ANTIFA niszczy kościoły w czasie zamieszek w USA (Wideo) - zdjęcie
02.06.20, 12:06ANTIFA niszczy kościoły w czasie zamieszek w USA/YT/Fox News/TT

ANTIFA niszczy kościoły w czasie zamieszek w USA (Wideo)

66

ANTIFA, czyli „Akcja antyfaszystowska” ma swoje korzenie Niemczech i jest nieformalnym ruchem lewicowych bojówek sprzeciwiających się skrajnej prawicy. Prezydent USA Donald Trump w sprawie włączenia ANTIFY na listę organizacji terrorystycznych mówił już wcześniej w roku 2019 po serii ataków bojówkarzy ANTIFY na prawicowych aktywistów. Prezydent USA stwierdził wtedy, że uznanie tej organizacji jako terrorystycznej „uczyniłby pracę policji łatwiejszą”.

Z kolei kilka dni temu na Twitterze prezydent USA Donald Trump napisał:

- Stany Zjednoczone uznają ANTIFĘ jako organizację terrorystyczną

Prezydent USA zarzucił bojówkom ANTIFy uczestniczenie w aktach przemocy w trakcie ostatnich demonstracji w USA, do których powodem ma być śmierć Afroamerykanina George’a Floyda, który zginął w wyniku interwencji policji. Na razie nie podał żadnych szczegółów.

Teraz do tego dochodzi również podpalenie kościoła, a konkretnie katedrę Św. Patryka na nowojorskim Manhattanie. Wypisywano na jej fasadzie wulgarne wyrazy oraz hasło BLM („Black Lives Matter”). Policja opublikowała zdjęcia osób, które dewastowały katedrę.

Manifestacje po śmierci czarnoskórego George’a Floyda, który zmarł po zatrzymaniu przez białego policjanta było zapowiadane jako pokojowe. Niestety, czego można się było spodziewać po organizacjach typu ANTIFA, przekształciły się one błyskawicznie akty wandalizmu. Zadymiarze okradali sklepy, podpalali samochody, dewastowali pomniki.

Co ponadto jest niedopuszczalne i karygodne, dewastowane i podpalane są katolickie kościoły. Wskazuje to wyraźnie na działania skrajnej lewicy, która pod hasłami walki z faszyzmem atakuje i niszczy świątynie. Podobnie było w Chile w ubiegłym roku.

Czy pani Anna Maria Żukowska nadal chce porównywać skrajne anty wandalizmu i nietolerancji do działań walki o wolność Armii Krajowej? Pani rzecznik, naprawdę nie widzi Pani różnicy? Czy może jednak zeche Pani potępić takie akty skrajnego wandalizmu oraz nietoleracji i sprostować swoją wypowiedź?

mp/yt/twitter/fronda.pl

Komentarze (66):

