Strzemecki: Państwo wreszcie stanęło po stronie Rodziny!
Portal Fronda.pl: Sejm przyjmuje dziś uchwałę, która zakazuje odbierania rodzicom dzieci z powodu biedy. To dobry krok?
Tag
Wszystkie artykuły powiązane z tagiem grzegorz strzemecki.
Portal Fronda.pl: Sejm przyjmuje dziś uchwałę, która zakazuje odbierania rodzicom dzieci z powodu biedy. To dobry krok?
Pani Katarzyna Janowska, szefowa TVP Kultura wraz z szefami innych anten telewizji publicznej podała się do dymisji nie chcąc, jak stwierdziła, narażać na to, co w telewizji teraz się wydarzy. Z wywiadu jakiego udzieliła przy tej okazji Gazecie Wyborczej przedstawiła z góry ustalone wyobrażenie o tym co będzie się działo w telewizji po reformie:
Minister Edukacji Narodowej, Joanna Kluzik-Rostkowska obiecała współpracę z organizacjami LGBTQ w dziedzinie zwalczania rzekomej dyskryminacji w szkołach. Ma temu służyć ogłoszony przez nią „Rok otwartej szkoły”, otwartej na różnorodność i działania antydyskryminacyjne. Jakie cele przyświecają tzw. polityce antydyskryminacyjnej?
Kontynuujemy cykl artykułów zamieszczonych przez nas na prośbę organizatorów manifestacji „Stop deprawacji w edukacji” planowanej na 30 sierpnia br. Cykl wyjaśnia przyczyny planowanego protestu, a przede wszystkim informuje i ostrzega rodziców przed planowanymi przez MEN zmianami w podstawie programowej wychowania do życia w rodzinie.
Na prośbę organizatorów manifestacji „Stop deprawacji w edukacji” planowanej na 30 sierpnia br. rozpoczynamy publikację cyklu artykułów wyjaśniających przyczyny planowanego protestu, a przede wszystkim informujących i ostrzegających rodziców przed planowanymi przez MEN zmianami w podstawie programowej wychowania do życia w rodzinie.
Portal fronda.pl: W sklepach Biedronka sprzedawane są książeczki dla dzieci pod tytułem „Mały słownik ważnych pojęć”. Publikacja ta wpisuje się w indoktrynację najmłodszych i promocję homoseksualizmu. Jakie zagrożenie stanowią tego typu materiały?
Sądowym puczem nazwał sędzia Antonin Scalia ostatnią decyzję Sądu Najwyższego USA z 26.06.2015 narzucającą wszystkim stanom legalizację „małżeństw” tej samej płci. Scalia był jednym spośród czterech sędziów Sądu Najwyższego sprzeciwiających się tej decyzji, przegłosowanych przez pięcioosobową większość.
W debacie o gender, która odbyła się w klubie Ronina, 2 czerwca 2015 roku, udział wzięli: ks. prof. Paweł Bortkiewicz (specjalizujący się w zakresie teologii moralnej, autor książki "Historia jednego wykładu czyli gender zdemaskowany"), Grzegorz Strzemecki (autor książki "Gender"), Karolina Dobrowolska (analityk w instytucie Ordo Iuris), Magdalena Korzekwa (dziennikarka, publicystka i pisarka, warszawski oddział CitizenGo).
Wiele osób alarmuje, że lewicowe ideologie od dłuższego czasu wchodzą do szkół. Czy to prawda? Czy te ideologie mają realny wpływ na to, jak wygląda edukacja w Polsce?
Grzegorz Strzemecki: Konwencja jest piekielnie szkodliwa i niebezpieczna – i piekielnie jest słowem, które pasuje tu naprawdę świetnie.
Wystąpienie Grzegorza Strzemeckiego na wczorajszym posiedzeniu połączonych Komisji Spraw Zagranicznych oraz Sprawiedliwości i Praw Człowieka ws. ratyfikacji Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Trzeba dodać, że właśnie to występienie zostało uznane za najbardziej analityczne i demaskujące prawdziwy charakter i cel konwencji antyprzemocowej.