Ziemkiewicz: ,,Kasta’’ chce wysadzić w powietrze cały wymiar sprawiedliwości   - zdjęcie
31.07.21, 10:08Fot. screenshot - YouTube (Rafał Ziemkiewicz)

Ziemkiewicz: ,,Kasta’’ chce wysadzić w powietrze cały wymiar sprawiedliwości

40

Na łamach portalu DoRzeczy.pl Rafał Ziemkiewicz przekonuje, że dla interesów eurooligarchii chcącej bezprawnie przekształcić Unię Europejską w superpaństwo, polska „kasta” nie zawaha się wysadzić w powietrze całego wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Rafał Ziemkiewicz odwołuje się do decyzji sędziów SN, którzy przyjęli kasację od wyroku skazującego handlarza narkotyków. Tzw. „starzy sędziowie” uznali wyrok za nieważny, ponieważ w składzie orzekającym był sędzia wybrany według nowych zasad KRS.

- „Brzmi to może mało sensacyjnie, ale w istocie nie jest niczym innym, niż właśnie wysadzeniem w powietrze całego polskiego wymiaru sprawiedliwości i wprowadzeniem kraju w kompletny chaos prawny”

- pisze publicysta.

- „W imię zachowania patologii ustanowionej przy Okrągłym Stole, czyli statusu nadzwyczajnej kasty, sędziowskiego państwa w państwie, peowscy sędziowie zdecydowali się na krok porównywalny z czynem przeklętej pamięci Władysława Sicińskiego, który dla niskich interesów swych politycznych mocodawców zainicjował praktykę zrywania sejmów za pomocą liberum veto – praktykę, która pozwoliła ościennym państwom przejąć całkowitą kontrolę nad bezsilną Rzeczpospolitą, całkowicie ją sparaliżować i ostatecznie dokonać rozbiorów”

- dodaje autor.

Ziemkiewicz wskazuje, że uznając wyrok za nieważny, grupka sędziów podważyła wyroki tysiąca mianowanych po 2015 roku sędziów. Zdecydowali się na taki krok, aby wymusić uznanie przez państwo tezy, że nie są sędziami polskimi, ale sędziami „europejskimi”, lojalnymi wobec Unii Europejskiej, a nie Rzeczpospolitej.

kak/DoRzeczy.pl

Komentarze (40):

