19.01.13, 17:25

Szykujmy się do getta

Władze Amsterdamu ogłosiły, że osoby znane z niechęci do gejów i lesbijek, związków homoseksualnych, a także wobec cudzoziemców będą przymusowo wygnane do specjalnego kontenerowego osiedla – getta na granicy miasta. Przesiedlane będą nie tylko pojedyncze osoby, ale nawet całe rodziny. W tym drugim przypadku nastąpi to, gdy antygejowskimi postawami wykażą się... dzieci.

 

Władze Amsterdamu nie zamierzają przy tym czekać, aż zarzut homofobii zostanie udowodniony przez sąd. Im wystarczy decyzja administracyjna. Wysiedlenie nastąpi zaś niezależnie od tego, czy mieszkanie jest własnością osoby uznanej za homofoba czy też nie.

 

Zakaz powrotu i nakaz mieszkania w skromnie urządzonym kontenerowym osiedlu będzie obowiązywać przynajmniej przez pół roku. W tym czasie taka antygejowsko nastawiona osoba będzie musiała zmienić swoje poglądy. „Pomogą" im w tym pracownicy urzędów socjalnych. Aż strach myśleć, za pomocą jakich to metod następować będzie „kuracja” homofobów. Postępowcom z Holandii warto też podpowiedzieć inne metody piętnowania "homofobów". Można ich zmusić do noszenia opasek z odpowiednimi symbolami (na przykład z krzyżem).

 

