Wstrząsające nagranie ukrytą kamerą z klinik aborcyjnych. ZOBACZ KONIECZNIE! - zdjęcie
02.02.15, 09:17

Wstrząsające nagranie ukrytą kamerą z klinik aborcyjnych. ZOBACZ KONIECZNIE!

30

Wspólnota Charyzmatycy.pl opublikowała film z polskim tłumaczeniem.

O czym jest film "Inhuman"? Jedna z amerykańskich organizacji pro-life postanowiła obnażyć mechanizm funkcjonowania klinik aborcyjnych w których zabija się nawet 6-miesięczne dzieci. Jedna z działaczek pro-life która spodziewała się dziecka odwiedziła z ukrytą kamerą najbardziej znane placówki aborcyjne w USA udając potencjalną "klientkę". Rozmowy zarejestrowane przez autorów pochodzą z 2012 r. i pokazują realne skutki zmian wprowadzonych za rządów skrajnie lewicowego prezydenta USA, Baracka Obamy.

– To co usłyszała i zobaczyła jest tak wstrząsające, że postanowiliśmy przygotować wersje polską tego nagrania... – czytamy na stronie charyzmatycy.pl, gdzie również pojawiła się możliwość podpisania się pod petycją w sprawie zmian w polskim prawie, chroniących życie ludzkie [LINK]

– Planujemy przetłumaczyć "Inhuman" jeszcze na cztery języki świata: hiszpański, portugalski, chiński i rosyjski - mówi portalowi niezalezna.pl prezes Dominik Tarczyński. – Chiny i Rosja to miejsca o najwyższym współczynniku aborcji na świecie, a hiszpański i portugalski używany jest w Brazylii oraz innych krajach biedy, gdzie przeprowadza się coraz więcej aborcji – tłumaczy Dominik Tarczyński.

ZOBACZ:

 

philo/charyzmatycy.pl


Komentarze (30):

