,,Byłem w piekle. Nie polecam'' - zdjęcie
24.04.20, 12:15Screenshot Youtube

,,Byłem w piekle. Nie polecam''

22

Narkotyki, seks, joga, tarot, wróżby, próba samobójcza. Bóg jest w stanie wyciągnąć każdego nawet z najgorszego bagna. O tym opowiedział Maciej Sikorski, gość Tematu Dnia, instruktor teatralny, pomysłodawca i założyciel teatru „EXIT”, który w rozmowie z Ewą Pietrzak podzielił się świadectwem swojego życia.

- Myślę, że gdyby naprawdę każdy na początku drogi, którą podejmuje zdawał sobie sprawę dokąd ona prowadzi, to być może piekło byłoby puste i nikt do niego nie trafiał. W moim przypadku to było tak, że ta konstatacja gdzie jestem nastąpiła już bardzo późno, w momencie, w którym osiągnąłem pewne stany – mówił Maciej Sikorski

- Gdyby nie Rysiek (Riedel – przyp. red.), to w 99 procentach ta historia zakończyłaby się źle. Ja przeżywałem wielką fascynację osobą Ryśka (…) Będąc w miejscu, gdzie narkotyki były wszędzie, osoba, która była najbardziej chora i w to zaangażowana, czyli Rysiek, był tą osobą, która mnie powstrzymała – opowiadał

Youtube - Salve TV

Komentarze (22):

