Cud eucharystyczny w Paragwaju. ,,Żywa tkanka mięśnia i krew, a wszędzie unosi się zapach róż'' - zdjęcie
13.08.19, 11:00(fot. facebook)

Cud eucharystyczny w Paragwaju. ,,Żywa tkanka mięśnia i krew, a wszędzie unosi się zapach róż''

137

Po przybyciu do domu chorego z konsekrowaną Hostią, 8 sierpnia 2019 roku o godzinie 19:00, ksiądz Gustavo Palacios spostrzega, że wewnątrz relikwiarza znajduje się żywa tkanka mięśnia i krew, a wszędzie unosi się zapach róż.

Ojciec Gustavo pochodzi z parafii Virgen de la Merced - w dolinie Aregua.

Ks. Jarosław Cielecki odnosi się do tej sytuacji na swoim blogu padrejarek.pl 

- Wczoraj ze smutkiem przyjęliśmy informację jednego z biskupów pomocniczych w Stanach Zjednoczonych, który z wielkim bólem ogłosił wyniki sondażu – 70 proc. ludzi wierzących, katolików nie wierzy w realną obecność Chrystusa w białej Hostii - stwierdza

- Cierpieniem napawa fakt, że pomimo wielu cudów eucharystycznych przybywa osób negujących Eucharystię. Dlatego dzisiaj chcemy opisać wydarzenie, do którego doszło 8 sierpnia w Paragwaju (w miejscowości Aregua, koło stolicy kraju) Będzie ono badane przez specjalną komisję, która ustali, czy można w tym przypadku użyć słowa cud. Jeden z kapłanów – ks. Gustavo Palazios przyniósł do domu chorego Przenajświętszy Sakrament w specjalnym naczyniu. W pewnym momencie Hostia zaczęła emanować zapachem róż i przemieniła się w Ciało i Krew. Oto fotografie, które zostały nadesłane jeszcze przed rozpoczęciem badań. 
Jeżeli badania potwierdzą wydarzenie, będzie to kolejny cud świadczący o obecności żywego Chrystusa w Eucharystii. - czytamy

gb/FB/padrejarek.pl

Komentarze (137):

Polak Ateista Dumny Gej2019.12.6 8:10
Z całego serca przepraszam wszystkich za moje wpisy i zgorszenie, które sieję na tym katolickim portalu od dawna. W moim życiu jest pustka, którą zapełniam obrzydliwościami, żeby cokolwiek móc poczuć.
Piotr2019.08.16 14:01
Ja sam na Sobie dostapiłem cudu... Mozecie wierzyć lub nie czy mieć mnie za psychika chorego na umyślę ale zapewniam że jestem całkowicie normalny ... Oddałem duszę Szatanowi za muzykę ponieważ gram od 26 lat i chciałem coś osiągnąć ...od tamtej pory zaczeły dzieć się dziwne rzeczy ...lęk , wzory różnego rodzaju układające się w całośc (potem zrozumiełem że to illuminati) i oczywiście niebywałe umiejetności na gitarze ,wirtuozeria w każdym tego słowa znaczeniu ..ale wtedy (jakieś 2 lata temu) pewnie byscie już o mnie słyszeli ... Dzięki Ci Boże i Tobie Ojcze Swiety Janie Pawle 2 za wyrwanie mojej duszy z rąk zła ...wiem że jest to mozliwe ...Bóg Kocha każdego ...bez wyjątku ..pomału wszystko zaczeło się normować , przestały mnie nękać strach i ciągłe oglądanie się za Siebie...Także mógłbym mówić dużo na Swoj tylko temat .. wierzę w cuda na podstawie mojego życia i tego co się działo i o co prosiłem tak szczerze .... zawsze było mi dane ...tylko My ludzie nie zawsze dostrzegamy to w porę i łatwo można stracić z oczu ... a kiedy słyszę czy czytam o europejskim nowym człowieku to wiem na pewno że Antychryst jest już między Nami i Nowy porządek świata się dzieje ..Także Ludzie uważajcie ....nie dajcie się złu
violencja2019.08.16 23:39
Przytulam Ciebie do serca jak siostra i zanurzam Ciebie całego w Miłosierdziu Bożym.Kocham Ciebie siostrzanie i jestem przekonana o tym , że jesteś normalny , bo ten zły nas ludzi nienawidzi i nas niszczy , także przez psychikę.Dobrze , że to zobaczyłeś i to zrozumiałeś. Walka o nasze dusze trwa. https://www.google.com/search?q=obraz+walka+szatan+o+dusze+cz%C5%82owieka&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjHxPz0rIjkAhVn-SoKHYC8C4IQ_AUIESgB&biw=1440&bih=767#imgrc=apEZbTdh_BS5iM:
Kanonik2019.08.15 21:04
Niestety ateiści patrzą ale nie widzą bo żyją w zaślepieniu, Były niemiłe Panu ich czyny i wydał ich na pastwę obrzydliwości i mężczyźni zapałali żądzą do siebie a nawet i kobiety zamiast zgodnego z naturą pożycia zaczęły uprawiać ocieractwo nawzajem..... i nie dane im będzie królestwo.
