Czarownica spotkała demona i... Niesamowite świadectwo nawrócenia okultystki - zdjęcie
18.10.21, 19:53fot. yt/screen

Czarownica spotkała demona i... Niesamowite świadectwo nawrócenia okultystki

22

To prawdziwa historia: Chrześcijanka stała się medium, czarownicą i okultystką. Gdy spotkała w końcu prawdziwego demona, wezwała pomocy Jezusa i nawróciła się na wiarę w Boga.

Droga do szatana

Kristine McGuire została chrześcijanką jeszcze w dzieciństwie, w wieku 6 lat. W młodości silnie zaangażowała się w głoszenie Słowa, ale jednocześnie coraz bardziej fascynowała się okultyzmem. Często bawiła się z przyjaciółmi imitując wywoływanie duchów czy grając w gry o charakterze okultystycznym. Była całkowicie świadoma, że Biblia zakazuje parania się jakimikolwiek praktykami magicznymi. Pomimo tego, gdy w jej małżeństwie pojawiły się duże problemy – mąż wdał się w internetowy romans – zwróciła się w kierunku okultyzmu.

Sądziła, że chrześcijanie powinni być idealni i nie mogą mieć w życiu osobistym żadnych kłopotów. Zła na Boga, zwątpiła w Jego nakazy i obietnice. Zaczęła intensywnie studiować literaturę poświęconą filozofii i innym niż chrześcijaństwo religiom. W końcu trafiła na pracę traktującą o magii, która przedstawiała też szereg ćwiczeń dla początkujących adeptów okultyzmu. Zdecydowała, że sprawdzi, czy te ćwiczenia będą działały.

Chrześcijańska czarownica”

Zaczęła praktykować wróżbiarstwo i przepowiadanie przyszłości. Stała się medium i miała, jak wspomina, pięciu „duchowych przewodników”, do których zwracała się o pomoc w różnych sytuacjach. „Bogini” nakazała jej w pewnym momencie zostawić męża – Kristine zabrała więc dwójkę swoich dzieci i opuściła małżonka.

Niebawem zaczęła trudnić się wypędzaniem duchów z miejsc uznawanych za nawiedzone; związała się z lokalną grupą, która badała paranormalne zjawiska.  

Cały czas Kristine była świadoma, że robi coś, czego Bóg nie aprobuje. By dać sobie pozór zgodności z nauczaniem Biblii zdecydowała, że stanie się „chrześcijańską czarownicą”. Wybierała z Biblii wszystko, co do niej przemawiało i powoływała się na przesłanie Chrystusa. Odnalzała dużą społeczność, która tak jak ona starała się łączyć okultyzm z chrześcijaństwem.

W międzyczasie jej mąż nawrócił się na wiarę w Boga. Para wróciła do siebie; mąż zaakceptował okultystyczne praktyki żony, ale jednocześnie zaczął gorąco modlić się o jej nawrócenie.

Spotkanie z demonem i nawrócenie

Nawrócenie rzeczywiście przyszło. Kristine udała się pewnego dnia do domu, w którym dochodziło do niewyjaśnionych wydarzeń. Czekając w samochodzie, aż jej znajomi z grupy wypędzającej duchy zbadają sprawę, poczuła bardzo silnie, że to, co dzieje sięw budynku, jest związana z obecnością demona.

Nie czekając na powrót przyjaciół, sama wkroczyła do domu. Natychmiast zrobiła coś, czego nie robiła nigdy wcześniej: powiedziała demonowi, by opuścił dom w imieniu Jezusa.

Gdy po kilku dniach kobieta otrzymała nagranie audio z przedsięwzięcia, usłyszała coś, co kompletnie ją zakoczyło. Tuż po swoich słowach nakazujących demonowi opuszczenie domu w nagraniu słyszalny był nieludzki krzyk, którego w czasie akcji nikt nie słyszał. Kristine poprosiła swojego męża, który profesjonalnie zajmował się nagraniami audio, by stwierdził, czy plik nie jest sfałszowany. Mąż orzekł, że jest to oryginalne nagranie, w którym nikt niczego nie zmieniał.