anonim2015.02.2 9:45
Kto nie ma szacunku dla życia człowieka fazie embrionalnej, ten nie ma też w okolicy 24 tygodnia.
anonim2015.02.2 10:03
SaraL uzylas dobrego slowa eksterminacja.To wlasnie sie robi z najbardziej bezbronnymi. A teraz zajrzyj do slownika i przeczytaj ,co oznacza to slowo. Nie do konca rozumiesz ten filmik, skoro twierdzisz, ze to prolajf przyczynia sie do mordowania dzieci w poznym oresie plodowym. Czy naprawde nie widzisz tego bolesnie prawdziwego przekazu. I jakim prawem twierdzisz, ze dzieci we wczesnym stadium nie odzuwja bolu przy mordowaniu, niewazne czy to pigulka ,czy reka 'lekarza'. Jesi masz jakas wiedze na ten temat, to podziel sie nia z nami , a nie powtarzasz puste hasla
anonim2015.02.2 10:35
Oceny moralnej i prawnej zabijania nie można sprowadzić do tego czy ofiara czuje ból. Wówczas nie byłoby odpowiedzialności za zabicie osoby np. nieprzytomnej. Konieczność ochrony życia wynika z godności człowieka i jest niezależna od jego fazy rozwojowej, stanu zdrowia, płci, rasy, pochodzenia społecznego itd.
anonim2015.02.2 11:07
"Człowiek ma prawo do życia od momentu gdy coś czuje, do momentu gdy już tego nie czuje" Tak mniej więcej jest definicja życia wg nowoczesnego człowieka wyzwolonego od przesądów ;-) Eksterminacja, jak to ładnie brzmi. Chyba już to przerabialiśmy ;-I
anonim2015.02.2 11:23
SaraL nie uciekaj w pole relatywizmu i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Póki co w naszej cywilizacji, kulturze prawnej, a nawet Konstytucji RP źródłem wolności i praw człowieka jest godność (art. 30), a pojęcie to ma charakter inkluzyjny, a więc musi być interpretowane najszerzej jak to możliwe, czyli odnoszone do przynależności do gatunku ludzkiego. Samoświadomość człowieka jako kryterium podmiotowości i ochrony prawnej stanowi dehumanizację i wykluczenie prawne, jest więc sprzeczne z zasadą ochrony godności. Poza tym wbrew temu co piszesz dzieckiem z definicji jest istota ludzka od poczęcia (zob. art. 2 ust. 1 ustawy o Rzeczniku Praw Dziecka). Warto powtórzyć: brak samoświadomości i zdolności do odczuwania bólu nie usprawiedliwia zabijania. Moralnie dopuszczalne i legalne byłoby wówczas np. zabójstwo człowieka po znieczuleniu. To absurd.
anonim2015.02.2 11:37
SaraL uciekasz w pole relatywizmu, bo ja nie odnoszę się do moralności katolickiej, która jest kwestią osobistego wyboru, ale do aksjologii systemu prawnego, który obowiązuje wszystkich, niezależnie od religii czy wyznania. Godność człowieka nie jest pojęciem wyłącznie z Katechizmu Kościoła Katolickiego, ale Konstytucji RP.
anonim2015.02.2 11:43
Jakie to banalne SaraL jak kobieta nie chce mieć dziecka to nie zachodzi w ciążę, proste prawda? W czasach tak rozwiniętej antykoncepcji to chyba banalnie proste i proszę mi tu nie pisać i gwałtach i pękających gumkach bo to margines. Brak mi słów do istot, które planują poczęcie a potem się rozmyślają bo dziecko ma troszkę krzywą rączkę......dopóki dziecko, płód, zygota, zlepek komórek, etc, będzie traktowane jak produkt a nie jak żywa istota to eksterminacja będzie trwać
anonim2015.02.2 11:46
@willy Dokladnie 100/100 @SaraL jak zwykle opowiadasz te swoje farmazony. To, że kobieta i tak zabije to dziecko to nie znaczy, że prawo ma jej to umożliwiać czy ułatwiać.
anonim2015.02.2 11:54
Uważam, że dwie przesłanki legalnej aborcji (kryminalna i eugeniczna) są sprzeczne z art 30 Konstytucji i powinny być uchylone. Natomiast gdyby ciąża zagrażała życiu matki to mamy w art. 26 kodeksu karnego instytucję stanu wyższej konieczności, która wyłącza winę i odpowiedzialność karną.
anonim2015.02.2 11:56
@SaraL Nie morduj, to nie będzie cierpienia.
anonim2015.02.2 12:05
SaraL i to właśnie jest całe poplątanie wszystkiego, remedium na wszystko : wczesna seksedukacja wpajana od dziecka aby się ustrzec przed ciążą a w konsekwencji przed aborcją. Przykład GB doskonale obrazuje co daje takie wczesne edukowanie, liczba ciąż wśród nastolatek wzrosła. To nie tędy droga ja miałem edukację w 8 klasie na biologii i mi to wystarczyło, tu chodzi o uświadomienie ludzi, że nie jesteśmy stworzeni tylko do bezmyślnego kopulowania a każda decyzja rodzi jakieś konsekwencje.
anonim2015.02.2 12:24
ABORCJA ( czyli morderstwo człowieka w jego początkowym stadium rozwoju) - kto uważa inaczej , jest albo niepełnosprawny umysłowo , niedorozwinięty , albo OPĘTANY PRZEZ SZATANA. TO NAJWIĘKSZY HOLOCAUST ŚWIATA , PRZEWYŻSZAJĄCY WSZYSTKIE WOJNY I OBOZY ŚMIERCI. NORMALNY CZŁOWIEK AŻ WYJE EMOCJONALNIE , JAK POMYŚLI O TYM , ALE NIE MA RADY , TRZEBA ŻYĆ I SIĘ MODLIĆ ZA ZABITYCH LUDZI , A TAKŻE ZA NAWRÓCENIE MORDERCÓW............