Olej2020.06.2 16:25
Pokłosiem sowieckich działań były wszystkie ruchy lewackie, terrorystyczne takie jak Czerwone Brygady we Włoszech, i RAF /Frakcja Czerwonej Armii/ z bohaterami czynu Andreasem Baaderem i Ulrike Meinhofw - w RFN, Zamachy terrorystyczne na polityków, dezorganizacja i godzenie w struktury społeczeństwa. Propagowanie rewolucji marksistowskiej. Nie od rzeczy będzie wspomnieć o komunistach włoskich i francuskich wielbicielach Lenina i Marksa. I odwzajemniona miłość w postaci środków finansowych dla partii komunistycznych z centrali w Moskwie. Należy tylko żałować że ci wszyscy durnie nie doświadczyli sowieckich łagrów i ,,dobrobytu'' jaki był udziałem narodów środkowoeuropejskich, które tak wzdragają się na samo słowa marksizm i lewica. Szkoda, że musimy im bezskutecznie tłuc do zainfekowanych łbów aby się zreflektowali.
Olej2020.06.2 16:03
Jest taka książeczka warta polecenia wszystkim co do których zachodzi podejrzenie, że są uwiedzeni ,,lewiczką'' mianowicie; chodzi o dzieło Ferdynanda Antoniego Ossendowskiego pt; ,,Lenin'' i tam jest wszystko o lewizmie, lewicy, bolszewizmie i całym tym gnoju, który zakaził świat. Mechanizm był prosty zapalić najgorsze szumowiny społeczne i za ich pomocą przewrócić społeczeństwo, wymordować elity - wedle nomenklatury marksistowskiej, nadbudowę - i stworzyć nowego człowieka. Jak wyszło wszyscy wiemy, zwłaszcza ci, którzy przeszli przez sowieckie piekło na wschodzie. Sam autor znienawidzony przez sowieckie służby, NKWD był poszukiwany nawet po śmierci. Opisał bolszewię wraz z jej ojczulkiem i twórcą sowieckiego zamętu celująco. To co obserwujemy na Zachodzie, w USA jest dokładną powtórka mechanizmu uruchamiającego proces destrukcji społecznej w celu wywrócenia ładu i państwa. Prze ponad 50 lat sowiecka agentura, Komintern i całe środowiska sympatyków sowieckiego raju emulgowały Amerykę z konserwatywnych stałych wartości i społecznego dorobku ciężkiej pracy wielu pokoleń. Prym wiodły uniwersytety z ,,kosmopolitycznymi naukowcami'' zza żelaznej, kurtyny, których po XXII Zjeździe KCKPZR wywaliło ze stanowisk, w tym z organów bezpieczeństwa, odpowiedzialnych za terror i ludobójstwo. Oni zostali ,,profesorami'' na Harvardach i Oksfordach. Wykładali tak, że na efekty nie trzeba było długo czekać. Hollywood w znaczący sposób dołożył się do ogólnego trendu wielbicieli Lenina, Stalina i późniejszych ,,bohaterów'' rewolucji takich jak ,,legendarny'' wujaszek Che. Sowiecki wywiad pielęgnował rozrost agentury na całą Amerykę Środkową i Południową, na Azję i Afrykę. Stąd rozpaczliwy wysiłek Ameryki by to cholerstwo powstrzymać, stąd wojny w Korei i Wietnamie. Których przeciętny Jankes ni pioruna nie rozumiał. Nie miał pojęcia czym w istocie komuna jest i że na szyi Ameryki i wolnego świata zaciska się sowiecka pętla. W latach osiemdziesiątych za Reagana udało się tę pętlę przeciąć ale nie zniszczyć, co było ogromnym błędem polityki amerykańskiej. I teraz syndrom pętli powrócił, i Ameryka ją ma u siebie, ma podzielone społeczeństwo i zainfekowane elity, którym nie może się przeciwstawić. To co się wyprawia na szczytach władzy jest zjawiskiem w przeszłości USA nie słychanym i niespotykanym, to kwestionowanie prezydentury na pograniczu zdrady interesów narodowych i anarchii w państwie. Można tylko zawołać; Ameryko obudź się gdyż zaczął się proces rozpadu. Weźcie się za komunistów tak twardo jak to tylko możliwe ! Im dłużej taka sytuacja potrwa tym trudniej będzie ją opanować.
