,,Życie chrześcijanina jest walką'' - zdjęcie
25.02.19, 13:30screenshot Youtube - Salve Net

,,Życie chrześcijanina jest walką''

15

Co się dzieje, gdy oddajemy życie Panu Bogu?

- Nie wystarczy oddać życia Bogu, trzeba wejść na drogę wiary. Droga wiary wiąże się z modlitwą, życiem sakramentami, czytaniem Słowa Bożego i przynależnością do jakiejś wspólnoty, bo wiara rozwija się we wspólnocie - mówiła s. Jolanta Glapka

- Jeżeli oddamy życie Chrystusowi i będziemy chcieć się nawracać, na pewno zaraz pojawią się przeszkody. Wiemy, że oprócz duchów dobrych, są duchy złe. Na pewno nieprzyjacielowi naszej duszy, nie zależy na tym, byśmy się nawracali, byśmy jednoczyli się z Bogiem, dążyli do świętości. Ci, którzy decydują się na oddanie życia Boga, powinni się też zdecydować na walkę duchową. Bo życie chrześcijanina jest walką - podkreślała

- To nie jest tak, że oddajemy życie Panu Bogu i Pan Bóg załatwia nam coś, co my sobie wymarzyliśmy - zaznaczyła

dam/Youtube - Salve NET

Komentarze (15):

Albert2019.02.25 18:34
"Co się dzieje, gdy oddajemy życie Panu Bogu?" Po prostu je tracimy bezpowrotnie. Drugiego mieć nie będziemy, szkoda więc marnować czas na takie abstrakcyjne głupoty.
mistrz2019.02.25 16:25
Katolicy i ich instytucje to najbardziej uprzywilejowana grupa w Polsce . Jeśli używać metafory walki to swoją walkę toczycie ze skórzanego fotela z podnóżkiem w otoczeniu służby
Quec.2019.02.25 15:14
Do/AntyTeista 25.2.19 14:50 usuńcie ten komentarz!link Można wiedzieć jaki efekt ma dać ta modlitwa?. - Czepiłeś się do mnie! Co da ta modlitwa to zobaczymy. Jak nie dostałeś w jeden policzek jeszcze, to po kolei , dostaniesz i w drugi. Widzę, że chcesz tego! - Pytasz, bo modlitwy katolickie są Ci obce synku.Co?
AntyTeista2019.02.25 15:21
Wiesz kto to jest Antyteista?. To już zwykłego pytania nie można zadać?, bo już prześladowanie. Bez urazy, ale takich powinny zamknąć do rezerwatu. I tak, tego typu są mi obce, dlatego pytam.
Quec.2019.02.25 15:31
Można zadać zwykłe pytanie! "-Bez urazy, ale takich powinny zamknąć do rezerwatu." Do rezerwatu? Kogo? Tyś synku nie jest sędzią i nie tędy droga Twoja. Bo jeśli nie wiesz i nie znasz co to jest modlitwa? Nie będę Ci tego tłumaczył, bo gdybyś znał to może byś się tyż pomodlił!
AntyTeista2019.02.25 15:34
Odnoszę wrażenie, że na tym polega między innymi chrześcijaństwo, aby nawracać ,,niewiernych''.
AntyTeista2019.02.25 15:26
Wiem, że to co napiszę nie trafi to twojego katolickiego móżdżku, ale zawsze warto spróbować. Otóż katolicyzm to nie pępek świata, a twoje dawanie łapek w dół nie zmieni faktu, że jesteś zwykłym idiotą, który chce usuwać komentarze, na które nie potrafi odpowiedzieć.....
Quec.2019.02.25 15:35
No teraz się odkryłeś! Ukrywałeś się ale jezdeś, nie idiotą, powiem satanistyczną kanalią. Dlatego takie "delikatne" pytanie o modlitwę! No więc jeszcze raz:Boże, Ucieczko nasza i Mocy, wejrzyj łaskawie na lud do Ciebie wołający, i za wstawiennictwem chwalebnej i Niepokalanej Panny, Bogarodzicy Maryi, z błogosławionym Józefem, Jej Oblubieńcem, i błogosławionymi Apostołami Piotrem i Pawłem i wszystkimi Świętymi - racz miłościwie i łaskawie wysłuchać modlitw, które zanosimy do Ciebie o nawrócenie grzeszników, o wolność i o podwyższenie Świętej Matki, Kościoła. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
AntyTeista2019.02.25 15:44
No cóż, ładny tekst, przeczytałem sobie go. I, no właśnie co?, wbrew twoim oczekiwaniom nie spłonąłem, ani się nie nawróciłem.
Quec.2019.02.25 16:10
Jeśli to prawda, że przeczytałeś to dobrze! Nie musiałeś. I na pewno nie spłoniesz. To nie było moim oczekiwaniem byś spłonął lub natychmiast się nawrócił! Proponuję, zrób tak, W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, czyli znak Krzyża i odmów jeszcze raz tę samą modlitwę. Nie bój się nie będziesz nawrócony ani spalony. NA PEWNO ON CZEKA NA CIEBIE! -Jeśli złośliwie, to nie odpisuj mi!
AntyTeista2019.02.25 17:43
Nie jest złośliwe, dopóki nie osądzasz mnie od pomiotów szatana. No zrobiłem, i nie czuję różnicy.
Quec.2019.02.25 18:29
Jeśli tylko piszesz bez ubliżania i poniewierania Katolików i chrześcijan i nie będziesz dawał powodów by cię porównywać do sztana, napewno nie usłysz więcej ode mnie wyzwisk i tych porównań! _ Jak zrobiłeś znak krzyża to tyż nic ci się nie stało. Na pewno nie kara będzie. Nasz Bóg w ten sposób nie postępuje. Nie wyzywaj i nie ubliżaj nam! Przypadkowo tu wszedłem i więcej mnie tu nie ma!
Quec.2019.02.25 14:23
Módlmy się: Boże, Ucieczko nasza i Mocy, wejrzyj łaskawie na lud do Ciebie wołający, i za wstawiennictwem chwalebnej i Niepokalanej Panny, Bogarodzicy Maryi, z błogosławionym Józefem, Jej Oblubieńcem, i błogosławionymi Apostołami Piotrem i Pawłem i wszystkimi Świętymi - racz miłościwie i łaskawie wysłuchać modlitw, które zanosimy do Ciebie o nawrócenie grzeszników, o wolność i o podwyższenie Świętej Matki, Kościoła. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
AntyTeista2019.02.25 14:50
Można wiedzieć jaki efekt ma dać ta modlitwa?.
Luzifer2019.02.26 9:28
In nomine dei nostri Satanas introibo ad altare Domini Inferi. Ad eum qui laetificat meum. Ad eum qui regit tenebrarum. Ostende nobis, domine Satanas, potentiam tuam. Et beneficium tuum da nobis. Domine Satanas exaudi meam. Et clamor meus ad the veniat. Gloria deo Domini Inferi, et in terra hominibus fortibus.