UWOLNIJCIE ASIĘ BIBI! Ostatnia szansa? Podpisz petycję! - zdjęcie
03.11.14, 11:19Asia Bibi (fot. archiwum)

UWOLNIJCIE ASIĘ BIBI! Ostatnia szansa? Podpisz petycję!

9

Rozprawa odbyła się w warunkach, które wskazują na złamanie wszelkich zasad niezawisłości sędziowskiej. Nad sędzią stało ponad 20 muzułmańskich radyklanych duchownych, którzy wywierali presję, aby nie zmienił on wyroku. 

Od prawników Asii wiemy, że w chwili, w której zaczęli przedstawiać argumenty na rzecz obrony Asii, kolejni duchowni zaczęli wchodzić na salę sądową. 

Nie można mieć już wątpliwości, że wyrok wydany w takich warunkach - niezależnie od samej absurdalności oskarżenia - jest niesprawiedliwy. Asia Bibi nie miała prawa do rzetelnego procesu sądowego. 

Rodzina Asii Bibi zapowiedziała kasację do Sądu Najwyższego, jednak doświadczenie ostatniej rozprawy każe powątpiewać w rzetelność i niezawisłość sądu najwyższego szczebla - przypomnijmy, że Pakistan to kraj, w którym prawo islamskie nie jest oddzielone od prawa państwowego.

Z naszych analiz wynika, że jednym z nielicznych międzynarodowych ciał, które może mieć w tej sprawie znaczenie, jest Rząd USA. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić petycję ostatniej szansy, którą kierujemy do Ambasadora USA w Pakistanie, Richard'a Olson'a. Dodatkowo, dyrektor zarządzający CitizenGO wręczy petycję także Ambasadzie Pakistanu w USA.

Przypomnijmy, że nasze listy skierowane do Asii zostały zawiezione do Pakistanu przez samego prezesa CitizenGO Ignacio Arsuagę, który jest w kontakcie z rodziną Asii, jej prawnikami oraz rządem Hiszpanii gotowym natychmiast po uwolnieniu przyjąć całą rodzinę (zdjęcia ze spotkania z rodziną TUTAJ). Szukamy wielu rozwiązań. Nie tracimy nadziei! Świat musi się dowiedzieć o tej sprawie! 

Niebawem premiera filmu o Asii Bibi. Koniecznie obejrzyjcie zwiastun! TUTAJ

Reżyseria: Maciej Grabysa, Michał Król
Produkcja: HazteOir.org, CitizenGO, Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu, Dom Wydawniczy RAFAEL

Produkcja ze strony CitizenGO była możliwa dzięki Państwa darowiznom. Świat musi dowiedzieć się o Asii, a dyplomaci podjąć konkretne kroki. Wysyłajmy link do petycji oraz do zwiastunu filmu naszym przyjaciołom i znajomym!

Petycję ws. uwolnienia Asii Bibi można podpisać TUTAJ

MaR/Citizengo.org


Komentarze (9):

anonim2014.11.3 11:39
@CzęstochowskiPoeta - niestety, ty jednak jesteś idiotą. Co ma wspólnego szariat z prawem naturalnym!?
anonim2014.11.3 11:49
Częstochowski poeta "twoja ostatnia" myśl jest tak "genialna", że Szekspir powiedziałby: Latek przybywa, klepek ubywa
anonim2014.11.3 11:59
Poeta, prośba/rada dla Ciebie: weź Ty chłopie pisz do szuflady, co? Żal mebla, ale jakoś to może zniesie. Załóż też może bloga brednie.pl czy niewyobrażalnebzdety.com i tam publikuj. Dzięki w imieniu wszystkich narażonych na Twoje komentarze.
anonim2014.11.3 13:49
W Wielkiej Brytanii w pewnej sieci sklepów kasjerzy-muzułmanie mogą odmówić sprzedaży alkoholu i wieprzowiny, ponieważ jest to niezgodne z ich wiarą. Rozumiem, że obecni tu zwolennicy klauzuli sumienia popierają to?
anonim2014.11.3 17:15
@Bohater_K(kundel? kutas?); ja nazywam rzeczy po imieniu. Częstochowski_Poeta; nie pogrążaj się!!! "Dla nich szariat jest prawem naturalnym, tak jak u nas chrześcijaństwo" - jednak udowadniasz, żeś idiota. Chrześcijaństwo prawem naturalnym!!!??? Co ty masz w głowie???? Tylko nie mów, że mózg!
anonim2014.11.3 17:17
@Grzechol - kolejny debil??? Czego dotyczy klauzula sumienia!!!??? Odmowy aborcji i serwowania antykoncepcji - czyli czynności moralnie nagannych (nie tylko z religijnego punktu widzenia). Czy na Frondę nie mogli przysłać choć jednego lewaka niedebilowatego???
anonim2014.11.3 17:29
Czy lewacy, "duraczący" na Frondzie, podpisali petycję???
anonim2014.11.3 19:03
a ja wam mówię że ją uwolnią
anonim2014.11.3 20:40
@Bohater_K(ku....? ku....?ku...?) - ja tylko pytam;( Które to już twoje "wcielenie". Wyrzucili cię stąd, a człowiek honoru nie wraca tam, skąd go wyrzucili, gdzie go nie chcą. Przepraszam, to dotyczy człowieka honoru To ty jesteś tutaj trollem. Robisz bagno i prowokujesz swoimi debilnymi wypowiedziami. Klepanie lewackich komunałów debilnych jest irytujące, ale tacy jak ty chyba nie potrafią inaczej - tylko debilnie. Czy na tym portalu jesteś , bo ci płacą? Czy tak ze szczerego serca, jako szczery idiota?