08.11.19, 14:30

Były aborter dr Levatino. Zabił 1200 dzieci i nawrócił się

Doktor Anthony Levatino to lekarz ginekolog ze Stanu Nowy York, USA , który regularnie przeprowadzał zabiegi terminacji ciąży,w tym tzw. późne aborcje).

Przeprowadził 1200 aborcji w tym ponad 100 tzw, późnych, tj. do 24 tygodnia ciąży. Po śmierci córki i przełomowym zabiegu, podczas którego zrozumiał, że aborcja jest zabiciem czyjegoś dziecka zrezygnował z ich wykonywania.

Dr Levatino jest bohaterem instruktażowych filmików, na których zaprezentowano przebieg aborcji w każdym trymestrze.

Komentarze

JD"A2019.11.9 9:10
Przeraża mnie to że coś tak oczywistego jak dziecko w łonie matki według innych jest tylko płodem które można bezkarnie zabić . Odpowiedzialność za wpajanie dzieciom i młodzieży tak oczywistego kłamstwa jest straszna .Ale zaślepieńcy tego nie widzą ,brak sumienia ,litują się nad bezdomnym zagłodzonym psem a zabijają coś niewinnego czystego i najbardziej bezbronnego na świecie to jak zabijanie Pana Jezusa na krzyżu .Boże zlituj się ześlij Swego Ducha i odnów oblicze naszych serc i sumień , chroń nasze dzieci i młodzież od tego zepsucia Amen
mineciarz2019.11.9 7:18
CZYLI 1200 TO LIMIT...
Dell2019.11.8 23:12
Do "katolicyzm niesie krzyz" Katolik Adolf Hitler. Adolf Hitler był Wodzem Trzeciej Rzeszy. Adolf Hitler zdecydował żeby ci, których uznano za wrogów Trzeciej Rzeszy byli więzieni w obozach. Jednym z takich miejsc był obóz w Dachau. Do Dachau wywożono (między innymi) duchownych katolickich. Cytat z WIkipedii: "Dachau pełnił funkcję głównego obozu dla duchownych z Kościołów chrześcijańskich (katolickich, protestanckich i prawosławnych). Wedle szacunków Kościoła katolickiego, ok. 3 tys. (2794, w tym 1773 z Polski) zakonników, diakonów, księży i biskupów katolickich zostało zesłanych do Dachau." Z relacji tych, którzy przeżyli wiadomo, że duchowni nie mogli posiadać ani różańców ani modlitewników. Nie wolno im było się modlić. NIe wolno im było odprawiać mszy (każdy ksiądz musi odprawić jedną mszę dziennie). W państwie rządzonym przez Adolfa Hitlera księża katoliccy byli osadzani w obozach. W państwie rządzonym przez Adolfa Hitlera księża katoliccy byli zabijani w tych obozach i poza nimi. W państwie rządzonym przez Adolfa Hitlera osadzani w obozach księża katoliccy nie mogli posiadać różańców ani modlitewników. W państwie rządzonym przez Adolfa Hitlera osadzani w obozach księża katoliccy nie mogli odprawiać mszy. Katolik terroryzował i mordował katolickich duchownych? Jak bardzo trzeba kimś pogardzać żeby próbować mu coś takiego wmówić? Dlaczego Wy, "szeregowi" lewacy pozwalacie tym z "oświeconych" gazet i telewizji żeby wami pogardzali i traktowali jak idiotów?
leszczyna2019.11.8 23:43
Dell, rozszerz swoje horyzonty. Hitler urodził się w katolickiej rodzinie i przyjął sakramenty w Kościele Katolickim. Nie wystąpił z niego aktem apostazji ani nie został ekskomunikowany. Zatem jako katolicy nie wyprzemy się tej najczarniejszej owcy. Katolicyzm Hitlera to nie wyjątkowy temat. Powiedz, jaki był katolicyzm kardynała Richelieu, który sprzymierzał się z protestancką Szwecją przeciw katolickiej Austrii? Albo jaki był katolicyzm Habsburgów, którzy władając katolicką Austrią dokonali rozbiorów katolickiej Polski razem z protestanckimi Prusami i prawosławną Rosją? Niestety, tak bywa między nami katolikami, że jeden katolik morduje drugiego. Niekatolicy nie mają monopolu na zło.
