Narodowcy piszą list do prezydenta Andrzeja Dudy - zdjęcie
14.07.20, 17:43Prezydent Andrzej Duda/flickr.com/fot. Jakub Szymczuk

Narodowcy piszą list do prezydenta Andrzeja Dudy

54

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości na Twitterze opublikował list, który został wysłany przez stowarzyszenie do prezydenta Andrzeja Dudy.

Jak czytamy w liście, zdaniem narodowców, Kancelaria Prezydenta powinna uwzględnić środowiska narodowe i patriotyczne w swojej polityce.

W liście czytamy:

- W tych wyborach - jak w żadnych wcześniejszych - kluczem do wygranej były głosy polskich patriotów, a zwłaszcza głos szeroko rozumianego środowiska narodowego, które zdecydowało Pana zwycięstwie nad kandydatem salonów lewicowo-liberalnych

I dalej:

- Jesteśmy środowiskiem, którego Pan nie zauważał (...) Mimo tego, w obliczu starcia z antycywilizacją, opowiedzieliśmy się za Panem. Uważamy, że w przeciwieństwie do Pana konkurenta, daje Pan szansę na opóźnienie ciągnącej z Zachodu do Polski rewolucji, która uderza w prawa rodziny, narodową suwerenność i trwanie Narodu w jego katolickim charakterze

A także:

- Sprawą nie tylko przyzwoitości, ale również honoru jest uwzględnienie środowisk niepodległościowych, narodowych, patriotycznych, katolickich w polityce Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej. Mając na uwadze powyższe, nasze postulaty światopoglądowe winny znaleźć odzwierciedlenie w Pańskich inicjatywach ustawodawczych, a także w szeregu kompetencji wynikających z prerogatyw prezydenckich

mp/twitter

Komentarze (54):

