,,To nie jest inne zdanie''. Rzecznik PiS komentuje wpis Ziobry - zdjęcie
10.12.20, 07:45Screenshot Youtube

,,To nie jest inne zdanie''. Rzecznik PiS komentuje wpis Ziobry

3

<<Konkluzje interpretujące>> i <<wytyczne>> nie są prawem! Prawem jest rozporządzenie” – napisał na Twitterze minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. O słowa polityka zapytana została rzecznik PiS Anita Czerwińska.

W dalszej części swojego wpisu lider Solidarnej Polski stwierdził:

Jeżeli rozporządzenie łączące budżet z ideologią wejdzie w życie, będzie to znaczące ograniczenie suwerenności Polski i złamanie europejskich traktów. Nie zgadzamy się na to!!! Walczmy o interes Polski”.

Czerwińska została zapytana przez dziennikarzy, czy Zbigniew Ziobro nie prezentuje wobec tego zdania odmiennego od tego, które ma premier. Polityk odparła, że nie jest to inne zdanie. Zaznaczyła też:

W ramach Zjednoczonej Prawicy mamy jeden cel, a tego celu nie ma niestety opozycja”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (3):

Anonim2020.12.10 10:56
Zgraja herodów w Brukseli zawiera kompromis z grandziarską lichwą, a NIE, jakby się to na pierwszy rzut oka wydawało, pomiędzy państwami, stąd te kuriozalne harce przed Polakami, Węgrami? To jest lipa. Pozory. Lichwa trzyma was za gardło? Nie macie żadnego ruchu? Jesteśmy w czarnej d*.
Monika2020.12.10 9:24
Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta. Nie jestem już podlotkiem, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89
ladychapel2020.12.10 9:02
To zdjecie po lewej - to Ozzy Osbourne?