rebeliant2020.06.2 15:47
"... jest nieformalnym ruchem lewicowych bojówek sprzeciwiających się skrajnej prawicy" - i nawet to nie jest prawdą - oni atakują zwykłych normalnych ludzi i ich usiłują zagonić do łagrów kołchoźniczych. Jeśli dopuszczają się aktów przemocy odpowiedź powinna być symetryczna z dodatkową nawiązką. Ktoś wczoraj pod artykułem o śmiećsyfie napisał, że śmiećsyfa nie jest organizacją terrorystyczną, bo nie zabija ludzi. Szmato, która tak twierdzisz śmiećsyfie najpierw się pozwala na uliczny terror, a później jej czerwoni dygnitarze mordują ludzi masowo w milionach. Jakie lekarstwo ? - w dobie dzisiejszej techniki można spokojnie ustalić kto jest napastnikiem i w przypadku, gdy takiemu antifiarskiemu śmieciowi ugrzęźnie pręt we łbie w odezwie na jego atak, to sądy powinny uniewinniać - jak widać jest to zasada, która obejmuje każdego napastnika bez względu na to w jakiej sprawie podejmuje napaść. A wracając do tej [email protected] antify - to jest ruch najbardziej zawzięty na wolność słowa, a milczenia domagają się bandziory i wykolejeńcy wszelkiej maści - dlatego wszelka argumentacja "bo ten człowiek głosił hasła" powinna być ignorowana przez sądy. Antifa tak samo jak reszta marksistów są tak na prawdę sojusznikami nazistów, gdyż razem forsują wykrzywienie prawowitego prawa, które bazuje na faktach. Swoim wieloletnim pokrzykiwaniem na swastykę i inne bzdetne symbole/gesty zamazują zbrodnie nazistowską. Sami realizują swoją nienawiść i biorą kasę od różnych zbrodniczych korporacji - bo przecież bez swastyki i gestów zbrodni i nienawiść być nie może. Kończąc - to są kurvvy czerpiące zasilanie od wszelkich antyludzkich przedsięwzięć - i nie ukryje tego żadne pseudo-szlachetne hasełko.
Reytan2020.06.2 18:39
Jestes prostytutka pseudo prawicowa,bo zydowsko-protestancka. Ktos kto nie zabija ludzi,ty WOLE,nie jest terrorysta. Chamy coraz czesciej probuja zmieniac szlachetna mowe polska,i po tym mozna poznac fanatyczny ZLEWOZMYWAK,czyli CHAMOW. JEZYK zawsze mowi za czlowieka,wszystko jedno ,czy sie podaje za lewice,czy prawice,to pozostaje CHAMEM. Cham chamem ,na wieki wiekow AMEN,jak to mawial PAN Onufry Zagloba. Zreszta tylko analfabeta I kretyn moze mowic,ze komunisci sa sojusznikami nazistow. Kretyn j cham pozostanie chamem,nawet gdyby sie podawal za Swietego Panskiego !
rebeliant2020.06.2 19:03
Prawda cie chamie w twój marksistowski łeb kole ? .... co ?! Oburzenie czerwona ździro na "komuniści są sojusznikami nazistów" mówi o tobie więcej niż tomy poświęcone totalitarnym gnidom.
Sehr vorsichtig sein Antifa!2020.06.2 15:29
Wnuczęta z dobrych żydowsko poganskich domciów - myślą, że biorą odwet. Urządzają "kristallnacht" dla chrześcijan! Choć jeszcze tego wiedzą, bowiem ich "edukacja" się skończyła na "high school dropouts", że wkoorviony katol czy luteran zamieni gaz łzawiący na ZyklonB
Reytan2020.06.2 18:42
Nie jestes swinio,Polakiem,ani katolikiem,ani czlowiekiem,szkoda twojej matki,ze cie w pore nie abortowala,Neandertalczyku niemiecki.
Heidi Heido Hajdasz2020.06.2 21:37
A co złego w byciu "niemieckim" hamburczyku?
Jan Radziszewski2020.06.2 14:46