Jonna2019.08.15 17:32
Czemu nie skasujecie wpisu o homoseksualistach,....pod tym tekstem jestbon wyjątkowo niesmaczny .
JONASIK2019.08.14 22:59
Podobny cud: http://www.medonet.pl/zdrowie,waglik-na-bialorusi--pierwszy-przypadek-od-20-lat,artykul,1733050.html
JONASIK2019.08.14 22:47
"Lokalne media w Bytomiu informują o śmierci jednego z pięcioraczków urodzonych pod koniec lipca. Teraz lekarze walczą o życie pozostałej czwórki dzieci." To cud, że czwórka żyje. Chwała panu!!!
ZERR02019.08.15 20:34
Cud że ty żyjesz, z tak robaczywym sumieniem i martwicą mózgu, ale z tego co szepnął mi mój Anioł, juz niedługo tego cudu.
najprawdziwszy Polak.2019.08.14 15:44
Tymczasem w Afryce http://www.wietrzneradio.com/uploads/thumbnails/630_365_Afryka_dzieci_glodne_7899d9.jpg
Krystyna2019.08.14 15:17
wierze
wacula2019.08.15 17:06
Krystyna --A pośród przekleństw demonów twój głosik najpiękniejszy i najcenniejszy
Generał Jeżyk2019.08.14 13:37
A co do tych "badań" to facet gołymi rękami bez rękawiczek trzyma badane przedmioty, aż mu ciecz spływa po rece. A potem zrobią badania DNA, wyjdzie że znaleźli ludzkie i eureka, mamy cud !
Generał Jeżyk2019.08.14 13:35
Drodzy katolicy, przypomnijcie sobie powyższe zdjęcia jak będziecie następnym razem brać do ust opłatek. Smacznego !
sp2019.08.15 16:49
Nie "opłatek" właśnie, a Najświętsze Ciało i Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa! Bo to wymaga pokory. Kto jej nie posiada, odejdzie sam.
antek.b2019.08.14 12:17
Toż to smażona cebulka jest mniam.
enre2019.08.14 10:54
czyż nie ma racji słowo Boże ?: "Żył pewien człowiek bogaty, który ubierał się w purpurę i bisior i dzień w dzień świetnie się bawił. 20 U bramy jego pałacu leżał żebrak okryty wrzodami, imieniem Łazarz. 21 Pragnął on nasycić się odpadkami ze stołu bogacza; nadto i psy przychodziły i lizały jego wrzody. 22 Umarł żebrak, i aniołowie zanieśli go na łono Abrahama. Umarł także bogacz i został pogrzebany. 23 Gdy w Otchłani, pogrążony w mękach, podniósł oczy, ujrzał z daleka Abrahama i Łazarza na jego łonie. 24 I zawołał: "Ojcze Abrahamie, ulituj się nade mną i poślij Łazarza; niech koniec swego palca umoczy w wodzie i ochłodzi mój język, bo strasznie cierpię w tym płomieniu". 25 Lecz Abraham odrzekł: "Wspomnij, synu, że za życia otrzymałeś swoje dobra, a Łazarz przeciwnie, niedolę; teraz on tu doznaje pociechy, a ty męki cierpisz. 26 A prócz tego między nami a wami zionie ogromna przepaść, tak że nikt, choćby chciał, stąd do was przejść nie może ani stamtąd do nas się przedostać". 27 Tamten rzekł: "Proszę cię więc, ojcze, poślij go do domu mojego ojca! 28 Mam bowiem pięciu braci: niech ich przestrzeże, żeby i oni nie przyszli na to miejsce męki". 29 Lecz Abraham odparł: "Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają!" 30 "Nie, ojcze Abrahamie - odrzekł tamten - lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą". 31 Odpowiedział mu: "Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, n i e u w i e r z ą " Łk 19
wacula2019.08.14 13:24
TAKA PRAWDA JEST-choćby kto z umarłych powstał, NIE- u w i e r z ą " Łk 19
Witek2019.08.14 21:14
Proszę oddzielić wiarę od wiedzy .
