Uczniowie chcą być gejami. Oto efekty działania postępowych mediów! - zdjęcie
01.07.13, 07:11Fot. MorgueFile

Uczniowie chcą być gejami. Oto efekty działania postępowych mediów!

27

W trójmiejskim wydaniu „GW” Bożena Ptak, nauczycielka i poetka opowiada o czym marzą jej uczniowie. I niestety nie są to dobre rzeczy. - Ostatnio marzą, aby być gejem lub lesbijką, bo to na topie. I kiedy dowiaduję się o uczniu, który prezentuje głośno swą homo orientację, nie do końca jestem przekonana, czy to biologia czy moda – opowiada.

Kto za to ponosi odpowiedzialność? - Moim zdaniem dużą odpowiedzialność ponoszą media i świat dorosłych. Jeżeli zbyt agresywnie chcemy pouczać społeczeństwo, układać nowy, inny od dotąd obowiązującego, świat wartości, to mamy określony efekt. Tak było zawsze. Jedni się poddadzą, aby być "na czasie", a zbuntowani wyruszą z transparentami "Precz z pedałami!". Duży też wpływ domu, rodziny, jak się o tych sprawach rozmawia. A w mediach dyskusje te mają zazwyczaj podłoże polityczne. Starzy walczą na noże, a młodzi słuchają i patrzą. Walą się autorytety i rosną nam cynicy – opowiada nauczycielka.

I trudno jej słów nie zadedykować wszystkim zwolennikom postępu...

TPT/Gazeta.pl

Komentarze (27):

