Anita Gargas ujawnia nienależne przywileje sędziowskiej kasty - zdjęcie
25.04.19, 10:00

Anita Gargas ujawnia nienależne przywileje sędziowskiej kasty

9

Przywileje dla „kasty”, czyli jak niektórym sędziom przyznawane są olbrzymie kwoty praktycznie nieoprocentowanych pożyczek mieszkaniowych. Jakie postępowania w sprawach nieprawidłowości w gospodarowaniu środkami z funduszu pożyczkowego toczą się przed rzecznikiem dyscyplinarnym? Dlaczego kolegium sędziowskie głosowało za udzieleniem pomocy finansowej dla koleżanki mimo, że jest właścicielką kilku nieruchomości, samochodów, licznych ubezpieczeń na życie i pokaźnych oszczędności? Czy zainteresowana brała udział w posiedzeniu i głosowała we własnej sprawie? Jak sędzia zatrudniony na eksponowanym stanowisku w ministerstwie otrzymał pożyczkę, choć w jego jednostce zabrakło już na ten cel funduszy? Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” na tropie patologii w sędziowskim funduszu pożyczkowym. Premierowy odcinek już w czwartek o 22:20 w TVP1.

 

Komentarze (9):

Rozbawiony2019.04.26 12:59
A może by tak ujawniła gdzie giną miliardy z kasy państwowej mafii vatowskiej nie ma zato pisia kradnie jeszcze wiecej
ewa2019.04.26 7:25
Precz z kastą sędziowska, precz! Brawo PIS!
Xx2019.04.25 19:22
Niby sensację tej pseudo dziennikarki, nie widziałem jednego jej porządnego reportażu
anonim2019.04.25 18:55
"Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie." Żądam darmowych pampersów dla pederastów, nawet tych dumnych......
Urszula2019.04.25 11:07
No a potem to pani Gargas powinna zrobić to samo z kastą prokuratorów. Tam to dopiero są nieprawidłowości. Istnieje jednak obawa, ze nic z tego nie będzie bo prokuratorzy są pisowscy, przez zero wybrani.
Marcin2019.04.25 10:22
"Droga Frondo" ja tak w nie temacie... zapedziliście sie sami w kozi róg... w swojej indolencji doprowadziliście do tego że... macie gorszą cenzure chyba niz zydozbuk... nic napisac nie mozna, a szlachetne Polskie nazwy, wyrazenia, nie mogą byc w całej swej pełni wyrazone... tak jak Pan Bucek przykazali, ej! Odpisac nie mogę nawet wrogom, choc utarczki słowne wrecz uwielbiam... ps kocham geja ^^ Oj tam, lekko się tylko uskarżam... wychodzi na to że Fronda zjada własny ogon, by się tylko nie wychylic za bardzo... to jak z dziewicą, chce, a boi się Od teraz nie odpowiadam adwersarzom, bo po prostu, sie k***wa nie daje, a przynajmniej tak jak potrafię ...mam juz dość gwiazdek, nawet w szlachetnych nazwach rodzimej mowy... kut*as... to wcale nie znaczy to co znaczy... ale nieobyci, i napaleni zawsze sa spragnieni czegoś, co im z kregosłupa... ok wiadomo co i jak ;)
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.25 10:13
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.25 10:13
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11010zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Zibi442019.04.26 4:51
Też bym wyrzucił takiego syna gdyby mi nie obiecał że skończy z tym zboczeniem.