Emilia2019.08.14 10:27
Niepojęta rzecz jak Bóg nas kocha i jak chce nas mieć blisko siebie! Tak sie obnaża, tak sie ukazuje, tak wciąż tłumaczy - TO JA JESTEM! A my co? - ludzie nie wierzą w Jego Obecność w Najświętszym Sakramencie i unikają, nie kochają, nie adorują - to szokujące i tak bardzo krzywdzące! Bóg jest wręcz zdesperowany, gotowy na wszystko, abyśmy Go poznali, uwierzyli i ukochali. Chyba wyczerpał już pomysły, a ludzie nadal wątpią, nadal wolą szatana i tę szeroką drogę wiodącą ku zgubie. Tylko kpiny i profanacje, jak mocno to boli!!! Bóg jest niesamowity i nigdy nie pojmiemy Jego miłości do nas. Bóg jest tak czuły i tak troskliwy, nie chce naszej zguby, pokazuje nam, że naprawdę jest wśród nas, tak blisko, zawsze na wyciągnięcie ręki. To już nie wiara powinna być w nas, a absolutna pewność! Jezu, dziękuję Ci za te znaki i Twą nieskończoną miłość! Przepraszam Cię za tych, co żyją w niewierze i znieważają Ciebie!
Witek2019.08.14 21:16
Absolutna pewność to - wiedza . Pani Bóg to tylko - WIARA .Pozdrawiam .
Emilia2019.08.14 10:14
Dołączam się do apelu Durczykiewicza! Jeśli nie wierzycie, nie przyjmujcie Hostii świętej, bo spożywacie własną śmierć, potępicie sie!!!
Emilia2019.08.14 10:11
Komentarze tu, to po prostu obraza Boska! Jak można być tak zuchwałym i aż tak niewierzącym!? Czego wam potrzeba aby uwierzyć? Naprawdę jesteście tak durni i nieczuli? Bóg jest wszędzie, także przy was niedowiarki, wszystko słyszy i widzi. Rozliczy was z waszych kpin i profanacji Najświętszego Ciała! Nie chcecie zbawić waszych dusz??? ON robi wszystko abyście uwierzyli, daje takie dowody!!! A wy co? tylko obelgi macie dla NIEGO!? Niepojęte to, koszmarne i jakże bolesne! JEZU CHRYSTE WYBACZ IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ! Życzę wszystkim Wiary!+
Krzysztof2019.08.14 9:02
Chwala swietej bakterii serratia marcescens. Niechaj kazdy zazna zycia w wiecznego w zarazkach.Katusy nigdy nie przestana zaskakiwac ;D
Durczykiewicz2019.08.13 23:57
Dla mnie to oczywiste, że to jest Cud! Kolejny Cud Eucharystyczny! Właśnie dlatego, że ludzie przestają wierzyć! Pan Jezus ma już dość bycia przyjmowanym przez pseudokatolików jak rzecz, jak martwa rzecz !!! Tak się sam żalił siostrze Faustynie. Każdy świadomy katolik, założe się, że wie o czym mówię. Apeluję do wszystkich katolików, którzy nie wierzą w Prawdziwą Obecność JEZUSA W EUCHARYSTII - ZAPRZESTAŃCIE PRZYJMOWANIA PANA JEZUSA JEŚLI W NIEGO NIE WIERZYCIE!!!
Urszula2019.08.14 13:40
Można wierzyć w istnienie Jezusa, ale niekoniecznie wierzyć, że jest On obecny w zwykłym wafelku. Kto ma taką moc aby wepchać Jezusa w hostię? To, że ktoś to wymyślił nie oznacza, że to jest prawda. I nie wyjeżdżajcie mi tu z ostatnia wieczerzą bo Jezus podawał wino jako krew swoją i chleb jako ciało. Wy, katole wciskacie ludziom opłatek mówiąc, ze to jest i krew i ciało jednocześnie. Czemu wino pije tylko ksiądz który prowadzi mszę? Czy wierni nie sa godni tego łyka wina? Z prostej przyczyny - kościół poszedłby z torbami gdyby musiał fundować wiernym wino więc wymyślił hostię jako krew i ciało Jezusa. Swoją drogą gdyby jednak to wino wróciło to kościoły byłyby pełne. Szczególnie po sobotnich balangach kiedy człowieka suszy i potrzebny jest klin, a sklepy zamknięte.
Urszula2019.08.13 21:42
" Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych (Mat.24: 23-24) "Wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, "(2Tes. 2: 8 - 11)
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.08.13 20:04
Wyznająca bakterie ciemnota. Pluję na nią!
Moskale won za Ural2019.08.13 20:37
Jesteś kacapem z Olgino ?
Antoni2019.08.13 19:00
Że też takie rzeczy sie Protestantom nie zdarzają
tomasz2019.08.13 22:28
w kościołach protestanckich nie przechowuje się eucharystii
Wawa2019.08.14 13:18
I całkiem słusznie. Jezus powiedział: "Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy" a nie: "przechowujcie i sprawujcie kult eucharystyczny".
wacula2019.08.17 11:08
Wawa --Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy"-ALE GODNI BEZ GRZECHU SĄ -A nie każdy wieprz w ciężkich grzechach-MYŚL I UCZ się!!!!!!!!!!
antek.b2019.08.14 12:25
Ani buddystom.
aaa_kotki_dwa2019.08.13 18:42
OBRZYDLISTWO.
