Redakcja Fronda.pl

Autor

Redakcja Fronda.pl

Redakcja

Migrated legacy fallback author.

Artykułów: 229463

Fot. screenshot - YouTube (Radio ZET, Janusz Jaskółka)

Polityka

Poważny rozłam w opozycji. Poszło o aborcję

Donald Tusk oświadczył jakiś czas temu, że jednym z pierwszych przedsięwzięć po ewentualnym przejęciu władzy przez jego partię będzie legalizacja aborcji na żądanie do 12 tygodnia ciąży. Podkreślił przy tym, że z Platformą Obywatelską do wyborów nie pójdzie żaden polityk, który nie zgadza się z tym postulatem. Problem w tym, że Tusk liczył na wspólny start wszystkich ugrupowań opozycyjnych, a z postulatem dot. aborcji nie zgadza się duga największa po stronie opozycji siła polityczna – Polska 2050.

Fot. screenshot - YouTube (RMF24)

Polska

Wraca sprawa prof. Gersdorf. Śledczy powołali nowego biegłego

Media podają, że biegli przygotowują kolejną ekspertyzę dot. wypadku motocyklisty, w pobliżu którego przejeżdżał były prezes TK Bohdan Zdziennicki wraz ze swoją żoną, byłą pierwszą prezes SN Małgorzatą Gersdorf. Biegli z zakresu ruchu drogowego i mechaniki pojazdowej mają ustalić, czy kierujący samochodem przyczynił się do tragedii oraz czy małżeństwo powinno odpowiadać za nieudzielenie pomocy poszkodowanemu.

Fot. screenshot - YouTube (Choice42)

Zobacz

Tak wygląda cierpienie dziecka w czasie aborcji. Ten film otwiera oczy!

Organizacja Choice42 we współpracy z Loor.TV przedstawiła 31 października nowe wideo, które w krótkim animowanym filmie pokazuje okrucieństwo i barbarzyństwo aborcji. Czterominutowy film nosi tytuł The Procedure (Procedura) i opiera się na prawdziwej historii. Opowiadany jest z perspektywy specjalisty od USG, który jest świadkiem zamordowania nienarodzonego dziecka.