Wspólnota Charyzmatycy.pl opublikowała film z polskim tłumaczeniem.

O czym jest film "Inhuman"? Jedna z amerykańskich organizacji pro-life postanowiła obnażyć mechanizm funkcjonowania klinik aborcyjnych w których zabija się nawet 6-miesięczne dzieci. Jedna z działaczek pro-life która spodziewała się dziecka odwiedziła z ukrytą kamerą najbardziej znane placówki aborcyjne w USA udając potencjalną "klientkę". Rozmowy zarejestrowane przez autorów pochodzą z 2012 r. i pokazują realne skutki zmian wprowadzonych za rządów skrajnie lewicowego prezydenta USA, Baracka Obamy.

– To co usłyszała i zobaczyła jest tak wstrząsające, że postanowiliśmy przygotować wersje polską tego nagrania... – czytamy na stronie charyzmatycy.pl, gdzie również pojawiła się możliwość podpisania się pod petycją w sprawie zmian w polskim prawie, chroniących życie ludzkie [LINK]

– Planujemy przetłumaczyć "Inhuman" jeszcze na cztery języki świata: hiszpański, portugalski, chiński i rosyjski - mówi portalowi niezalezna.pl prezes Dominik Tarczyński. – Chiny i Rosja to miejsca o najwyższym współczynniku aborcji na świecie, a hiszpański i portugalski używany jest w Brazylii oraz innych krajach biedy, gdzie przeprowadza się coraz więcej aborcji – tłumaczy Dominik Tarczyński.

ZOBACZ:

 

philo/charyzmatycy.pl