oho2020.07.15 17:20
Zaczyna się skin party. "Poparliśmy Dudę to nam się należy jakiegoś arabusa [email protected]ć" XD ONR –Organizacja Narodowo–Rasistowska.
Mariusz2020.07.15 14:47
Walter to troll?
mateusz Jedgliński2020.07.15 12:08
Towarzysze narodowcy, środowiska patriotyczne, to akurat nie koniecznie narodowcy. Środowiska patriotyczne, to Polacy, zwykli, Ci opluwani przez lewackie oszołomstwo, wyzywani od biomasy, którym nigdy do głowy nie przychodzi, żeby mówić jedno a robić drugie, jak np narodowcy na różnych marszach, protestach wrzeszczą słusznie, chłopak, dziewczyna normalna rodzina a później większość z nich głosuje na lgtb. Ludzi normalnych normalnie na szczęście w Polsce jest tyle ile trzeba, aby Polska była normalna, bez lewackich eksperymentów społecznych, czy moralnych. I chwała za to Panu. Narodowcy, to tacy katolicy, jakim był ich założyciel, niejaki Roman Dmowski, kurcze jego na patelni.
Walter2020.07.15 8:15
Andrzej Duda wielokrotnie złamał konstytucję (art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190) i został wybrany na drugą kadencję, choć być może kiedyś stanie przed Trybunałem Stanu. Większość jego wyborców nawet nie wie, co to jest konstytucja. PiS ma około 36%-40% poparcia, choć w czasie rządów tej partii w wyniku rozdawnictwa, zadłużenie finansów publicznych Polski w latach 2015-2020 wzrosło o ponad 290 mld zł. Następne ekipy będą miały po rządach PiS-u Polskę w ruinie. Telewizja publiczna i gazety popierające PiS wymyślają kolejne pomówienia na Rafała Trzaskowskiego, a ciemny lud we wszystko uwierzy. Teraz rozumiem dlaczego doszło do rozbiorów Polski.
Zych2020.07.15 8:47
Walterze, to co piszesz to tragedia. Twoja.
Jan2020.07.15 9:52
Drogi Walterze - niestety piszesz same kłamstwa: - łamanie konstytucji - kopiujesz propagandę POpaprańców, wg której wszystkie reformy, które nie podobają się POpaprańcom naruszają konstytucję - tezę tę formułują - ciekawe - lewicowi konstytucjonaliści, którzy nie akceptują demokratycznych wyborów i na uczelniach szerzą i niszczą innych naukowców nie akceptujących terroru lewicowo - gejowskiego, - dług publiczny - rzeczywiście wzrósł - jednak jest on spowodowany COVID - 19 i przez niego przeznaczono niewyobrażalną kwotę 100 mld zł na ratowanie przedsiębiorców i miejsc pracy, - propaganda - tyle hejtu w internecie jak na Dudę nie wyprodukowano od 30 lat w żadnych wyborach na nikogo - Facebook, istagram, messenger do tego TVN, GW, Fakt, Newsweek i cała masa TOK fm, RMF, Radio ZET opanowane przez lewactwo codziennie produkowało paszkwile, memy i fakenewsy żeby tylko Dudzie dokopać. Przy tym ogromie masowego ataku - TVP i Polskie Radio to pikuś i nieudacznictwo!!!!!!!!!!!!!!
Karol2020.07.15 17:00
"Walterze"...!? / Lechu Keller.../. NAPRAWDĘ CI SIE JESZCZE TEN TWÓJ WPIS NIE ZNUDZIŁ??! TEGO SIE NIE DA JUŻ CZYTAĆ! ILE TYGODNI MOŻNA WSTAWIAĆ TEN SAM WPIS ...??? OGARNIJ SIĘ, CHŁOPIE! JUŻ JEST PO WYBORACH...! NIE OŚMIESZAJ SIĘ ! NIKT TEGO NIE CZYTA...! Trollujesz już za darmo, czy jeszcze za pieniądze...?
Anonim2020.07.15 7:26
Macie Panowie do odwojowania wszystkich wyborców Platformy. To straszna rzecz nauczyć ludzi czytać, nie nauczywszy ich myśleć. I jeszcze jedno, nasza kultura, jak twierdził Sokrates, nie jest kulturą biologicznego przeżycia, jest kulturą dobrego życia. Do rekonkwisty w duchu naszej kultury i cywilizacji, gorąco Panów zachęcam!
zzz2020.07.15 7:23
