Do psychiatryka za wyśmiewanie Komorowskiego - zdjęcie
30.04.15, 17:50Happening Marka M. (fot. youtube)

Do psychiatryka za wyśmiewanie Komorowskiego

22

Młody działacz stowarzyszenia Młodzi dla Polityki Realnej i sympatyk partii KORWiN na wiecu Komorowskiego podniósł krzesło i krzyczał: „gdzie jest szogun!?” Został od razu zatrzymany. Teraz sąd zadecydował o umieszczeniu go w szpitalu psychiatrycznym. Lekarze z aresztu śledczego przy ul. Montelupich w Krakowie mają ocenić jego stan zdrowia.

Chłopakowi grozi nawet 5 lat więzienia za usiłowanie dokonania czynnej napaści na prezydenta Polski. Podczas przesłuchania Marek M. nie przyznał się do zarzutów.

KJ/Polskaniepodlegla.pl

Komentarze (22):

anonim2015.04.30 18:24
Jeśli to prawda, to psychuszki wracają. A ja mam już tego serdecznie dość, Komorowski to najwspanialszy prezydent i tyle.
anonim2015.04.30 18:38
Mógł przypieprzyć Komorowi, wtedy wiadomo by było za co wsadzają go psychuszki, a tak za posiadanie krzesła?! Przecież to było po tym jak Komor kolejny raz się zbłaźnił i narobił Polakom wstydu w Japonii. Krzesło o tym przypominało.
anonim2015.04.30 18:40
Jak za ubecji sprawy się toczą .Komuniści skazywali opozycjonistów do szpitali zamkniętych jako psychicznie chorych. Standardy trwają. Tak jak komuna w naszym kraju.
anonim2015.04.30 18:43
@sstaszek44 Po twoim głupim wpisie, też trzeba cię wysłać na obserwację do Tworek razem z rezydentem.
anonim2015.04.30 19:01
Ale jeśli za wskakiwanie na krzesło i wołanie do szoguna kierują na obserwację psychiatryczną to przecież i Komorowskiego powinny na te 4 tygodnie zamknąć, niech go podleczą też wykazuję objawy niesprawności umysłowej.
anonim2015.04.30 19:11
Panta Rhei A gdzie należy skierować głupka, który wskakuje na krzesło i woła szoguna?
anonim2015.04.30 19:15
A dlaczego Bulla do psychiatryka nie zabrali? On pierwszy powinien tam trafić.
anonim2015.04.30 19:44
Generał ganiający po japońskim parlamencie i pstrykający fotki smartfonem, to się nadaje do cyrku a nie przystoi delegacji prezydenckiej :(
anonim2015.04.30 20:19
Skurwysyńska kpina ze strony sądu, warta posłania kuli w łeb. Bowiem w przypadkach, gdy trafiają się osobnicy niebezpieczni dla otoczenia, to sądy rzucają wszystkie przeszkody, aby taki ktoś nie trafił do psychiatryka. I mamy co jakiś czas, że ktoś zadźgał, zgwałcił itp bo był niepoczytalny. Sędziowie do rozwałki.
anonim2015.04.30 20:19
Jaki prezydent taka sprawiedliwość. UBecja się cieszy, bo ma pełne ręce roboty za polski ludowej bis.
anonim2015.04.30 20:46
@Panta Rhei czy Ty panujesz nad bzdurami ,ktore wypisujesz ??? Bubu zadal Ci rozsądne i rzeczowe pytanie co zrobić z mężczyzną w podeszlym wieku,który znajdując sie w szacownym miejscu,wskakuje na krzesla i wykrzykuje stamtad do swojego "kumpla" jakieś "żarty",a Ty jak katarynka powtarzasz ,że w PiSie są głupki.... A ten mężczyzna i jego kolega akurat są z PO i to oni wlaśnie robią tak przerażającą szopkę,a jeden z nich to nawet jest prezydentem naszej Ojczyzny i podobno,chce nim być nadal(!),co może się dla nas źle skończyć..
anonim2015.04.30 22:04
@sstaszek44 pozwól że ci wyjaśnię. Otóż jakiś czas temu głowa naszego państwa czyli Bronisław K. ku uciesze całego świata i rozpaczy Japończyków wszedł z buciorami na siedzenie przeznaczone jednej z ważniejszych osób w parlamencie japońskim krzycząc do generała Wojska Polskiego: "Szogunie!". Marek P. po prostu przypomniał to wspaniałe wydarzenie. Rozumiesz już? I za to nasza obecna władza, jak za najlepszych czasów NKWD wsadziła go do szpitala dla chorych psychicznie.