,,Kasta’’ chce wysadzić w powietrze cały WS2021.08.1 10:22
"„Rzecznik dyscyplinarny Przemysław Radzik nie daruje sędziom z Krakowa i Poznania przyjęcia krytycznych uchwał wobec nowej KRS, ministra sprawiedliwości oraz prezydenta. Radzik w styczniu zażądał od prezesów tych sądów kopii uchwał, protokołów ze zgromadzeń sędziów oraz listy sędziów, którzy byli na zebraniach. Teraz wzywa na przesłuchania sędziów z Poznania. Zastępca rzecznika dyscyplinarnego dla sądów (z nominacji Zbigniewa Ziobry), Przemysław Radzik, wysłał właśnie wezwania dla poznańskich sędziów. Z naszych informacji wynika, że na przesłuchanie wezwano troje sędziów, w tym prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu (wezwania prezesa nie udało nam się potwierdzić). Rzecznik wzywa sędziów w związku z prowadzonym postępowaniem wyjaśniającym dotyczącym „możliwego przewinienia dyscyplinarnego polegającego na rażącej i oczywistej obrazie przepisów ustawy prawo o ustroju sądów powszechnych, normujących uprawnienia zgromadzeń ogólnych sędziów apelacji i zgromadzeń ogólnych sędziów okręgu”. Rzecznik bada uchwały, które przyjęły te dwa zgromadzenia, czyli samorząd sędziowski. Chodzi o uchwałę zgromadzenia przedstawicieli apelacji krakowskiej z 12 października 2018 roku i uchwałę zgromadzenia ogólnego sędziów Sądu Okręgowego w Poznaniu z 3 stycznia 2019 roku Radzik założył, że w ich treści są „niedopuszczalne, przynoszące ujmę godności sędziego stwierdzenia i oceny dotyczące działalności konstytucyjnych organów państwa, w tym prezydenta, KRS i organów władzy publicznej oraz nawołujących sędziów do nieprzestrzegania porządku prawnego”.
'Kasta" chce wysadzić w powietrze WS2021.08.1 10:03
Ministerstwo Sprawiedliwości wysłało do sądów instrukcję, by sędziowie zignorowali uchwałę Sądu Najwyższego. Według pisma stosowanie się do niej miałoby "negatywne konsekwencje dla pracy sądów": "Rozpoznanie sprawy w postępowaniu apelacyjnym przez skład trzyosobowy, w którym jednego z członków składu, niebędącego referentem, wyłonionego w drodze losowania (§ 50 ust. 1 w związku z § 54 ust. 1 i 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 18 czerwca 2019 roku. Regulamin urzędowania sądów powszechnych, Dz. U. z 2019 roku, poz. 1141), a przebywającego na planowanym urlopie wypoczynkowym, zgłoszonym do planu urlopów przed wyznaczeniem rozprawy apelacyjnej, zastępuje wyznaczony przez Przewodniczącego Wydziału zastępca, o którym mowa w § 72 ust. 1 Regulaminu urzędowania sądów powszechnych, stanowi naruszenie zasady niezmienności składu wynikającej z art. 47b § 1 i 2 ustawy o ustroju sądów powszechnych (jednolity tekst: Dz. U. z 2019 roku, poz. 52) i w konsekwencji prowadzi do nieważności postępowania z powodu rozpoznania sprawy przez skład orzekający sprzeczny z przepisami prawa (art. 379 pkt 4 k.p.c.)."
,,Kasta’’ chce wysadzić w powietrze cały WS2021.08.1 9:38
"W sumie dziś Izba Dyscyplinarna przy SN liczy 10 sędziów. Po powołaniu przez Dudę obecnych nominatów nowej KRS będzie ich 16. Z czego 11 ma w życiorysie współpracę z Ziobrą lub jego ludźmi. 1. Dariusz Drajewicz 2. Rafał Puchalski 3. Jarosław Duś 4. Andrzej Skowron 5. Mariusza Łodko 6. Jarosław Sobutka 7. Jacek Wygoda 8. Adam Roch 9. Paweł Zubert 10. Ryszard Witkowski 11. Małgorzata Bednarek"
,,Kasta’’ chce wysadzić w powietrze cały WS2021.08.1 9:31