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na wojującego z KK durnego filmowca żydowskiego Sekielskiego tj. wcześniej niż za 3,5 roku - choć i was czeka za 1260 dni kara śmierci w POTOPIE ognia i siarki /Łk 17,26-30) tzw Trzy dni ciemności!!! wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Klapaucjusz2020.06.2 14:41
A teraz czekam na zdjęcia Trumpa rozpędzającego demonstrantów przy pomocy gazu łzawiącego i gumowych kul, żeby zapozować z Biblią przed tym samym kościołem. Widać, że dawno nie trzymał ani nie czytał żadnej książki, ale zdjęcia z Biblią przed kościolem dobrze wyglądają w Fox News.
Reytan2020.06.2 18:44
Trump jest fanatycznym protestantem,a ten kosciol jest katolicki,i zreszta nie splonal.
Klapaucjusz2020.06.2 21:49
Kościół św. Jana należy do protestanckiego Kościoła Episkopalnego. Mariann Edgar Burr, biskup Kościoła Episkopalnego w DC w wczoraj powiedziała, że nie życzy sobie, aby kościoly episkopalne robiły za tło dla pełnych gróźb przemówień Trumpa.
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski2020.06.2 14:10
walmarta i inne firmy tez pala..
anonim2020.06.2 13:40
Zwykły bandytyzm.
Bronka2020.06.2 13:32
W USA szatańska lewice nosi i rzuca bo Trump się przyznaje do chrześcijańskich poglądów i na takich wartościach chce odbudować Stany po latach dewastacji przez lewaków. I to samo sie dzieje u nas. Lewactwo na glowie staje zeby obalić rzad. I co wprowadza znowu zlodziejstwo i Sodomę i Gomorę. Lewactwo chce tolerancji ale tylko dla zboczeń.
ala wilk2020.06.2 13:43
Trump rozwodnik i chrześcijańskie poglądy? To już lepszy Trzaskowski z jedną babą całe życie
Jan Radziszewski2020.06.2 14:49
ale Masona Trzaskowskiego piekło nie minie tj doń wpadnie na zawsze na całą wieczność
Polkatoka2020.06.2 13:17
Trzeba wyrzucić murzynów tam, skond przyjehali. Nikt ich do Ameryki nie zapraszał.
Izydor2020.06.2 13:23
Trzeba białych wyrzucić tam skąd przyjechali. Nikt ich do Ameryki nie zapraszał. Jeszcze chciałem tylko przypomnieć że murzyni to tak trochę nie z własnej woli do tej Ameryki przejechali.
oficer lwp2020.06.2 13:44
icka troche historii przywozono ich jako niewolnikow
Reytan2020.06.2 18:50
Uwaga o Murzynach,to typowe dla wielu Polakow w Stanach,ktorzy juz sie poddali moralnosci zydowsko-protestanckiej,i sa wrogami Polski I katolicyzmu.
rebeliant2020.06.2 19:11
Ty się poddałeś moralności nieroba pasożyta antifiarska glizdo myśląca, że jako glizda nikt cię nie rozpozna.
Polkatoka2020.06.2 20:01
Nie tylko murzynów trzeba wyrzucić, jeszcze meksykańców i włochów, bo to mafia.
ktos2020.06.2 13:15
A dopiero co u nas będzie.
oficer lwp2020.06.2 13:41
masz na mysli izrael sodome i gomore
Izydor2020.06.2 12:55
Jak widać te pisząca na murach to typowa antifa. W takiej Minesocie zadymiarze to prawilne miejscowe faszolki. Dlaczego katoprawica ma z.j.e.b.a.n.e mózgi niezależnie od kontynentu? https://www.courthousenews.com/minnesota-officials-link-arrested-looters-to-white-supremacist-groups/amp/
Jan Radziszewski2020.06.2 15:12
izydorku - indorku co będzie z twoją mądrością jak w PIEKLE budiet obracany przez diabły jak indor na rożnie ?
Izydor2020.06.2 15:21
Czy jak 11 października Sekielski będzie wśród żywych zdecyduje się pan udać na jakąś terapię? Podejrzewam że raczej psychiatra niż psycholog.
Po 11 jestem obojętny2020.06.2 17:39
Izydorek , przecież twój mózg nie jest w lepszej kondycji , wypisujesz to samo co nadają w tvn , albo piszą w gazo wni .
Ramirez2020.06.2 12:38
