Zmarła znana aktorka Zofia Czerwińska. Miała 85 lat - zdjęcie
13.03.19, 14:00

Zmarła znana aktorka Zofia Czerwińska. Miała 85 lat

9

Zmarła Zofia Czerwińska, aktorka znana z ,,Czterdziestolatka'', ,,Alernatywy 4'' oraz ,,Misia''.

,,Musimy się podzielić z Wami smutną wiadomością. Dziś rano zmarła Zofia Czerwińska, związana przez ponad 20 lat z Teatrem Syrena, aktorka uwielbiana przez kolejne pokolenia Polaków. Pani Zosiu! Nie możemy w to wciąż uwierzyć. Wiemy jedno, my nigdy Pani nie zapomnimy...'' - poinformował ,,Teatr Syrena'' na swoim facebookowym profilu.

 

MODLITWA ZA ZMARŁĄ:

Prosimy Cię, Panie, zmiłuj się w swojej ojcowskiej dobroci nad duszą Twojej służebnicy N., i wyzwolonej od skażenia śmierci przywróć udział w wiecznym zbawieniu.

Prosimy Cię, Panie, niech nasza modlitwa uprosi u Twojej dobroci oczyszczenie ze wszystkich win dla duszy Twojej służebnicy N., aby osiągnęła Twoje wiekuiste miłosierdzie.

Prosimy Cię, Panie, aby dusza służebnicy Twojej N. osiągnęła udział w świętości wiekuistej, której zadatek otrzymała w Sakramencie wiecznego miłosierdzia.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

bb

Komentarze (9):

Maryla2019.03.13 21:04
Spokojnie! Nie wierzę że to napisała Monika,! To jawnie widać, że pisał któryś z tych chłoptasiów co zawsze bluźnią, świntuszą tu w większości na Portalu! Zmienił tylko nick.! To PROWOKACJA i zwykła PODPUCHA dla nas! W ten sposób chcą pozbawić szacunku dla tak wspaniałej kobiety! NIE TRZEBA IM ODPISYWAĆ! JOZIN, przecież oni nie mogą znieść jak się o kimś dobrze mówi, oni są karmieni złem i ohydą. A tu powyżej jeszcze jest Modlitwa na JEJ Duszę . Oni się z tego zwijają! W tych wpisach nie ma nic merytorycznego na temat artykułu! Nie zauważyłeś? Niech się gotują w swoim bagnie! Żegnam ICH z radością i ty zrób to samo!
Mateusz2019.03.13 21:12
Ty naprawdę wierzysz, że jakiś wierszyk sprawi, że ktoś zacznie się zwijać?
Maryla2019.03.13 22:44
Mateuszu, myślałam, że mądrzej myślisz? Zawiodłam się! WYŁOŻĘ CI, JAK KAWĘ NA ŁAWĘ! Otóż wyjaśniam ci, że to nie od wierszyk, ale Modlitwa za zmarłą osobę PISANA WIERSZEM. CHŁOPIE, NIE WAŻNE JAK PISANE, ALE WAŻNE CO PISANE! RÓWNIE DOBRZE MOŻE TO BYĆ PROZA ! A NA MODLITWĘ KAŻDY ZŁY DUCH RÓŻNIE REAGUJE ! NIE MOŻE JEJ ZNIEŚĆ, A SZCZEGÓLNIE RÓŻAŃCA! Myślę, że to ciebie jeszcze nie dotyczy, tak nisko nie upadłeś, mam nadzieję. Dziwne, że nic więcej w moim wpisie nie zauważyłeś!? Wiedziałam, że to prawda co napisałam! Miałam nosa, nie na darmo jestem psychologiem! Rozgryzłam to i wiele innych wpisów w poprzednich artykułach już wcześniej. Dobranoc.
Maryla2019.03.13 22:49
Sorry! wkradł mi się błąd: winno być : że to nie wierszyk.
Monia212019.03.13 14:38
CzeŚć Panowie, Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie na https://sexpogaduchy.pl/Monika212 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Serdecznie :)
Jozin z Bazin2019.03.13 16:07
Spadaj dziadówo. Zadzwoń do niesiołowskiego, Frondo dlaczego pozwalasz na takie komentarze i to pod jakim artykułem ? Gdzie powaga i zaduma a ta prostytutka szuka frajerów.
Mateusz2019.03.13 16:39
Oj tam, nie bulwersuj się, co ci złego zrobiła,pięknie emanujesz wręcz do bliźniej. O ile dobrze mi wiadomo to Jezus kazał miłować bliźniego. Oj nieładnie, nieładnie. Kto nie jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.
Ewa2019.03.14 9:01
Do cudzołożnicy (dzisiaj: prostytutki) powiedział: Idź a ODTĄD nie grzesz więcej, czyli przekaz mniej więcej ten sam, co napisał Jozin z Bazin pod adresem tej kur(w)y.
Mateusz2019.03.13 16:41
Oj tam, nie bulwersuj się, co ci złego zrobiła,pięknie emanujesz wręcz miłością do bliźniej. O ile dobrze mi wiadomo to Jezus kazał miłować bliźniego. Oj nieładnie, nieładnie. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.