Bardzo przykro mi to powiedzieć, ale za 3 lata PiS prawdopodobnie przegra wybory do parlamentu: 1. Młodzież, która teraz ma 18 lat i pierwszy raz poszła głosować - w chwili dojścia PO-PSL do władzy miała 5 lat, a po zakończeniu przez nich rządów 13 lat. A dzisiejszy 15-latkowie za 3 lata pójdą głosować. Oni nic nie wiedzą o tym, jak się wtedy (2007-2015) ciężko żyło i jak ich rodzice musieli harować na 2 etatach żeby zapewnić rodzinom życie na granicy egzystencji. Nie są uświadomieni kompletnie, ze rodzice się zadłużali w parabankach, żeby im np. kupić komputer lub Xboxa. 2. Młodzież czerpie informacje (w tym polityczne) wyłącznie z Internetu siedząc w smartfonach całymi dniami. Ich domena, to głównie sieci społecznościowe, w tym lewicowo-komunistyczny Facebook. Wiadomo, że właśnie tam jest największa nagonka i kłamliwa propaganda szkalująca PiS i inne prawicowe ugrupowania. 3. Wszelkie media w naszym kraju (gazety, stacje radiowe, portale internetowe, stacje TV itp.) należą do zagranicznych koncernów, w tym w 95% do Niemiec. Rząd miał tyle lat na dekoncentrację wrogich nam mediów i wszystko to zostało zaprzepaszczone. 4. Rząd PiS nie kompletnie żadnej niezależnej platformy cyfrowej, a co się z tym wiąże żadnej oferty muzycznej i telewizyjnej skierowanej do młodzieży. Dlatego siedzą tylko w Netflixie i łykają lewicową narrację przyjmując ją jako jedyną właściwą. 5. Jak powiedział bulterier Tuska niejaki cham Jażdżewski, za 3 lata umrzeć może około milion starszych ludzi w Polsce (główny elektorat PiS) oraz zaczną głosować ci, którzy właśnie ukończyli 18 lat (młodzież otumaniona przez lewacką propagandę z Facebooka, Netflixa, TVN-u niemieckich gazet itp.). Można by tu wymieniać dziesiątki czynników determinujących możliwą przegraną prawicy za 3 lata. Wyjście jest jedno, wziąć się za solidną edukację młodzieży oraz stworzyć ofertę rozrywki skierowaną do nich. Zrobić porządek z wrogimi mediami, sądownictwem itp.
klio2020.07.15 17:07
"zzz".. Odpuść sobie..! Czyżbyś był nastepnym jasnowidzem - Jackowskim....! On jest słaby, a ty jeszcze pewnie gorszy? Co można wiedzieć za 3 lata co bedzie, czy wogóle Świat normalny będzie istniał .....czy jakieś zgliszcza...?? Takie sobie robisz "gdybanie" ! Tak może każdy...!
cdn2020.07.15 20:32
Konieczna jest lustracja środowiska nauczycielskiego.
Halina2020.07.15 2:31
Polecam ich portal "w sensie" na YouTube, bo warto zapoznać się z ich opiniami po wyborach prezydenckich. Kiedy napisałam, że nie chodzi tu o p. Dudę ani PIS, lecz o Polskę i chrześcijaństwo, w komentarzach stek wyzwisk pojawił się pod moim adresem. Po czyjej są stronie?
Irena2020.07.15 17:11
HaLINA." Wiadomo po czyjej są stronie... ! Po tej "lewoskrętnej" stronie! Cieszę się że jestem po prawej, nie po lewej stronie. To pomaga lepiej żyć i mieć czyste sumienie.
k2020.07.15 1:44
Bezczelnosc Bakiewicza ma charakter zydowskiej chucpy. Zaklamanie dorownuje komunistom. Patriota nie wytrzymal by miesiaca w partii takiej jak Konfederacja ,ktora glosowala w 50% na komuniste ,czyli jest partia komunistyczna. Narodowcy bija na glowe w zaklamaniu nawet oslawionych KOD-omitow.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 1:46
To ja.
UWAGA WAŻNE...! OSZUST...!2020.07.15 0:33
Polacy! Poniżej jest wpis o nicku "ktoś" ! To już nie pierwszy raz! KILKA MCY WCZEŚNIEJ TEŻ TO ROBIŁ! Wtedy to podszywał się Lech Keller! Może teraz też? Teraz ten niby "ktoś" prosi o datki i podaje Nr konta!.......PROSZĘ WAS! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, BIERZE WAS NA LITOŚĆ! JA JESTEM BANKOWCEM! SPRAWDZIŁAM ! TEN NR KONTA , CO PODAŁ, TO PKO BP...! PAMIĘTAJCIE! MY, JAKO BANK, NIE OTWIERAMY ŻADNYCH KONT BEZ ZAWARCIA UMOWY NA OTWARCIE R-KU! KONIECZNE JEST PODANIE IMIENIA I NAZWISKA! Tu nie podał ! Poprzednio też nie chciał podać! UWAŻAJCIE, PODACIE SWOJE KONTO, MOŻE WPŁACICIE I OSZUST WYCZYŚCI WAM KASĘ Z KONTA! CZĘSTO TAK SIĘ ZDARZA! NIE PRZEWIDZIAŁ ŻE NA BANKOWCA TRAFI!
