Dawid Wildstein: To jest właśnie cały ten syf 3 RP - zdjęcie
23.10.19, 11:25Screenshot Youtube / twitter

Dawid Wildstein: To jest właśnie cały ten syf 3 RP

10

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił wczoraj decyzję komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości w Warszawie przy ul. Nabielaka 9, gdzie mieszkała śp. Jolanta Brzeska. Szokujący wyrok skomentował na twitterze Dawid Wildstein.

Decyzję komisji zaskarżył między innymi handlarz roszczeń Marek M. Chodzi o nieruchomość, w której mieszkała między innymi znana działaczka lokatorska Jolanta Brzeska. Decyzję reprywatyzacyjną, która zapadła w styczniu 2006 roku komisja weryfikacyjna uchyliła w grudniu 2017 rok. Nakazała także Markowi M. zwrócić ponad 2,9 mln złotych.

Najgorsi, oskarżani o morderstwa, bandyci od reprywatyzacji odzyskują pieniądze. Dzięki decyzjom sądów i Trzaskowskiego”

- komentuje Wildstein na twitterze.

Dalej dodaje:

Ale czy słychać oburzenie moralistów od Lisa czy TVN?

Nie. Trzaskowski taki ładny, nie lubi PiS i chodzi na parady.

A że spalono żywcem kobietę? Dawno to było”.

W kolejnym swoim wpisie stwierdził:

Oglądam film, na którym sędzia wybucha śmiechem widząc reakcje córki spalonej żywcem kobiety.

To... a także to absolutne milczenie tych moralistów, autorytetów, artystów i celebrytów, którzy gęby mają pełne wielkich słów a teraz siedzą cicho.

To jest właśnie cały ten syf 3 RP”.


dam/PAP,twitter

Komentarze (10):

Beno2019.10.23 20:08
Czas na samosądy na niesprawiedliwych, aroganckich i cynicznych sędziach.
Gumowy Żuk2019.10.23 17:23
Talmudyczne sądy do wymiany na sądy polskie!
Senior2019.10.23 15:52
Dzięki tolerancji przez państwo tego typu postępowania uczciwi Polacy w wyborach nie zagłosowali na nikogo, a na pewno nie zagłosowali na PiS, który przez 4 lata cacka się z sędziowską mafią oraz ochrania uliczne burdy dewiantów seksualnych, koderastów,pederastów, pedofilii i uboli, natomiast pałami,gazem i sikawami traktuje polkich patriotów kontrmanifestantów broniących Polski przed czerwono-różowo-tęczową zarazą!!!!!
Senior2019.10.23 15:49
Jak długo jest kolesie przestępcy w togach z nadzwyczajnej kasty będą bezkarni za swoje czyny urągające godności sędziego, za anarchizację prawa i państwa, za współpracę z bandytami?
jack2019.10.23 14:27
Ten syf ma GRUBO PONAD 30% POPARCIE. A PiS to miękkie faje. Dlatego syf jest i niestety pozostanie. Kropka.
Wojtek Polak 2019.10.23 14:13
gdzie są autorytety celebryci i artyści jak to gdzie pochowali głowy w piach a z wystających doop korzystają czerfono-tęczofi. p.prof. Strzembosz i co nadzwyczajna kasta się jednak nie oczyściła a raczej jeszcze bardziej się hańbi. hańba wszystkim sędziom z nadzwyczajnej kasty.
anonim2019.10.23 13:48
To nie mieści się w głowie. Teraz wiem dlaczego potrzebna jest nadzwyczajna kasta.Oni strzegą interesów niegodziwej przestępczej części społeczeństwa. To ludzie wyzuci ze wszelkich prawideł rzemiosła prawniczego. Nadszedł czas iż chcąc nie chcąc muszą się opowiedzieć po czyjej są stronie. Dla zagrożonych cwaniaków ,pasożytów to ostatni bastion obrony. Tyle przykładów nie skazywania winnych,a skazywania nie winnych. Nadzwyczajna kasta jest nazbyt umoczona aby mogła się oczyścić, musi to zrobić desperat lub ktoś całkowicie z poza tej bandy nadludzi. Przed rządem arcytrudne zadanie. Módlmy się aby podołali.
ruisdael2019.10.23 13:39
Jako wielki kibic Patryka Jakiego piszę, łudząc się, że to przeczyta. Po wyborczym nokaucie w Warszawie i klęsce w komisji śledczej, czego dowodem jest naigrywanie się kasty sędziowskiej (nie mówiąc o poprzedniej prezydent) z wyroków w/w komisji- jakim prawem zrezygnował Pan z wzięcia tego "na klatę" i zrejterował do Brukseli "za kasą"?
Wies2019.10.23 12:01
Dobrze to ujął redaktor Wildstein.
Arkadiusz2019.10.23 11:47
Nie wykonować takiego "wyroku",a taki kastowiec do paki!!!