Wojewoda pomyliła pomniki w rocznicę Powstania, bo jej pracownicy pojechali na Woodstock - zdjęcie
05.08.15, 19:13(fot. lubuskie.uw.gov.pl)

Wojewoda pomyliła pomniki w rocznicę Powstania, bo jej pracownicy pojechali na Woodstock

7

Katarzyna Osos, wojewoda lubuska w 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego złożyła kwiaty pod złym pomnikiem na jednym z cmentarzy w Gorozwie Wielkopolskim.

Wszystko się jej pomieszało i zamiast pod pomnikiem Powstania, położyła je pod pomnikiem ofiar stalinizmu.

W sobotę Katarzyna Osos złożyła wieniec pod pomnikiem ofiar stalinizmu na cmentarzu w Gorzowie Wielkopolskim, a miał być złożony pod pomnikiem Armii Krajowej na końcu głównej alei.

Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi, ale niektórych błędów osoby publiczne po prostu nie powinny popełniać.
Urząd wojewódzki lekceważy sprawę i - jak zaznacza "Fakt" - z dumą oznajmia, że kwiaty zostały już przeniesione. Przykro, że nie potrafili przyznać się do błędu. Zamiast tego, szukają winnych.

- Została wprowadzona w błąd, bo część pracowników biura wojewody pojechała na Przystanek Woodstock - tłumaczy Michał Wasilewski z biura prasowego wojewody.

KZ/Fakt.pl

Komentarze (7):

anonim2015.08.5 19:18
Zatrudnili do urzędów obdartusów liberalnych którzy na woodstock w brei się taplają.
anonim2015.08.5 19:25
Pomyłka jest wybranie aż na 2 kadencje Platformy Obywatelskie.
anonim2015.08.5 20:05
dron kiedy wy pasa zaciśniecie to pozostałym normalnym sie poprawi, to wasze środowisko jest dla tego umęczonego kraju obciążeniem. Mogą i lewicowcy z libertynami pracować tylko niech to będzie uczciwe wykonywanie powierzonych im zadań.
anonim2015.08.5 20:35
Może wcale to nie był zły pomnik. Przecież Owsik to ofiara stalinizmu
anonim2015.08.5 20:38
CaminoCanis Owski to ogólnie losu jest ofiarą.
anonim2015.08.5 20:54
Wikipedia donosi, że panna Kasia jest ze Świebodzina, więc miała prawo się pomylić, tym bardziej w taki upał, a temperatura odczuwalna była dla ciemnowłosej jeszcze wyższa.
anonim2015.08.6 10:25
Skąd wiecie, może pojechali po prostu pod namiot, a może wspierać przystanek Jezus? Swoją drogą wpis nadaje się na deser: "wojewoda pomyliła (...) bo pracownicy wyjechali", po prostu super :)))))))) A tak w ogóle, to co w związku z tym, kto jest winien, kto powinien spalić się ze wstydu? Owisiak, woodstokowicze, pracownicy urzędu czy wojewoda, która zapewne bez nich na drugą stronę ulicy nie trafi? :)))))