Doda ma kontakt z drzewem. Jak się do niego przytuli czerpie energię - zdjęcie
06.12.13, 19:43Fot. Łukasz Kuchta, Wikipedia

Doda ma kontakt z drzewem. Jak się do niego przytuli czerpie energię

30

W wywiadzie dla tygodnika „Gwiazdy” Doda wyznała, że nie przepada za dziećmi. - Dzieci nie wyzwalają we mnie kompletnie żadnych uczuć. Bardziej niż dzieci wzruszają mnie zwierzęta. To dlatego, że mój ojciec jest za pan brat z naturą i uczył mnie tego od dziecka. W moim przypadku emocje, które wyzwalają dzieci w ich matkach, wyzwalają małe, bezbronne zwierzęta. Natomiast kompletnie tego nie czuję, jeżeli chodzi o rasę ludzką – oznajmiła.

A chwilę potem dodała: „Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale większy mam kontakt z drzewem, do którego potrafię się przytulić i czerpać energię. Bardziej też rozumiem zwierzęta, super się wśród nich czuję, a jeśli dzieje im się coś złego, jestem w stanie zabić”.

Komentarz do tej sprawy jest zbędny. Tu by się raczej przydał psycholog, a kto wie, czy nie psychiatra.

TPT/Se.pl

Komentarze (30):