EVE2019.12.5 22:46
ALe nie mów tak o sobie
emeryt2019.08.13 16:38
Panie, panowie z PIS-u, Frondy, wybory są tuż tuż a wy dajecie nabierać na te "dyskusje" n.t. miejsca homoseksualistów pośród normalnych. To jest odwracanie waszej uwagi. Piszcie, mówcie jaki jest program, kiedy rozpocznie się kopanie kanału żeglugowego, jak daleko są zaawansowane prace nad CPK, via Carpatia, PKP i ich plany, rozbudowa portów i terminalu LPG, Baltic Pipe i setki większych albo mniejszych planów gospodarczych. Tzw. nauczyciele, oczywiście rozpoczna swój szantaż, pytanie jest: Ilu z nic zasługuje na podwyżki, a ilu na zwykłego kopa? Homoseksualisci nie wnoszą nic, dosłownie nic, nie tworzą miejsc pracy, nie pomnażają bogactwa narodowego i nie mnożą się, na szczęście, jedynie obciążają służbę zdrowia. To jest margines społeczny, ludzie których nie można brać serio. Najlepszym przykładem jest ten ich naczelny homoseksualista Biedroń z "żona, mężem" (?!). Nie wie czego chce, tzn. wie, chce być w mediach jak najdłużej. Lata mu lecą, ptak mu więdnie, rectum ma wycieki. Nie dajcie się prowokować. Problemem dla PIS-u nie są perwerci seksualni, ale "samoloty i wille". Nie ma znaczenia, że PO, SLD wzorem sekretarzy KC, ci spod "okrągłego stoliczka" z butelkami Stolicznej przysłanej im z sowieckiej ambasady, robili podobnie. PIS wygrał wybory bo zaproponował wyborcom "prawo i sprawiedliwośc". To ze coś jest legalne nie oznacza, że jest etyczne i moralne. Zmienić to prawo.
Pisbusters2019.08.13 17:33
Program Pisu to tylko kłamstwa i rozdawanie nie swoich pieniędzy podobnie jak za czasów rządów Gierka
emeryt2019.08.13 17:42
Np. jakie kłamstwa, jakie "nie swoje" pieniądze? Kolejny mający kłopot z moczem.
Urszula2019.08.13 21:22
No nie powiesz chyba, że pieniądze rozdawane przez pisiorów to pieniądze rządowe.
Krzysiek2019.08.13 19:17
Ma Pan rację: pewne dyskusje z lewakami to przysłowiowe bicie piany; nic z tego nie wynika. Im się nic nie wytłumaczy, bo są odporni na fakty i zacietrzewieni. Za PISem stoją fakty i konsekwencja w realizacji obietnic. To denerwuje nierobów i demagogów z poprzednich rządów, o KODomitach nie wspomnę.
Anakin2019.08.13 15:46
Czy są przewidziane jakieś kanoniczne kary przynajmniej dla księży zajmujący się kuglarstwem i w ten sposób narażający na spadek należnej czci dla Eucharystii?
wacula2019.08.13 15:05
A oto prawda Boża i tajemnica św . Oto wielka Tajemnica wprowadza nas w świat dziecka uczestniczącego w Eucharystii.
Pisbusters2019.08.13 13:47
Dobrze że mi wino w krew się nie przemienia, to by była dopiero strata
Alan2019.08.13 17:51
Gdy byłem nastolatkiem u nas w domu stał się cud, moim rodzicom wiśniówka zamieniła sie w czerwony sok
xx2019.08.13 19:10
Ja cudownie przemieniałem Johnnie Walker'a w herbatę :)
Bożena2019.08.13 13:37
Panie JEZU ja wierzę w TWOJE PRZEISTOCZENIE. Chwała OJCU i SYNOWI i DUCHOWI ŚWIĘTEMU jak była na początku teraz i ZAWSZE i NA WIEKI WIEKÓW AMEN. AMEN. AMEN.
Urszula2019.08.13 15:09
Jesteś na pogrzebie czy po spowiedzi?
