Zbiorowy gwałt na 72 letniej zakonnicy - zdjęcie
15.03.15, 07:55

Zbiorowy gwałt na 72 letniej zakonnicy

10

Jak podaje CNN, napastnicy dostali się na teren szkoły po północy. Prowadzące szkołę zakonnice zbudziły się i jedna z nich próbowała przeciwdziałać kradzieży. Wówczas napastnicy zaciągnęli ja do jednego z pokojów i zgwałcili, bijąc ją i dusząc.

Ofiara została w stanie ciężkim przewieziona do szpitala. Wydarzenie to zbulwersowało wiele osób, które wyszły na ulice miasta, blokując ruch. Chciały w ten sposób okazać swoje oburzenie i przyspieszyć reakcję policji, aby zajęła się tą sprawą. Śledztwo zostało rozpoczęte. Twarze niektórych z napastników zostały nagrane na szkolnym monitoringu.

Napastnicy zabrali cenne przedmioty, bezczeszcząc przy tym Najświętszy Sakrament w kaplicy.

Jest to kolejny przypadek drastycznego gwałtu w Indiach. Tym razem sytuacja jest szczególna, bo gwałt dotyczył kobiety, która poświęciła swoje całe życie Bogu żyjąc w dziewiczej czystości. 

MP/wisn.com/CNN

Film na kanale Headlines Today

Komentarze (10):

anonim2015.03.15 9:48
[email protected] A nie boli się głowa? Eustachy @ a jak twoje zdrowie psychiczno-moralne?
anonim2015.03.15 10:22
To szczególna sytuacja, ponieważ zakonnica jako osoba konsekrowana - poświęcona wyłącznie Panu Bogu żyła w dziewictwie dla swojego oblubieńca przez większość życia. Wyobraźcie sobie stan serca osoby, która jest czystą przed Bogiem, a potem spotyka ją takie ohydztwo. Brak słów. @Eustachy nie segreguj ludzi; nie najeżdżaj na katolików, bo gdyby nie Kościół to dalej miałbyś tutaj Komunę i miałbyś zero do powiedzenia (o wypowiedzi na forum nie byłoby mowy!). Kościół to też szpitale, szkoły, budowanie domów (Afryka), drążenie studni, a nawet ZEGAREK - mechanizm pierwszego zegarka wynalazł papież. Nie zachowuj się jak pożyteczny idiota.
anonim2015.03.15 10:35
wygladaja jak arabska grodzka
anonim2015.03.15 11:04
@ANOVA - Szczególną sytuacją to jest twoja głupota i podłość. @EustachyMotyka - pewnikiem jakbym był taki współczujący jak ty to bym klaskał jakby zgwałcili twoją matkę, ale całe szczęście nie jestem tobą chory z nienawiści idioto.
anonim2015.03.15 12:08
"Tym razem sytuacja jest szczególna, bo gwałt dotyczył kobiety, która poświęciła swoje całe życie Bogu żyjąc w dziewiczej czystości" -- ręce mi opadły. Nie ma bardziej lub mniej szczególnej sytuacji, jeżeli chodzi o gwałt. A poza tym zgwałcona kobieta, która nie współżyła, NIE przestaje być dziewicą, wszetecznica jego mać!
anonim2015.03.15 23:33
@ANOVA "....Naprawdę będziecie dzielić gwałty na mniej lub bardziej szczególne???????...." Ależ oczywiście że tak. Gwałt na 72 letniej prostytutce jako wypadek przy pracy dla której bzykanie z kim popadnie to chleb powszedni i sposób na życie nie może być porównywalny z przestępstwem dokonanym na zakonnicy gdyż przestępstwo to powoduje nie tylko szkody fizyczne ale i psychiczne (z wyłączeniem bezmózgowców takich jak Ty).
anonim2015.03.16 16:04
@nieznajoma200 Gwałt, niezależnie od profesji gwałconej pozostanie gwałtem
anonim2015.03.22 11:53
@Kalessin Nie człowieku, mylisz się. Zawsze sąd rozważa wszelkie okoliczności. Sprawca może być osobą bardziej lub mniej poczytalną (wtedy do wariatkowa). Ofiara może byc osobą bardziej lub mniej wiarygodną (wtedy najlepiej wykrywacz kłamstw). Im sprawca należy do grona osób które powinny świecić przykładem: osoba publiczna, pedagog, ksiądz itp, to kara powinna być znacznie surowsza. Ofiara ofierze również nie równa. Ofiarą może być zarówno osoba dorosła jak i dziecko. Kara wobec przestępstwa popełnionego na dziecku też powinna być bardziej restrykcyjna. Czyn czynowi nie równy. Inną karę odbędzie 4 letnia dziewczynka która dała w zęby koledze z przedszkola który ją ciągnął za warkocze - może wychowawczyni postawi ją do kąta a może tylko zwróci uwagę by nie uszkadzać kolegi ;) a inna wobec osoby dorosłej i poczytalnej która spoliczkowała prezydenta. Widzisz tą różnicę? Tak więc przestępstwo popełnione na osobie konsekrowanej musi być bardziej tępione i sprawca musi ponieść wyższą karę niż przestępstwo popełnione na osobie świeckiej. Ale to tylko moje pobożne życzenia. Tak samo jak podarcie Biblii i podarcie Gazety Wyborczej to nie to samo lecz nasze sądownictwo jest bardzo krótkowzroczne.
anonim2015.03.22 11:54
@Kalessin A jak uczeń pobije kolegę lub pobije nauczyciela, to Twoim zdaniem jest to jedno i to samo? Za pobicie nauczyciela kara surowsza !
anonim2015.03.22 12:15
@Trainspotting "...poza tym zgwałcona kobieta, która nie współżyła, NIE przestaje być dziewicą,..." Ciebie to najlepiej byłoby wysłać na lekcje wychowania seksualnego do jakiejkolwiek szkoły podstawowej niekoniecznie prowadzone przed "Ponton". Piszesz stek bzdur. To nie forum dla małolatów. I nie przeklinać tu na forum !!!