Alarm bombowy w biurach PO. Jest reakcja ministra - zdjęcie
24.01.19, 15:45Zdj. MSWiA, domena publiczna, CC0

Alarm bombowy w biurach PO. Jest reakcja ministra

4

Szef MSWiA, Joachim Brudziński zareagował na informacje o ewakuacji biur Platformy Obywatelskiej w kilku miastach w Polsce. 

"Dzisiaj siedziba waszej kłamliwej partii wyleci w powietrze, plonce ogniem piekielnym. Bomba cyka..."- taką wiadomość trafiła do części polityków PO. Dyrektor biura krajowego partii, Piotr Borys poinformował, że tego typu maile z pogróżkami trafiły do siedzib PO w kilku polskich miastach, m.in. Poznaniu, Wrocławie, Krakowie, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Szczecinie, Białymstoku. 

Z Twittera dowiadujemy się, że na groźby wobec polityków PO zareagowały już odpowiednie służby.

"Fałszywe alarmy także w cyberprzestrzeni to problem współczesnego świata. Zapewniam, że @PolskaPolicja dokłada wszelkich starań aby Ci, którzy od kilku dni rozsyłają (wczoraj Urzędy Wojewódzkie) tego typu maile, ponieśli za to odpowiedzialność. Przestępcy nie pozostaną anonimowi"- napisał szef MSWiA, Joachim Brudziński. 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (4):

gosia2019.01.25 9:32
przewidywałam,że im bliżej wyborów tym będzie coś się działo i niestety sprawdza się. ciekawe, do czego jeszcze się posuną w walce z PIS
asia2019.01.24 19:20
ale wymyślili ! aby znowu było głośno, dlatego ciągle trzeba przypominać jaki wkład PO włożyła w spokój w tym kraju : Tacy jak Pani Senyszyn ciągle nakręcają spiralę zamętu i nienawiści , To wasz cel i program ,który zapoczątkował Palikot i zdaje się, że trzeba wam to ciągle przypominać : Gwoździem programu niedzielnego finału 27. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze była licytacja pod hasłem... "Spal radnego". W teatrach zbierają kasę na śmierć Kaczyńskiego, WOŚP organizuje konkurs: „Ruch Wypie……...enia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”. Palikot " zastrzelić i wypatroszyć" TUSK "wyginą jak dinozaury" Sikorski - "Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię" mohery na stos Zdarzenie::Rozwścieczony mężczyzna z bronią wtargnął do siedziby PIS. Krzyczał, że „nienawidzi Kaczorów”, i strzelał do ludzi. sędzia NSA Irena Kamińska ; "Będę szczera, pragnę zemsty na tej władzy”… Ewa Lieder - czy trup PIS splynie rzeką Na koniec co do tego mordu na oczach ludzi i fatalnego zabezpieczenia imprezy WOŚP przez Organizatora i samego Prezydenta Gdańska, pomimo tej tragicznej śmierci, robi się z człowieka świętego a o wcześniejszych zarzutach i trwających procesach w ogóle się nie uwzględnia, a małżonka i teściowa PA mają zarzuty prokuratorskie, bo wspóldziałały w przestępczych procederach. A jakie miały zdanie osoby PO : Schetyna w TVN24: "Uważam, że po prostu wybrał decyzję kandydowania przeciwko Platformie Obywatelskiej i muszą być tego konsekwencje", pani poseł Lubnauer, , że Adamowicz to polityk skompromitowany, a nieudzielanie mu poparcia to warunek sine qua non koalicji z PO? Jarosław Wałęsa, w czasie kampanii wyborczej apelował do śp.Adamowicza: "wycofaj się, nie rób wstydu Gdańskowi... "Niech Adamowicz wytłumaczy się z walizki pieniędzy" Przypomniał, ''że PO próbowała rozmawiać z Adamowiczem przez wiele miesięcy i "były już wstępne porozumienia". Wałęsa przypomniał też, że w ubiegłym roku Adamowicz zadeklarował, że nie będzie kandydował na prezydenta Gdańska, ale "potrzebuje trochę czasu na przygotowanie się do odejścia z tego urzędu. - Takie było porozumienie. Niestety, Adamowicz złamał to porozumienie - zaznaczył europoseł. ''Gdy słucham o kolejnych zarzutach dla Pawła Adamowicza, to mi trochę jest jego szkoda, ale też zadaję sobie pytanie, czy jest on w stanie ogarnąć swoje własne finanse i jak dobrze jest w stanie ogarnąć finanse naszego miasta - zaznaczył Wałęsa pytany, **czy Adamowicz, wobec którego toczy się proces i śledztwo dotyczące m.in. nieprawdziwych informacji w oświadczeniach majątkowych, ma moralne prawo do startowania w wyborach**. - Mam nadzieję, że to zostanie wyjaśnione przez prokuraturę, a na pewno w sądzie. Póki co, nie wygląda to za dobrze. Przykro czytać takie kolejne rzeczy o naszym włodarzu - dodał europoseł.''
gosia2019.01.25 10:16
asiu - to trzeba przypominać też na innych portalach, aby dotarło - pozdrawiam
urszula2019.01.24 19:07
CO JESZCZE wymysli opozycja, by zwrocic na siebie uwage? zAŁOSNE TO, BO ,jak mowia,tonacy i brzytwy sie chwyci". ALARM BOMBOWY!!!