Zabójca Adamowicza ze statusem pokrzywdzonego, policjantom postawiono zarzuty. Chodzi o nagranie... - zdjęcie
13.02.19, 12:45screenshot twitter - Krzysztof Zygowski / policja

Zabójca Adamowicza ze statusem pokrzywdzonego, policjantom postawiono zarzuty. Chodzi o nagranie...

17

Zaskakujące doniesienia w sprawie Stefana W., zabójcy prezydenta Gdańska. Okazuje się, że mężczyzna, który śmiertelnie ranił nożem Pawła Adamowicza w śledztwie prowadzonym przez gdańską prokuraturę ma status pokrzywdzonego. Chodzi o sprawę bezprawnego ujawnienia wizerunku oraz danych osobowych W., a także rozpowszechniania informacji z postępowania przygotowawczego zanim wszczęto proces sądowy.

O sprawie informuje Radio Gdańsk. Zarzuty usłyszeli już dwaj policjanci, zostali oni też zawieszeni w czynnościach służbowych. Chodzi między innymi o zdjęcie Stefana W. zrobione już po zatrzymaniu go przez policję. Widać na nim Stefana W. w kajdankach oraz zielonym uniformie. 

Sprawa dotyczy także nagrania z momentu ataku na prezydenta Gdańska, które rozeszło się po sieci. Widać na nim dokładnie atak na Pawła Adamowicza a także moment, w którym gestykulował oraz rozmawiał z jedną z osób. Jak podaje radiogdansk.pl:

W tej sprawie zarzuty usłyszało dwóch policjantów z Komendy Miejskiej w Gdańsku. Nieoficjalnie wiadomo, że ktoś podczas odtwarzania filmu nagrał monitor komputera i wszystkie ujęcia wrzucił do sieci”.

dam/radiogdansk.pl,Fronda.pl

Komentarze (17):