anonim2013.07.1 7:39
"Czym skórka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci"-Niebezpieczna propaganda. Ja jako dziecko chciałem zostać strażakiem!!.
anonim2013.07.1 7:50
I co? Zostałeś?
anonim2013.07.1 8:49
Przecież to nic nowego, nie od dziś w naukach medycznych i seksuologicznych wiadomo, że homoseksualizm jest zaburzeniem nabytym w procesie socjalizacji. Człowiek - wbrew propagandzie zaburzonych - nie rodzi się homoseksualistą, w każdym bądź razie od lat 60 XX w nikt tego naukowo nie udowodnił. Ale nachalna i agresywna homopropaganda, czy wręcz poprawnościowy homoterror powoduje, że to nie trafia do wiadomości publicznej. Homolobby jest tak silne i wpływowe, że naukowcy lekarze, seksuolodzy wolą sprawy pozostawiać tez wiedzę we własnym gronie niż upubliczniać, aby uchronić się przez zniszczeniem kariery. Są natomiast jednoznaczne dowody, że zachowania seksualne kształtują się w procesie socjalizacji i wychowania, ba! więcej - mogą one mieć charakter czasowy. Taki czasowy charakter zachowań homoseksualnych obserwowano w dużych i izolowanych grupach jednopłciowych. Niektóre jednostki z tych grup po pewnym czasie zaczynały wykazywać zachowania homoseksualne, które znikały po powrocie jednostki do społeczeństwa. Przykładem na nabycie skłonności homoseksualnych mogą być np. dzieci, które doświadczyły gwałtu homoseksualnego, albo dzieci prostytuujące się homoseksualnie - te dzieci po dorośnięciu w znacznej części stawały się osobami homoseksualnymi. Pozytywny aspekt mechanizmu tego zjawiska jest taki, ze dzięki niemu homoseksualizm daje się leczyć, ale pokazuje tez kolejne powiązanie homoseksualizmu z pedofilią. Dlatego homopropaganda jest tak groźna dla rozwoju dzieci, a dzieci jej poddawane są przygotowywane jako ofiary dla pedofilów - w dużej części jednocześnie będących homoseksualistami (efebofile i hebefile).
anonim2013.07.1 8:50
leż to było śmiechu, a potem oburzenia, gdy jakiś Rzymianin zasugerował, że promocja chrześcijaństwa może przyczyniać się do rozpowszechniania tej przypadłości. A teraz podobną opinię prezentuje „Przykładny Rzymianin”. I nawet trudno się z nią nie zgodzić. W miejskim wydaniu „PR” Lidia, nauczycielka i poetka opowiada o czym marzą jej uczniowie. I niestety nie są to dobre rzeczy. - Ostatnio marzą, aby być chrześcijaninem lub chrześcijanką, bo to na topie. I kiedy dowiaduję się o uczniu, który prezentuje głośno swą monoteistyczną wiarę, nie do końca jestem przekonana, czy to nauka czy moda – opowiada. Kto za to ponosi odpowiedzialność? - Moim zdaniem dużą odpowiedzialność ponoszą fora i świat dorosłych. Jeżeli zbyt agresywnie chcemy pouczać społeczeństwo, układać nowy, inny od dotąd obowiązującego, świat wartości, to mamy określony efekt. Tak było zawsze. Jedni się poddadzą, aby być "na czasie", a zbuntowani wyruszą z transparentami "Precz z z chrzescijanami!". Duży też wpływ domu, rodziny, jak się o tych sprawach rozmawia. A w forum dyskusje te mają zazwyczaj podłoże polityczne. Starzy walczą na noże, a młodzi słuchają i patrzą. Walą się autorytety i rosną nam cynicy – opowiada nauczycielka.
anonim2013.07.1 9:06
@Wrog_Z_Papieru Tak -w OSP!!!.
anonim2013.07.1 10:12
@Nabi w pełni się z Tobą zgadzam. Czytałem o tym w książce G. van den Aardwega, który opisywał to z perspektywy holenderskiej (tam temat jest znany od dawna). Masz jeszcze jakieś ciekawe źródła na ten temat w internecie oprócz http://homoseksualizm.edu.pl/?
anonim2013.07.1 10:44
Zabolała prawda, co 8bitEcco? :-)) Prawda najemniku wyjdzie zawsze na dobre. Nawet, jeśli zaboli. I to jest pocieszające - także dla Ciebie.
anonim2013.07.1 10:50
@B-new warto poczytać wypowiedzi ks prof. Oko, ale to co napisałem, to akurat z podręczników akademickich dla studentów medycyny :-) Nie zgłębiam problematyki homoseksualnej, dlatego trudno mi wskazać jakiś kompletny zestaw źródeł.
anonim2013.07.1 10:58
arbiter, Wrog_Z_Papieru, 8bitEcco, Czę-ski P-ta, artur.db5, arbiter i inne lewackie ciemniaki zdecydujcie się. Najpierw próbujecie wszystkim wciskać kit, że biologia i genetyka jest bez znaczenia, wmawiacie, że np. płeć nie zależy od genów i biologii tylko od wyboru, a teraz arbiter i inni próbują wmawiać, że nie można sobie wybrać upodobań seksualnych. No to zdecydujcie się, można sobie dowolnie wybierać płeć, a nie można upodobań? Tak? - Ha, ha,ha... Widzicie jak wasze podejście ideologiczne obnaża wasz infantylizm i ciemnotę?
anonim2013.07.1 10:58
@8bitEcco Człowieku, no co Ty? Homoseksualizm chcesz porównywać z chrześcijaństwem...? Co ma piernik do wiatraka? Homoseksualizm jest zasadzony na ludzkiej seksualności, a konkretnie na jej używaniu w nienaturalny sposób, wiara chrześcijańska opiera się na bliskiej relacji z Chrystusem. Czuję się urażona takim Twoim porównaniem! Pan Jezus nie wciska się na siłę do ludzkiego życia, tak jak robią niektórzy homoseksualiści. Chory ten świat...
