Adam Andruszkiewicz: Poparcie PO będzie końcem Konfederacji - zdjęcie
12.06.20, 16:37

Adam Andruszkiewicz: Poparcie PO będzie końcem Konfederacji

29

Dziś polityk Konfederacji Jacek Wilk zadeklarował, że jeżeli w drugiej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim, to zagłosuje na Trzaskowskiego. Wypowiedź polityka skomentował dla portalu wPolityce.pl wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

Zdaniem Andruszkiewicza, jeżeli Konfederacja rzeczywiście udzieli poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu w wyborach prezydenckich, będzie to koniec tego ugrupowania. Wiceminister zaznacza, że wyborcy Konfederacji zdecydowanie nie są zwolennikami postulatów, które niesie Rafał Trzaskowski i Platforma Obywatelska:

-„Myślę, że poseł Jacek Wilk nie zna poglądów wyborców własnego ugrupowania. Nic dziwnego zatem, że nie dostał się ani do Parlamentu Europejskiego, ani do Sejmu. Nie rozumie, że wyborcy Konfederacji nie popierają raczej takich pomysłów, jak przyjęcie karty LGBT czy przyjęcie do Polski imigrantów” – stwierdza.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (29):

Martha2020.06.13 19:10
Ruskie onuce. Ot co.
Manitou2020.06.13 9:02
Najważniejsze pytanie, które trzeba sobie zadać odnośnie kandydatów na prezydenta brzmi: Czy kandydat "X" będzie optował za ewoluowaniem w kierunku państwa wyznaniowego, czy będzie przeciw?
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.13 8:21
Oto sprzedajna młodociana kanalia.A,że lubi sobie podjeść i wypc zapewne....więc PiS go przekupił. Bo bezideowa tchórzliwa PiS to lewicowa socjalistyczna demolka Polski to albo hakami albo przekupstwem. https://www.youtube.com/watch?v=0USSgKNngKM
Reytan2020.06.13 21:00
Jestes pusta purchawa.
Tom Bombadil2020.06.13 8:21
Pytanie: Jak oni godzą swój - podobno - fundamentalny katolicyzm z LGBT i gospodarczym lewactwem spod znaku NWO? Pogratulować i pozazdrościć... Co zrobi elektorat? Tak zawsze wolny w swoich sądach? Czy, jak Bosak, Wilk i Korwin każą, to pójdą karnie do urn obok LGBT-owców i lewaków? Manewr służb specjalnych - z tzw. "fundamentalną prawicą" zaczął działać. Czy Polacy się na nim poznają, czy pójdą jak barany za Braunem, Wilkiem i Korwinem? Ciekawe... Do zobaczenia na Sądzie Ostatecznym, panowie politycy Konfederacji, wraz ze swoimi animatorami.
anonim2020.06.13 8:08
Konfederacja to zdrajcy narodowo- katolickich wartości, niech idą w diabły.
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.13 8:26
Chyba ci się z Pisem pomyliła. PiS to narracja katolicka a tak naprawde nienawidzi katolików. Co widzi każdy członek KK ,ktory coś więcej wie niż skaczący z dziećmi lub rzucający chleby bp. Długosz. Cóż, Tusek ukradł Kaczyńskim elektorat lewicowy solidarnościowy to się przykleili do ogłupionych moherów i nimi manipulują....
anonim2020.06.13 9:14
PiS nie jest święty ale jaki jest wybór PO Komuchy czy Biedron ze swoimi zbokami,? A Bosak podobno zapowiedział że w 2 turze zagłosuje na lewaka Trzaskowskiego to gdzie to stawia Konfederacje jak nie po lewej stronie.
Reytan2020.06.13 20:58
Jestes tutaj starym prowokatorem komunistycznym,kogo ty chcesz oszukac blaznie,samego siebie ?
heinrich2020.06.13 7:22