Dell2019.11.9 0:05
Chcesz powiedzieć, że ten kto nie wierzy w Boga może być katolikiem? Chcesz powiedzieć, że ten kto nie stosuje się do zasad wiary jest katolikiem mimo to? Jaruzelski i Palikot to katolicy? Stalin chrześcijanin?
JD"A2019.11.9 8:24
Katolikiem jest ten kto stosuje się do przykazań lub starasz się to robić , ochrzczenie człowieka nie gwarantuje mu zbawienia tylko jak żyje .Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, On nas stworzył ale dał wolną wolę albo świadomie wybieramy życie w nim albo idziemy ku zatraceniu . KK ma nam ułatwić , poprowadzić do zbawienia ,więc więcej będzie się od nas wymagało niż od innych .
leszczyna2019.11.9 14:17
Ludzie mają różne stanu ducha w swoim życiu. Zyskują wiarę lub ją tracą. Czy przestają być katolikami, gdy czynią zło, ale twierdzą, że wierzą? Albo, że już nie wierzą, ale bronią dziecka przed aborcją są katolikami? Kościół i jego prawo uznają za katolika osobę ochrzczoną w tym Kościele, która formalnie od niego nie odeszła. Nawrócony katolik nie musi się ponownie chrzcić, bo nigdy nie przestał być katolikiem. A nawet apostata nie musi, bo pieczęć chrztu jest nieusuwalna. Tak, mówię, że ten, kto nie stosuje się do zasad wiary jest katolikiem - złym, może zbrodniczym, ale, niestety, katolikiem. I śmiem twierdzić, że mówię to zgodnie z dokumentami Kościoła Katolickiego.
Marek2019.11.8 21:21
Drugi Hazan.
Dell2019.11.8 20:18
Do " Rozbawionego". Różnica między doktorem Chazanem, a doktorem Levatino jest taka, że pierwszy odmawiał wykonywania zabójstw dzieci, a drugi dokonał ich 1200, nieprawdaż? Powyższe oznacza, że pan Chazan już ma kwalifikacje aby być moralnym autorytetem. Pan Levatino zaś może nim zostać jeśli resztą swojego życia udowodni, że się zmienił. To tak jak ze świętymi Piotrem i Pawłem. Piotr szedł prostą drogą. Szaweł zanim stał się Pawłem nazabijał niemało ludzi. Dla Boga nikt nie jest stracony. On każdemu da szansę. Trzeba jej tylko chcieć. "Polski Levatino" chciał. Jaruzelski też chciał. Obaj lewacy, obaj zabójcy (choć każdy w inny sposób), obaj przed śmiercią przyjęli Sakramenty. Nie czekaj z tym aż Cię położą na marach jak oni. Im szybciej wybierzesz Boga tym więcaj dobrego zrobisz w życiu. Życzę Ci tego.
leszczyna2019.11.8 21:04
Pan Chazan "odmawiał wykonywania zabójstw dzieci"? Naprawdę? Przeczytaj, @Dell, artykuł pt. "Profesor Skrobak" na wykop.pl, a wtedy poznasz bardziej konkretną wiedzę o tym panu: jak w Instytucie Matki i Dziecka skrobał kobiety "ze wskazań społecznych", a zwłoki płodowe wykorzystywał do badań, których wyniki publikował w "Ginekologii Polskiej" jako wybitny specjalista. Wyabortował 110 sztuk. Kolejne setki ciął w Szpitalu Wolskim, do czego przyznał się w wywiadzie z 2014r. Wcześniej, tzn. przed wydarzeniami z pozaprawną odmową aborcji w szpitalu na Madalińskiego, prezentował się jako nieskalany obrońca życia, nie to co Amerykanin Nathanson od "Niemego krzyku", który ma na sumieniu dziesiątki tysięcy ubitych płodów. Hipokryzja Chazana to mało powiedziane.
Dell2019.11.8 23:51
Zdanie:"przed wydarzeniami z pozaprawną odmową aborcji" świadczyłoby, że jesteś zwolenniczką aborcji Leszczyno. Z kolei opinia o "hipokryzji" Chazana sugeruje, że masz mu za złe, że jak twierdzisz "skrobał kobiety" czyli, że aborcji nie pochwalasz. Jesteś za a nawet przeciw? Daj link do tych publikacji w "Ginekologii Polskiej". Daj link do tego wywiadu z 2014r. Artykuł: "Profesor Skrobak" z "wykopu.pl" to te dwa poniższe zdania? "Chazan w latach 1985-1987 przeprowadził u 110 kobiet biopsję trofoblastu w I trymestrze ciąży po czym przerywał ciąże "ze wskazań społecznych". Eksperymenty na "materiale klinicznym" przyczyniły się do rozwoju jego kariery."
