Beata Kempa: Polska opiera się walcowi ideologicznemu. To starcie cywilizacji - zdjęcie
29.09.20, 06:45Screenshot Youtube - tvwalbrzych

Beata Kempa: Polska opiera się walcowi ideologicznemu. To starcie cywilizacji

23

Ten plan jest szerszy, nastawiony na starcie cywilizacji, a Polska jest krajem, który podobnie, jak Węgry, opiera się tej tzw. politycznej poprawności, temu walcowi ideologicznemu, który idzie mocno z Europy Zachodniej” – powiedziała dziś Beata Kempa komentując kwestię listu podpisanego przez kilkudziesięciu ambasadorów w sprawie „społeczności LGBT” w Polsce.

W rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 europosłanka Prawa i Sprawiedliwości zaznaczyła, że ona sama w tej sytuacji widzi większy plan wzmocnienia środowisk LGBT, mniejszości wobec której mamy do czynienia z dużą dozą tolerancji.

We wspomnianym liście podpisanym przez kilkudziesięciu ambasadorów domagano się między innymi podnoszenia świadomości społecznej jeśli chodzi o środowiska LGBT. Sporządzenie go koordynowała ambasada Królestwa Belgii w Polsce, zaś poinformowała o nim na Twitterze ambasador USA Georgette Mosbacher. Stwierdziła:

Prawa człowieka to nie ideologia - są one uniwersalne. 50 ambasadorów i przedstawicieli się z tym zgadza”.

Komentując tę sprawę, Kempa podkreśliła:

Nie tylko zachowanie ambasadorów powoduje sprzeciw a nawet oburzenie, ale to jest, w mojej ocenie, plan realizowany od pewnego czasu. Ambasadorowie są umocowani przez rządy swoich krajów i podlegają głównym decydentom w tych krajach. Jakim prawem w związku z tym ich pełnomocnicy w naszym kraju decydują się na tak brutalny atak przeciwko społeczeństwu polskiemu?”.

Jej zdaniem konieczne jest nakreślenie planu działania, a więc spokojnych rozmów, ale i postawienia pewnej bariery, która nie pozwoli się temu posuwać zbyt daleko.

dam/Polskie Radio 24,PAP

Komentarze (23):