TPT/Fakt.pl

Komentarze

anonim2013.01.19 17:39
http://www.guardian.co.uk/world/shortcuts/2012/dec/04/liberal-amsterdam-plans-scum-villages Proszę bardzo - Fakt już nie jest źródłem. Fajowo wygląda ten "liberalizm" i "tolerancja dla innych" nie ma co! :-/
anonim2013.01.19 17:58
Na litość, sprawdźcie sprawę zanim coś napiszecie. Te "getta" mają być dla prześladujących- dla sąsiada nękającego innego sąsiada, dla faceta bijącego żonę, a także dla faceta lżącego i nękającego swojego sąsiada, bo ten jest gejem.
anonim2013.01.19 18:00
Uprzykrza - hmm zdefiniuj, czy np. starszy sąsiad który powie Ci że grzeszysz bo jesteś homosiem to uprzykrzanie, czy jeszcze nie? Ten opis jest z gumy i niedługo trafią do tych kontenerów wszyscy popełniający myślozbrodnie... taka prawda:/
anonim2013.01.19 18:05
Krzysiekj, czy Ty w ogóle czytasz artykuły, które wrzucasz, czy po prostu edukacje z dziedziny języków obcych skończyłeś na podstawówce? "people who are extremely violent and intimidating and in a clear situation where a victim is being repeatedly harassed" to nie sąsiad, który powie "sąsiedzie, chcę żebyś wiedział, że według mojej religii żyjesz w grzechu".
anonim2013.01.19 18:06
No cóż, Holandia, jak zwykle w awangardzie "postępu". Mają już legalną prostytucję, legalne narkotyki, legalną aborcję i eutanazję, to teraz pora na delegalizację innych niż jedynie słuszne poglądy i raj na ziemi będzie w zasięgu ręki.
anonim2013.01.19 18:23
@Fascination Dotychczasowe działania prawodawców z Holandii, vide: prostytucja, narkotyki, aborcja i eutanazja (czy to nie są fakty?) powodują, że jakakolwiek inicjatywa zmierzająca do ograniczenia praw jednostki budzi jednoznacznie negatywne skojarzenia, wg prostej zasady, tam gdzie panuje zło nie może pojawić się nic dobrego. Jeśli człowiek popełni przestępstwo (przestępstwem nie jest uważanie homoseksualizmu za chorobę psychiczną, a propagowania homoseksualizmu za szkodliwe społecznie), to należy mu to udowodnić i nałożyć karę zgodnie z określonym kodeksem. Jeśli planuje się wysiedlać całe rodziny za przestępstwo jednej osoby (odpowiedzialność zbiorowa) to już samo to jest powodem do odrzucenia całego pomysłu bez wnikania w szczegóły.
anonim2013.01.19 18:46
Najpierw były getta i wysiedlenia, a potem dopiero Holocaust... Jak mówić o gejach to albo dobrze albo wcale, i co najlepsze każdy sposób na wymuszenie tego jest dobry...
anonim2013.01.19 18:50
Nie macie się co podniecać gejofile i miłośnicy innych dewiacji, bo chyba zdajecie sobie sprawę do czego prowadzi administracyjny czy jakikolwiek "państwowy" przymus "kochania" dewiantów? Nie? No to poczekajcie trochę, niech ten przymus pofunkcjonuje i zobaczycie, że nagle pederaści i inni do przymusowego czczenia i "kochania" zaczną ginąć - ot jak np. kolaboranci z Niemcami lub sowietami w latach 40-tyc i 50-tych. A chrystianofoby niech nie wyskakują mi z "wycieczkami" religijnymi, bo naturalny ruch oporu przed zbrodniczym prawem nie jest warunkowany religijnie (w czasie okupacji niemieckiej i sowieckiej walczyli ramię w ramię przedstawiciele o najróżniejszych światopoglądach i wyznaniach). Gdyby np. jakiś pederasta doprowadził do banicji jakiejś zaprzyjaźnionej ze mną rodziny nie maiłbym żadnych skrupułów aby wykonać na nim wyrok jak na folksdojczu (volksdeutsch), który spowodował wysłanie Polaka np. do obozu Auschwitz. Ciekawe czy środowiska pederastyczne zdają sobie z tego sprawę do czego w ten sposóbe mogą doprowadzić - choć i tak są skazane na zagładę z braku możliwości rozmnażania się, to w ten sposób tylko ją przyśpieszą.
anonim2013.01.19 18:54