Samanta2019.12.6 8:11
ulżyło?
avanturnik2019.08.13 13:20
https://wiadomosci.wp.pl/dla-jednych-cud-dla-drugich-tylko-bakteria-tajemnica-hostii-z-legnicy-6025271135199873a
Czytelniczka2019.08.13 12:55
Prosiłam Cię, Panie, o Twój nowy cud eucharystyczny i oto dałeś go mnie, nam, całemu światu. Chwała Tobie na wieki! Nic piękniejszego nad to, kiedy Bóg staje się jedno z człowiekiem poprzez Eucharystię. Moja wiara w Ciebie, Boże, jest umocniona i pragnę Ciebie jeszcze bardziej, czego i wszystkim (zwłaszcza zagubionym, samotnym i udręczonym przez ten świat) szczerze życzę!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 12:48
przyszedłem po ciebie , odrzucajac wiare wybrałes mnie , jestes moj
ceramik2019.08.13 22:28
Jak można być gejem, czyli pedałem po polsku? Jak można być z tego ''dumnym''? A rodzice to też są z Ciebie dumni? Pewnie mama już oczy wypłakała.
lud wybrany2019.08.13 12:31
Ave Verum Corpus natum de Maria Virgine
bogdanus2019.08.13 12:19
Przykro że ludzie nie wierzą a nawet gardzą. Eucharystia to jest największy dar Jezusa dla ludzi, niema większego skarbu na ziemi. Każdy kto w czystości serca przyjął hostię mógł odczuć duchową słodycz, pokój.
Maria Blaszczyk2019.08.13 13:30
https://www.youtube.com/watch?v=PVjiKRfKpPI
ZERR02019.08.16 15:08
Pozytywny przekaz - co oczywiste pozytywny dla Sekty LGBT, ale paradoksalnie również dla Normalnych Ludzi których życie jest zagrożone przez agresywne ataki Sekty. Pomimo że za Sektą stoją Banki, Media, Propaganda, Mocarstwa, Armie z bronią nuklearną, Korporacje, Organizacje Międzynarodowe, tysiące ton bomb, rakiet i pocisków, a Normalni ludzie maja tylko pięści i pazury przeciwko pancerzom stalowym, nie zawsze będziemy skutecznie indoktrynowani, bici i zabijani w imię "praw nadludzi z Sekty LGBT"
Ateista2019.08.13 14:29
W dzieciństwie przyjmowałem. Nigdy nie odczułem duchowej słodyczy, pokoju. Najwyraźniej nie było czystości serca. Ale miałem tylko 10 lat! Byłem niewinnym dziecięciem! Pamiętam koszmary przed I komunią, bałem się, że zapomniałem o jakimś grzechu na spowiedzi i po połknięciu hostii trafię do ognia piekielnego.
Ateista2019.08.14 10:33
Za co minusy? Napisałem prawdę. Tak było.
Botis2019.08.14 13:42
ahahahahahahahahahahah dekiel....
Młot na katolicyzm2019.08.13 12:10
O ja pier.dole, katole znowu się podniecają bakteriami serratia marcescens. Jesteście wyznawcami zarazków.
Marcin №2019.08.13 12:26
Serratia... był tu juz taki... rodzina? ;)
Młot na katolicyzm2019.08.13 12:34
Przeczytaj to, debilu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82eczka_krwawa
Polska2019.08.13 14:30
Masz ludzi w niezaleznych laboratoriach w różnych krajach za idiotów i w zmowie? Myslisz, że Kościół chce się osmieszyc i się kompromituje?Mamy obowiązek badac i ustalac Prawdę
Młot na katolicyzm2019.08.13 14:30
Ale badania laboratoryjne tylko potwierdziły obecność tej bakterii!
leszczyna2019.08.13 21:22
Daj namiary na te badania. Może to Ty je prowadziłeś?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 15:27
Wikipedia - jedyne rzetelne źródło prawdy !
poubecka zaraza2019.08.13 20:20
debil to twoj ojciec ...miekim cie wyrzezbil i po pijaku..
Krzysztof2019.08.14 9:00
Zadna bakteria, to jezus przecie! Gupi homofobie wyznajacy ideoologie LPG, LTE, LPM!!!1111oneoneone
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:56
E.... kto się podszywa pod Polak Ateista Dumny Gej - przestańcie to robić bo to mnie denerwuje
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 12:45
Jestem tu ,powoli zapada mrok wokol ciebie , denerwujesz sie ? bo masz moj oddech piekielny na swoich plecach, juz niedługo bedziesz moj...
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.14 12:20
Nieprawda to ja jestem polak ateista dumny gej
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:41
Moja dusza też pragnie być blisko Boga, ale zły mi nie pozwala i zaślepia mnie stąd te wpisy
obserwator2019.08.13 13:07
oby ci tak wesolo byl w godzinie twojej smierci gdy zobaczyz zlego w calej okazalosci
Izabela2019.08.13 14:35
Chyba większość omija twoje wpisy i nie czyta . Zmień portal.
xyz2019.08.14 8:07
oooook, a porbowales isc do lekarza od glowy? W nielicznych przypadkach fanatyce (niezaleznie czego) potrafia sie ogarnac ale do tego potrzebne jest ponadprzecietne IQ, ktorego fanatykom w 99% brakuje.
