, wywołując u nich wdrukowany homoseksualizm i transseksualizm. Niczym się to nie różni od reklamowania narkomanii. Albo nakłaniania do samobójstw.
Albert2021.06.22 18:31
"Sekta LGBT atakuje/indoktrynuje dzieci i młodzież, " - pomyliły ci się słówka. Miało być "sekta katolicka", nie LGBT.
Anonim2021.06.22 18:46
Nic się nie pomyliło. To wam się "myli", gdy wprowadzacie Pouczanie wg Zaleceń WHO dla 6-latków, że mają pełne prawo zdobywania doświadczeń seksualnych z pedofilami.
Anonim2021.06.22 18:47
Lewaku, najpierw doucz się jakie znaczenie ma słowo "Sekta", bo popisujesz się Nienawistną Ignorancją. Lewaku, wracaj do Szkół Podstawowych.
Jawny2021.06.22 18:51
Od lat się zastanawiam. Co wy macie z tymi tęczami ? To jakaś odmiana zbiorowego daltonizmu ? Czy może to jakieś ukryte marzenia ? Fetysz ? Tak, czy siak, zalecam udać się do księdza dobrodzieja. Nie dość, że to chłop w sukience, to jeszcze może problem rozwiązać, dogłębnie.
Anonim2021.06.22 19:32
Sutanna tak jak i sukmana lub żupan są PŁASZCZAMI. Lewaku, aleś ty GŁUPI. Głupszy niż Ustawa przewiduje. Trzeba któregoś z was złapać, wypchać i postawić jako Wzorzec Głupoty w Sevres.
Albert2021.06.22 20:12
Sutanna to wyznacznik zboczeńca, pedofila, złodzieja, oszusta i kryminalisty w jednym. Taki mafijny mundurek.
Anonim2021.06.22 21:13
Idź do lekarza, bo kiepsko z tobą. Nie zrób sobie krzywdy, bo twoja mama się popłacze.
"Albercie" dlaczego kłamiesz??2021.06.23 1:27
Wszystko, co napisałeś teraz we wpisie o pedalstwie .... itd. , to dotyczy ciebie!.. Wiemy kim jesteś? Znamy cię! NIE UDAWAJ PORZADNEGO! ...To jest twój stary nick: Lechu Keller- Krawczyk!...Przypominam o nim niektórym! ....Innych obmawia i posądza!.... A przecież on jest wielkim pedałem, który nawet, jak czyta się, nie darował dzieciom siostry! ... Był wiele razy aresztowany i za to siedział!...A teraz chce zakrzyczeć prawdę o sobie i pokazać jaki to on jest dobry! Wystarczy poczytać o nim w IPN!... jest on tam w ich ewidencji jako stary SB-k! Szkoda słów na niego! Lechu, tak się składa, że mam twoje wpisy, w których się tym głupio chwaliłeś, a IPN też o tym pisze!
rebeliant czyli żydowska ratyzacja Polski2021.06.22 17:55
Nazywam sie Hertrich-Woleński, nie jestem taki se zwykły "szczur"... Mam tytuły naukowe i byłem przez towarzysza rabina sierpem obrzezany, a rodzinny dr. Frojd stwierdził u mnie niezwykłą patologię, roboczo nazwana "iudaeus excrementum", tj. wypróżnianie się tak gdzie stoję.
rebeliant2021.06.22 17:33
Półbożek, który zakpił z bycia autentycznym człowiekiem (gdyż wybrał sobie środowisko przyjścia na ten świat, a także dobrał sobie talentów i nadludzkich umiejętności) nie poniósł krzywdy gwałtu, a miał dać świadectwo - a tego nie daje się w leśnej jaskini, lecz przy świadkach. Ponadto jego sekta przywłaszcza sobie "owieczki" już na etapie dziecięcym i wmawia im o posłuszeństwie, nie sądzeniu i nadstawianiu pupy. A niech rozwalają te jahwicke monumenty zakulisowego duszenia ludzi.
ja2021.06.22 17:30
nigdy nie zaakceptuję dziczy spod znaku LGBT
Anonim2021.06.22 17:54
kogoś to obchodzi?
JPIII2021.06.22 17:25
Ktoś słusznie to zrobił. Przecież ta qooorwa maryśka dawała dooopy staremu pedophilowi bogu. Potem urodziła bękarta chrystka jezuska, który został pedałem co pi..er,,dolił na pustyni 12 apostołów. To bydle nie interesowało się kobietami.
LECHU KELLER, ZAMKNIJ się wredoto!2021.06.22 19:04
"JPIII"... DOKĄD ATEISTO-ŻYDOWSKI BĘDZIESZ OBRAŻAŁ BOGA, MARYJĘ i CAŁY KK! ... ZABOLAŁA CIĘ ŚWIĘTOŚĆ MARYI..... NIE DAJESZ RADY WYTRZYMAĆ, TY PEDO- ZBOKU!... JUŻ 2 TYS. LAT WALCZYCIE Z BOGIEM i NIC NIE WSKÓRALIŚCIE! ..... NIC I NIKT ... Z NIM NIE WYGRA...! A ty dalej się pogrążaj w drodze do piekła! Spadaj stąd!
JPIII2021.06.22 19:40
Prawda w oczy kole durnym katolom.
