Akcja sondażowni przed ciszą wyborczą. Komorowski znowu wygrywa z Dudą - zdjęcie
22.05.15, 10:38

Akcja sondażowni przed ciszą wyborczą. Komorowski znowu wygrywa z Dudą

8

Według sondażu IBRiS Bronisław Komorowski nieznacznie prowadzi przed drugą turą wyborów prezydenckich. Z badania Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych wynika, że na obecnego prezydenta zagłosowałoby dziś 45,5 proc. ankietowanych. Chęć wyrażenia wsparcia dla Andrzeja Dudy wyraziło 44,5 proc. respondentów.

Wzrosła licza osób niezdecydowanych. 10 proc pytanych nie wie na kogo odda głos. 

Udział w wyborach zapowiedziało 59,2 proc. ankietowanych. 39,3 proc. deklaruje, że na wybory nie pójdzie.

Wszystkie ręce na pokład by wygrał Komorowski - tak można ocenić to, co dzieje się przed II turą wyborów.

mm/Onet.pl

Komentarze (8):

anonim2015.05.22 10:45
a gdzie był andrzejek, jak trwała debata w tvn-nie, wierny pies gończy gajowego ?
anonim2015.05.22 10:45
Jeżeli prowadziłby Duda to sondaż byłby uczciwy. Tak samo z wyborami. Jeżeli wygra Duda jest ok. Jeżeli Komorowski to są SFAŁSZOWANE. Dumni mieszkańcy Grodu Przemysła w znakomitej większości poparli Komorowskiego, wiec dlaczego Fronda wmawia nam, że wszyscy chcą Dudy???
anonim2015.05.22 11:27
To nie zadna sondazownia.Takie sa fakty,jak zwykle niewygodne dla Frondy. Bronislaw Komorowski wygra.Modle sie o to od tygodnia.Pan Bog nie zawiedzie mnie.Przeciez mnie kocha.Bog zada od nas zgody,a tylko Komorowski te zgode nam oferuje.
anonim2015.05.22 11:41
Nie zapominajmy, że przed pierwszą turą w sondażach także wygrywał.
anonim2015.05.22 12:03
A może warto powiedzieć babci ,że ten co zabrał jej dowód ,to nie był wcale jej wnuczek ,tylko się za niego podawał ,a teraz gów**arzom też chcą zabierać i mogą zabrać jej wnuczkowi .
anonim2015.05.22 12:03
A może warto powiedzieć babci ,że ten co zabrał jej dowód ,to nie był wcale jej wnuczek ,tylko się za niego podawał ,a teraz gów**arzom też chcą zabierać i mogą zabrać jej wnuczkowi .
anonim2015.05.22 12:17
Dla tego wazne jest by IŚĆ na wybory i wybrac Andrzeja Dude;p Ja bylam glosowac 2 tygodnie temu, oddalam glos na Andrzeja Dude i w nadchodzącą niedziele także oddam na niego glos. ANDRZEJ DUDA - to sie uda : )
anonim2015.05.22 20:45
Komorra górą, Puppet master działa, a my puppety robimy co tylko chcą, ciekawe czy kiedyś Polska wyrwie się z tego mafijnego koszmaru, choć już mam wrażenie, że to się oddala i znowu kiedyś trzeba będzie przelewu krwi zamiast skreślania krzyżyka, ale widocznie nie zasługujemy na własny kraj ludziom wszystko wisi, a obojętność jest chyba najgorsza choć może codziennie walczą o byt i dlatego nie mają czasu na dociekanie i świadome wybory (zwasze musimy wybierać mniejsze zło, ale to nadal zło ktoś kogo nam wciskają a nie kogoś kto jest najlepszy dla interesów Polaków tych już sterowany naród w 1 turze wykluczył ) i ten kołowrotek się nie skończy dopóki coś w narodzie nie pęknie, a jak wiadomo Polacy są przyzwyczajeni do pańszczyzny, a nie do swojego.A już niebawem za niecały rok stracą tą cenną ziemię z jej ogromnymi zasobami z których zamiast korzystać to przetrzymujemy dla tego kto tu przyjdzie i twardą ręką przejmie tak jak przejmuje nasze pieniądze.