anonim2013.12.6 19:44
to efekt zażywania tabletek antykoncepcyjnych przez dodę....
anonim2013.12.6 19:57
"Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale większy mam kontakt z drzewem, do którego potrafię się przytulić i czerpać energię. Bardziej też rozumiem zwierzęta, super się wśród nich czuję, a jeśli dzieje im się coś złego, jestem w stanie zabić”. Bedąc w Irlandii widziałem osoby przytulające się do drzew. Chodziło o pobieranie "spiritual energy". http://www.psychologies.co.uk/body/the-healing-power-of-trees.html Ludziom łatwiej uwierzyć na najgorsze brednie niż w Boga. Sam Dawkins nie wyklucza, że życie na ziemi zapoczątkowali ufoludki. Natomiast wyśmiewa Bożą interwencję.
anonim2013.12.6 20:12
a Doda ma męża, partnera na którego może liczyć ? coś nie bardzo
anonim2013.12.6 20:13
Wszystko do czasu, wszystko. Poczekajmy aż ciałko się zestarzeje, zmarszczy i będzie trzeba uruchomić mózg. " Kariera " niebawem się skończy, mężczyźni przestaną się oglądać, następnie etap przyznania się do błędów młodości i radykalna zmiana poglądów lub śmierć w samotności z samotności. Ah te koleje życia... Ludzie nigdy nie przestaną być próżni i pyszni ;-)
anonim2013.12.6 20:14
,, W wywiadzie dla tygodnika Gwiazdy Doda wyznała...'' :D dalej nie mogę :DDD... Rzeczywiście nie za bardzo jest co komentować...
anonim2013.12.6 20:25
Urocza idiotka.
anonim2013.12.6 20:41
w sumie icari to masz racje, pier*ole ten portal, dzis bylem tu ostatni raz
anonim2013.12.6 21:05
Ani ona super ładna, wiedza niewielka, sądząc po tym co mówi i jakiego używa języka, muzycznie niżej niż przeciętna. Nie interesuje mnie wcale...
anonim2013.12.6 21:06
taka dewiacja to dendrofilia się nazywa
anonim2013.12.6 21:09
Czytałem kiedyś hasło: "... nie dla idiotów". Nazwy sklepu nie wymieniam by nie być posądzony o kryptoreklamy. Może Fronda wprowadziła by to hasło?
anonim2013.12.6 21:21
@Domejko Wiesz co oznacza słowo 'alleluja'?
anonim2013.12.6 21:23
no cóż współczuję rodzicom że urodzili tak chore dziecko jakim jest doda
anonim2013.12.6 21:23
Ja nie jestem gwiazdą a tez dzieci nie wywołują u mnie żadnych uczuć. Wszystkie moje ciotki i kuzynki jak się jakieś dziecko urodzi zbiegają się aby potrzymać na rękach a mnie do tego nie ciągnie...
anonim2013.12.6 21:35
Część gatunku ludzkiego poczyniła wielki postęp i dawno temu zeszła z drzewa. A reszta tylko zeszła widząc że inni zeszli, nie rozumieją czemu więc ciągnie ich na drzewo z powrotem.
anonim2013.12.6 21:39
Trzeba ściąć drzewo - taką mam koncepcje!
anonim2013.12.6 22:00
niech sobie wystruga drewnianego dzieciaka to może zacznie lubić i żywe
anonim2013.12.7 0:20
Przytulanie się do drzewa to (wbrew pozorom) nie genderowe znamie pogaństwa, a trick stary jak świat. Nauczcie lepiej swoje dzieci, aby przytulały się do drzewa, gdy kiedykolwiek zgubią się samotnie w lesie i wpadną w panikę. Nie wierzycie? Sami to zróbcie - pójdzie do lasu, przytulcie się do drzewa, zamknijcie oczy i zliczajcie oddechy do 10. Mogę się założyć, że to Was uspokoi. @Stefan Baryś: "Przykład: Ta Pani mówi, że zwierzęta wzbudzają w niej więcej uczuć niż dzieci. Sądzi, że dziecko (człowiek) jest mniej ważne niż zwierzę." Obawiam się, że Pańska konkluzja jest nadinterpretacją. Wielu ludzi potrafi się rozczulić, lub nawet popłakać do łez, na widok liżących się kotków, a za chwile burknąć niecierpliwie na swoje dzieci.
anonim2013.12.7 0:33
Przepraszam, czemu fronda pisze o prymitywnej (pardon le mot) qvie? To jest temat?
anonim2013.12.7 0:40
Podobno bywam złośliwy. Może. Ale… Brysiu, nad czym Ty, ze swoją niewątpliwą inteligencją i erudycją, pochylasz? Warto?
anonim2013.12.7 1:18
Nie ma instynktu macierzynskiego i tyle. Serio, to jest sprawa dla psychiatry? Instynkt macierzynski czesto rodzi sie u kobiet dopiero wtedy, jak dzieci przychodza na swiat. Nie widze tu nic dziwnego.
anonim2013.12.7 5:12
Doda w każdym wywiadzie mówi co innego, naprawdę nie ma sensu tego analizować.
anonim2013.12.7 7:42
Drzewo nie stawia wymagań. Wystarczy się przytulić. Czasem odpowie swoją mądrością. Tak pomógł Korze!
anonim2013.12.7 8:33
