Kategoria

Jest afera!

Sekcja: Jest afera!

Zdj. Youtube/MAGAZYN SLEDCZY

Zobacz

Sekretne apartamenty Komorowskiego. Już dziś naprawdę MOCNY 'Magazyn śledczy'!!!

Tajemnice Łazienek Królewskich czyli reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” na tropie sekretnych apartamentów Bronisława Komorowskiego w Pałacu Myślewickim. Na czyje polecenie w pałacyku, który przetrwał w nienaruszonym stanie dwie wojny światowe, przygotowywano wnętrza dla byłego prezydenta, przy okazji niszcząc drogocenne, XVIII-wieczne freski? Jak po przegranych przez Bronisława Komorowskiego wyborach w popłochu próbowano zatrzeć ślady po niszczycielskim remoncie? Czy to przypadek, że Tadeusz Zielniewicz po odejściu ze stanowiska dyrektora Łazienek Królewskich zasiadał w radzie Fundacji Bronisława Komorowskiego? Dlaczego długoletni dyrektor kompleksu pałacowego Marek Kwiatkowski urządził sobie mieszkanie na terenie parku i ile płacił za wynajęcie historycznego obiektu? Jak dla wygody prezydenta Bronisława Komorowskiego poświecono część dziedzictwa narodowego Łazienek Królewskich w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w w czwartek o 22:20 w TVP1.

Zdj. Twitter

Odlot

'Bloomberg' pompuje Biedronia! 'Gej ateista ratuje katolicką Polskę'

"Partia Biedronia o nazwie Wiosna może być, jak wskazują sondaże, trzecią siłą w polskiej polityce. Oznacza to, że może się okazać kluczowym koalicjantem dla PO, której pomoże odsunąć od władzy partię Kaczyńskiego. Wiosna ma według sondaży około 15-proc. poparcie"-pisze o Robercie Biedroniu Bloomberg.

screenshot Youtube

Skandal

Brak słów! Stuhr: Nigdy nie żartowałem ze Smoleńska

„Nigdy nie żartowałem ze Smoleńska” - powiedział… Maciej Stuhr. Aktor, którego kojarzymy w ostatnich latach przede wszystkim z atakowania obozu dobrej zmiany, najwidoczniej myśli, że Polacy mają bardzo krótką pamięć, a w serwisie Youtube nie można znaleźć nagrań sprzed kilku lat. W rozmowie w programie Tłit w Wirtualnej Polsce powiedział też:

Fot. Piotr Drabik via Flickr, CC BY 2.0

Uwaga

Podpalił się pod KPRM. Był niepoczytalny?

Jak już dzisiaj informowaliśmy, w Warszawie doszło do próby samospalenia na wysokości budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich. Jak się okazuje, mężczyzna miał być niepoczytalny.

screenshot twitter / facebook

Zobacz

Żenada i wstyd za takich demonstrantów!!!

Przed Muzeum Narodowym w Warszawie odbył się wczoraj „bananowy protest”, związany z wycofaniem z wystawy niektórych prac, w tym kobiety "jedzącej" banana w bardzo dwuznaczny sposób. W istocie, w trakcie protestu, mieliśmy do czynienia tak naprawdę z wulgarną manifestacją, na której banany jedzono za „[…] Polskę, która będzie wolna od Kościoła” oraz „[…] za szybką śmierć patriarchatu”.