anonim2015.05.1 5:10
"Podchodząc do zachowania Marka P. bez emocji politycznych - to czy tak zachowuje się normalny mody człowiek o zdrowych zmysłach ?".... Czy prezydent średniej wielkości państwa w środku UE POwinien skakać PO krześle w parlameńcie japońskim??????...........
anonim2015.05.1 5:11
Że zacytuję klasyka: jaki prezydent, taki zamach:-) Przy trybunie z prezydentem stoją funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu. Może nie każdy wie, ale za pazuchami garniturków chowają giwery z bronią. Do tego wśród tłumu kręcą się tajniacy, podejrzewam, iż też z bronią. Chłopak stojący kilkadziesiąt metrów od VIP-a nie mógł stanowić żadnego zagrożenia wobec takich środków ostrożności. Zresztą przecież nawet nic nie chciał zrobić, tylko podniósł krzesło, by w żartobliwy sposób skrytykować pana prezydenta, zresztą, jakby nie patrzeć, osobę publiczną. Widać, jeszcze trochę, a ta totalitarna władza zabroni nawet napisów na transparentach.
anonim2015.05.1 5:13
Sorry, chciałem napisać "chowają giwery";-) Po prostu jestem zamotany, bo szykuję się na pierwomajskij prazdnik, na pochód;-)
anonim2015.05.1 5:51
Z tym pochodem to oczywiście żart;-)
anonim2015.05.1 7:25
Byłoby śmieszne, gdyby nie było straszne. Jeszcze parę takich akcji ze strony PO, a naprawdę dokona się coś strasznego. Oni naprawdę są tam, gdzie była komuna.
anonim2015.05.1 9:15
Komorowski wspeira WSI a WSI to odnoga GRU a GRU stosuje te właśnie metody "psychuszki"
anonim2015.05.1 9:17
Tak więc widzimy że Polska nie jest państwem prawa ...to cyrk z mafią sądowo - partyjną ... Te przeklęte kurwy sądowe męczą chłopaka za żart!
anonim2015.05.1 13:03
@sstaszek- Bredzisław zrobił z siebie w Japonii pajaca. Chłopak mu to przypomniał i za to zostanie teraz wsadzony do psychuszki. Iście sowieckie metody.
anonim2015.05.1 13:21
SStaszek44 juz się tradycyjnie po sowiecku pierwomajsko nawalił ... i myślenie szwankowac zaczyna.
anonim2015.05.1 14:23
@sstaszek "setki razy pokazywano i wyjaśniano,że Pan Prezydent wszedł na podest ,na którym stają prominentni goście" masz rację -tę kompromitację setki razy emitowaly usłużne media,samNałęcz paplał o tym jak najęty(nawet u Pośpieszalskiego),a i pewnie GW poświęcila temu najlepsze kolumny i zatrudniła najbardziej utytulowanych "ekspertów",którzy próbowali to g...o zawinąć w sreberko. I co z tego,że tak histerycznie wciskali kit takim biedakom jak Ty??? Filmik z Szogunem jest w internecie i widać na nim z jak ogromnym przerażeniem rzucają się na prezydenta Polski japońscy notable,którzy przecież są znani z dyskrecji i powściągliwości... A Ty tysiące razy oglądasz te same wiadomości w tej samej stacji lub pokrewnej ideologicznie i próbujesz na frondzie argumentować metodą urbana... Na próżno.... Nie z nami takie numery... Dużo tu ludzi poszukujących prawdy,dużo wyznawców Chrystusa,dużo nawróconych nieboraków(jak ja),którzy ujrzawszy jasność już nigdy nie wrócą do mroków ,klamstwa i ciemności A te mroki w dzisiejszych czasach to m.in.TVN,GW,rządy PO i antyludzkie ustawy podpisane w czasach gdy oni rozpoczęli demontaż naszego kraju... Możesz sie oczywiście przyłączyć do tej demolki wrzucając glos do urny,ale ludzie którzy lubią demolować to raczej pacjęci dla psychiatrów,bo normalny człowiek chce tworzyć i budować i żyć UCZCIWIE. 10 maja mamy szansę zacząć takie życie w naszej Ojczyźnie