Do"JPIII" tj. do Lecha Kellera. ZAPAMIĘTAJ!2021.06.23 1:07
..... PRAWDA JEST TYLKO JEDNA!... BÓG JEST JEDYNĄ DROGĄ I PRAWDĄ I ŻYCIEM!... KTO W NIEGO WIERZY, ŻYŁ BĘDZIE NA WIEKI! ... O jakiej ty pseudo- "prawdzie" piszesz pedo-zboku! .... WSZYSTKICH MIERZYSZ SWOJĄ PEDALSKĄ MIARĄ! U ciebie prawda zakopana głęboko w ziemi!... Jedyną prawdą jest, że krzywdziłeś dzieci..! Tego się nie wyprzesz, bo nawet siedziałeś!... Czy masz w swoim życiu chociaż JEDEN DOBRY UCZYNEK?! Wątpię?!
dla kanalii cela +2021.06.22 17:17
Szczecin to miasto z napływową ludnością . Po 1945 roku przybyło tu wielu kacapów made in CCCP co częściowo może tłumaczyć ohydę tego środowiska .
Jenny2021.06.22 17:16
Kto sieje wiatr, ten zbiera burze simply as fuck:)
Yo... douchebag!2021.06.22 17:22
"SIMPLE as fuck", you dumb as fuck fuckhead!
Anonim2021.06.22 17:23
Sekta LGBT i swołocz lewacka jeszcze nie zebrała burzy, ale co ma wisieć, nie utonie.
Po11...antoni.s..."prof. dr" Hertrich-Woleński2021.06.22 17:14
pisze CYT.: "Troche trudno przeliczyc na pieniadze los zydowskich dzieciakow zywcem wrzucanych do huczacego ognia w pogromach – na przyklad w Radzilowie. Nie ma przelicznika na los zydowskich dziewczat, zbiorowo i publicznie gwalconych przed zamordowaniem."
antoni.s2021.06.22 17:23
Masz dyżur 24h?
antoni.s2021.06.22 17:25
A może to jest jakaś zorganizowana akcja, i was jest więcej?!.
As long as it takes!2021.06.22 17:45
As long as you, jew motherfucker! Read my memo; I'm relentless!
Albert2021.06.22 19:17
Nie. Ten katośmieć nic innego nie potrafi. Zero wiedzy, zero zainteresowań, zero perspektyw, tylko wafle z trupa, Google Translate i Fronda. Klasyczny przypadek upośledzonego intelektualnie katoćwoka.
"Albercie", itp. czyli Lechu!2021.06.23 20:02
Lechu-sodomito!.... Jeszcze ci się nie znudziło pisanie w kółko tak samo!???.... PRZYJMIJ W KOŃCU DO WIADOMOŚCI, ŻE MI/ A PEWNIE WSZYSTKIM/, ŻE NAM ZWISA I POWIEWA JAK NAS NAZWIESZ! ..... DLA NAS JESTEŚ NIKIM....ROZUMIESZ?.... NIE JESTEŚ DLA NIKOGO, ŻADNYM AUTORYTETEM!.... JESTEŚ DNEM...! Próbujesz się wybić, ale to nie ten adres i nie w ten sposób!....
Albert2021.06.24 8:40
Nie napinaj się śmieci, bo ci żyłka pęknie. Albo może lepiej, żeby pękła, będzie o jedną katolicką kanalię mniej na świecie.
antoni.s2021.06.22 17:11
W miastach o szczególnym zagęszczeniu obiektów kultu bożego, powinno się powołać policję wyznaniową która nawet kosztem zmniejszenia bezpieczeństwa mieszkańców powinna być oddelegowana do ochrony tych świętych miejsc i ścigania sprawców tych ohhhhydnych zbrodni! Ave maria!
Anonim2021.06.22 16:54
Przecież od 30 lat Lewica dniem i nocą szczuje głupie małolaty na Kościół. Teraz uaktywnia się drugie pokolenie judzone od podstawówki.
Anonim2021.06.22 17:00
Może jakiś wdzięczny za wyprowadzenie z życie seksualne ministrant...😁😁😁
Anonim2021.06.22 17:17
Nie ma takowych. Lewaku, dlaczego szerzysz Mowę Nienawiści, a przy okazji i Homofobię?
Anonim2021.06.22 17:22
Lewaki jak zawsze zmyślają opowieści z mchu i paproci. Jak widać, marzy ci się prześladowanie, zabijanie i okradanie Ludzi. Ale Ludzie ci na to nie pozwolą. Uważaj, bo zrobisz coś od czego nie będzie odwrotu. Lewaku, nie skazuj się więzienie.
Anonim2021.06.22 17:55
ale się przestraszyłem!!! Buhahahhahahaa 😁😁😁😁😁
Anonim2021.06.22 18:17
Spoko, jesteśmy cierpliwi. Jeszcze dziesięć latek i zacznie się wyciąganie konsekwencji - zgodnie z Prawem, oczywiście. Do tego czasu - jedz pij i popuszczaj pasa. A najlepiej - zarejestruj się partnersko. Policja nie będzie miała problemu z wyszukiwaniem Osobników łamiących Prawo.
"nie-anonimie" a Lechu....2021.06.22 19:08
No więc pytam ciebie:!..." PO CZYM POZNAĆ GŁUPIEGO..? ..PO ŚMIECHU JEGO"..! Właśnie to widać, głupcze, na twoim, załączonym wpisie!