UPOLITYCZNIONY TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ORZEKA W SKŁADZIE: "Sędziowie T.K. to: Jędrzejewski Zbigniew- z nadania PiS, Muszyński Mariusz Wiceprezes- z nadania PiS, Pawłowicz Krystyna- z nadania PiS, Piotrowicz Stanisław- z nadania PiS, Piskorski Justyn- z nadania PiS, Przyłębska Julia - Prezes- z nadania PiS, Pszczółkowski Piotr- z nadania PiS, Sochański Bartłomiej- z nadania PiS, Stelina Jakub- z nadania PiS, Sych Wojciech- z nadania PiS, Warciński Michał- z nadania PiS, Wojciechowski Rafał- z nadania PiS, Wyrembak Jarosław- z nadania PiS, Zielonacki Andrzej- z nadania PiS, Kieres Leon- niezależny"
Padre Canalio2021.08.1 9:28
Głupota już dawno temu wysadziła w powietrze mózg pana Ziemkiewicza
,,Kasta’’ chce wysadzić w powietrze cały WS2021.08.1 9:28
"Jak wyglądają awanse w sądach za czasów PiS? A tak- listę ujawniła Iustitia Oddział Warszawski:▪Dorota BASSA – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie ▪Tadeusz BULANDA ▪Michał CHOJNACKI ▪Patrycja CZYŻEWSKA ▪Katarzyna DAWID-BIRSKA ▪Joanna DĘBKOWSKA-MATWIJÓW – delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości ▪Ewa DMITRUK ▪Renata DROZD-SWEKLEJ – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie ▪Agnieszka GOŁASZEWSKA – delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości podpis na liście poparcia kandydatur Jarosława Dudzicza, Jędrzeja Kondka oraz Marka Jaskulskiego do neo-KRS, ▪Stanisław GRADUS-WOJCIECHOWSKI – delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości ▪Wioletta IWAŃCZUK – wizytator ds. rodzinnych SO w Warszawie ▪Michał JAKUBOWSKI ▪Rafał JASIŃSKI ▪Joanna KARCZEWSKA ▪Piotr KIEŁKIEWICZ ▪Łukasz KLUSKA – prezes Sądu Rejonowego w Pruszkowie, podpis na listach poparcia kandydatury Rafała Puchalskiego i Dariusza Drajewicz do neo-KRS i pełnomocnik sędziów, którzy poparli kandydaturę D. Drajewicza; komisarz wyborczy. ▪Miłosz KONIECZNY – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie, ▪Krzysztof KOPCIEWSKI ▪Anna KRAWCZYK (poprzednio Piebiak) – była żona Łukasza Piebiaka ▪Paweł KREKORA ▪Arkadiusz KUCHARSKI ▪Andrzej LIPIŃSKI ▪Iwona LIZAKOWSKA – BYTOF ▪Sebastian ŁADOŚ – prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Woli ▪Katarzyna MAŁYSA ▪Małgorzata MĘCZKOWSKA ▪Konrad MIELCAREK ▪Tomasz NIEWIADOMSKI – wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Mokotowa ▪Anna OGIŃSKA-ŁĄGIEWKA ▪Łukasz OLEKSIUK ▪Joanna OLIWA – prywatnie partnerka wiceprezesa SO w Warszawie i wiceprzewodniczącego neo-KRS Dariusza Dajewicza, podpis na listach poparcia kandydatur Dariusza Drajewicza i Rafała Puchalskiego do neo-KRS; komisarz wyborczy. ▪Sylwia PASCHKE ▪Joanna PĄSIK – prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Mokotowa ▪Daria POPŁONYK – podpis na liście poparcia kandydatury Rafała Puchalskiego do neo- KRS ▪Anna PRZESMYCKA ▪Barbara PYZ-KĘDZIERSKA ▪Radosław RUDNICKI ▪Aleksandra RUTKOWSKA – delegacja do MS, podpis na liście poparcia kandydatury Jędrzeja Kondka do KRS ▪Rafał SCHMIDT ▪Agnieszka SIDOR-LESZCZYŃSKA – wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Żoliborza ▪Sylwia SIERPIŃSKA – wizytator ds. rodzinnych SO w Warszawie ▪Kamila SPALIŃSKA – delegacja do MS ▪Agnieszka STACHNIAK-ROGALSKA – prezes SR dla Warszawy – Żoliborza; podpis na listach poparcia kandydatur Dariusza Drajewicza i Rafała Puchalskiego do neo-KRS ▪Jolanta STASIŃSKA ▪Paweł STOSIO – przew. Wydz. Gosp. w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy ▪Iwona STRĄCZYŃSKA – wizytator ds. karnych SO w Warszawie ▪Katarzyna