W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, w którym Seweryn, przed laty wspierający w wyborach prezydenckich Bronisława Komorowskiego a obecnie będący jedną z twarzy promujących niedzielny marsz Donalda Tuska, postanowił pozostawić swe przesłanie do wnuka.

„Drogie dziecko, pamiętaj, Twoim zadaniem jest im przypier…..!” – rozpoczyna swój mentalny „testament” dziadek Seweryn.

„Nie zważać na nic. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier…onym trzeba przyprzypier….. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego rozumienia, debaty – nie, k…., przypier…..!” – kontynuuje odtwórca głównej roli w filmie o Prymasie Wyszyńskim.

„Faszystom trzeba przypier….., a nie dyskutować z nimi. Przypier…..! To są bandyci po prostu. Pamiętaj: przypier.....!” - konkluduje były walterowiec.

Oprócz Andrzeja Seweryna innymi znanymi postaciami ze świata filmu, które zaangażowały się w promocję marszu Tuska są również: jedna z byłych żon Seweryna - Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Janusz Gajos, a także niezastąpiona Barbara Kurdej-Szatan, która zapewne pojawi się na marszu z konkurencyjnym dla Seweryna hasłem: „Aaaa, kur….!”.