Janosik2019.08.13 11:39
Ale to jednak serce Boga. Wybaczcie za moją pomyłkę
Marcin №2019.08.13 11:45
Pamiętaj zawsze o swoim nicku... bo chyba się zagapiłeś? ;P
asd2019.08.13 11:39
Ateiści żądają dowodów i mają je przed nosem a i tak wybrzydzają. Oni wierzą w dogmat o nieistnieniu Boga i nic ich nie przekona że jest inaczej. Są zamknięci na wszelkie dowody. Sami się mają za racjonalnych, ale nie ma nic racjonalnego w tej postawie. To jest bunt przeciw Bogu i jego zwierzchności.
Młot na katolicyzm2019.08.13 12:23
To tylko dowód na istnienie bakterii serratia marcescens, a nie waszego bogusia z chmurki.
Malgozata2019.08.13 20:11
Biedni ludzie,wszystko chca wyjasniac - duch intelektualizmu zwiodl wielu,wielu,wielu. Wkrotce bedziecie mieli dowod o jaki prosicie - zobaczycie ze Bog istnieje - oswietlenie sumienia nadchodzi.
xyz2019.08.14 8:05
To wkrotce powtarzacie od ~2000 lat ;) najwieksze jaja byly w roku 666 n.e. :D
Maria Blaszczyk2019.08.13 13:30
Dogmat o czym? Wierzymy też w dogmat o nieistnieniu smoka wawelskiego, dogmat o nieistnieniu cieplika, dogmat o nieistnieniu flogistonu i dogmat o nieistnieniu św. mikołaja. Mimo całego mnóstwa dowodów, ze istnieją. Św. mikołajowie tabumami latają po centrach handlowych, ulicach, szkołach, przedszkolach. pokazują ich filmy i opisują książki. Każdy ich widział, i większość z nas dostała od nich zupełnie namacalne prezenty. Wszyscy wiemy, że inne substancje palą się chętniej, a inne zupełnie nie chcą. Na co dzień obcujemy ze zjawiskiem ciepła. I większość z nas na własne oczy widziała jaskinię, w której mieszkał smok wawelski. A nie można się zbuntować przeciwko czemuś, co nie istnieje.
ZERR02019.08.16 15:13
Kłopot w tym, że Akt Wiary materializuje byty informacyjne. Tak samo jak ja pisząc linie kodu materializuję program komputerowy pod postacią posiadajacej zdolność do przetwarzania informacji oraz powielania się siatki elektronów.
Urszula2019.08.13 21:21
To nie jest żaden dowód na istnienie Boga.
xyz2019.08.14 8:03
Postawiles HIPOTEZE, pora ja udowodnic hm? Ludzie racjonalni posluguja sie procesem prowadzacym od HIPOTEZY poprzed DOWODY do TEORII NAUKOWEJ. W przypadku powyzszego cuda ;) nalezy zbadac czy to znowu nie sa ludzkie szczatki, a jesli tak to dalej tym cudakiem policja zajac sie musi. Znowu...
vs2019.08.13 11:38
do Ateista Durny Gej - NIE WKLEJAJ TU TYCH SWOICH BREDNI, BO NIKT TEGO NIE CZYTA
Suweren2019.08.13 12:13
Ja przeczytałem. Z zainteresowaniem. Dziękuję, tyle, można zgasić światło.
nomolas2019.08.13 11:21
Małe, boże serduszko, które wciąż biło! Alleluja!
JONASIK2019.08.13 11:17
Cóż można powiedzieć. Gówniany cud, pachnący różami. Przypisywanie takich "cudów" bogu, jest dla niego obraźliwe. Stwórca Świata, osoba wszechmogąca, wszechwiedząca, absolut ... ma się objawiać w taki pierdułkowaty sposób? Absurd.
Marcin №2019.08.13 11:41
Ale od Ciebie bije "światło" zrozumienia wszechrzeczy! ;P
JONASIK2019.08.13 15:41
Kataklizmy, wojny, choroby, głód itd, itd..... a tu co? Bóg zmienia wafelek w "żywą tkankę mięśnia i krew" Wow! Jak dla mnie to robi sobie z nas jaja. Dam przykład. Zajeżdżam TIRem pełnym jedzenia, lekarstw, odżywek, lekarzy itp do wioski gdzie panuje głod, choroby, dzieci z wydętymi brzuszkami konają z głodu .... i co robię? Wymieniam skrycie moją czarno/białą fotkę na kolorową i odjeżdżam. Normalne skurw...yństwo
GrizzlyTC2019.08.13 21:18
...oby Bóg okazał ci swoje Miłosierdzie i przywrócił ci rozum. I usunoł zaćmę.
JONASIK2019.08.14 21:39
"usunął" ruski trollu. Nie macie tam w Moskwie spell checker'a?