SZANIAWSKA-STEJBLIS ▪Joanna SZEKOWSKA-KRYM – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie ▪Iwona SZYMAŃSKA – prywatnie żona ministra w rządzie M. Morawieckiego ▪Wiesława ŚMICH ▪Krzysztof TARAPATA ▪Andrzej VERTUN – delegacja do MS ▪Ewa WIŚNIEWSKA-WIECHA ▪Agnieszka WLEKŁY-PIETRZAK ▪Robert WYSOK ▪Anna ZALEWSKA ▪Stanisław ZDUN – wiceprezes Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy. ▪Aleksandra ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA – delegacja do MS, wiceprezes Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy"
,,Kasta’’ chce wysadzić w powietrze cały WS2021.08.1 9:24
ŚLUBOWALI I SIĘ SPRZEDALI!!! "Poniżej lista 16 prokuratorów, którzy zgodzili się ścigać niezależnych sędziów i prokuratorów: 1. Adam Gierk z Prokuratury Regionalnej w Łodzi. 2. Jolanta Kędziora z Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód. 3. Kamil Kowalczyk dawniej związany z Prokuraturą Rejonową w Malborku. 4. Mariusz Kuśnierek z Prokuratury Okręgowej w Łodzi. 5. Paweł Kwaśny z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. 6. Jerzy Laufer z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. 7. Piotr Myszkowiec z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 8. Sylwester Noch z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 9. Iwona Potrykus z Prokuratury Rejonowej w Gdyni. 10. Joanna Przygoda z Prokuratury Rejonowej w Pucku. Wcześniej była zastępczynią szefa puckiej prokuratury. 11. Łukasz Radke, wywodzi się z Prokuratury Rejonowej w Kole. 12. Marcin Rosiak, wywodzi się z Prokuratury Rejonowej w Turku, obecnie w Prokuraturze Okręgowej w Koninie. 13. Juliusz Rudak wywodzi się z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach. 14. Czesław Stanisławczyk z Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu. 15. Edyta Tawrel z Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce. 16. Michał Walendzik wywodzący się z Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej."
Dam2021.07.31 17:10
Skoro nowa KRS została wybrana niezgodnie z Konstytucją, to jest ona nielegalna, a więc jej wybory są nieważne. Więc Ziemkiewicz jak zwykle gada głupoty, żeby przypodobać się władzy.
Dam nie powtarzaj kłamstw2021.08.1 6:55
Nie powtarzaj kłamstw, że niezgodnie z Konstytucją. Oprócz GW i TVN są jeszcze inne żródła informacji. Najlepiej jak sam się trochę wysilisz i sprawdzisz jak zachowali się posłowie PO-PSL w sprawie KRS przed przejęciem władzy przez PiS. Czy wówczas postąpili zgodnie z Konstytucją czy nie. Czy wybieranie jednego sędziego na zapas jak to powiedzieli to było zgodne z Konstytucją czy nie?
Dam2021.08.1 7:26
Wybieranie sędziów na zapas nie jest zgodne z konstytucją. Tak samo jak wybór sędziego bez wymaganej ilości głosów. Jedno jest od drugiego niezależne. Jeżeli twoją jedyną obroną na oszustwa PISu jest "a za PO", to nie masz żadnego argumentu. No chyba, że uważasz, że można np. bezkarnie kraść bo ktoś kiedyś też kradł.
matis892021.07.31 15:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2021.07.31 15:02
„Kasta” czyli kto? Mafie na myśli PiS, bo jeśli tak to się zgadzam. Wystarczy zobaczyć co zrobili z trybunałem konstytucyjnym. Zrobili z tej instytucji podległą sobie atrapę. To samo chcą zrobić z całym wymiarem sprawiedliwość.
Jazzz2021.07.31 17:36
W HOLANDI SĘDZIÓW WYBIERA I MIANUJE MINISTER. TO DLACZEGO W POLSCE NIE MOŻE. BO ? MOŻE JAKIŚ KONKRETNY POWÓD ? DLACZEGO W POLSCE NIE MOŻNA STOSOWAĆ ROZWIĄZAŃ ZACHODNIOEUROPEJSKICH ???