Sam pomysł czasowego wysiedlania sąsiadów, z którymi non stop są problemy, do miejsc, w których nauczyliby się doceniać sąsiedztwo, nie jest taki zły, tyle tylko, że uwzględniając powyższy tekst, treści artykułów podlinkowanych powyżej przez innych użytkowników oraz fakt, że na ten pomysł wpadł socjalista, istnieje spore ryzyko, że to karanie skupi się na bardzo konkretnym typie zachowań antyspołecznych, a mianowicie homofobii, a jak wszyscy wiemy, środowiska LGBT są niezwykle wrażliwe, dla nich wszystko poniżej podziwu dla homoseksualistów kwalifikuje się jako homofobia. Może się więc okazać na przykład, że zachowaniem aspołecznym będzie "ostentacyjne" chodzenie w niedzielę do kościoła.
anonim2013.01.19 19:08
", istnieje spore ryzyko, że to karanie skupi się na bardzo konkretnym typie zachowań antyspołecznych, a mianowicie homofobii, a jak wszyscy wiemy, środowiska LGBT są niezwykle wrażliwe, dla nich wszystko poniżej podziwu dla homoseksualistów kwalifikuje się jako homofobia. " Od siebie tylko dodam że tamtejszy poziom poprawności politycznej jest już na maksymalnie wysokim poziomie. Więc tak jak mówisz, dobrym powodem do wysiedlenia będzie już nie mówienie "dzień dobry" czy nie wystarczająco przyjazne spojrzenie.... "Bartho Boer "We want to defend the liberal values of Amsterdam," he says." Czyli wszystko jasne. Zresztą widać, że i do Europy dociera amerykańskie znaczenie słowa "liberal"
anonim2013.01.19 19:09
Fascination piszesz, że nikt nie planuje administracyjnego zmuszania kogoś do miłości do homoseksualistów - niestety jest to guzik prawda, w Szwecji np. zmuszono do terapii psychologicznej pastora który w radiu czytał fragmenty Biblii dotyczące homoseksualizmu, dodam, że robił to w radiu niepublicznym. Nakaz ten był wykonany pod groźbą kary sądowej (jakieś prace) - tak wygląda przyszłość "liberalnych demokracji"...
anonim2013.01.19 19:09
Fascination piszesz, że nikt nie planuje administracyjnego zmuszania kogoś do miłości do homoseksualistów - niestety jest to guzik prawda, w Szwecji np. zmuszono do terapii psychologicznej pastora który w radiu czytał fragmenty Biblii dotyczące homoseksualizmu, dodam, że robił to w radiu niepublicznym. Nakaz ten był wykonany pod groźbą kary sądowej (jakieś prace) - tak wygląda przyszłość "liberalnych demokracji"...
anonim2013.01.19 19:11
@Fascination Oczywiście, że za moje skojarzenia nie odpowiadasz (żeby mieć skojarzenia trzeba mieć wyobraźnię i trochę życiowego doświadczenia), nie oczekiwałem też, że uznasz moje argumenty. Nie zamarzam Cię zresztą do mojego zdania przekonywać. Po prostu wyrażam własną opinię, że krzywdzenie jednych w obronie innych jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.
anonim2013.01.19 19:24
Soblog - tak ale dopiero w sądzie najwyższym, fajny bat, prawda - jak powiesz coś co nam się nie spodoba to będziemy Cię ciągać po sądach... i to nazywa się wolność...
anonim2013.01.19 19:24
Sorry,ale każdy kto próbuje bronić tego chorego przepisu,ma coś z głową!Inaczej tego nazwać się nie da. Nie będę dyskutował z lewackimi pomyleńcami,którzy są inspiratorami całej głupoty i podłości,jaka obecnie dzieje się i w Polsce i w całej Jewropie.
anonim2013.01.19 19:27
Myślę, że totalitaryzm gender jest już faktem. Jak łatwo 65 lat po upadku nazizmu i 20 lat po bankructwie komunizmu wprowadzamy w Europie nowy totalitaryzm.
anonim2013.01.19 19:34
Ja tam bym trafił w pierwszym transporcie. Plus byłby taki że byliby ze mną normalni ludzi, doborowe towarzystwo, a nie geje, lesbijki, naziole, komuchy i Bóg jeden wie CO jescze!
anonim2013.01.19 19:38
http://www.thelocal.se/39012/20120209/#.UPrndVK9KSM Przykładów jest o wiele więcej - proszę 4 chłopaków skazanych za roznoszenie ulotek w których opisywali czym jest homoseksualizm i jakie niesie ze sobą zagrożenia - taka pełna "wolności" jest Szwecja...
anonim2013.01.19 20:00