Glaudiusman2020.07.14 23:58
Na pewno narodowców należy popierać a stawiać wszelki opór lewactwu.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 1:53
Konfederacja to Krypto-Komuna ,i totalne wymozdzanie mlodziezy. Lenin o takich mowil,ze to sa uzyteczni idioci.
socjalizm to masonskie niszczenie czlowieka2020.07.14 23:30
https://www.youtube.com/watch?v=WnrACZTwvXA
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 1:59
Liberalizm byl zawsze oficjalna ideologia masonerii dla gojow.
edi2020.07.14 21:25
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2015 r. POLSKA RATUJE SWÓJ NARÓD PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. - 2020 r. WYGRYWA ANDRZEJ DUDA POLSKA ROŚNIE W SIŁĘ MATERIALNĄ, SPRAWIEDLIWOŚCI i DUCHA TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 2:04
Najwyzszy czas skonczyc z tym ratowaniem Europy Kiedy to ta Europa nas uratowala ,kiedy bylismy w potrzebie ???
jan2020.07.14 20:21
NIC z teggo nie rozumiem.
PePe2020.07.14 20:06
Odłączcie się od tego stetryczałego sklerotyka JKM i jego kliki. Przez niego tracicie. Więcej ludzi na was zagłosuje niż na tym stracicie. Dla mnie ten człowiek jest skreślony na zawsze. Dopóki on jest w Konfederacji mojego głosu nigdy nie będzie.
AretA2020.07.14 21:04
Dziadzia jąkała jest za cwana żeby odspawać się od forsy choć to co wydobywa się z usteczek wymaga tłumaczenia - coraz więcej Michnika i Jaruzelskiego.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 2:15
Korwin jest jedynym przywodca,Konfederacji,ktory nie klamie i mowi zawsze prawde.
ktoś2020.07.14 20:03
Bardzo proszę o pomoc . Jestem w tragicznej sytuacji. Dziękuję i proszę nie hejtować.Bardzo dziękuję osobom, które mnie wsparły - obiecuję codzienną modlitwę. 57 1020 2528 0000 0502 0466 3227
IRENA..2020.07.14 23:51
Lechu Keller!? OSZUŚCIE ! ZNÓW ZACZYNASZ TO SAMO!?.. ZNÓW CHCESZ WZIĄC NAS NA LITOŚĆ..? NIE Masz pozwolenie od Frondy" na umieszczenie tego ogłoszenia? To przecież płatne ! TO JUŻ TWÓJ TRZECI NAWRÓT OSZUKAŃCU Z TYM WPISEM ! A NA JESIENI UDAWAŁEŚ POKRZYWDZONEGO CHŁOPCA MIKOŁAJA! ł! ...Prawda? Potem był ten sam wpis , co teraz ! LEPIEJ SIĘ STĄD ZWIŃ! ...DOBRZE RADZĘ, BO DAM ZNAĆ NA POLICJĘ! MNIE NIE OSZUKASZ! NIE DARUJĘ CI!
Anonim2020.07.15 8:04
Zgłoś się do najbliższego ośrodka Pomocy Społecznej.
Leon2020.07.14 20:01
Po tylu fałszywkach ciągle głupia naiwność. Wydaje się że Pan Bąkiewicz jest człowiekiem ideowym któremu na Polsce zależy. Trzymajcie tego Dudusia za jaja bo Jego bywanie na "Śpiewaniu Warszawskich Piosenek Powstańczych" wydaje mi się fałszywe . Obym się mylił. Już tyle razy wybrałem źle i było za późno
Areta2020.07.14 21:09
Tęczowa mortko- takie komenty z obrażaniem Prezydenta to na gw.
Leon2020.07.15 12:46
Informuję Panią że w obu głosowaniach oddałem głos na PAD jako lepszy wybór niż na Trzaskowskiego. Pomimo to mam wątpliwości bo jak PAD da ciała to w kolejnych wyborach polegnie cała polska prawica. Powiedzenie 3 dni przed głosowaniem że nie da zgody na 447 najprawdopodobniej uratowało mu 50 % głosów Konfederacji. Co kolesie skrywają przed Narodem to oni sami wiedzą najlepiej. Tylko tyle.
Zgadza się2020.07.14 19:07
jednorożec
Głos słuszny !2020.07.14 18:39
Jeszcze słuszniejsze byłoby wywalenie całej ekipy tzw. przywództwa narodowego na urlop do - Soczi. Niech tam zaczerpną właściwego sobie powietrza. A do pana Panie Bąkiewicz apel jako do człowieka rozsądnego - zbudujcie ruch narodowy w oparciu o młodych ludzi - dojrzałych przede wszystkim moralnie i bardzo dobrze wykształconych. I w drogę do ludu, do miast i wsi, do młodzieży budować świadomość polską, kulturę i materialne podstawy trwania Polaków. Praca od podstaw ! Najpierw a później władza, nie odwrotnie !