anonim2015.02.2 12:26
saral sama się oceniłaś , jesteś niedorozwinięta , nie umiesz myśleć , zero wyobraźni
anonim2015.02.2 12:31
dodam jeszcze , że taki pragmatyczny ( podkreślam to) , PRAGMATYCZNY , CZYLI PRAKTYCZNY I NORMALNY SPOSÓB MYŚLENIA NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU Z POGLĄDEM CHRZEŚCIJAŃSKIM , TO JEST PRAWDA , JEDYNA I NIEZMIENNA.
anonim2015.02.2 13:13
@SaraL Jeśli kobieta nie chce zostać matką, to niech nie współżyje. Tak to Pan Bóg stworzył, że seks zawsze niesie ze sobą potencjalnie stworzenie nowego ludzkiego życia. Każdy, kto współżyje musi się liczyć z tym, że może być dziecko. Seks to nie jest zabawa.
anonim2015.02.2 13:21
Tak, @Mniemanologia edukujmy będziemy mieć tyle nastoletnich i niechcianych ciąż jak w GB. Co mi po edukacji w stylu "róbta co chceta" jak nie wpaja się młodym, że każda decyzja wiąże się z skutkami. I muszą to być odpowiedzialne decyzje.
anonim2015.02.2 14:02
@SaraL czytaj mój wpis czy tylko do kopulowania? Bo moim zdaniem do czegoś innego także, bezmyślne jak najbardziej a jak nazwiesz sytuację gdy ktoś współżyje bez żadnych zabezpieczeń w okresie płodnym kobiety. Kobieta zachodzi w ciążę i pozbywa się dziecka jako efektu ubocznego. No sorki przyjemność przyjemnością ale mózg od czegoś tez mamy, prawda ?
anonim2015.02.2 16:00
@SaraL Wybrałaś sobie taki ładny podpis z pięknym imieniem starotestamentalnym a nawiązujesz do jakichś bóstw i ogólnie do strasznej ohydy. Z czego widać zupełnie nie zdajesz sobie sprawy. Poczekaj, może przyjść taki czas, że będziesz chciała mieć dziecko ale po tych wszelkich zabiegach aby go nie mieć możesz mieć problem jak obecnie większość młodych kobiet i nic z tego nie będzie. Ja Cię odbieram jakbyś nałykała się prochów albo coś jeszcze gorszego ale wolę tego nie pisać. Kiedyś sama się przekonasz.
anonim2015.02.2 17:11
Wolność wyboru, to wspaniała sprawa. Każdy sam określa, każdy sam decyduje – być człowiekiem w całej pełni, czy częściowo zwykłym ….
anonim2015.02.2 20:17
fundamentaliści aborcyjni są godnymi następcami Józka, Adolfa i przewodniczącego Mao
anonim2015.02.2 20:35
@Piogal , powiedz kto Ci tak mózgownicę zlasował to Cię pomszczę
anonim2015.02.2 22:46
Już więcej ludzkich cech mieli SSmani z obozów koncentracyjnych.
anonim2015.02.2 22:48
Następcy /dr. Mengele rzeźnicy, mordercy dzieci.
anonim2015.02.3 8:27
willy nie opowiadaj łaskawie kto co szanuje, nie mam wątpliwosci że tabletka po czy bardzo wczesna aborcja nie jest żądnym zabijaniem ludzi, tak późna, jak w 6 miesiącu jest bardzo kontrowersyjna etycznie, z tym, że filmik przez was pokazywany to niestety propaganda i wiele przedstawionych faktów do kłamstwa niedopowiedzenia i bzdury.
anonim2015.02.3 8:32
willy bredzisz, nie nazywaj medycznego obiektywnego wywodu relatiwizacją czegokolwiek. Poza tym wbrew temu co piszesz dzieckiem z definicji jest istota ludzka od poczęcia (zob. art. 2 ust. 1 ustawy o Rzeczniku Praw Dziecka). Co za brednia, jeżeli jesteś prawnikiem to powinieneś dostać pałę z zajęć konstytucyjnych. Taka definicja dziecka przyjeta jest tylko na gruncie ustawy o Rzeczniku Praw Dziecka i na jej użytek. Powinien o tym wiedzieć student II roku.
anonim2015.02.4 10:11
@SaraL "A przyszło Wam do głowy, że kobieta i tak ZABIJE DZIECKO jeśli będzie tego chciała?" Tak szanowna lewaczko powinno brzmieć to zdanie. Dalej jest jeszcze gorzej. Przyszło, przyszło i co dalej? Dziękuj matce, że nie myślała podobnie...
anonim2015.02.4 10:17
Przerażający filmik. Ale takim osobnikom, jak SaraL lub Piogal to nie przeszkadza. Oni najchętniej wprowadziliby aborcję przez cały okres ciąży. Aborcja w każdym tygodniu jest zabójstwem, ale aborcja po 20 tygodniu jest jeszczę dodatkowo przerażającą hipokryzją i schizofrenią. Co do Piogala: Tacy przemądrzalcy myślą, że jak mają 15 fakultetów, to mogą narzucać swoje poglądy siłą, a innych wyzywać. To świadczy oczywiście źle o nich. Zresztą Piogal, to także samochwała, egoista i hipokryta.
anonim2015.02.5 12:05
rzeczywiście wstrząsające... nie rozumiem tej całej aborcji, coś przerażającego :(
anonim2015.02.5 23:46
Człowiekiem jest się od chwili poczęcia. prof. dr hab. Włodzimierz Fijałkowski
anonim2015.02.8 22:04
[email protected] niech Twój diabeł będzie starszy; powodzenia w życiu osobistym, "była zygoto".