Lewacy za burtą, szczujnia za burta -wygrywa wybory Nasz kandydat p. Marek Jakubiak
Sławomir Mentzen2020.06.13 6:44
„Na miejscu PiS zastanowiłbym się jednak nad tym, że doprowadziliście do tego, że ludzie o poglądach prawicowych tak was maja dość, że wolą poprzeć socjaldemokratę i lewaka niż waszego kandydata”
Reytan2020.06.13 20:56
Agenci I zdrajcy w jednym stali domu,w domu rosyjskim.
Glaudiusman2020.06.12 20:48
To prawda. Konfederacja spadnie na twarz bo jest ruską agenturą i sprzeczną programowo w całości.
stan2020.06.12 20:34
W Sejmie jest 3 masonów z Konfederacji. Czy J. Wilk jest jednym z nich? To by wyjaśniało, dlaczego jest mu bliżej do perwersji i planów masonerii niż do prawicy. Czy taka deklaracja pomoże Bosakowi? Wątpię i coraz bardziej Konfederacja mi się nie podoba. Bardzo się dziwię niby (?) narodowcom z powodu ich aliansów. Program ekonomiczny Konfederacji może być w konsekwencji straszny dla Polaków.
Konfederacja lubi petro-kopiejki.2020.06.12 17:40
Konfederacja i ich "leszki" ciągle weszą Żydów w rządzie, w Sejmie, wszędzie... A kim oni sami są? Czy Braun to nie jest żydowskie nazwisko? A już napewno Berkowicz. Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z NATO? - Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z UE? - Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni kiedykolwiek skrytykowali carat Putina za okupacje Krymu i wywołanie wojny na Ukrainie? - Nigdy, nawet słówkiem nie pisknęli. Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni nie udzielają wywiadów dla agencji Dmitry Pieskowa - Putina Hau Hau? - Ciągle. Zatem: Czyj interes Konfederacja reprezentuje? Wystąpienie Polski z NATO i EU oznacza kompletną katastrofę kompletną izolacje Polski na forum międzynarodowym. Cuchnie cała ta Konfederacja i ich "leszki" kremlowską prowokacją aby wprowadzić chaos. A gdzie chaos tam tylko obcy interes robi swój interes.
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.13 8:22
A PiS lubi szekle....
Pewnie myślisz, że on jest w Polsce?2020.06.12 17:39
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 - 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 ! 𝐋𝐄𝐒𝐙𝐄𝐊 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(-𝐎𝐖) - 𝐈 𝐋𝐎𝐊𝐀𝐋𝐍𝐘 𝐈𝐍𝐖𝐀𝐋𝐈𝐃𝐀, 𝐋𝐄𝐂𝐇 𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑-𝐊𝐑𝐀𝐖𝐂𝐙𝐘𝐊 𝐃𝐀𝐑𝐌𝐎𝐖𝐈 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐈 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐑𝐎𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐀 - 𝐒𝐈𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐀𝐎𝐒𝐔 𝐎𝐓𝐎 𝐀𝐃𝐑𝐄𝐒 "𝐋𝐄𝐒𝐙𝐊𝐀 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈" 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. sprawdż
Leszek 2020.06.12 17:36
Komuchy nie sesr....się ze strachu.. Tak lubicie masonerie popierać. Żydowskie kanalie , pachołki synagogi szatana. Donaldy , kaczki i inne zboczone biedronki. Straszycie koronaswirusem pomiot komunistycznych zdrajców, ruskich onuc .
Reytan2020.06.13 20:54
Leszek to typowy komunistyczny wypierdek mamuta.
Reytan2020.06.12 17:25