Przygotujcie się na walkę i męczeństwo, ponieważ oszalali z NIENAWIŚCI lewacy będą was szkalować, ścigać, prześladować i mordować. Znajdą tysiąc słów aby udowodnić samym sobie, że eksterminowanie normalnych ludzi jest dobre, tak jak to robili zawsze w przeszłości, gdy likwidowali całe narody i klasy społeczne, które nie chciały ugiąć karku przed ich zbrodniczą ideologią. Gdy tylko będą mieli możność, posuną się do każdej zbrodni, bo już teraz zapowiadają, tu w Polsce, że zbyt długo byli "grzeczni". Przez dziesięć lat będzie rozlew krwi na ulicy i masowe groby normalnych ludzi, ponieważ lewacy są bardzo mocni poparciem możnych, banków i korporacji pijanych od złota, a także skrytym poparciem rządów. A potem przyjdzie Szarańcza, i wszystko się zmieni w tydzień, i zapłaczą, zaskowyczą z bólu i przerażenia, ale nawet śmierć litościwa od nich się odwróci, aby wypili do dna kielich sprawiedliwości. To wszystko musi się wydarzyć, oby okazało się, kto jest przeznaczony do piekła ognistego, a kto do wiekuistego szczęścia. I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie.
Grizzly2020.06.2 12:35
Napier... te komunistyczne .... aż im zęby będą się sypać po ulicy!
harry2020.06.2 12:28
Lewackie hordy nocnych szczurów to zagrożenie dla cywilizacji człowieka. Zabytki, świątynie czy mienie prywatne innych ludzi niszczą - oprócz tych hord - jedynie islamscy barbarzyńcy. Lewacko-tęczowe nocne szczury zostaną w USA uznane za organizację terrorystyczną. Służby specjalne normalnych, cywilizowanych państw będą te śmieci zwalczały bezwzględnie, w każdym miejscu i bez litości. Kto nie zaakceptuje warunków jakie podyktowały USA, spotka się z ich sankcjami. I to w końcu będzie jakiś przełom w powstrzymaniu lewackiej agresji wobec normalnego świata. Brawo Trump, brawo USA !
rob2020.06.2 14:05
To nie jest takie proste. Szkoły amerykańskie juz od dawna są opanowane przez lewacką ideologię. Uczy się w niej że USA były zawsze faszystowskim krajem, opresyjnym, że ich wkład w rozwój cywilizacji jest żaden. O ile dawniej charakterystyczna dla USA była duma z własnego kraju, to teraz w młodym pokoleniu niechęć i pogarda.
Reytan2020.06.2 18:54
Trudno powiedziec,kretynie,zebys wiedzial cokolwiek o tym kraju.
ala wilk2020.06.2 12:24
Czy jak biali kibice rzucali kamieniami w gejów w Białymstoku to też był to akt wandalizmu?
Klejnot Nilu2020.06.2 12:25
Wg części prawicowców - heroizmu.
Michał Jan2020.06.2 13:59
Uważasz gejów za przedmioty? Aktów wandalizmu dokonuje się na przedmiotach.
Reytan2020.06.2 18:56
Michal Jan to typowy gay z Konfederacji Gayow.
killpedryll2020.06.2 22:50
gej (pedał) to nie człowiek. to zboczeniec i dewiant, czyli śmieć, odpad. i dlatego należy go utylizować
ala wilk2020.06.2 12:23
Chińscy komuniści burzą w Chinach kościoły katolickie stąd poparcie Konfederacji dla chińskich komunistów.
fronda.pl — naszym bogiem jest błąd2020.06.2 12:22
„chce porównywać skrajne anty wandalizmu” :-D
ala wilk2020.06.2 12:22
W Polsce biali kibice rzucali kamieniami w gejów w Białymstoku ale chyba polscy kibice nie należą do Antify?
lublinianka2020.06.2 12:24
W Lublinie też rzucali. Jeden skin nawet przygotował ładunek wybuchowy.
ZERR02020.06.2 12:27
Petarda dymna nie jest ładunkiem wybuchowym w rzeczywistym tego słowa znaczeniu, podobnie jak race albo zapałki.
ZERR02020.06.2 12:28