Też jestem za usunięciem przepisu o obrazie uczuć, jednakże pod warunkiem legalizacji Kodeksu Boziewicza.
anonim2013.01.19 20:25
"Czyli nie oceniamy pomysłu, a osobę, która go wysunęła... Jakże obiektywne!" Zauważ, że homofobia to jedyny typ zachowań antyspołecznych wymieniony z nazwy przez pomysłodawcę. "Nie zbliżają się nawet do wrażliwości na "obrazę uczuć" katolików" Parę lat temu jedna z wielkich organizacji gejowskich opublikowała tabelę, w której były dwie kolumny: pozytywne i negatywne odczucia w stosunku do homoseksualistów. W kolumnie "pozytywne" znalazł się podziw, chęć pomocy i tak dalej, zaś tolerancja i akceptacja zajęła miejsce wśród negatywnych odczuć. Katolikom do tej pory nawet nie przyszło do głowy tworzyć takie tabele. "Jak się okaże wtedy obiecuję obrzuać się i płakać wraz z Tobą." Trzymam cię za słowo.
anonim2013.01.19 20:28
Ważne jakie furtki interpretacyjne daje owo nowe prawo i jakie możliwości weryfikacji decyzji urzędnika. Wygląda, że w przyszłości będą to getta dla prawicy i konserwy i chrześcijan i oponentów czerwonych.. ale matoły antykatolickie już skaczą radośnie.. pprzone lemingi ofsrane
anonim2013.01.19 21:00
Najsmutniejsze jest to, że historia niestety niewiele nas uczy. Ile to już razy widzieliśmy jak po akcji następowała reakcja, a im silniejsza akcja, tym dramatyczniejsza reakcja. A potem się dziwimy, skąd ta nienawiść i niepotrzebne ofiary. Smutne to, ale jakie ludzkie...
anonim2013.01.19 21:28
@Sobolog Zła nie można ignorować, ignorując zgadzamy się na nie. Z kodeksem to oczywiście żart, te czasy już chyba minęły, ale czasem budzi się w człowieku nostalgia za prostymi rozwiązaniami.
anonim2013.01.19 21:54
http://www.fronda.pl/blogi/pogaduchy-mamuchy/homo-pulapki-odcinek1,30040.html Widzę, że moja wyobraźnia nie nadąża za postępującym homoterrorem.
anonim2013.01.19 22:35
Sperma przyjmowana per rectum uszkadza układ nerwowy i mózg.
anonim2013.01.19 22:45
@Sobolog Głupota niestety zbyt często prowadzi do zła. Być może nie należy jej surowo karać, ale nie należy obok niej przechodzić obojętnie i trzeba ludziom uświadamiać, że "Słowem złym można zabić tak jak nożem". Niestety głupota, która przejawia się w ustawodawstwie państwowym prowadzi do krzywdy tysięcy, czasem milionów ludzi i takiej głupoty absolutnie zignorować nie można.
anonim2013.01.19 22:50
Wolność słowa nie jest absolutna. To, że istnieje wolność słowa nie oznacza, że można sobie słowa puszczać w eter niczym bąki. Słowa nie mogą naruszać cudzej prywatności, czci, godności, dobrego imienia. Nie chodzi wyłącznie o nawoływanie do nienawiści czy popełnienia przestępstwa. Katolicy świetnie potrafią się oburzyć jak się powie coś na ich temat, ale już sami, zwłaszcza sympatycy Frondy rzadko kiedy widzą granice, rzadko kiedy widzą, że homoseksualista, lewicowiec, lub ateista to osoba posiadająca godność i cześć. Bp. Pieronek też chciał zesłać ateistów do getta, tyle że milczenia i tu wszystko jest ok.
anonim2013.01.20 11:28
Ateista=zamordysta, subiektywna wydawać by się mogła ocena poglądów osób wierzących, że Boga nie ma, po przeczytaniu postów poniższych stała się prawdą obiektywną, w związku z tym trudno się dziwić że najwięksi tyrani byli ateistami. Podsumujmy, wojujący ateiści uważają, że można wyrzucić z własnego domu osobę która nie lubi homoseksualistów, i wyraża się nie przychylne w stosunku do nich, nie trzeba fizycznej napaści, nie ma potrzeby udowadniać, że to co dany delikwent twierdzi o homoseksualistach jest mową nienawiści, wystarczy opinia urzędnika i poszkodowanego i zabierają ci dom lub mieszkanie. Wystarczy że dziecko, powie niewybredny żart na temat sąsiada i cała rodzina ląduje w baraku. Ludzie czy wy naprawdę jesteście tak zaślepieni, żeby nie widzieć że to barbarzyństwo godne Hitlera lub Stalina