leszczyna2019.11.9 14:09
Wywiad ma tytuł "Myślę o dzieciach, które nie narodziły się przeze mnie." Rozmowę prowadził red. Tomasz Terlikowski. Opublikowany w "DoRzeczy", numer 33/2014. Był też szereg wypowiedzi telewizyjnych, nie pomnę po latach, w jakich telewizjach. Np. prof. Chazan unikał odpowiedzi na pytania o cenę aborcji u niego. Linku do "Ginekologii Polskiej" nie mam, nie wiem, czy te materiały są dostępne w Internecie. Powinny być w bibliotekach uczelni medycznych. Artykuł "Profesor Skrobak" jest obecnie dostępny pod nagłówkiem "Obrazy" jako zdjęcie, sam tekst Anny Tarczyńskiej był w "Faktach i mitach" nr 29/2014. Zacytowane dwa zdania to fragment artykułu. Prof. Chazan odmówił aborcji kobiecie na Madalińskiego w 2014r. w sposób pozaprawny. Niezależnie od osobistego stosunku to tej sprawy, postąpił wbrew np. prawu medycznemu i prawu pracy. Problem nie dotyczył jego, bo pacjentka nie domagała się od niego, by zrobił aborcję jej dziecka. A jeden lekarz nie może powołując się na swoje sumienie stosować klauzulę sumienia zamiast innego lekarza. Poza tym p. Chazan nie występował w sprawie jako lekarz, ale dyrektor, a ten nie ma klauzuli sumienia ani nie wolno mu wpływać na decyzje lekarza uwarunkowane prawem medycznym. Nie zgłosił odmowy aborcji przez szpital do Biura Polityki Zdrowotnej m. st. Warszawy, czym naruszył kontrakt menedżerski z Biurem, więc rzecz działa się poza prawem. Sam to zeznał podczas kontroli Biura w szpitalu. Ja nie jestem zwolenniczką aborcji, nie mam wątpliwości, że życie człowieka zaczyna się od poczęcia. Ingerencję w życie płodu ze skutkiem śmiertelnym dopuszczam w skrajnie dramatycznych okolicznościach, do których np. zespół Downa nie należy. Natomiast brzydzę się hipokryzja lekarza, który uchodził za świątobliwego, a sam robił aborcje i na nich się dorobił. Odmawiając aborcji nie swojej pacjentki prof. Chazan mógł zrobić to uczciwie i wprost, nie łamiąc prawa i bez głoszenia absurdów, jak możliwość operowania bezmózgowia. I powinien godnie przyjąć konsekwencje swojego działania, a nie robić z siebie ofiarę prześladowań. To niesmaczne.
Max Fiend2019.11.8 19:22
Może jeszcze zmienić zdanie w wrócić do zarabiania kasy na aborcjach :-D
arbiter elegancji2019.11.8 17:44
Nie wyabortowałem ani jednego płodu, nie zabiłem nigdy ani jednego człowieka, a mimo to nie mam zamiaru "się nawracać". Nie zrobiłem tego dwadzieścia lat temu, dziesięć lat temu, nie zrobię tego dzisiaj i nie zrobię tego "na łożu śmierci".
anonim2019.11.8 18:19
Tego nie wiesz czy nie zrobisz ,ja ci jednak życzę ci ,żebyś się nawrócił chociażby w ostatniej minucie życia .
anonim2019.11.8 21:24
W kwestii stosowania interpunkcji również?
JD"A2019.11.9 9:22
Powiedz dlaczego najwięksi zatwardziali komuniści niewierzący przed śmiercią prosili duchowny tylko spowiedź i komunię . Pewna w życiu jest tylko śmierć, Pan Jezus Miłosierny może cię nawrócić jak Szawła w drodze do Damaszku , miejmy nadzieję do końca .:))
anonim2019.11.9 12:43
Zamiast wymyślać kolejne nicki, ogarnij interpunkcję.
