Co powiedziała po nominacji nowa premier Polski? - zdjęcie
13.11.15, 16:34

Co powiedziała po nominacji nowa premier Polski?

1

Beata Szydło została dziś oficjalnie desygnowana przez prezydenta Andrzeja Dudę na prezesa Rady Ministrów. Powierzono jej tym samym misję sformowania nowego rządu. Oto co powiedziała nasza nowa premier w chwilę po otrzymaniu nominacji.
 
"Wierzę, że będzie to rząd współpracy i że wspólnie w parlamencie będziemy mogli wprowadzać dobre zmiany. Naszą dewizą będzie praca i pokora i mam nadzieję, że wszyscy będą tak podchodzili do swoich obowiązków. Zdaję sobie sprawę z tego, że to ogromna odpowiedzialność – to odpowiedzialność przed naszymi rodakami" – mówiła premier Beata Szydło po uroczystości powierzenia jej misji stworzenia rządu przed prezydenta Andrzeja Dudę.
 
Nowa premier podziękowała wyborcom, prezydentowi oraz prezesowi PiS za powierzone jej zaufanie:

"Dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzono. Dziękuję wszystkim Polkom i Polakom. Dziękuję panu prezydentowi i dziękuję premierowi Jarosławiowi Kaczyńskiemu, dziękuję mojej partii, Prawu i Sprawiedliwości, za zaufanie" – mówiła po odebraniu nominacji.

Beata Szydło wyraziła nadzieję, że nowy rząd wprowadzi zmiany oczekiwane przez Polaków:

"To ogromna odpowiedzialność, ale wierzę głęboko, że z tymi ludźmi, z którymi podjęliśmy się realizacji planu, zrobimy wszystko, żeby ten dobry plan wprowadzić w życie i nie zawieść Polek i Polaków".

emde/telewizjarepublika.pl

Komentarze (1):

anonim2015.11.13 16:46
Życzę powodzenia nowemu rządowi.