Jan Radziszewski2019.02.14 6:07
Przecież Adamowicz żyje !!! po co więc bzdury pisać ! Pouczenia i orędzia z 3.02 2019 "- Masoneria też przecież zwykle nie ujawnia przynależności swych członków za życia. A przecież Adamowicz żyje i nikt tego lepiej nie wiedział od tych co pisali te słowa iż nie był członkiem masonerii. - On swoją drogą Panie, ale i żoneczce a i córeczce starszej należałaby się nauczka stosownie do ich win. Ja w twarzy starszej córki widziałem nadto pogardę. Mogłaby to być pogarda nastolatki wobec tego cyrku, ale ja uznałem, że to pogarda dla „gojów”, którzy całą swoją elitą, w tym nadreprezentacją wysokiego duchowieństwa. - Tak dziecko, to w jej wypadku było połączone: I pogarda nastolatki wobec oszustwa dorosłych, ale i pogarda dla Polaków. A jeśli chodzi o nauczkę dziecko. Każdy otrzyma to co mu się należy, także ta dziewięcioletnia córka, choć dzięki niej widać bardziej mistyfikację. Moje dziecko. Ani Adamowicz, ani żona, ani trzy córki nie wejdą do Odnowionej Ziemi. A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada. Nie nacieszą się długim, słodkim życiem za zagrabione przez ich ojca pieniądze. - Tak na pewno będzie Panie. Czas ich więc jest krótki - Stoi to wszystko Panie. Internet jakby się nasycił. Ci co się tym interesowali i skłonni są przyjąć mistyfikację już obejrzeli, także w przypadku filmu z Adamowiczem siedzącym i mającym się dobrze. I „watahy nie rosną”. - Wiedza jest ważna, ale to nie wystarcza. Nie zostanie to kłamstwo obalone bez osobistej Intronizacji Mnie w sercach większości Polaków. A czy Ci, którzy szukają tutaj nawet prawdy, pragną się oprzeć na Chrystusie? Nie przychodzi im to nawet często do głowy, także gdy są zagrożeni. Zagrożeni nie z tego powodu nawet, ale z innych. Jesteście zeświecczeni choć chodzicie do kościoła (ale przecież w czterdziestu procentach). Jeśli mniej niż połowa Polaków będzie uczęszczała regularnie na niedzielne msze święte nie będę mógł was uratować. I choćby w całej Polsce były akcje różańcowe, to próg, który mogę tolerować został przekroczony. Ludzie muszą wracać, na początku choć w jakiejś części, do święcenia Dnia Pańskiego w kościele. Jeśli tego nie będzie czy mam wam pomagać? Dlaczego? Bóg nie pozwala z siebie kpić.
ja i inni2019.02.13 16:51
...a czy ktoś wie może jak się czuje Adamowiczowa?... Mówiła że leci do Ameryki, bo tam jej będzie dobrze. O wizę nie martwię się, bo takie osoby jak ona to są dowożone samolotami, więc i wizę dostała na pewno od ręki. No ale chodzi o to czy tam jej się wygodnie mieszka w tym nowym domku?
J.P2019.02.13 19:28
Jak stracisz najbliższą osobę też się ciebie zapytamy jak ci tam fajnie się mieszka gdziekolwiek będziesz.
henio2019.02.14 8:55
Jak ktoś z nas straci najbliższą osobę, to nikt w Polsce się o tym nie dowie, z tobą włącznie, więc nie strugaj tutaj erudyty, obrońco cwaniaczków.
Marcin2019.02.13 15:26
Zaraz się okaże ze to Stefek został zaatakowany przez Adamowicza :D ...lewactwo, level expert ;P
matis892019.02.13 15:20
Całe obłudne lewactwo. Sprawa dzieje się w mateczniku lewactwa Gdańsku i morderca ma już status pokrzywdzonego. To tak jak z Brevikiem w lewackiej Norwegii. Morderca tam żyje sobie w luksusowych warunkach i jeszcze otwarcie mówi że domaga się więcej, a lewaki są przeciwni zbyt surowemu traktowaniu wiezniów morderców. kara śmierci dla zwyrodnialców też nie pasuje lewakoateistom, lepiej im dać warunki w więzieniu jakich nie ma wielu zwykłych obywateli.
kapiszon Kaczyńskiego2019.02.13 17:39
Masz rację. Lewactwo spod znaku PiS przez 3 lata nic nie zrobiło aby zaostrzyć przepisy. Mają większość w sejmie i mają to w d...Pieprzeni lewakoateiści piss
henio2019.02.14 8:51
Masz pretensję o brak zmian w sądownictwie? To po coś biegał na skargę do Brukseli jak płaczliwa pipa? Obrzydliwe, dwulicowe peowskie lewactwo. Tfu!
Tttt2019.02.13 14:12
No tak, kto ma prokuraturę? Kto ma policję? Jeszcze zrobią z niego żołnierza wyklętego.
Milka2019.02.13 15:31
Tak jak z aferzysty świętego.
ardo2019.02.13 17:28
Czerwony kretyn.
Nik2019.02.13 13:48
Kraj "na niby" ma "niby prawo".
plankton2019.02.13 13:46
"Wyciekły" wizerunek i dane osobowe!? Nikt Stefana nie zmuszał do "występu" na scenie WOŚP i do tego, żeby po "występie" grzecznie się przedstawił. A inne zdjęcia Stefana, które "wyciekły" do… jego własnego konta na FB? Czyżby to sędzia Łączewski włamał się na konto FB Stefana i poumieszczał na nim jego "wizerunki"?
heniek2019.02.13 13:33
no cóż mafia sądowo gdańska
Maria Błaszczyk2019.02.13 21:48
Surowo oceniasz pana ministra Ziobrę... Ja też za nim nie przepadam, ale tym razem to chyba nie jego wina - jakichś dwóch policjantów po prostu z lamało prawo i tyle...
henio2019.02.14 8:46
Wszystko ci się miesza, droga Mario Błaszczyk. Pan Ziobro nie jest z PO, a heniek przecież pisze o mafii sądowo-gdańskiej. Pobudka!
Maria Błaszczyk2019.02.14 21:13
Ale - pobudka - sądy zostały podporządkowane panu ministrze Ziobrze!!! (który z tego jak najbardzie j skorzystał, wymieniając częsiowo prezesów tamtejszych sądów). Sądy nie podlegają władzom lokalnym!!! Halo! Do tego tu akurat mowa jest o prokuraturze, żeby być ścisłą. Tym bardziej podporządkowaną panu magistrowi ministrowi Ziobrze...