Wzywali do zabójstw i aktów agresji. Kilkanaście osób w rękach policji. ,,Działania będą konsekwentne i surowe'' - zdjęcie
16.01.19, 12:00Fot. Pixabay, CC 0

Wzywali do zabójstw i aktów agresji. Kilkanaście osób w rękach policji. ,,Działania będą konsekwentne i surowe''

9

Policja zatrzymała kolejne osoby, które wzywały w sieci do zabójstw i aktów agresji. Łącznie jest to już kilkanaście osób.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński na swoim twitterze poinformował:

Funkcjonariusze @PolskaPolicja na terenie całego kraju od wczoraj dokonali już kilkunastu zatrzymań w związku z wezwaniami w internecie do zabójstw i aktów agresji”.

Dalej zaapelował po raz kolejny o powstrzymanie złych emocji oraz zapowiedział:

Zapewniam, że działania policji bedą konsekwentne i surowe”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (9):

Tomek2019.01.16 18:27
Nawoływania do zabicia kogokolwiek należało ścigać i karać od początku "dobrej zmiany". Tego rodzaju lewacki proceder nakręcany był systematycznie w szczególny sposób po katastrofie smoleńskiej (hasła "Jeszcze jeden") i doprowadził do zamordowania pracownika biura poselskiego PiS. Warto resztą zwrócić uwagę na różnice, z jaką klasą PiS zachowuje się po śmierci Adamowicza a jak władza PO z gazetkami wybiórczymi i tefałenami zachowywała się wobec pamięci o ofiarach smoleńskich.
Gay Pride2019.01.16 14:25
Doigrały się największe mendy prawackie. Płaczą, bo nie pozwala im się nawoływać do przestępstw wobec ludzi o innych poglądach. Ten skowyt widać również wśród frondziarzy, prawdopodobnie w komentach tu i na forum funkcjonuje największa wylęgarnia prawackich szambiarzy
ada2019.01.16 15:08
Rozumiem, że ty jesteś "mendą" lewacką?
polipid32019.01.16 13:30
prewencja jak w MO ...PiS milicja zatrzymuje bez powodu.
Oli2019.01.16 12:06
Popatrzcie - jeśli sprawa dotyczy zabójstwa gościa z PO, to akcja Policji jest git. No i obiektywnie tak jest. Ale gdyby zabito w czasach panowania PO gościa z PiS, to jakby to wyglądało. Wiadomo jak - nijak.
Urszula Lipska2019.01.16 12:20
Człowieku, przestań już. Nienawiść masz w sercu, a o dekalogu piszesz. Żółć cię zalewa? Hipokryta z ciebie. Dość już siania nienawiści, nastawiania Polaków przeciwko Polakom. Opanuj się. wWkrzesaj w sobie choć namiastkę ludzkich odruchów.
Gwizda2019.01.16 12:30
Widac jaką hipokrytką ty jesteś. Lejesz na mord polityczny którego dopuścił się członek PO z inspiracji hejtu antypisowskiego. Tamten mord jakoś szczególnie cię nie wzruszył, więc jedyne co teraz możesz zrobic to siedziec cicho w kącie.
Paweł Lipiński2019.01.16 13:17
Czytanie ze zrozumieniem jest trudna sztuką kto ją opanował ? odpowiedź hejtera Lipska jest nie na temat Ja doskonale pamiętam co się działo po Smoleńsku ... i jakie wpisy wtedy były fanów PO i zachowanie (sikanie na znicze itd..)- co ciekawe nikt nikogo nie aresztował a do biura Poselskiego wszedł były członek PO z nożem i zamordował działacza PIS, pan Owsiak naczelny hejter też nie przebiera w słowach i zachęca do przemocy choćby wobec posłanki Pawłowicz i innych
Marek2019.01.16 14:26
Przecież dobrze pisze!