W Białymstoku ludzie bronili się przed agresywną bojówką LGBT, ochranianą i wspomaganą przez policję z bronią długą.
anonim2020.06.2 13:15
Cooo? Te dzieciaki, wulgarnie wyzywające kobiety, to była obrona? 4 osiłków kopiących jedną osobę to obrona?
Naczelny2020.06.2 13:45
Zerro znów obrońca nazioli i księży pedofilów
Ramirez2020.06.2 14:43
Naczelny znowu pomawia o nazizm i obronę pedofilów. Nie myl mnie uparcie z lewakami, dość jest archiwalnych filmów na YT, żeby przekonać się, że jedyna formacją doktrynalnie broniącą pedofilów jest lewactwo. Ty oczywiście plujesz hejtem i pomawiasz księży jako takich o pedofilię, niczym się w tym nie różniąc od hitlerowców z lat 30-stych XX wieku. Oni też tak pomawiali, i też na ludzi przeciwnych temu wyzywali tak jak ty. Nie wstyd ci? Pewnie nie, bezwstydniku.
Ramirez2020.06.2 14:52
Plebsowi pozostało tylko poprzeklinać***, a druga strona ma wilczury, pały, pistolety i całą potęgę Rządu na pstryknięcie palcami. Stoją za nimi murem ambasady, najpotężniejsze korporacje i banki, premierzy i parlamenty, stacje telewizyjne, prasa i radio, cenzorzy na jutubie i fejsboku, setki celebrytów i tysiące seksedukatorów molestujących dzieci w szkołach i zmuszający je do obleśnych "zabaw" z prezerwatywami. Faktycznie, strona całkowicie pozbawiona znaczenia i wypierana z przestrzeni publicznej, oraz poniżana na każdym kroku brzydko się wyraża. Tyle im zostało. ***Palestyńczycy rozwalani na checkpointach też czasem przeklinają i rzucają kamieniami. Za co strzelają do nich snajperzy.
Reytan2020.06.2 18:30
Agnieszka Dz.to stary agent bolszewicki I ubek.
Ala2020.06.2 12:30
To po co urządzają prowokacje w centrum miasta, jak prowokują to dostają, kamień jest przesadą, ale zboczeń promować nie wolno, parada gejów jest czystym obrzydlistwem
ala wilk2020.06.2 13:45
Parada gejów jest legalna w świetle polskiego prawa.
Ramirez2020.06.2 14:44
holokaust też był legalny, więc nie powołuj się na legalność
oficer lwp2020.06.2 13:39
geje spedy iprzymiarli niec sobie robia w lesie won z ulic maro nieczysta.
mir2020.06.2 12:19
albo kościoły zdewastują ci umysł albo ty kościoły !
oficer lwp2020.06.2 13:37
ciebie juz nic nie zdewastuje zolnierzu szatana
manny2020.06.2 13:53
A kto albo co zdewastowało ci twój czerep, bo przecież umysłu to ty już nie masz.
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.2 12:18
AMarsze LGBT zniszczyły w Polsce sacrum świetokradczo profanując wizerunek MB i to za rządów niby prawicowego PiS. Oto jak PiS współpracuje z prawdziwa ruską onuca czyli SLD: https://wrealu24.tv/na-zywo/podpisy-trzaskowskiego-co-sie-dzieje-w-usa-chaos-i-anarchia-na-ulicach-m-dybowski-wrealu
Reytan2020.06.2 18:28
Nikt tak w Polsce nie klamie totalnie jak Rosyjska Lewicowo-Anarchistyczna partia Konfederacja.
edi2020.06.2 12:16
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
f232020.06.2 12:14
Chronią współobywateli przed zgubnym wpływem kościoła.
oficer lwp2020.06.2 13:35
MASZ RACJE ICEK CHRONIC TRZEBA UBYWATELI PRZED KOSCIOLEM BO MOGA SIE NAWROCIC I NIE BEDZIE JUZ ICH MOZNA WYKORZYSTAC JAJO ZOLNIERZY SZATANA.
f232020.06.2 15:14
"jajo zolnierzy"? XD
tęczowa lewacka debilizacja2020.06.2 13:49
ciebie nic nie ochroniło głupiś był, jesteś i budiesz
Po 11 jestem obojętny2020.06.2 17:36
Ciebie też należy chronić , przed wpływem tvn i gazo wni .
Thomas2020.06.3 3:37
Idź na usunięcie szajby ze łba.