gumowa kaczka2020.05.10 11:40
No straszne ,a jak kogoś nie stać na narkotyki ,rozrywki itp,co za kraj ,świat gdzie ludzie żyją w nędzy -gdzie jest Bóg ,który jednym daje a innym daje tylko popatrzeć ? Liczą się tylko byli narkomani z dobrych domów ,podstarzałe celebrytki-wróżki i prostytutki modelki ocalone z "piekła" -tych się ocala,nawraca-reszta ,która nikogo nie interesuje żyję w "raju" za grosze i bez perspektyw.
ja22020.04.25 10:32
Módlmy się do Boga o deszcz. Bezbożni tego nie rozumieją bo są zainfekowani złem a może nawet zwiedzeni lub nawet opętani . To wielka tragedia życiowa niewierzących.
gumowa kaczka2020.05.10 11:41
brak deszczu to efekt emisji CO2 na którą pozwala rozmodlony rząd PISu
Jan Radziszewski2020.04.24 18:32
Tak opisuje swoje doświadczenia TM - Vil Hamilton: „Pierwszym skutkiem medytacji było uspokojenie umysłu i zmiana świadomości, co stopniowo poprawiało się i było przyjemniejsze niż bycie na „ haju" po marihuanie, dlatego przestałam palić. W miarę jak moja świadomość zmieniała się, zaczęłam dostrzegać obecność duchowych istot siedzących po obu stronach, mnie podczas medytacji [...] Wtedy nawet nie rozważałam możliwości, że może to być szatan albo jego demony, po prostu uznałam to za bardzo dziwną „podróż".[...] Po czterech latach medytacji [...] obudziłam się pewnej nocy z lękiem i niepokojem, gdyż jakiś duch wywierał presję na moje całe ciało i głowę próbując wejść i wziąć w posiadanie moje ciało. Rozkazałam mu odejść i sprzeciwiałam mu się, dopóki nie odszedł. Wtedy nie rozumiałam w pełni znaczenia tej opresji. Zaczęłam doświadczać innych. zjawisk nadprzyrodzonych tj. postrzeganie pozazmysłowe ESP tzn., jasnowidzenia, telepatii i początków podróży astralnej (…) Po nawróceniu tak pisze. Od kiedy stałam się chrześcijanką spotykałam się z tymi samymi duchami, których doświadczałam podczas medytacji TM. Pan dał mi poznanie i teraz widzę, że są to demony. Zanim stałam się chrześcijanką demony rzadko mnie nękały, czasem nawet brałam je za aniołów stróżów. Ale kiedy narodziłam się na nowo w Chrystusie, stały się bardzo wrogie i kilka razy próbowały mnie opanować. Zawsze jednak musiały odejść, kiedy rozkazywałam im w imieniu Jezusa. Biblia powiada, że szatan często przychodzi, jako anioł światłości, by zwieść ludzi”. Mamy tu przykład nie frasobliwości chrześcijan, ludzi zachodu, którzy opacznie rozumując oddają się sami w niewolę zła z opętaniem włącznie.
DAN2020.04.24 15:31
Czym się chwalisz? Synek ,jak byś zdał sobie sprawę ,jakim "mężczyzną " byłeś ... Czym się chwalisz publicznie chłopie???!!! ...straszne...
anonim2020.04.24 17:48
░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░
Piotrek2020.04.24 14:57
"joga - Bóg jest w stanie wyciągnąć każdego nawet z najgorszego bagna." Rozśmieszyła mnie ta joga w tym zestawieniu. Może redaktorzy frondy powinni chwilę pomedytować, zanim coś bezmyślnie napiszą. Zapomnieli drodzy państwo w tym zestawie umieścić masonów. How dare you!
Lulek2020.04.24 15:04
Sam jesteś masonem z długim ogonem
Piotrek2020.04.24 15:46
Kto się przezywa sam się tak nazywa. Lekcje odrobione?
Joanna2020.04.24 15:11
To, dlaczego joga znalazła się w tym zestawieniu, pięknie i w pigułce przekazano tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=W9fiqip7Tkw
Czas na sr*nie...2020.04.24 14:50
Moje całodobowe sr*nie nie może być tak nudne. Ja OBOJĘTNY jestem bez IQ, pożyczę je od innych. Taka moja natura, sierpem obrzezanego skoorvysyna, jest silniejsza od przyzwoitości, więc sr*ć na forum muszę. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ "Teraz jestem przedstawicielem angielskiej firmy w Polsce."
Nesse2020.04.24 12:55
Najbardziej zabawne jest to, że pierwotne piekło opierało się na "nie widzeniu światłości Boga", więc zwykły chłop nie umiał sobie zwizualizować takiej "kary", gdyż co to za kara, skoro tak wygląda codzienność? Dopiero dzięki "szlachetności" inkwizytorów można było tworzyć naprawdę barwne scenariusze miejsc tortur, bo nie ukrywajmy mieli oni niezwykle rozwiniętą, psychopatyczną wyobraźnię w dziedzinie tortur. Ale to tylko wyobraźnia, no i narkotyki robią swoje. Musiał mieć dość nieprzyjemną fazę.
Kubiak2020.04.24 12:52
Gość nigdzie nie był. Miał delirum od proszków i wódki. Po co takie głupoty przedstawiać i ośmieszać portal.
Lulek2020.04.24 15:03
Kubiak nie wymądrzaj się
stróż Anioł2020.05.6 14:31
do Kubiak- oj Lucek Lucek ty jesteś od tego żeby takie gadki pisać , że nie istniejesz.....
man.of.Stagira2020.04.24 12:46
NIE komentuję tego artykułu. . ot, co..
Piotr Nowak2020.04.24 12:39
Narkotyki, seks, joga, tarot, wróżby, próba samobójcza. Bóg jest w stanie wyciągnąć każdego nawet z najgorszego bagna. Seks to najgorsze bagno? :D Joga?Tarot? Wróżby? A wróżbita Maciej? To ja serdecznie pozdrawiam. A chlopaczyna niech zmieni dilera
Aneta M.2020.04.25 2:01
Piotr Nowak !!!!! Wiesz co? Zamknij się lepiej, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia ! Próbujesz zagłuszyć W SWOIM SUMIENIU NAWET JEGO ARTYKUŁ ! Zawsze piszecie, że to bajki, że zmyślają...itd .....itd! A teraz tu jest fakt! Jest znany człowiek, który opowiada o strasznych przeżyciach! No i co nadal powiecie, że ten też kłamie ? TERAZ MACIE WSZYSTKO, JAK NA TALERZU ! PYTANIE, CZY TYLKO CHCECIE TO RZUCIĆ, CZY NADAL BĘDZIECIE TKWIĆ W DIABELSKIM BAGNIE?
man.of.Stagira2020.04.24 12:25
a zna ten idiota powiedzenie "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz"? idąc w narkotyki alkohol itp. sam sobie świadomie taki los zgotował!
anonim2020.04.24 12:24
Jest Fronda? ✅ Jest piąteczek? ✅ Jest lolcontent!
Mama2020.04.24 12:56
Tylko nie upij się Stasiu jak ostatnio :(
Lulek2020.04.24 15:02
Nudny jesteś człowieku i bez przyszłości...