anonim2013.01.20 11:28
Ateista=zamordysta, subiektywna wydawać by się mogła ocena poglądów osób wierzących, że Boga nie ma, po przeczytaniu postów poniższych stała się prawdą obiektywną, w związku z tym trudno się dziwić że najwięksi tyrani byli ateistami. Podsumujmy, wojujący ateiści uważają, że można wyrzucić z własnego domu osobę która nie lubi homoseksualistów, i wyraża się nie przychylne w stosunku do nich, nie trzeba fizycznej napaści, nie ma potrzeby udowadniać, że to co dany delikwent twierdzi o homoseksualistach jest mową nienawiści, wystarczy opinia urzędnika i poszkodowanego i zabierają ci dom lub mieszkanie. Wystarczy że dziecko, powie niewybredny żart na temat sąsiada i cała rodzina ląduje w baraku. Ludzie czy wy naprawdę jesteście tak zaślepieni, żeby nie widzieć że to barbarzyństwo godne Hitlera lub Stalina
anonim2013.01.20 11:54
To się w głowie nie mieści!!to już musi być naprawdę początek konca
anonim2013.01.20 15:45
Ateista=zamordysta, subiektywna wydawać by się mogła ocena poglądów osób wierzących, że Boga nie ma, po przeczytaniu postów poniższych stała się prawdą obiektywną, w związku z tym trudno się dziwić że najwięksi tyrani byli ateistami. Podsumujmy, wojujący ateiści uważają, że można wyrzucić z własnego domu osobę która nie lubi homoseksualistów, i wyraża się nie przychylne w stosunku do nich, nie trzeba fizycznej napaści, nie ma potrzeby udowadniać, że to co dany delikwent twierdzi o homoseksualistach jest mową nienawiści, wystarczy opinia urzędnika i poszkodowanego i zabierają ci dom lub mieszkanie (na jakiś czas). Wystarczy że dziecko, powie niewybredny żart na temat sąsiada i cała rodzina ląduje w baraku. Ludzie czy wy naprawdę jesteście tak zaślepieni, żeby nie widzieć że to barbarzyństwo godne Hitlera lub Stalina, trochę obiektywizmu, gdzie wyście hipokryci widzieli na Frondzie żeby katolik chciał was wysłać do getta za publiczne poglądy, oczywiście można delikwenta podać do sądu, ale taki zamordyzm to nie "kontrowersyjne przepisy", to komunizm w czystej postaci.
anonim2013.01.20 16:23
Nie tylko fakt o tym pisze - my oparliśmy się na Spiegel.de Wiele rosyjskich portali pisze na ten temat Oto nasz wpis http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/01/19/jestes-przeciw-gejom-i-lesbijkom-trafisz-do-getta-holandia-tworzy-kontenerowe-getta-dla-homofobow/
anonim2013.01.20 16:48
Nie tylko fakt pisze o tym Der Spiegel też informujemy o tym u nas http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/01/19/jestes-przeciw-gejom-i-lesbijkom-trafisz-do-getta-holandia-tworzy-kontenerowe-getta-dla-homofobow/
anonim2013.01.20 18:54
Może zaproponować osobom, którym grozi getto przyjazd do Polski? Wpisałoby się to w tradycję Polski, jako państwa prawdziwie tolerancyjnego? I byłoby manifestacją, protestem przeciw takim prawom? Jeśli było szoł wokół aktora francuskiego, który zmienił obywatelstwo ze względu na podatki, mogliby dyskryminowani Holendrzy przybyć do Polski?
anonim2013.01.21 9:41
Trzeba wyjść od tego, że homoseksualizm, to jest coś nienormalengo, chorego i sprzecznego z ludzką naturą. Tacy ludzie powinni się leczyć, a nie wciskać wszem i wobec swoją propagandę. A jeśli już koniecznie chcą być pedalcami lub lesbijami, to niech to robią w zaciszu swego mieszkania, a nie publicznie. Z homoterrorem mamy już do czynienia od dawna. I właśnie z biegiem czasu coraz bardziej się on nasila. Jednym słowem świat już całkiem przewalił się na łeb. Koniec świata jest już naprawdę bardzo bliski. I przyjdzie w najbardziej nieoczekiwanej przez większość ludzi chwili. Słowa zawarte w Piśmie Świętym sprawdzają się w pełni na naszym oczach.
anonim2013.02.23 1:35
http://fellow.pl/index.php