anonim2013.07.1 11:07
@Nabi Wśród innych zwierząt (poza ludźmi) też jest homopropaganda?
anonim2013.07.1 11:08
Swoim komentarzem chciałem wskazać na sposób w jaki rozprzestrzeniają sie poglądy. Tak samo było z chrześcijaństwem. Na początku wierzący byli opluwani, zabijani. Antychrześcijańska propaganda była rozsiewana. Aż w końcu znalazł się jeden władca Rzymu który kierował się rozumem i pomyślał. Może to tylko propaganda i oni nie jedzą wcale niemowląt w czasie swoich mszy. Może za 1000 lat to nie będzie nikogo już dziwiło, że ktoś może być ateistą i kierować się tym co podpowiada serce na postawie rozumu. Jedyna rzecz o którą proszę to nieoczernianie ateistów. Stop propagandzie anty-ateistycznej. Z gejami jest tak, że teoretycznie powinni już dawno wyginąć. Skąd te rozmnażanie genów. Chyba, że to coś w psychice. Coś z interpretacją bodźców płciowych. Tak samo dendrofile, podniecający się drzewami. Zmuszać geja do kochania kobiety to jak zmuszać mężczyznę do kochania osobnika tej samej płci. Moją hipotezą jest to, że człowiek się uczy w procesie wychowania dostrzegać osobnika ludzkiego jako obiekt miłości. Stąd też takie dewiacje jak zoofilia i te sprawy.
anonim2013.07.1 11:17
Niech pani Ptak na lekcji, tak mimochodem wspomni, że każdy może trafić przypadkiem do jakiegoś miejsca odosobnienia, a tam informacja o tym, że współosadzony chełpił się wcześniej swoim "gejostwem" może mu przynieść wielu chwil nieprzyjemności.
anonim2013.07.1 11:37
@Spas12 Żelazna logika...
anonim2013.07.1 11:52
Jako dziecko chciałem być supermanem i jakoś kurcze nie zostałem. Ostrożnie bym podchodził do tego co dzieci mówią.
anonim2013.07.1 12:40
No i mają piewcy homo. Wasze dzieci i wnuki zostaną homo, będziecie z tego powodu bardzo zadowoleni. Co posieliście to zbierajcie, aż w swoim życiu dostaniecie niestrawności bólu i cierpienia. Za bezmyślność się płaci.
anonim2013.07.1 12:45
Tak, oczywiście, jej uczniowie, bo na topie, akurat. Kolejny chwyt wrogiej gazety. Akcja "pedały na piedestały" jest żydowska od początku do, mam nadzieję, jak najszybszego, fiaskowatego końca. Więc i nasi ulubieńcy wymyślili sposób propagowania zboczeń i realizacji wrogich ludzkości planów swoich pobratymców.
anonim2013.07.1 13:09
Wiedziałam, że Fronda nie omieszka tego nie skomentować :D Nie znam ŻADNEGO ucznia (chodzi mi o chłopców), który dla jakiejś "mody" mówiłby, że jest gejem. Chłopaki w takim wieku wyzywają sie od ciot i pedałów bo wiedzą, że to duża obelga. Żaden z nich celowo nie powie o sobie "gej" jeżeli nim nie jest. Co innego dziewczęta- tu faktycznie można mówić o jakiejś modzie. Ale to moda na poziomie mody na Iphony. Dziewczyny całują się ze soba na dyskotekach tylko dlatego, ze wiedzą, że to sie podoba facetom. Ostatecznie wiek mlodzieńczej fascynacji medialną wolnością przemija. Osoba, która w rzeczywistości jest homoseksualna nigdy nie zostanie homo, tylko przez to, że dla szpanu powiedziala rówieśnikom "jestem lesbijką" (zresztą młodzi ludzie częściej wybieraja wersje "jestem biseksualna"). FRONDA POŚWIĘCA CZAS NA PIERDOŁY, A O TAKICH KWESTIACH MILCZY: http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1356&wid=15198105&ticaid=110ddc
anonim2013.07.1 16:14
W takim razie jak wytłumaczyć feminizm lesbijski, w przypadku którego homoseksualizm podyktowany jest ideologią?
anonim2013.07.1 16:42
@Przecietniak napisał - "...Wśród innych zwierząt (poza ludźmi)..." - a ja mu odpowiem: Przecietniak mów o sobie
anonim2013.07.1 16:43
bua, ha ha, ha, arbiter to już wypierasz się gender i queer? czy swojego wpisu o tym, że upodobań nie można sobie wybrać? Ha,ha,ha
anonim2013.07.1 16:45
@arturze.db5 - "...tam nie chodzi o to, że płeć można sobie wybrać..." - powiedz i wytłumacz to A. Grodzkiej vel K.Bęgowskiemu - to on ma z tym problem nie ja Ha,ha,ha
anonim2013.07.1 16:54
:)
anonim2013.07.1 17:32
@Palikmiot Ideologia Gender obejmuje Homo.. męski jak i żeński.
anonim2013.07.1 19:35
@Nabi Napisałem to dla podpuchy i po cichu miałem nadzieję że naprawdę odpiszesz. To jak, możesz odpisać na mój komentarz?
anonim2013.07.1 20:46
Niestety, w stolycy parę młodych lesb widuję co ok. tydzień. Kiedyś z raz na rok.
anonim2013.07.1 22:39
Cynicy? To są zwykłe głąby, typowe dla swojego środowiska. Obowiązkiem pani nauczycielki jest przeciwdziałać temu. Zawodowym. To jej praca, a nie okazja do narzekania. No bo jeśli ta praca jest dla niej nie do przerobienia, to do fryzowania piesków przystąp :((