Kategoria

Jest afera!

Sekcja: Jest afera!

Fot. screenshot - YouTube (AM)

Odlot

Pegasus w dekoderach i kupowanie głosów. Krzywonos-Strycharska chciała dorównać Jachirze?

Poseł Henryka Krzywonos-Strycharska z Koalicji Obywatelskiej postanowiła dziś swoim wystąpieniem w Sejmie dorównać standardom Klaudii Jachiry. Parlamentarzystka zabrała głos ws. dopłat do dekoderów. Wyraziła obawy, że dekoderów tych rządzący będą używać do inwigilacji społeczeństwa. Jednocześnie przekonywała, że dopłaty otrzymają wyłącznie ludzie „związani z PiS”. „Zapomniałam kurde…” – mówiła z sejmowej mównicy, kiedy zapomniała o czym tak naprawdę mówi. Jej wystąpienie z pewnością zostanie zapamiętane.

Fot. via: Flickr

Odlot

Wałęsa: Ja już nie będę wspierał Putina, a wspierałem go…

Lech Wałęsa udzielił wywiadu „Rzeczpospolitej” i kolejny raz zszokował swoimi twierdzeniami. Były prezydent przyznał, że w pewnych aspektach wspierał prezydenta Rosji Władimira Putina, ale teraz przestanie to robić. Zdaniem Wałęsy Putin „przeszarżował”, dlatego Zachód powinien przygotować się, aby… uderzyć na Moskwę.

Fot. Screenshot Youtube Onet

Mocne

Mocne słowa Cenckiewicza ws. zachowania posłów Lewicy i PO

„Z nimi nie ma i nie będzie już wspólnoty narodowej” – skomentował dzisiejsze zachowanie w Sejmie posłów Lewicy i Platformy Obywatelskiej, którzy w haniebny sposób postanowili zbojkotować uczczenie minutą ciszy, zamordowanego przez komunistów mjr. Łupaszkę, dr hab. Sławomir Cenckiewicz.

fot. tt/screen

Szokujące

[Wideo] Co za BEZCZELNOŚĆ! Kolejny element wojny hybrydowej Ochojskiej – tym razem sugeruje pijaństwo żołnierzy

Europosłanka z Platformy Obywatelskiej Janina Ochojska już „groziła strażnikom granicznym odpowiedzialnością za rzekome tortury i łamanie prawa” – przypomina portal TVP Info. Rozesłała także „raport”, według którego efektami wojny hybrydowej wywołanej przez Łukaszenkę obciążono polski rząd.I nie są to wszystkie wyczyny Ochojskiej, ponieważ tym razem sugeruje pijaństwo strzegących polskiej granicy i obraża honor polskiego żołnierza.