violencja2019.11.9 21:34
Nie zginiesz na wieki Bracie, kochani pomódlmy się za Stasia oraz inne osoby . Pan Jezus obiecał za tę krótką modlitwę /Dzienniczek św. Faustyny 186/.Pomodliłam się przede wszystkim za moje dzieci i wnuki, bo....jest ciężko.Modlę się tą malutką modlitwą za innych , spróbujcie , warunek -trzeba odmówić w sercu skruszonym i z wiarą:).Modlitewka: O KRWI I WODO , KTÓRAŚ WYTRYSNĘŁA Z SERCA JEZUSOWEGO , JAKO ZDRÓJ MIŁOSIERDZIA DLA NAS -UFAM TOBIE.
krzysztof2019.11.8 17:33
i co czujecie feministki lewaczki aborcjonistki zabijacie plód z rozdartymi rączkami nóżkami urwaną głowką ale to tylko płod kara BOSKA będzie dla was straszna
anonim2019.11.9 17:08
gę, gę, gę
katolicyzm niesie krzyz2019.11.8 17:20
CZY GDYBY KATOLIK ADOLF HITLER PRZED ŚMIERCIĄ SIĘ NAWRÓCIŁ I POWIEDZIAŁ ŻE W SUMIE TO ŹLE ZROBIŁ ŻE ZABIJAŁ NIE TYLKO ŻYDÓW I CYGANÓW< TO TEŻ BYŚCIE GO UZNAWALI ZA WASZ AUTORYTET? ŻARTUJE, JUŻ TERAZ DLA WIELU NACJONALISTÓW ADOLF TO IDOL.
Marzena2019.11.10 1:11
PLECIEŻ ! HITLER BYŁ ŻYDEM, NIE KATOLIKIEM ! POCZYTAJ ! CZYTAŁAM ŻE BYŁ TEŻ HOMOSIEM ?
anonim2019.11.8 17:19
nic nie mówi o pokucie !!
Tasman2019.11.8 16:57
Wczoraj oglądałem dokument na HBO. Lekarz sportowy molestował młode gimnastyczki z reprezentacji Stanów Zjednoczonych. W sumie ponad trzysta. Też się nawrócił. Pomogło mu 140 lat więzienia...
grimm2019.11.8 16:43
"(..) by dokonać późnego zabiegu, nic specjalnego". Mordowanie to nic specjalnego.. Ten facet powinien się leczyć.
Rozbawiony 2019.11.8 15:27
Zupełnie jak Chazan robi teraz za autorytet moralny
JD"A2019.11.9 9:16
Znasz historie Szawła który stał się Pawłem , nie sądź zostaw to Bogu Ojcu. Cieszmy się z nawróconego co posłuży Bogu by ratować dzieci nienarodzone :)))
Stanislaw2019.11.8 14:59
A jak teraz naprawi wyrządzone zło? To pytanie zawsze mi powstaje czy czytam o takich konwertytach. Najważniejsze, żeby zdobyte dobra oddał, na nawet nadpłacił ubogim rodzinom.
Szatan (pisane z wielkiej litery)2019.11.8 15:08
Wpłaci symboliczną kwotę na Caritas
grimm2019.11.8 16:47
nic nie zrekompensuje tylu śmierci, Rzekomo inteligentny facet, wykształcony dopiero gdy ginie jego córka widzi, że sam morduje cudze córki i synów. Trzeba być degeneratem i imbecylem.
JD"A2019.11.9 9:12
Powinien oddać co może dla kobiet które chcą zabić swoje dzieci tłumacząc się złymi warunkami życia , niech teraz ratuje to życie które może np.
v2019.11.8 14:58
Z rąk szatana w objęcia Boga Najwyższego. Nieodgadnione są wyroki Boskie!
Kubiak2019.11.8 18:28
Po śmierci sprawiedliwość u Boga jest przed miłosierdziem jak nauczaja Ojcowie Kościoła. Bóg to nie fajny, wybaczający kumpel ale Sędzia Straszliwy bo sprawiedliwy. Na razie ten człowiek tylko przestał zabijać.
JD"A2019.11.9 8:14
Jest czułym kochającym Ojcem i bardzo cierpi gdy widzi co jego dzieci robią .Sprawiedliwość jest na końcu a teraz pokuta bo człowiek zrozumiał swoje grzechy więc miłosierdzie dało czas na odpokutowanie byle wytrwać a potem niebo :))) W pełni świadoma bliskość Trójcy Przenajświętszej i Maryi matki Syna Bożego
anonim2019.11.8 14:44
O Boże, nasz Boże, oby wszystkich ta prawda uderzyła, jak uderzyła tego lekarza! Amen!
jou2019.11.8 15:02
Amen.