Maxim2020.10.9 12:49
Z Polską ten numer im nie przejdzie . "Jeśli Europa chce skoczyć w przepaść , niech skacze, a my Polacy zostajemy , choćbyśmy pozostali sami na placu boju, nie ugniemy się. "
Górnośląski Hanys2020.09.29 19:46
Dzięki "gender" niejaka Kempa, mogła chodzić do szkoły, skończyć studia i zostać europosłanką. Ale to jej widocznie przeszkadza, więc z tym walczy.
Pagaj2020.09.29 8:06
1 : 50. Odnieśliśmy sukces jeszcze większy niż pamiętne 1 : 27.
Anonim2020.09.29 7:38
My walczymy po prostu o życie!
Anonim2020.09.29 7:37
Uniwersalne to są przykazania Boga, prawa człowieka są względne, przemijające i zależne od ekipy, która dysponuje siłą, aby swe "prawa" bądź bezprawie wdrażać. Tak że wszystko należy widzieć we właściwych proporcjach. Jeżeli mondialistom z grupy, którą reprezentuje Soros zależy na eliminacji sześciu miliardów ludzi, resztę zaś chcą przetworzyć na niewolników i części zamienne dla garstki nadludzi, to wszystkie nowe ideologie należy interpretować w tym kontekście. Jak mówił Jan Paweł II cywilizacja i ideologie śmierci, wynaturzenia, pozbawienia niezbędnych warunków, środowiska rozwoju, skarlenia dusz, tworzenia bezwolnych, pustych, plastikowych manekino-robotów.
XYZ2020.09.29 7:29
Nasz kraj jest wśród tych co nie podpisali,przykre.
Jarek2020.09.29 7:09
Becia, to Bóg dał ludziom wolną wolę i 10 przykazań. Jakoś nie ma teraz kar typu Sodoma i Gomora. Zawarł ostatnie przymierze z człowiekiem i czeka. A tu, tacy ludkowie PIS, którzy święci nie są (co pokazuje historia) chcą być więksi od Boga i zabrać człowiekowi wolną wolę. To trąci Łukaszenką. Inna sprawa jeśli człowiek popełnia przestępstwo, to czy on jest "normalny" czy z LGBT powinien zostać osądzony przez sąd i ukarany po uznaniu iny przez sąd, a nie przez Frondę.
Po 11 ...2020.09.29 7:02
Jestem pewien, że bliźniaczy list podpisze kiedyś (a będzie to raczej szybciej niż później) i polski ambasador w obronie praw LGBT np. w Rosji, czy innej Czeczeni. Jestem pewien, bo Jezus zawsze zwycięża. Dobro zwycięża zło. Amen.
Portofino2020.09.29 7:02
Trzeba sprawę stawiać jasno! To jest wojna którą żydzi wypowiedzieli chrześcijaństwu, nie jakieś walce.
Po 11 ...2020.09.29 7:05
Trzeba sprawę stawiać jasno, to jest wojna wymyślona przez katolików. Stworzyli potwora gender, wymyślili ideologię LGBT, a teraz poszli na wojnę ze swoimi kompleksami. Jest wam z tym lepiej? Lubicie taką masturbację walcem Kempy?
Portofino2020.09.29 7:14
Twoja antypolska dywersja trafia w próżnię. Mnie uśpić nie zdołasz. To co dzieje się w USA też jest wymysłem polskich katolików?
Po 11 ...2020.09.29 7:24
A co się dzieje w USA?
Portofino2020.09.29 7:29
Czytaj może coś więcej, nie tylko nowiny pedalskie, to będziesz wiedział.
tymczasem w prawdziwym świecie2020.09.29 6:55
Koniec nielegalnej maskarady. Z biurowca, ogrodzeń, bram i pylonów zdjęte zostały napisy "Stocznia Szczecińska", których od chwili przejęcia władzy przez PiS bezprawnie używał Szczeciński Park Przemysłowy. To konsekwencja prawomocnego wyroku, jaki zapadł w szczecińskim Sądzie Okręgowym. Informowaliśmy o tym na szczecin.wyborcza.pl 23 września. Szczeciński Park Przemysłowy powstał na terenie stoczni jeszcze za czasów rządów PO-PSL. Znalazło w nim miejsce kilkadziesiąt firm z branży stoczniowej i obróbki stali. Po przejęciu władzy przez PiS w 2015 roku (które szło do wyborów z hasłem „odbudowy przemysłu stoczniowego”) park przemysłowy stał się obszarem intensywnej, partyjnej propagandy wspomaganej przez tzw. media publiczne. Nowe władze SPP podpisały np. list intencyjny z armatorem na budowę masowców. O armatorze w świecie żeglugowym nic nie było wiadomo, budowa statków okazała się fikcją. Także na terenie SPP położona została słynna tzw. stępka – coś, co miało być początkiem budowy nowych promów. Też z tego nic nie wyszło. Kolejnym propagandowym krokiem była zmiana nazwy. W styczniu 2018 roku na walnym zgromadzeniu Szczecińskiego Parku Przemysłowego zapadła decyzja, że ta spółka będzie się teraz nazywać Stocznia Szczecińska. Tylko że nowe statki dalej budowały prywatne firmy wynajmujące od parku przemysłowego hale i nabrzeża. Ale Szczeciński Park Przemysłowy zapraszał na wodowania i przypisywał sobie sukcesy prywatnych podmiotów. Prezes i załoga podczas wodowań przechadzali się w kaskach z napisem Stocznia Szczecińska, były foldery z napisem Stocznia Szczecińska i strona internetowa spółki o takiej samej nazwie. To miał być dowód na to, że PiS „odbudował” stocznię.
Po 11 ...2020.09.29 7:11
Trochę szkoda, ale polskie stocznie same się zaorały. To duży temat, nie na wpis pod artykułem. Widziałem to od środka. 9 lat pracowałem w Stoczni Gdynia.
Anonim2020.09.29 7:21
To ty się samozaorałeś wypisując te brednie.
Nawet "Karnowskie" przyznają mu rację2020.09.29 8:33
https://wgospodarce.pl/informacje/4190-lex-nostra-jak-doprowadzono-do-upadku-stoczni-szczecinskiej
W Szczecinie statki budowano2020.09.29 8:42
za ceny poniżej kosztów, a prezesi spodziewali się, że rząd pokryje deficyt z "rządowych pieniędzy".
Po 11 ...2020.09.29 6:51
"Jakim prawem w związku z tym ich pełnomocnicy w naszym kraju decydują się na tak brutalny atak przeciwko społeczeństwu polskiemu?”. To prawo to moralność. To stawanie w obronie słabszych. To stawanie po stronie prawdy i dobra. Dokładnie to samo robi Polska wspierając np. Białorusinów. Zrozumiałaś? Czy mam po rusku napisać?
Cool2020.09.29 7:23
Napisz po rusku! ... w swoim jezyku będzie ci łątwiej.
Po 11 ...2020.09.29 7:33
Учитель спрашивает учеников: - Кем является ваша мать, а кем ваш отец? Один ученик отвечает: - Моя мать это PiS, а отец Католическая церковь. - Очень хорошо – похвалил учитель. – А кем ты хочешь стать, когда повзрослеешь? - Сиротой.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.29 6:49
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, księży, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz w Polsce unika ognia piekielnego! A ja tak się staram, by im wmówić, że piekło to fikcja… I wszystko to na nic!
Po 11 ...2020.09.29 6:48
To starcie cywilizacji? Co racja to racja. Starcie cywilizacji zachodu z ciemnotą wschodu.