Bebik2019.08.14 9:32
czuć siarką....
JONASIK2019.08.14 21:43
No sorki, po prostu jadłem szparagi.
Jan Radziszewski2019.08.15 9:08
ot czuć parcha żydowskiego na odległość!!!
EVE2019.12.5 22:42
No właśnie jak Stwórca wszechrzeczy mogł stworzyć takie gó...wno jak Ty!
PolskaKaruzelaObokMuruGetta2019.08.13 11:17
A wszędzie unosi się zapach róż. To mnie przekonało.
Agnieszka2019.08.13 12:34
Krew zazwyczaj pachnie dosyc metaliczne, wrecz rdzawo.. no ale moze komus tak pachna roze? W kazdym razie masz racje, zdecydowanie przekonalo!
nie ślepy2019.08.16 17:27
Twój zapach "metaliczny" wręcz rdzawy, mnie przekonał! Pewnie z nocnika, z którego pijesz zeszła emalia....
P2019.08.13 11:12
Przyniósł konfiturę z róży Słoiczki mu się pomyliły.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:30
ty homofobiczny smieciu!
Piotr Nowak2019.08.13 11:38
Przepraszam że cie obraziłem
Cool2019.08.13 11:58
Twoja tolerancja i szacunek do innych poglądów i ludzi, budzą powszechny podziw, Piotrusiu ;)
GrizzlyTC2019.08.13 21:16
Pamiętaj że Kiszczak i Jaruzelski też byli twardzi a jak śmierć zapukała do domu to przypomnieli sobie o swoim chrzcie i o spowiedzi. Obyś Ty postępowy nie czekał aż tak długo bo możesz nie zdążyć...
xx2019.08.13 22:00
Wytłumaczyć ci tak żebyś zrozumiał? Mam wyebane na wasz kult śmierci. Ja nie żyję po to żeby umrzeć. Jasne? Pasuje?
Stanisław2019.08.14 22:22
A ty masz pod sufitem zjełczałe jaja. To przypadek kompletnej impotencji duchowej i zaniku mózgu! Bo sumienie dawno stało się cuchnącym od rozkładu kopostownikiem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:10
Uwaga na podróbke Polak Ateista Dumny Gej. To zwykły troll opłacany z pieniędzy kurii i Watykanu. Prawdziwy Polak Atiesta Dumny Gej jest tylko jeden. My LGBT i pedofile zrzeszeni w LGBT domagamy się praw legalizacji naszej orientacji seksualnej. Jesteśmy po to aby zniszczyć konserwatywne społeczeństwo i ukształtować nowy model człowieka europejskiego według nowej inżynierii społecznej. Wszelkie przejawy oporu są homofobiczne i niezgodne z prawem ludzkim i etycznym!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:18
daj spokój słowiczkowa ściero już wszyscy wiedzą, że jesteś fałszywką moja misja ułaskawienia cię odpowiadaniem na twoje rzygi dobiegła końca od dziś koniec tego dobrego nie będziesz się przy mnie odmładzać komunistyczny starcu :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:29
idz zgwłać siostre!
Suweren2019.08.13 12:15
Najdziwniejsze w całej sytuacji jest to, że już od dłuższego czasu nie opublikował nic pod swoim nikiem, a jedynie podszywa się pod kolejne osoby lub tworzy nowe alterego.
Ola2019.08.13 14:11
Idiota...
anonim2019.08.13 14:11
nikomu sie nieuda zniszczyć katolikow
GrizzlyTC2019.08.13 21:13
Nie przejmuj się to da się leczyć. Do 1971 w USA była to choroba taka jak schizofrenia.
EVE2019.12.5 22:41
hahahahahahhahahahahahhahhahhahahhahhahahahhahhahhahahhahahahhahahhahahahahaha
xxx2019.12.6 15:59
Ty się musisz leczyć i to ostro!!!!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej 2019.08.13 11:07
Mam nową obsesję! Когда в жизни всё не так, Когда люде все не те.
Polska2019.08.13 14:36
Ach, biedaku! Może przenieś się na portale .ru? ;-) Może tam cię pokochają bardziej?Tu nie interesujesz nikogo.
lech2019.08.13 19:49
Jesteś ruskim trollem.