Osa2021.08.1 9:03
Bo jest to niezgodne z konstytucją Polski. Chyba że chodzi o twór o nazwie Wolska,wyśniony przez Pana prezesa.
RS2021.08.1 7:01
Jak Trybunał Konstytucyjny był podporządkowany PO, to nie przeszkadzało? Sędzia Rzepliński jawnie wspierał PO, a Sąd Najwyższy i sędzia Gersdorf to zwolenniczka PO a jej wyroki? może zainteresuj się tym bardziej i sprawdż sam Anonimie, zapewniam że warto.
Filip matis89 troche historii2021.07.31 13:59
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
cd2021.07.31 13:59
Kto pamięta Bolesława Piaseckiego? Działacz ONR-u, po wojnie na usługach NKWD - UB -SB, założyciel kolejnego "polskiego narodowego kościoła" pod nazwa "księża patrioci". Na usługach bolszewizmu oczywiście. "Księża patrioci" pewnie do dzisiaj gdzieś po kątach piją wódkę, może nawet z tymi z Loży Polin. . . . A Bolesław Piasecki? Zamordowali mu syna, za grzechy ojca. A kto? Żydzi nazwiskiem Szyja Szewc, Rodziewicz i chłopcy z SB Kossowski, Toruńczyk i Kostański którzy znaleźli schronienie .... w Izraelu.
Filip matis892021.07.31 13:58
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Chca zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Filip2021.07.31 13:50
Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dla niego "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji i prawa europejskiego. Jeśli PiS przejmie kontrolę nad TVN, to złamie traktat podpisany z Amerykanami. Będzie arbitraż międzynarodowy i państwo zapłaci ogromne pieniądze z naszych podatków. Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda chcą przejąć TVN, żeby wyborcy nie byli informowani o faktach niekorzystnych dla rządzących. Tzw. "repolonizacja" mediów ma być tylko pretekstem do ich przejęcia. Pragnę przypomnieć, że w przeszłości Jarosław Kaczyński sprzedał prowadzony przez siebie dziennik kapitałowi zagranicznemu. Z ostatnich sondaży wynika, że PiS ma 29% poparcia, jeśli te wyniki się utrzymają, to opozycja wygra następne wybory parlamentarne. Politycy z PiS-u chcą poprawić swoje notowania poprzez odcięcie wyborców od niekorzystnych dla siebie informacji.
Anonim2021.08.1 7:21
Lewacki profesor może sobie krytykować, wyższe uczelnie w Polsce zostały opanowane przez lewactwo co dało rezultat tragiczny, niestety brak lustracji po 1989 zabetonował lewactwo w Polsce. A Filip jeśli przyjmuje informacje TVN bezkrytycznie to zle świadczy o jego intelekcie.
Hhahahha2021.07.31 12:49
Szukam hueja do pyska na łykend.
AAAtomek2021.07.31 17:22
Jestem, dzwon 7 4956545454
Hhahahha2021.07.31 11:23
Sodomita Ziemkiewicz nadal autorytetem dla katolików. Dlaczego katolicy lubią i cenią sodomitów a nie prawdziwych katolików?? Ktoś zapyta dlaczego Ziemkiewicz czy Sakiewicz to sodomici. Odpowiedź: zobaczcie punkt 3 na Frondzie.---------------------------------------------------------------------- https://www.fronda.pl/a/siedem-grzechow-seksualnych-sodomii-wedlug-biblii,88810.html
olo2021.07.31 12:01
Kiedyś byli tu prawdziwi katolicy i nawet księża. Ks. Ziółkowski,Ks.Małkowski czy ks.Skrzypczak ale pouciekali, nie bez powodów.
Tuleya2021.07.31 17:24
Dawać chłopaki, bronic nas na ulice! Stawiamy piwko.
Anonim2021.07.31 11:19
https://dorzeczy.pl/opinie/192279/wypij-ostro-o-reformie-wymiaru-sprawiedliwosci.html Portal Ziemkiewicza krytycznie o reformie Ziobry.
Palindrom2021.07.31 11:15