Andruszkliewicz nigdy nie byl specjalnie rozgarniety,takze wtedy,kiedy byl narodowcem. Badania empiryczne dowodza,.ze wiekszosc elektoratu CHCE glosowac na Trzaskowskiego. Przywodcy Konfederacji nieustannie klamia I tarzaja sie w totalnych klamstwach ,ale ich zwolennicy I tak rozumieja jakie sa ich intencje. Co innego jednak z prawie poltora miliona bylych PIS-iowcow,dzieki ktorym Konfederacja w ogole sie dostala do Sejmu. Ci ludzie maja nadal profil PIS-owski,choc sa zawiedzeni do PIS-u. Oni takich komunistycznych flirtow tolerowac nawet przez chwile nie beda,i albo pozostana w domu,albo zaglosuja za Duda,
Maciej Łagodny.2020.06.12 17:18
KONFEDERACJA to ,,partia" Kolesi Wzajemnej Adoracji ,BEZ IDEOWA ZBIERANINA KORYTA. I ONI śmią się podpierać IDEOM Narodowej Demokracji Romana Dmowskiego?????? HAŃBA IM.Tylko Lewak ,lub IDIOTA na NICH zagłosuje.
anonim2020.06.12 17:44
To prawda, najpierw ci z Konfy chodzili pod pachą z "Mysli nowoczesnego Polaka" był marsz niepodległosći, Bóg Honor Ojczyzna, a teraz zostało koryto. Pewnie obiecali im pare prezesur w SSP a reszta kopen w duuupen
Moniek2020.06.12 17:18
Panie Wilk, przekreśliłeś Pan szanse Konfederacji w najbliższych wyborach. Może to i lepiej, bez złudzeń można pozostać w domu, gdy ostatni z kandydatów okazał się poplecznikiem pe...stwa.
chyba że Wilk zrobił to specjalnie?!...2020.06.12 17:16
Konfederacja w 2020 r. jest tym samy dla polskiej polityki czym w 2007 r. była LPR. I nie odkryje ameryki ten, kto powie że pierwsze skrzypce w obu tych projektach gra nie kto inny jak Giertych, choć obecnie z robi to z drugiego rzędu. Korwin, Braun robią tu za magnes przyciągający gówniarzy, ignorantów i naiwniaków którym marzy się raj na ziemi i cuda na kiju, zafundowane przez koliberałów którzy z kolei własną matke zostawiliby pod mostem gdyby nie była zaradna i nie znała się na geszeftach. Wystarczy posłuchać Michalkiewicza, czy tego ich doktora Mentzena o Mikke nie wspominając, przecież oni między linijkami mówią - nie jesteś zaradny, masz luki we wiedzy, czyli jesteś głupi, więc tyraj na nas, a później, jak będziesz bezużyteczny to zdychaj pod mostem. Bosak to marionetka, ładnie mówi komunały trafiające do gówniarzerii dlatego jest twarzą tego projektu. Dziwi mnie tylko że wejdą w kolacje z Trzaskowskim, bo to tak jakby Alan Greenspan robił interesy z Pablo Escobarem (a może robił?). Wilk sie chyba za wcześnie wygadał, wskazał saperom bombe, którą teraz łatwo będzie zdetonować, Dudzie na in plus
Reytan2020.06.12 17:32
Bardzo trafne,gratuluje.
harry2020.06.12 16:54
Przecież w wyborach nic nie odbywa się na zasadzie absolutnego i automatycznego posłuszeństwa dotychczasowego elektoratu. Całe to głupawe szefostwo Konfederacji wywali z Konfederacji samych siebie, gdy tylko ich dotychczasowy elektorat uzna, że za nic nie powinno się głosować na lewacko-tęczowych paranoików jakim jest Trzaskowski. A zawiedziony decyzjami szefostwa elektorat Konfederacji, albo pozostanie w domu, albo poprze Andrzeja Dudę.
ASTOM2020.06.13 0:23
Ciekawe co na to ich tuba-zgrywus pan Michalkiewicz? Pewnie przemilczy jak milczy nt 447, czym straszył Polaków cały ubiegły rok. A szanowałem go kiedyś. Jako komentatora politycznego oczywiście, bo do człowieka nic nie mam.
kto na nich głosuje jest zdrajcą 2020.06.12 16:43
Konfederacja jest jak osiemnastowieczna szlachta popierająca Targowice
ASTOM2020.06.13 0:19
No i PO co obrażają się ciągle za określenie "ruskie onuce"?