Po jaką cholerę zamieszczacie informacje o kretynach? Malo to różnych szmatławców piszących o panience co woli drzewo, kocha zwierzątka i może zabić?
anonim2013.12.7 8:42
Jestem ciekaw co ma do powiedzenia drzewo do którego przytula się Doda ? Ciekawe czy przytula się więcej latem czy zimą czy latem jest skąpo ubrana?
anonim2013.12.7 9:01
Byleby to nie było "drzewo głupoty".
anonim2013.12.7 12:51
Może dla niej Bóg to samo co buk ? No cóż ...
anonim2013.12.7 12:56
A czy jakiemuś klesze wpadło do łba aby z dziewczną poważnie porozmawiać i głosić jej Ewangelie ,dlaczego tak łatwo się ludzi potempia ,nie dając człowiekowi szansy na nawrócenie ,na rozmowe.Tylu w Polsce polityków zagubionych,odrzucajacych Boga dlaczego nikt nie próbuje ich ewangelizować ?. Kto i kiedy zabronił Kosciołowi ewangelizacji wszystkich ludzi ,dlaczego ksiądz nie uda się do kogoś takiego i nie podejmie próby nawrócenia człowieka ,gdzie jest napisane ze kler ma głosić ewangelie tylko w Kosciele ,a nie na co dzień wszędzie i wszystkim ?.
anonim2013.12.7 16:18
@Kazik3: "(...) odrzucajacych Boga dlaczego nikt nie próbuje ich ewangelizować ? (...)" Niektórzy są przekonania, że nie ma żadnych przesłanek, aby wierzyć w konkretnego Boga. Niestety, sama Biblia dostarcza najsilniejszy dowodów na to, że jest fałszerstwem i to całkiem niewysokich lotów. Poza tym jest sprzeczna z naturą świata, którą obserwujemy. Jakby Pan się czuł, gdyby muzułmanin ewangelizował Pana Koranem? Uznałby to Pan za próbę manipulacji, otępienia. Wie Pan, że Mahomet doleciał na księżyc na skrzydlatym koniu?Tak samo można postrzegać nauki Jezusa, który zniszczył wiele rodzin, głosił bowiem odrzucenie więzi rodzinnych i podążanie za nim; groził w zamian piekłem. Kilkaset lat później w identyczny sposób swoją karierę rozpoczął Mahomet (nauczając pokoju, jako alternatywy wiecznego potępienia), tyle że on zbudował sobie małą armię, dzięki której grabił i gwałcił (i wtedy zmienił diametralnie swoje sądy dot. tolerancji). Ewangelia opiera się na bardzo niedokładnym tłumaczeniu uważnie wyselekcjonowanych fragmentów pisanych w czasach i rejonie geograficznym odznaczającym się wysokim analfabetyzmem. Sami uczniowi Jezusa kontrybuowali teksty, które zostały w sposób autorytatywny uznane za wiedzę apokryficzną, choć byli bezpośrednimi świadkami wydarzeń z życia mesjasza. @Stefan Bryś: Zazdroszczę Panu zapędów omniscjencji i megalomani - naprawdę, nie uważam, że to coś złego; jest Pan pewny swoich aspiracji i to dobrze. Jakkolwiek, co Panu pomoże dobra znajomość historii Europy w kontekście pytania "kim jestem?". Myślałem, że z tą psychoanalizą pisał Pan dla żartów. Nie jestem fanem Dody, ani jej repertuaru, ale ta kobieta niewątpliwie wie co robi i wie co mówi; diagnozowanie jakichkolwiek dysocjacji w kontekście umiejętności interpersonalnych czy sensorycznych jest nie na miejscu. Nie ma ku temu podstaw. Przede wszystkim Doda udzielała wywiadu "na salonach"; a nie jest łatwo powiedzieć coś spójnego do kamery. Ta kobieta bezsprzecznie wzbudziła sobą zainteresowanie. Komentarz o "zwierzęcym działaniu na instynktach" sugeruje, że raczej nie jest Pan wielkim fanem ewolucji, co może czynić z Pana dobrego historyka, ale NIE kogoś, kto czerpie satysfakcję z poznawania prawdy. Mam rację? Nie uważa Pan, że człowiek mozolnie wyewoluował przez ostatnie miliony lat? Jeśli nie, nie ma pan szans poznać kim Pan jest, jako istota ludzka, ani czemu służy nasze życie.
anonim2013.12.7 22:29
Może to niewłaściwy komentarz, ale ja Dodę w jakis sposob lubię. Nie slucham jej muzyki, ale cenie to ze umie zarobić pieniądze a jej upór w parciu na szkło jest godny podziwu. Zrobiła w życiu wiele żenady, fakt. Jest niekwestionowana królową kiczu. Ale jest na tyle ladna, uparta i potrafi wywoływać rozgłos, że wzbudza coś w rodzaju mojego szacunku. No i ma dobry głos, na prawdę. Nie uważam wcale ze jest jakims objawieniem, autorytetem czy innym cudem. Ale uporu można się od niej uczyć.
anonim2013.12.8 21:40
A kim jest ta pani? Ma jakieś imię i nazwisko? Czy tylko tak pod pseudonimem gada głupoty?