Czarownica spotkała demona i... - Niesamowite świadectwo nawrócenia okultystki  - zdjęcie
20.05.21, 15:12fot. pixabay.com

Czarownica spotkała demona i... - Niesamowite świadectwo nawrócenia okultystki

31

To prawdziwa historia: Chrześcijanka stała się medium, czarownicą i okultystką. Gdy spotkała w końcu prawdziwego demona, wezwała pomocy Jezusa i nawróciła się na wiarę w Boga.

Droga do szatana

Kristine McGuire została chrześcijanką jeszcze w dzieciństwie, w wieku 6 lat. W młodości silnie zaangażowała się w głoszenie Słowa, ale jednocześnie coraz bardziej fascynowała się okultyzmem. Często bawiła się z przyjaciółmi imitując wywoływanie duchów czy grając w gry o charakterze okultystycznym. Była całkowicie świadoma, że Biblia zakazuje parania się jakimikolwiek praktykami magicznymi. Pomimo tego, gdy w jej małżeństwie pojawiły się duże problemy – mąż wdał się w internetowy romans – zwróciła się w kierunku okultyzmu.

Sądziła, że chrześcijanie powinni być idealni i nie mogą mieć w życiu osobistym żadnych kłopotów. Zła na Boga, zwątpiła w Jego nakazy i obietnice. Zaczęła intensywnie studiować literaturę poświęconą filozofii i innym niż chrześcijaństwo religiom. W końcu trafiła na pracę traktującą o magii, która przedstawiała też szereg ćwiczeń dla początkujących adeptów okultyzmu. Zdecydowała, że sprawdzi, czy te ćwiczenia będą działały.

Chrześcijańska czarownica”

Zaczęła praktykować wróżbiarstwo i przepowiadanie przyszłości. Stała się medium i miała, jak wspomina, pięciu „duchowych przewodników”, do których zwracała się o pomoc w różnych sytuacjach. „Bogini” nakazała jej w pewnym momencie zostawić męża – Kristine zabrała więc dwójkę swoich dzieci i opuściła małżonka.

Niebawem zaczęła trudnić się wypędzaniem duchów z miejsc uznawanych za nawiedzone; związała się z lokalną grupą, która badała paranormalne zjawiska.  

Cały czas Kristine była świadoma, że robi coś, czego Bóg nie aprobuje. By dać sobie pozór zgodności z nauczaniem Biblii zdecydowała, że stanie się „chrześcijańską czarownicą”. Wybierała z Biblii wszystko, co do niej przemawiało i powoływała się na przesłanie Chrystusa. Odnalzała dużą społeczność, która tak jak ona starała się łączyć okultyzm z chrześcijaństwem.

W międzyczasie jej mąż nawrócił się na wiarę w Boga. Para wróciła do siebie; mąż zaakceptował okultystyczne praktyki żony, ale jednocześnie zaczął gorąco modlić się o jej nawrócenie.

Spotkanie z demonem i nawrócenie

Nawrócenie rzeczywiście przyszło. Kristine udała się pewnego dnia do domu, w którym dochodziło do niewyjaśnionych wydarzeń. Czekając w samochodzie, aż jej znajomi z grupy wypędzającej duchy zbadają sprawę, poczuła bardzo silnie, że to, co dzieje sięw budynku, jest związana z obecnością demona.

Nie czekając na powrót przyjaciół, sama wkroczyła do domu. Natychmiast zrobiła coś, czego nie robiła nigdy wcześniej: powiedziała demonowi, by opuścił dom w imieniu Jezusa.

Gdy po kilku dniach kobieta otrzymała nagranie audio z przedsięwzięcia, usłyszała coś, co kompletnie ją zakoczyło. Tuż po swoich słowach nakazujących demonowi opuszczenie domu w nagraniu słyszalny był nieludzki krzyk, którego w czasie akcji nikt nie słyszał. Kristine poprosiła swojego męża, który profesjonalnie zajmował się nagraniami audio, by stwierdził, czy plik nie jest sfałszowany. Mąż orzekł, że jest to oryginalne nagranie, w którym nikt niczego nie zmieniał.

Po tym zdarzeniu Kristine nawróciła się na chrześcijaństwo i stała się gorliwym sługą Boga. Napisała książkę, w której ostrzega chrześcijan przed wdawaniem się w okultyzm. Kristine razem ze swoim mężem wygłaszają dziś liczne przemówienia, które uświadamiają chrześcijanom, jak skrajnie niebezpieczna dla duszy jest wszelka magia.


mod/fronda.pl

Komentarze (31):

