frondaaniol
search
Blogi
Forum
To już prawie pewne! W rosyjskim Airbus A321 wybuchła bomba! - zdjęcie
06.11.15, 21:18

To już prawie pewne! W rosyjskim Airbus A321 wybuchła bomba!

7

Informację podała polska stacja RMF za stacją ABC. "Egipskie władze uważają, iż najbardziej prawdopodobną przyczyną katastrofy była bomba. Wysoki przedstawiciel egipskich władz powiedział amerykańskiej telewizji, że nie mogą już dłużej odrzucać możliwości, iż w samolocie podłożono ładunek wybuchowy podając, że problemy techniczne znajdują się na samym dole listy podejrzeń". Media we Francji miały z kolei podać informację, do której dotarły, iż po analizie zapisów czarnych skrzynek, dane wskazują, że powodem katastrofy była bomba znajdująca się na pokładzie. Analiza rejestratora parametrów lotu (FDR - Flight Data Recorder) i rejestratora rozmów w kokpicie wskazuje, że wszystko przebiegało normalnie, zarówno jeśli chodzi o pracę urządzeń, jak i treść rozmów załogi, aż do 24. minuty lotu, kiedy oba silniki nagle przestały pracować - przekazało agencji AFP anonimowe źródło. Taka sytuacja jest typowa dla bardzo nagłej, wybuchowej dekompresji - dodało to źródło. Według niego "hipoteza o eksplozji, której przyczyną byłaby usterka techniczna, pożar itp., wydaje się wysoce nieprawdopodobna, ponieważ rejestratory z pewnością coś by sygnalizowały". 

Z kolei brytyjskie i amerykańskie media przekazują informacje, że to pracownicy lotniska w Szarm el-Szejk mogli ułatwić wniesienie bomby na pokład rosyjskiego samolotu. Według nich na zamach wskazują dane wywiadowcze. Amerykanie są bardzo powściągliwi, ale więcej ujawniają służby brytyjskie. Agenci tego kraju przesłuchują podobno bagażowych. Nie ma wątpliwości, że na lotnisku w Szarm el-Szejk były luki w zabezpieczeniach. Podobno za 15 funtów można było przejść punkt kontrolny bez kontroli bezpieczeństwa i stania w kolejce. Szef lotniska został już odwołany ze stanowiska. 

www.rmf24.pl

Komentarze (7):

anonim2015.11.6 21:36
Kostki domina padają jedna za drugą. Gdzieś na początku jest kłamstwo, które uruchamia kolejne sekwencje. Są przyczyny do których się nie sięga, ponieważ okazałoby się zepsucie świata, a wtedy trzeba by się było nawrócić. Więc dokąd zmierza Ziemia ? - ta kula z bombą na pokładzie.
anonim2015.11.6 22:03
@światowy człowieku - wątpisz, że świat jest zakłamany ? Przecież pierwsi ludzie uwierzyli w kłamstwo. Myślisz, że my jesteśmy lepsi ? Historia wiele razy pokazywała, że ludzie wierzyli w oczywiste kłamstwa - tak jest po prostu często wygodniej, co wykorzystują różni manipulatorzy. Dopóki nie okaże się, że...?
anonim2015.11.6 22:57
Od pięciu lat się mówi i pisze, że nasza katastrofa była dziwną katastrofą, ale smutne było i jest to, że tak nas skłóciła obca i dawna agentura, że zrobiono z szukających prawdy wariatów. Widać jak mocno nas Polaków rozpracowali. Inna sprawa, to, że rozgrabiono nasz potencjał gospodarczy i Polacy na to, jak na lato, powiedzieli, a bierzcie co chcecie, nam majątek nie jest potrzebny, bo wszystko dostaniemy od ue. Nie lepiej jest z moralnością. Tu też dajemy sobie wciskać ideologię godną samobójcy. Nas przy życiu, jedności narodowej i państwowej strzeże tylko Jezus i Maryja, bo bez nich byśmy nie dali rady się obronić i niech tak będzie zawsze
anonim2015.11.7 2:19
Zachodnie media niezalezne nie mja watpliwosci, ze to co sie stalo z tym smolotem nie mialo nic wspolnego ani z bomba ani nawet z jego rozbiciem sie. Katastrofa upozorowana, jak wiele innych lotniczych katastrof ostatnio. Samolot (lub raczej kawalki wczesniej pocietego lub rozmontowanego samolotu) sciagniety na pustynie i podpalony. Oczywiscie pusty wiec nikt nie zginal. Prosze krytycznie spojrzec na czesci reprezentowane nawet na zalaczonym do artukulu zdjeciu. Czyste wreby rowne ze srubami, nie pogiete, nie porwane, nie zgniecione a nawet nie osmolone. Wiecej dla anglojezycznych i nie tylko na: http://nodisinfo.com/overhead-images-prove-sinai-russian-plane-crash-is-a-hoax/
anonim2015.11.7 2:38
Co najciekawsze UK ewakuuje swoich obywateli specjalnymi samolotami do UK (leca puste do Kairu) i podobnie Putin zawiesil loty w zwiazku z katastrofa. Wnioski nasuwaja sie same. http://www.express.co.uk/news/world/616221/Islamic-State-ISIS-video-Russian-Metrojet-passenger-plane-Sinai-fake-RAF-expert http://nodisinfo.com/airbus-plane-wreckage-proves-russian-sinai-crash-is-a-hoax/
anonim2015.11.7 8:31
Brytyjczycy już nie jeden kraj sprzedali ! Faryzeusze!
anonim2015.11.7 16:21
Wnioskuję, że na pustyni Synaj nie rosną drzewa brzozowe o średnicy 30 cm, na których mógł się rozlecieć wielotonowy Airbus na setki tysięcy fragmentów, a niektóre z nich znaleziono by setki metrów przed feralną brzózką. A może by Putin wypożyczy sobie z Polski dr Laska na miejsce zbiegłej ekspertki Anodiny. Chętnie go odstąpimy. Nich robi Ruskim wodę z mózgu, jak przez lata robił ją polskim trollom i lemingom.

Najnowsze artykuły