Zatrzymano mężczyznę proponującego seks 14-latce. Nieoficjalnie: To gwiazdor disco polo - zdjęcie
22.09.20, 06:15Fot. gdansk.policja.gov.pl

Zatrzymano mężczyznę proponującego seks 14-latce. Nieoficjalnie: To gwiazdor disco polo

8

Dzięki pracy policjantów z gdańskiej komendy miejskiej, do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który przekonany, że koresponduje z 14- letnią dziewczynką, składał jej propozycje seksualne, i wysyłał zdjęcia swoich narządów płciowych. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego. Policjanci w mieszkaniu podejrzanego znaleźli broń i narkotyki” – informuje dziś na swojej stronie gdańska policja.

Według nieoficjalnych ustaleń Radia Gdańsk mężczyzną tym jest znany muzyk disco polo.

Jak czytamy dalej na stronie policji:

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w wyniku swojej pracy nad sprawą dotyczącą seksualnego wykorzystania osoby małoletniej zatrzymali kolejnego mężczyznę, który proponował seks 14-letniej dziewczynce. 27-letni mężczyzna, będąc przekonany, że koresponduje z nastolatką, składał jej propozycje seksualne. Mężczyzna wysyłał jej również za pośrednictwem czatu jednego z portali internetowych i komunikatora zdjęcia swoich genitaliów. Policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość tego mężczyzny, którego zatrzymali w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego.

W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli tablet, komputery, telefon, pendrivy, które zostaną przekazane do zbadania biegłemu sądowemu z zakresu pozyskiwania danych teleinformatycznych. Ponadto podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, broń palną oraz kilkadziesiąt sztuk naboi, które zostały przekazane biegłemu z zakresu balistyki. Biegły wstępnie ocenił, że jest to broń, na którą wymagane jest pozwolenie”.

Dalej poinformowano:

Policjanci w piątek popołudniu doprowadzili 27-latka do prokuratury, w której usłyszał zarzut prezentowania treści pornograficznych oraz składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego małoletniemu poniżej lat 15 propozycji obcowania płciowego. 27-latek odpowie również za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni palnej i amunicji oraz posiadanie marihuany”.

Policja przypomina, że za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej oraz obyczajności a także posiadanie narkotyków mężczyźnie grożą 3 lata więzienia. Posiadanie broni oraz amunicji bez zezwolenia to możliwość kolejnych 8 lat odsiadki. Obecnie mężczyzna decyzją sądu objęty został dozorem policji.

dam/gdansk.policja.gov.pl,Radio Gdańsk

Komentarze (8):

Anonim2020.09.27 21:05
Czy dziewczynka miała na imię Maria? Może chciał to zrobić po bożemu po prostu - w końcu Bóg też gwałcił dziewczynki właśnie w tym wieku. A nie czekaj, Maria jeszcze 14 wtedy nie skończyła, albo miała ciążę 9 dni zamiast 9 miesięcy.
Leon2020.09.22 7:56
Kiedy CBŚ weźmie się za naciągaczki matrymonialne proponujące małżeństwo samotnym zamożnym starcom w wieku agonalnym?
Nie naciągaczki, tylko naciągacze2020.09.22 8:09
i nie małżeństwo a jedynie żebyś kliknął na linku.
Jan2020.09.22 7:15
Tutaj groźba 3 lat więzienia za zaproponowanie seksu 14-latce, a wrocławski sąd apelacyjny za gwałt na 14-latce skazał jej kuzyna na rok w zawiasach.
Polak Mały2020.09.22 6:50
Czy Fronda ma jakiegoś administratora który zacznie wreszcie blokować treści hejterskie i ubliżające Chrześcijanom? A może analizując takie komentarze Policja dotrze i zapuszkuje kolejnych przestępców seksualnych?!
Po 11 ...2020.09.22 6:54
Co ty wypisujesz? Jak fronda może zablokować sama siebie?
Anonim2020.09.22 6:29
Może chciał naśladować swojego Boga i bzykać 14 latki jak on. A nie sorry - jak wasz Bóg gwałcił Maryję to jeszcze nie skończyła raczej 14 lat, bo ciąża też nie trwa tydzień, a urodziła już mając lat 14, nie wiadomo zresztą czy gwałt był jednokrotny i od razu zakończony zapłodnieniem czy gwałcił ją już wcześniej.
Po 11 ...2020.09.22 6:25
Tak to jest z takimi głąbami z disco polo. Naczytał się Biblii, zarobił kasiutę i zachciało mu się naśladować boga w bzykaniu 14-latek.