Brytyjska działaczka: Na nasz kontynent dokonuje się inwazja. Polacy, to nasza wspólna walka. Chodźcie z nami! - zdjęcie
01.02.16, 13:20

Brytyjska działaczka: Na nasz kontynent dokonuje się inwazja. Polacy, to nasza wspólna walka. Chodźcie z nami!

10

Jayda Fransen z Britain First zwraca się do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. "Widzimy, że na cały nasz kontynent dokonuje się inwazja. Kobiety są gwałcone... To nasza wspólna walka. Zaangażujcie się w tę walkę z nami."

W Wielkiej Brytanii powstały "chrześcijańskie patrole", które odważnie wyruszają do muzułmańskich dzielnic. Jayda Fransen, działaczka brytyjskiej organizacji "Britain First", a także organizatorka chrześcijańskich patroli, zwróciła się do Polaków przy okazji manifestacji antyimigranckiej w Desbury.

- Proszę, chodźcie z nami! To jest walka która dotyczy nas wszystkich. (…) Zaangażujcie się w tę walkę z nami - mówi na filmiku działaczka.

ZOBACZCIE SAMI!

kz/ youtube.com

Komentarze (10):

anonim2016.02.1 14:07
Wilczyca w owczej skórze. Jak ci "chrześcijanie" przeproszą Katolików za 500 lat prześladowań i wrócą do Kościoła, to pogadamy.
anonim2016.02.1 14:41
Arabusów trzeba wyrzucać z Europy, tak im dokopać, by sami chcieli wiać do siebie! Żadne patrole w arabskich dzielnicach nic nie zmienią, bo to durnie i ekstremiści! Wolą mieć religię dopasowaną do swoich potrzeb, prawda ich nie interesuje!
anonim2016.02.1 14:42
@JakiśCzłowiek: to były wojny naszych dziadów, teraz staramy się rozumieć i szanować nawzajem, to są chrześcijanie - Bóg jest ważny nie urazy, wątpliwości religijne - dogmatyczne rozstrzygają nasze elity w hierarchii, ci którzy odpowiadają za nauki kościołów
anonim2016.02.1 14:48
@Justine - jeżeli oni rzeczywiście "starają się nas rozumieć i szanować" to może niech się łaskawie odniosą do tego, jak traktowali i traktują Katolików. Gdzie byli "nasi bracia Chrześcijanie" kiedy parę lat temu rząd UK likwidował katolickie agencje adopcyjne, bo nie chciały dawać dzieci dewiantom? To też była "wojna naszych dziadów"? Nie bądźmy naiwni. Przebaczenia też się nie dostaje za darmo, bez skruchy. Nawet w konfesjonale
anonim2016.02.1 17:44
Sama bym się chętnie przyłączyła, ale nie zgadzam się, że GB to kraj chrześcijański. Wielu Brytyjczyków nie chodzi do kościoła, nie traktują religii jako coś ważnego w ich życiu. Polityka przyjmowania i dotowania każdej religii jak i sekty z budżetu państwa wg mnie jest nie do przyjęcia. GB podobnie jak USA to wylęgarnia sekt. Tak czy inaczej Britain First to jak najbardziej super sprawa -wyjść na ulice żeby pokazać muślinom, że nie ma zgody na ich "inwazję" to priorytet. Niestety to może być bardzo niebezpieczne.
anonim2016.02.1 18:31
a do czego to ma doprowadzić? Bo jeśli idzie o zwykłe mordobicie, to może lepiej byłoby zrezygnować z ideologicznej otoczki? Prawdziwa chrześcijanka zaczęłaby od winienia siebie i swojego narodu. Nie widać u tej Jaydy ochoty do refleksji nad przyczynami obecnej sytuacji.
anonim2016.02.1 19:13
Teraz to katolicy są OK? Już nie są wcieleniem diabła? :) Nu ale rację ma...
anonim2016.02.1 22:46
Z jednej strony racja - mamy wspólnego wroga. Z drugiej ... nie wszystko jest takie proste. http://www.fronda.pl/blogi/zerwac-lancuchy/apel-dzialaczki-britain-first-do-polakow,44385.html
anonim2016.02.2 0:12
Mam piosenkę dla Ms. Fransen (Roger Waters śle pozdrowienia). Trochę stara (piosenka, nie Ms. Fransen), ale pasuje do jej grupy: Would you like to see Britannia Rule again, my friend? All you have to do is follow the worms. Would you like to send our colored cousins Home again, my friend? "Eins, zwei, drei, alle!" Waiting to cut out the deadwood. Waiting to clean up the city. Waiting to follow the worms. Waiting to put on a black shirt. Waiting to weed out the weaklings. Waiting to smash in their windows And kick in their doors. Waiting for the final solution To strengthen the strain. Waiting to follow the worms. Waiting to turn on the showers And fire the ovens. Waiting for the queens and the coons and the reds and the Jews. Waiting to follow the worms.
anonim2016.02.3 2:07
Ta baba jest szkolona przez służby i służby się przy niej kręcą. To nie jest twarz i mowa ciała chrześcijanki, widać tam dryl komandosa. Mowi też lewacczyzną. Duchowości nie da się podrobić, bo ma odcisk palca Boga na czole. Szukanie pożytecznych idiotów coraz trudniej wychodzi lewakom.