Władziu2021.05.23 13:46
Lubię Czarne, lubię Rude ,lubię pić w niedzielę wódę
Alojzy2021.05.21 18:21
Jaś i Małgosia szli wesoło przez las.Patrzą a u tu chatka na kurzej łapce,cała z piernika....
chłopka2021.05.21 12:59
Ale mie pominusowali . :):):):):):):):):) Do zasady . Niy podobo jim sie chlopka , wolom jyntelygycjo . A jo jim pokazuja srodkowy paluszek do wiyrchu a reszta mom schowane do środeczka . No , raczyj ciynzko byłoby mi ich schwać na zewnontrz boby mi sie połomały i czym bych wom pisała taki piykne rzeczy ? :):):):):):):):)
Jakie to są2021.05.21 6:44
"gry o charakterze okultystycznym"? Można coś bliżej?
Czarownica spotkała demona2021.05.21 6:41
i wzięli drugi ślub kościelny.
Grizzly2021.05.21 16:48
Tak, z Kurskimi tak było
Prawda2021.05.21 4:46
Demon nie chciał jej bzyknąć to uderzyła do Jezuska może on ja bzyknie.
Polak2021.05.21 4:44
Przeszła z jednej formy zabobonu na inną formę identycznego zabobonu. Gdzie tu jakieś nawrócenie czy poprawa?
chłopka2021.05.20 21:04
Chcecie coś wiedzieć o okultyzmie to wam napisze . Byłam młoda , zmieniłam pracę . Nikt mnie w niej nie znał a więc nikt nie mógł niczego o mnie wiedzieć . Koleżanka z pracy namówiła mnie na wizytę u wróżki . Dla rozrywki pojechałam do tego miasta z koleżanką . Weszłam z uśmiechem . Dla rozrywki .Wróżka niczego więc o mnie nie mogła wiedzieć .Gdy zaczęła mówić o przeszłości zaczęłam podejrzewać, że czyta w mych myślach a więc ja zaczęłam czytać leżącą na stole gazetę . Gdy zaczęła mówić o teraźniejszości byłam już blada jak płótno . Mówiła o rzeczach , o których nie miałam najmniejszego pojęcia . Dokładnie , o rozmowach jakie prowadzą dotyczące mnie bezpośrednio osoby . Gdy zaczęła mówić o przyszłości miałam dość . Ledwie mogłam trafić do drzwi wyjściowych . Poszłam do poprzedniego zakładu pracy i pytam koleżanek o to co powiedziała mi wróżka . Wtedy otworzyły im się usta i zaczęły opowiadać . Wszystko się zgadzało . Nawet wypowiedziane przez wróżkę słowa . I przyszłość której absolutnie sama nie kreowałam ( jak twierdzą niektórzy , że wróżby powodują kreacje własnej przyszłości ) zaczęła się wypełniać . Z jednym wyjątkiem . Nie było śmierci chociaż było od niej o włos . Nie było śmierci gdyż nie było we mnie nienawiści . Nie znam tego uczucia . Wyleczyłam się z wróżek na kilkadziesiąt lat . Aż synowa namówiła mnie , że w ich mieście jest rewelacyjna . Poszłam by ją sprawdzić . Na mój widok wstała i powiedziała " dlaczego pani nie pomaga ludziom ? " Bo nie chcę . i znów " dlaczego pani nie pomaga ludziom " ? . I to samo jej odpowiedziałam . I tak kilka razy . A ona usiadła za biurkiem i chciała kłaść karty . Położyła kilka a ja mówię dość . A ona .......dziecko , ważne dla świata dziecko . A ja na to . Nie urodzi się . I na tym się skończyły moje kontakty z wróżbitami . A czary mary , hokus pokus to się odprawia w pewnych przybytkach tzw. wiary .
chłopka2021.05.20 21:55
Czasem ktoś może odnieść wrażenie , że jestem antysemitką i nienawidzę Żydów . Tak nie jest . Nienawiść szuka zemsty . Ja równania za swoje krzywdy pozostawiam Bogu . Do Żydów czuję pogardę . Nie dlatego ze są Żydami ale dlatego , że nie podobają mi się jako ludzie . To samo czuję do wielu Słowian . Zwracam uwagę nie na " mieć " , ale " być " .To jest dla mnie miarą człowieczeństwa .
Zacznij zarabiać nawet 300 dol dziennie2021.05.20 19:42
Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście. Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do: - Stałej pomocy z naszej strony 24/7 - Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera - Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze - Renomowanej platformy Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas. Zacznij zarabiać --> http://bitcointime.com.pl
To jest OSZUSTWO, NIE ZAROBEK!2021.05.21 1:20
DLACZEGO PRÓBUJESZ LUDZI NACIĄGAĆ!
chłopka2021.05.20 18:11