Po tym zdarzeniu Kristine nawróciła się na chrześcijaństwo i stała się gorliwym sługą Boga. Napisała książkę, w której ostrzega chrześcijan przed wdawaniem się w okultyzm. Kristine razem ze swoim mężem wygłaszają dziś liczne przemówienia, które uświadamiają chrześcijanom, jak skrajnie niebezpieczna dla duszy jest wszelka magia.

mod

Komentarze (22):

asethdfgh2021.10.24 14:34
jak to jest ??, że tvn walczy jawnie z kościołem jako z ciemnogrodem i zacofaniem, jednocześnie emituje przepowiednie jasnowidza wróża macieja, jak to w końcu jest z wami komunistami??? wierzycie w taroty, karcianki, jednocześnie zaprzeczacie istnieniu życia duchowego
Izydor2021.10.19 14:26
A świstak siedzi i zawija sreberka.
MaxFiend2021.10.19 10:19
To prawdziwa fikcyjna historia dla zabobonnych ciemniaków :-D
Portofino2021.10.19 7:55
Nawet nie wiedziałem, że takie diablice chodzą po tym świecie. Napisz Frondo jak taką rozpoznać na ulicy.
Polak2021.10.19 6:40
Czyli kultystka zmieniła kółko okultystyczne na bardziej szkodliwe. Co w tym dziwnego, narkomani też zazwyczaj przechodzą w coraz bardziej szkodliwe używki.
Jozek2021.10.19 1:30
Uslyszala krzyk na nagraniu i to wystarczylo, zeby sie nawrocila? Ej tam .... cienkie to jakies...
To ma reklamować chrześcijaństwo?2021.10.19 0:34
Jeżeli już to reklamuje inne wierzenia. Kobieta zrobiła jedyną mądrą rzecz, zabrała dzieci i odeszła od pasożyta. Pasożyt szybko zatęsknił za darmową służącą, więc "nawrócił się" i zaczął nękać byłą żonę, która niestety w swojej mentalności ofiary uległa. Później ten sam mąż powiedział: "Nie no co ty, nagranie jest 100% legit" i na tej podstawie biedna kobieta przepadła już całkowicie.
Po 11 ...2021.10.18 23:00
Czarownica spotkała demona i... Niesamowite świadectwo pary prezydenckiej :)
"Anonimie"i reszta twoich nicków!2021.10.18 22:52
To są twoje nicki!...Nie widzisz jaki jesteś żałosny! Piszesz sam do siebie w różnych nickach! ... Każdy ma cię dość!... Szkoda nam na głupoty i wielkie bluźnierstwa odpisywać!!.... Spadłeś na same dno! Przejrzyj, co robisz ze sobą!? NAWRÓĆ SIĘ ---TAK JAK TA CZAROWNICA! ---- Najwyższy czas!
Lesiu i reszto twoich nicków2021.10.19 8:51
Z przyjemnością śledzę twoją twórczość, wyśmiewającą katolski debilizm. Proszę o więcej. Nick nieważny, liczy się parodia. Oby tak dalej, nabieraj frondowych pustaków umysłowych.
Anonim2021.10.18 22:19
ale pier..do..lenie
Pepe2021.10.18 21:41
Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci. ;-)
Przecież niewolnik też ma kochać pana2021.10.18 21:35
"„Bogini” nakazała jej w pewnym momencie zostawić męża" -Czyżby to była -sama wielka nierządnica - królowa wszystkich matek? No tak czy srak vox populi vox dei też nakazują zostawiać mężów - głoszą że niewolnik ma być posłuszny panu nawet za cenę tortur - ale kiedy mąż zdrowym liściem zabroni żonie być pożądaną przez innych - to vox populi vox dei - popiera żeby odeszła od takiego męża.
Spierdalaj HERTRICH-WOLEŃSKI żydowska szumowino2021.10.18 21:39
Die motherfucker, die!
...2021.10.19 0:36
Niesamowite jak mężczniźni się boją, kiedy ktoś wstawia się za kobietami.
...2021.10.19 0:37
I dobrze. Bójcie się. Sami nie jesteście w stanie nawet tyłka sobie podetrzeć.
Jawny2021.10.19 6:22
"mężczniźni", owszem, boją się; mężczyźni - nie.
Sprostowanie2021.10.18 20:50
Dla mnie osobiście lepiej by było, gdyby się była nie nawróciła. Stałam prze jej drodze. Skorzystała z przejścia. Ze wszystkim, co do tego należało.
Kiedy stosy?2021.10.18 20:15
Jaka czarownica wy bando średniowiecznych imbecyli? Tęskno wam za stosami, prawda? Wasze niedoczekanie, katolickie gamonie
Spierdalaj PASSENT szumowino żydowska!2021.10.18 20:45
Eat kosher shit & die!
Kry2021.10.18 20:48
Dzięki!
Anonim2021.10.18 21:10
A we wróżki i wróżów z różnych TVNów wierzysz? Oglądnij - to jest dopiero XXI wiek.