Austriacy masowo kupują broń w obawie przed imigrantami - zdjęcie
30.10.15, 10:52

Austriacy masowo kupują broń w obawie przed imigrantami

3

W Autrii lawinowo wzrosła... sprzedaż broni palnej. Austriacy w obawie przed masowym napływem islamskich imigrantów zakupili już ponad 900 tys. sztuk broni!

W Austrii, w której liczba ludności wynosi 8,5 mln osób, 900 tys. sztuk strzelb przechowywana jest w gospodarstwach domowych. Aby zakupić strzelbę należy okazać dowód, by mogła zostać zarejestrowana.

Sprzedaż wzrasta gwałtownie, w magazynach brakuje broni. Sami sprzedawcy informują o "szale zakupów", szczególnie u kobiet, które narażone są na atak ze strony islamistów, jako że Koran traktuje kobietę dużo gorzej, a jeśli chodzi o "niewierną", czyli nie muzułmankę - zezwala na dokonanie na niej gwałtu.

Najwięcej osób kupuje broń w Dolnej Austrii – prawie 250 tys. sztuk broni zostało zarejestrowanych przez 66 tys. osób.
Ostatnio media obiegła informacja, że Austria planuje budowę ogrodzenia na granicy ze Słowenią w celu kontroli napływu imigrantów. Do dwumilionowej Słowenii w ciągu ostatnich 10 dni dotarło 84 tys. migrantów.

– W ostatnich tygodniach grupy imigrantów były bardziej niecierpliwe, agresywne i emocjonalne” i chodzi o podjęcie wszelkich środków ostrożności – tłumaczyła Johanna Mikl-Leitner.

tb/ndie.pl

Komentarze (3):

anonim2015.10.30 12:21
tu widać wolny naród z dostępem do broni, czego u nas nigdy nie uświadczysz. niewolnikom nie wolno dawać broni!
anonim2015.10.30 19:17
Polacy mogą zakupić jedynie wiatrówkę albo procę.
anonim2015.11.2 20:21
Wybrałem PIS i oczekuję wykonania programu: 1. Przeszkolenie wszystkich zdolnych do noszenia broni w tym kobiety w zakresie posługiwania się bronią maszynową. 2. Zapewnienia kazdemu przeszkolonemu dostępu kontrolowanego do takiej broni z zapasem 3000 szt. amunicji. (w razie czego każdy bedzie wiedział gdzie leciec po swoja broń i amunicję) 3. Uświadomienia arabom, że jak zaczną podskakiwać w Polsce to spotkją się ze zbrojnym odporem.