WikiLeaks o powiązaniach Komorowskiego z WSI - zdjęcie
31.03.15, 14:51fot. YouTube

WikiLeaks o powiązaniach Komorowskiego z WSI

12

Analitycy Stratforu zwracali uwagę na likwidację WSI oraz na rolę, jaką odgrywali oficerowie tych służb po 1989 roku. Przewija się tu też postać Bronisława Komorowskiego. W korespondencji między Marko Papicem, Michaelem Wilsonem oraz Laurenem Goodrichem wyczytać można bardzo interesujące rzeczy. Między innymi to, że okres rządów Prawa i Sprawiedliwości był czasem „oczyszczającym” dla polskich służb wywiadowczych.

Tymczasem Komorowski…

„Komorowski miał żywotny interes w zamiataniu tych spraw z powodu swoich powiązań z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi. Nawiasem mówiąc, wywiad wojskowy w Polsce posiadał wiele prywatnych firm, nawet aż do 1990 roku. Wiele ciemnych interesów zostało przeprowadzonych podczas polskiej „terapii szokowej”, która była modelowym rozwiązaniem dla Rosji. Wszyscy wiemy, w jakim kierunku to poszło” – pisał Marko Papic do Laurena Goodricha.

W ten sposób nawet WikiLeaks jasno wskazuje wszystkim Polakom, kogo należy poprzeć w nadchodzących wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Polska Komorowskiego i Platformy to nigdy nie będzie Polska uczciwa, a zatem i wolna. 

kad/wpolityce.pl

Komentarze (12):

anonim2015.03.31 14:59
Wiadomo kogo poprzeć: Mariana, Korwina lub Brauna reszta to takie samo badziewie!
anonim2015.03.31 15:01
myślicie że tym razem wybory nie będą kantowane?
anonim2015.03.31 15:25
Amerykanie włączyli sie do gry...i dobrze może uda się wspólnymi siłami wyciąć w pień te postsowieckie złogi jak np. Komorow
anonim2015.03.31 15:57
Komór ma umocowania na Łubiance przez WSIowych agentów, to jest ich piąta kolumna. Czeka swego czasu, gdy ruskie czołgi pojawia się w okolicach Rzymu i Z. Ruhry. Wtedy ogłosi się jedynym wladcą?
anonim2015.03.31 16:50
Dam głos Braunowi lub nikomu.
anonim2015.03.31 17:20
Myślę, że w pierwszej turze trzeba się policzyć, odbierając głosy kadydatowi WSI a w drugiej... wybrać mniejsze zło (bo dobrzy kandydaci raczej nie mają szans:). Próby "unieważniania" głosów będą ale po samorządowym doświadczeniu... świadomość obywatelska rośnie.
anonim2015.03.31 19:14
Apel o rzetelne relacjonowanie kampanii prezydenckiej Do: redakcji, dziennikarzy, wydawców Za nami pierwszy etap kampanii. Dzięki zaangażowaniu tysięcy polskich patriotów udało się zebrać wymaganą liczbę podpisów, by móc zarejestrować Grzegorza Brauna jako oficjalnego Kandydata na urząd Prezydenta RP. Do tej pory kandydatura Grzegorza Brauna była skrzętnie przemilczana w mediach. Podobnie dzieje się w sondażach wyborczych, które wielokrotnie okazywały się być niewiarygodne. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że sympatycy przemilczanego w mediach i sondażach Grzegorza Brauna zebrali ponad 125 tysięcy podpisów poparcia, podczas gdy nieustannie nagłaśniani w mediach i sondażach kandydaci lewicy nie zdołali zebrać wymaganej liczby podpisów. Do serc Polaków, którzy już poparli kandydaturę Grzegorza Brauna dotarliśmy dzięki bezpośrednim spotkaniom, niezależnym od polityków serwisom internetowym, a także portalom społecznościowym. Wkraczamy w kolejny etap kampanii prezydenckiej. Dziś Państwowa Komisja Wyborcza potwierdziła, że Grzegorz Braun został oficjalnym kandydatem na urząd Prezydenta RP. W związku z tym, media i sondaże nie mogą już więcej udawać, że tego kandydata nie ma. Apeluję do redakcji, dziennikarzy i wydawców o rzetelne informowanie Polaków na temat przebiegu kampanii. Opinia publiczna ma pełne prawo poznać program wyborczy Grzegorza Bruna - kandydata, którego nie popiera żadna struktura polityczna, a mimo to zdołał on już uzyskać poparcie tak wielu Polaków. Na początek zachęcam Państwa do zapoznania się z oficjalną stroną internetową naszego kandydata: grzegorzbraun2015.pl. Wiktor Węgrzyn Przewodniczący Komitetu Wyborczego Grzegorza Brauna Komandor Motocyklowych Rajdów Katyńskich
anonim2015.03.31 20:29
kwestia zdrady https://search.wikileaks.org/gifiles/?viewemailid=1788582
anonim2015.03.31 20:29
Putin w KGB a Komor w WSI jedna klika
anonim2015.03.31 20:36
Komorowski! Co tam słychać w FSB? Damy radę? . ceterum censeo zdradę należy oceniać tak jak na to zasługuje
anonim2015.03.31 21:11
Bronek Komorowski to najfajniejszy gościu zatrudniony na etacie Prezydenta. Takie jeszcze Polska nie miała i, daj Boże, nie będzie już miała. Adieu!
anonim2015.03.31 21:39
@blumkwist: niewątpliwie, zastanawiam się tylko kiedy im przejdzie i co jest ceną. Na razie gniotą dość dobrze i konsekwentnie, aż się dziwię. Musiał Putin przegiąć w ich mniemaniu na całego. Ale... polityka nie takie resety widziała...