Kiedy prawomocny wyrok Sądu wydany jest w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej, to za jego wady odpowiada (m.in. finansowo) Rzeczpospolita Polska. Czy jest mechanizm, który zmuszają Unię Europejską do płacenia za szkody wyrządzone przez wyroki sędziów "europejskich"? Czy na wyrokach polskich sądów jest adnotacja "unijna" i logo Unii Europejskiej?
Anonim2021.07.31 11:01
wszyscy nas w wuja robią !!!!! Dyplomatoły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszyscy nas w wuja robią !!!!! Dyplomatoły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2021.07.31 10:55
Ziemkiewicz to ten niezależny dziennikarz który zawsze ma wazelinę dla PiS?
Anonim2021.08.1 7:09
Ziemkiewicz nie ma wazeliny tylko dla PiS, Ziemkiewicz to zawsze z tymi którzy są silniejsi. Podlizywał się PiS Kiedy PiS wygrał wybory, nawet dostał etat w TVP, ale jak lewactwo z poparciem UE i światowych celebrytów ruszyło na PiS to szybko odciął się od PiS pewnie myślał że to już koniec rządów. Pomylił się biedaczek i teraz wciska się gdzie tylko się da, to do koleżanki towarzyszki panienki pójdzie na wywiad, to na Youtub coś tam plecie, to na Frondzie się pojawi, to Sakiewicz da coś zarobić i tak się biedak szarpie.
Anonim2021.07.31 10:53
A kogo to wina? Tuska? A może nieudacznika Ziobry i jego beznadziejnych pomocników? ""Refleksja jest też taka, że nieudana reforma systemu sprawiedliwości generuje same koszty. Wielu kolegów z PiS też mówi, że czuje żal – przyznał poseł Wypij z ZP
Foster2021.07.31 10:56
Po co Duda to robił ?. Powinien przewidywać skutki swoich bezprawnych decyzji - prawda ?
PO =Pełne Oszustów2021.07.31 10:57
A kogo to wina? Tuska? A może nieudacznika Budki i jego beznadziejnych pomocników? ""Refleksja jest też taka, że nieudana reforma systemu sprawiedliwości generuje same koszty. Wielu kolegów z PO też mówi, że czuje żal – przyznał poseł Budka.
Anonim2021.07.31 10:59
Tu masz link ,gamoniu i to na portalu, Ziemkiewicza(sic!)-----------------------------https://dorzeczy.pl/opinie/192279/wypij-ostro-o-reformie-wymiaru-sprawiedliwosci.html
Jawny2021.07.31 10:41
A ten gudłaj czego tu szuka?
a banda 4 zdepopulować Polaków2021.07.31 10:37
U samej podstawy obecnych działań leży zanegowanie samej idei szczepień. Pierwotnie szczepionki miały pobudzać reakcje immunologiczne organizmu, zachowując dla nich priorytet. Obecnie chce się szczepić na siłę ludzi naturalnie odpornych, co jest głębokim nonsensem. Dlatego to się nie uda, a przy tym kompromituje władze, słusznie podejrzewane o nieczystość intencji. Nie można zastępować naturalnych mechanizmów sztucznymi, poza sytuacjami ekstremalnymi. Jeśli populacja zostanie doprowadzona do takiego stanu, że nie będzie radzić sobie z podobnymi wirusami mocą własną organizmów, to i tak nie ma dla niej żadnego ratunku. https://www.salon24.pl/u/qqc1968/1154252,a-gdyby-tu-wasza-matka-czyli-jak-przekonac-do-szczepien#comment-21142186
Anonim2021.07.31 10:35
Lubie ludzi ktorzy bronia swojego wroga gdy czasem prezentuje ich poglady lub schematy dzialania. To swiadczy o klasie ludzi. Judasz Ziemkiewicz z kolei atakuje wroga z podwojna wsciekloscia gdy prezentuje jego wlasny poglad, a ktory tak naprawde nie jest pisowski.
katolik2021.07.31 10:31
prawo w polsce jest na usługach SSPISA nazisto- masonów
NFZ2021.07.31 10:41
Tak tak... A ty jesteś w pełni normalny i zdrowy. :D
Komsomołski POwiec2021.07.31 10:53
prawo w polsce jest na usługach SS -Tuska nazisto-żydo-masona