Olej2020.07.14 18:42
Jak najbardziej słuszny !
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 2:21
Nrodowcy to mlodziezowa kanapa,tymczasem Dmowski pouczal,ze mlodziez nie powinna sie zajmowac polityka,bo w historii Polski wynikaja z tegp same nieszczescia Nazywal to zjawisko pajdokracja.
Marian2020.07.14 18:34
Tam są ludzie wartościowi ktorych trzeba pozyskać dla obozu rządzącego.Niestety są też inni z którymi nic zrobić się nie da.
Anonim2020.07.14 18:56
Dla ciebie szmaciarzu ludzie są albo zwolennikami PiS albo są źli. To wbij sobie do ograniczonego propagandą łba że największe kanalie są właśnie w PiS. Większośc to rozwodnicy, radny PiS i działacz kościelny skazany za gwałt i znęcanie sie nad żoną. Ludzie bez honoru. Potomkowie komunistów. Ojciec posła Kryże skazał na śmierć Pileckiego, Piotrowicz skazywał opozycjonistów i odbierał za to odznaczenia od Jaruzela, Kaczyński 13 grudnia nie wiedział nawet że jest stan wojenny.Zwolennicy PiS to prostaki bez wykształcenia albo szczury które uciekły za granicę jak Polska potrzebowała pomocy i teraz zgrywają patriotów. Brzydze się wami ***** ***
Marian2020.07.14 19:01
Odczep się palancie.
Anonim2020.07.14 19:32
Ależ Misiaczku każdy kocha to co mu najbliższe sercu. Mniemam, że kochasz szambo.
Ala2020.07.14 22:42
Pachniesz brzydko, powiem nawet paskudnie. Wali od ciebie smrodem moskiewskim, ohydnie. Nie cierpię go. P.S. Tak na marginesie, to ja znalazła bym więcej niedobrych w PiS'e, ale to świadczy tylko o nich samych. Męty ciągną zawsze do koryta.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 2:24
Glos Konfederacji w chorze kurantow kremlowskich.
Klio2020.07.15 17:20
NO I PO CO SIĘ OŚMIESZASZ"ANONIMIE"? Po słowach widać że jesteś Lechem Keller! Chcesz sobie ulżyć, tak? Zawsze tak piszesz! Jako Żyd inaczej nie umiesz, przecież we wpisach nie raz piszesz, że nas "katoli ", polaczków" nienawidzisz. Więc to nic nowego! Nienawiść z ciebie kipi!
Kasikas2020.07.14 18:34
składamy protest wyborczy przeciwko PO!,,,bo to niemożliwe że tyle ludzi głosowało na Trzaska,,,,,coś mi tu dziwnie pachnie,,,aż się wierzyć nie chce...
Bąkiewicz i jego 30 srebrników.2020.07.14 18:30
j.w.
Anonim2020.07.14 19:29
Konfa i jej miłość do szamba.
Seks kamerki2020.07.14 18:11
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.frircikvip.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Iwan Bardzo Groźny2020.07.14 18:09
Tak, Panie Robercie. Myślę, że Prezydent powinien uwzględnić Pańskie postulaty, ponieważ są słuszne. Skądinąd dwa lata temu PAD rozpoczynał Marsz Niepodległości i chwała Mu za to! Byłem, widziałem, a co zobaczyłem, to opowiedziałem.
Marek2020.07.14 18:01
Panie Prezydencie, "słowo się rzekło, kobyłka u płotu"
Anonim2020.07.14 18:00
Podejrzewam, Panowie, że kontrofensywę czas zacząć!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.14 17:52
Normalności i postępu w tym PiSdowatym grajdołku na pewno PADofil nie zatrzyma!
Kamil2020.07.15 17:26
"kretynie...." Uważaj co piszesz!!!!! Wybory skonczyły się ! Obrażasz Głowę Państwa! A za to jest do 3 lat Bezwzględnego Więzienia!
Ryszard2020.07.14 17:50
Brawo! Panie Bąkiewicz, przyłączam się do apelu! Proszę o zorganizowanie potężnej manifestacji na upamiętnienie 15 sierpnia 1920 roku! Na pewno przyjadę.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.15 2:29
Trzeba uczcic Marszalka Pilsudskiego.