:):):):):):):):):):):):):):):):) Mie tyż roz tak stanyły włosy na głowie . Alech niy miała takich długich i ni mach rudzielcym . Dzieci bawiyły sie w piaskownicy . Dziołszka połtora roczku a synek 4,5 . Wtedy były inksze czasy i zodyn tak nie pilnowoł dzieci jak to robiom teroz . Dzieci bawjyły sie same a jo robiyła coś w doma . A tu słysza pisk opon . Pryndko do okna a tam se przez droga idom do pobliskigo lasku moji dwa kurduple . Z jednej strony stoi autobus a z drugi Fiat 125 p . I czakajom aż te moji pociechy przyndom . A jo ani głosu z siebie niy umiała wydobyć ani zrobić kroku . Zamurowało mie a na głowie aureola . Wszystki włosy do gory na sztorc . Pewnikym ta na fotografii tyż sie czegoś wylynkała i włosy sie ji dźwigły . :):):):):):):):) Ale ta Fronda mo sieczka w mózgu . :):):):):)
Kama2021.05.20 18:08
O Jezu jakie to przerażające ,mam rozwolnienie.
Kasa misiu, kasa.2021.05.20 17:52
A nie żadne "nawrócenie".
eee...2021.05.20 18:03
Kasa ci misiu w niczym nie pomoże kiedy Bóg zacznie rozliczać cię z twojego życia, z tego coś mówił i robił. Ale do tego czasu możesz nawet wyznawać "róbta co chceta" tylko nie płacz później, że miało być tak pięknie...
Anioł strusz2021.05.20 18:09
Doopa
Ciekawe co ty zrobisz, gdy po śmierci2021.05.20 18:21
dowiesz się że właśnie trafisz do piekła, bo tą jedyną właściwą religią jest szyicka odmiana Islamu?
Skończ to powtarzać o islamie!.... To Brednie!2021.05.21 1:25
BZDURY PISZESZ ! Wstawiasz to już wiele razy! A co zrobisz jak trafisz do piekliska, bo nie nawróciłeś się na Jedyną Prawdziwą Wiarę Utworzoną przez Jezusa Chrystusa..! Nie ma innej prawdziwej Wiary! Wybij to sobie z głowy.! Są tylko pseudo-wiary,... jakieś przystawki...!
Anonim2021.05.21 11:40
https://natemat.pl/245151,czemu-starsi-ludzie-uzywaja-tak-czesto-wielokropka
Andrzej Łabędź2021.05.20 17:47
Zapraszam gorąco na profil Eli Barbura, znanego Izraelczyka https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 na którym znajdują się informacje z pierwszej ręki dotyczące Izraela walczącego bohatersko z barbarzyńską zarazą palestyńską w Strefie Gazy. Mile widziani są sympatycy państwa Izrael. Wszelkiej maści idioci oraz antysemici wycinani są szybko i bezlitośnie.
Krakus, AAAtomek...hoho...82(?)-letni rebeliant2021.05.20 17:35
"Prof. dr" Jan Hertrich-Woleński PATO-HEJTER już w swojej "karierze" wystąpił w następujących odsłonach: "Polak z RPA" jako vandermerwe a obecnie Marian W.O - - - - "Niemiec" jako ThomaszNiemiec a obecnie tylko Thomas (Z zadziwiającą dobrą polszczyzną! Gorzej z "niemieckim") - - - - - jest też "Polakiem z USA" w GW jako cmok_wawelski, był "kotem Mordechajem" z Anglii a jużci, "literatą" jako Teodor Parnicki, ale najbardziej prawdziwą postać blogowa i szczerość prezentuje się jako "radzilowJedwabne - lelek3333". HEJT z najwyższej półki! To tylko kilka przykładów! - - - - - - - - - - - - "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński PATO-HEJTER - - - - Pathetic old fuck!
rebeliant2021.05.20 16:43
No tak... już tylko diabły są ostatnią nadzieją "a kto silniejszemu zabroni", czyli Jahwe.
AAAtomek2021.05.20 16:34
Ufff, fronda wróciła na właźcie tory :D
AAAtomek2021.05.20 16:34
właściwe
Kaczka basta!2021.05.20 16:29
Trzeba było znaleźć historyjkę, w której czarownica sama spaliłaby się na stosie. Byłby jeszcze bardziej budujący (przynajmniej dla frondelkowców) happy end.
Krakus2021.05.20 15:57
Jak też spotkałem demona. I żyję. Choć wkurzony, to żyję. Demon nazywa się "zjednoczona prawica" Kaczyńskiego ;P
Jawny do Anonima2021.05.20 15:33
Tak, tak, wiemy, przypadek do wyleczenia dla nowoczesnego psychiatry. Nie musisz się powtarzać do znudzenia, Anonim & Spółka.
Anonim2021.05.20 15:49
Tak, ale idzcie razem, może jakaś zniżka grupowa będzie. 😁😁😁
Anonim2021.05.20 15:32
Niestety - jak zwykle poza zainteresowaną i ewentualnie księdzem nikt nic nie widział i nie słyszał. Taki pech... ale 100% wiarygodności 😁😁😁
chłopka2021.05.20 19:19
To tyż niy cołkym tak . Istniejom sily o kerych ludzie ni majom bladego pojyncio . Istnieje świat obok widzialny dla zwirząt a niewidzialny do ludzi . Te światy som strasznie skomplikowane . A człowiek może ich zaledwie liznońć z daleka . Ale lepi ji omijać , chyba że same wlezom w wasze życi , baz waszego przizwolynio . Wtedy trza se z tym fantym jakoś radzić . Ale na to trza ogromnej wiedzy i determinacji . No i bezwzglyndnej wiary i miłości do Boga . I pełnego Doń zaufanio . Wtedy poprowadzi . Ale ścieżki som tak ciynżki jak wspinaczka w bikini i klapkach na Himalaje .