Coś im protest nie wyszedł. Ekoterroryści wpadli do wody
W internecie udostępniono film, na którym widać lądujące w rzece osoby próbujące zablokować przepływ łodzi w turystami pod jednym z amsterdamskich mostów.
Autor
Redakcja
Migrated legacy fallback author.
Artykułów: 229462
W internecie udostępniono film, na którym widać lądujące w rzece osoby próbujące zablokować przepływ łodzi w turystami pod jednym z amsterdamskich mostów.
Wielką hucpę robi opozycja totalna wokół wyborów parlamentarnych. Grzegorz Schetyna pielgrzymuje do OBWE, żądając sprawdzenia, czy PiS nie planuje fałszować ponownie przeliczanych głosów w kilku wyborczych okręgach do Senatu, katowickim i kołobrzeskim. W ocenie znanego satyryka Jana Pietrzaka to czystej wody absurd, bo formacja rządząca ma pełne prawo robić, co robi – tym więcej, że w przeszłości różne „cuda nad urną” się już zdarzały…
Ksiądz Dolindo Ruotolo nazywał Maryję jednoznacznie: Współodkupicielką. Nie miał wątpliwości, że współcierpiała z Chrystusem. Był też przeciwnikiem logiki „niedrażnienia” heretyków. Podkreślał, że należy przypominać, iż do Chrystusa można przyjść przez Maryję. Pisze o tym Szymon Królikiewicz w pięknej książce „Maryja i ks. Dolindo”.
Już wkrótce w Polsce może pojawić się pierwszy niewielki reaktor jądrowy. Miałby znaleźć się na obszarze Synthosu w Oświęcimiu, jednego z największych zakładó chemicznych w całej Europie.
Polityk Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński udostępnił na Twitterze skandaliczny wpis. "Apel do OBWE Wybory się jeszcze w Polsce nie zakończyły .To co się dzieje zaczyna przypominać zamach stanu." - pisze. To kolejna niepokojąca wypowiedź ze strony "totalnej opozycji".
Opieńki to grzyby smacznie i bezpieczne. Sezon zaczyna się we wrześniu i trwa nawet do przełmu listopada i grudnia. W Polsce występuje 5 rodzajów opieniek. Prezentujemy dziś przepis na opieńki duszone w śmietanie. P
W Irlandii Północnej weszły w życie przepisy liberalizujące tzw. aborcję. Irlandia dąży również do prawnego zalegalizowania związków osób tej samej płci.
W grudniu ma odbyć się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Obaj przywódcy będą uczestniczyć w szczycie NATO w Londynie. O planowanym spotkaniu poinformował media rzecznik prezydenta Polski, Błażej Spychalski.
Były dowódca sił wojskowych USA w Europie, gen. Ben Hodges, próbuje odwieść Polskę od domagania się od Niemiec spłat reparacji wojennych.
Według ustaleń tygodnika "Niedziela", sędziowie chcą orzekać w sprawie aborcji eugenicznej, ale od 2 lat są blokowani przez prezes Trybunału Konstytucyjnego.
Homoseksualna gorsząca akcja "Tęczowy piątek" jest niezgodna z polskim prawem. Jak podkreśla wtorkowy "Nasz Dziennik", szerzenie gejowskiej propagandy nie jest elementem żadnego zatwierdzonego przez MEN programu nauczania. Tymczasem wszystko, co dzieje się w szkole, musi być z programem zgodne.
Czytanie z Listu Świętego Pawła Apostoła do Rzymian (Rz 5, 12. 15b. 17-19. 20b-21)
Grzegorz Schetyna nie może pogodzić się z przegraną. Na specjalnej konferencji prasowej poinformował o tym, że planuje poprosić o "obiektywną, zagraniczną kontrolę nad sposobem przeliczania głosów". Jak zapowiedział, na wtorek jest umówiony z Janem Petersenem, szefem misji OBWE, która obserwowała wybory parlamentarne w Polsce.
- Mamy prawo zapytać i policzyć jeszcze raz te głosy. (…) Mówimy o ponownym przeliczeniu głosów, nie wpadałabym w tony histerii. (…) Myślę, że możemy być spokojni o polską demokrację - zaznaczyła minister Jadwiga Emilewicz
- Koalicja Obywatelska – podobnie jak Prawo i Sprawiedliwość w poniedziałek – planuje złożyć we wtorek dwa lub trzy protesty wyborcze dotyczące wyborów do Senatu – poinformował na antenie TVP Info poseł-elekt Koalicji Piotr Borys. Roman Giertych nie kryje swojego rozczarowania działaniem PO.