Zdrowie2019.08.13 11:04
A może dziś kiszone pomidory?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:02
Okręgowa Inspekcja Pracy: w zwolnieniu pracownika IKEA nie ma nieprawidłowości Nowa informacja w sprawie mężczyzny grożącego gejom śmiercią Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie wydała za pośrednictwem rzecznika praw obywatelskim Adama Bodnara oświadczenie w sprawie homofobicznego byłego pracownika sklepu IKEA, zwolnionego za cytowanie fragmentów Biblii mówiących o karaniu gejów śmiercią. Stwierdzono, że w decyzji firmy nie doszukano się żadnych nieprawidłowości. Pojawiła się nowa informacja w sprawie byłego pracownika sklepu IKEA, który został zwolniony po tym, jak w odpowiedzi na artykuł antydyskryminacyjny zamieszczony w wewnętrznym intranecie firmy, napisał na Facebooku: "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: 'Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich'. A także: 'Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich'". W sprawie zwolnienia interweniował rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie nie wykryła nieprawidłowości, dlatego kolejnym krokiem będzie zbadanie zdarzenia przez sąd. Bodnar zajął się sprawą z urzędu, zwracając się do firmy IKEA o zajęcie oficjalnego stanowiska oraz przekazanie odpowiedniej dokumentacji. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie sprawdziła m.in. wewnętrzne regulacje firmy, takie jak Regulamin Pracy i Kodeks Postępowania Grupy IKEA, a także sprawdzono legalność zatrudnienia i zakres prawnej ochrony, bezpieczeństwa i higieny pracy. Kluczowe informacje w regulaminach firmy dotyczą m.in. wsparcia dla fundamentalnych praw wszystkich ludzi i braku akceptacji dla dyskryminacji. RPO wydał komunikat, w którym czytamy: "W odniesieniu do wypowiedzenia umowy z pracownikiem, którego dotyczy sprawa, stwierdzono, że 'podano w sposób szczegółowy przyczynę wypowiedzenia ze wskazaniem naruszonych przez pracownika przepisów prawa pracy, w tym regulaminów wewnętrznych'". https://queer.pl/news/203214/decyzja-okregowej-inspekcji-pracy-w-krakowie-w-sprawie-homofobicznego-pracownika-ikea
Jan Statystykiewicz2019.08.13 11:30
Pomodlę się za Ciebie
wacula2019.08.13 14:31
Jezus powiedział do swoich uczniów: Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały .
Jan Statystykiewicz2019.08.13 19:26
Prawda, ale nie dotyczy tej sytuacji. Rzucanie pereł to przekazywanie innym cennych jak perły myśli czy poglądów. Jeśli nie są w stanie ich przyjąć ze względu np. na prymitywizm intelektualny czy moralny, to są jak wieprze. A modlić się za kogoś zawsze można liocząc, że Bóg zmieni tę osobę. Modlitwy zanosi się do Najwyższego a nie do ludzi, chyba że na pokaz - jak faryzeusz z przypowieści. Wtedy nie są do Boga, a dla obserwatorów, ktorzy mają widzieć pobożność modlącego się. Reasumując- modlić się za tego pana można i trzeba.
Suweren2019.08.13 22:16
Czapki z głów, panowie :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:37
zgłaszam twoj homofobiczny koemntarz do osrodka monitorowania dlugosci i szerokosci odbytniczych. Cierpisz na solidny zepsol niedopchania mlodszej siostry twoim starym!
Cool2019.08.13 11:48
Homoterror w praktyce! Ale spkojnie, Polacy są mistrzami w walce z antyludzkimi i antycywilizacyjnymi ideologiami. ;-)
Maria Blaszczyk2019.08.13 13:24
Zaraz... Czyli grożenie ludziom śmiercią przez wieszanie im kamieni młyńskich u szyi i polewanie krwią jest cacy. A przestrzeganie obowiązującego prawa to homoterror? Ciekawe...
ZERR02019.08.15 20:08
Co jest złego w grożeniu ludziom, którzy całkowicie jawnie deklarują, że nas, normalnych ludzi - wezma pod but? Odbiora nam przemocą i gwałca nasze dzieci? a opornych - wymordują?
Jan2019.08.13 14:10
Ten tępy gej znów zabiera głos...znawca...co za szatańskie nasienie...jeszcze zapłaczesz...durny geju
Polska2019.08.13 14:26
SBek wam płaci za publikacje czy szantażuje was Frondo? IKEA jest do wyrzucenia z Polski i to na kopach po przejęciu jej mienia wszelkiego.
Brexit2019.08.13 16:47
Podejście iście bolszewickie. A na terenie po Ikei urządzisz kołchoz?
Zimne oko2019.08.13 15:07
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język, którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
bler2019.08.14 19:46
Jeśli prawdziwymi Polakami katolikami są tacy ludzie jak ty, to biada dla tego kraju. Plujesz jadem na 100 metrów. Będziesz się za to smażył w piekle
Jerzy2019.08.13 21:48
głupek
Apokalypto2019.08.15 21:13
Kara dla wielkiej nierządnicy Ikei za przśladowanie chrześcijan i propagowanie zboczenia będzie bolesna ale sprawiedliwa.
EVE2019.12.5 22:36
ciotuchna zamknij paszczę bo ci prącie wypadnie