Św. Faustyna: Widziałam piekło, potępionych i szatana - zdjęcie
05.10.20, 14:00

Św. Faustyna: Widziałam piekło, potępionych i szatana

26

Wizja piekła św. Faustyny (Dz.741)  

 

Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki.

Rodzaje mąk, które widziałam:

- pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga;

- drugie - ustawiczny wyrzut sumienia;

- trzecie - nigdy się już ten los nie zmieni;

- czwarta męka - jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym;

- piąta męka - jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność, widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje;

- szósta męka jest ustawiczne towarzystwo szatana;

- siódma męka - jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa.

Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.

Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich.

O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem.

Komentarze (26):

bida2020.10.6 23:56
wytłumaczę Wam co znaczą literackie słowa s. Faustyny bo ja tam byłam... - pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga (piekło się zamyka i pulsują czarne .ściany jakby żyły, jest dezorientacja i nie wiadomo gdzie jest niebo); - drugie - ustawiczny wyrzut sumienia (wódz szatanów wita duszę i przydziela jej szatana mniejszej rangi, skanuje duszę i dopasowuje do niej męki które powtarzają się jak na kole młyńskim, od początku do końca i od początku do końca); - trzecie - nigdy się już ten los nie zmieni (dusza wie, że jest bezsilna, że decyzja Sądu bosko-szatańskiego została podjęta ostatecznie); - czwarta męka - jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym (to nie ogień, to męka ponad cierpliwość, ponad wytrzymałość, ból duchowy z przeciążenia); - piąta męka - jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność, widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje (zapachu nie czułam ale w piekle jest ciemno lecz krystalicznie, szatani skaczą po piekle wbrew prawu ciążenia, ściana, sufit, ale to żywe ściany pulsujące i pomieszczenie w kształcie kuli); - szósta męka jest ustawiczne towarzystwo szatana (otrzymuje się własnego szatana z którym czasami się grzeszy co napawa obrzydzeniem bo szatan wmawia nam, że lubimy ten grzech a my czujemy się winni); - siódma męka - jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa (dusza przeklina bo Sąd bosko-szatański wydaje się jej niesprawiedliwy, czuje się oszukana przez Boga).
Iza2020.10.6 20:11
Szkoda, że nie widziała psychiatry. Takie wizje służą jedynie zastraszaniu ludzi i wyciąganiu od nich kasy. Tak głupie, że aż śmieszne.
Kargul2020.10.5 19:23
"Widzenia" indywidualne - to choroba psychiczna albo efekt narkotyków. "Widzenia" masowe - to religia.
Grzegorz2020.10.5 19:47
to z ciebie filozof! że UFF!
Jan Radziszewski2020.10.6 2:11
Nie martw się wkrótce + Piekło sam osobiście nawiedzisz i zobaczysz jak tam jest radośnie i wesoło
rebeliant2020.10.5 17:56
Kościół nie ma prawa skazywać ludzi na wieczne piekło jeżeli będąc w sojuszu z tronem nie potępia bandytyzmu, nie popiera działań siłowych wymierzonych w gangsterów, aby raz ujętych już nigdy nie dawać im dostępu do wolności. Wiele bowiem dusz zostało przez Kościół Katolicki potępionych i skazanych na wieczne piekło, bo owe dusze z życia poległo w niedozwolony przez KK w konfrontacji z bandytyzmem. Kogo bowiem KK skazał na piekło ? A no np. tą nastolatkę zgwałconą przez Krystiana W. (bonza bandyckiej kniei), która popełniła samobójstwo. KURVVA !!! Kiedy ja ostatnio słyszałem z ust duchownych słowa potępienia gangsterstwa oraz słowa przychylne bezpardonowej walce z tą 100% zarazą ? Jak do tej pory to co i raz słychać o straszliwym potępieńczym położeniu ofiar, że te na spowiedzi zataiły swoje rany itp. elementy rozkodowujące rajski sejf. I stąd się wzięła nazwa Biskup: czyli czyniący podwójny skup. Z jednej strony skupuje za odpuszczenie bandyctwa czynionego na ofiarach, a z drugiej strony zaczadza ofiarę by się nie skarżyła, aaa już na pewno, aby nie myślała o jakiejś zemście, bo to grzech piekielny i sromotnikowy.
Jan Radziszewski2020.10.6 2:16
naśladowco Lucyfera pierwyj rebelianta + KK nikogo nie skazuje tylko Pan Bóg a w zasadzie to ty sam dobrowolnie je wybierasz - rozumiesz słowo dobrowolnie oraz że ty sam je wybierasz tzn nawet Bóg cię nie potępia tylko ty sam bezbożniku. skaczesz do niego.bo nie chcesz być zbawiony
rebeliant2020.10.5 17:05
O wierni kościoła ! W tej strasznej i nieprzeniknionej godzinie złóżmy śluby Srogiemu Miłosiernemu Ojcu, że uczynimy wszystko, aby nie płodzić następnych potępieńców wiecznych. Gdyż jak widzicie w tej niewypowiedzianej i strasznej minucie cały ten świat jest zbyt niebezpieczny dla życia wiecznego. Tyle jest bowiem gwałtów, samobójstw, bandytyzmy, z którym ogołocony człowiek nie ma szans, że lepiej będzie ofiarować Bogu profilaktyczną wazektomię (tak dla pewności). A potem szybko do spowiedzi o przebaczenie za tą wazektomię. Później szybko pod koc z uświęconą świecą i tak czekać do śmierci. Lepiej już tak doczłapać się do czyśćca, niż iść do nieba, a dziecko twoje do piekła. TO JEST CYMES ŻYCIOWY PLAN WIERNEGO KK.
rebeliant2020.10.5 16:42
W takim razie lepiej nie płodzić dzieci, gdyż konfrontacja z tym światem jest szalenie ryzykowna, że na czas nie zdąży się z palcem pod budkę. A najlepiej to strzelić sobie w łeb, aby mieć pewność, że nie spłodzi się następnych potępieńców. Już lepiej samemu się piec w piekle niż żeby jeszcze w nim potomstwo się męczyło. Swoją drogą... dlaczego ekumeniczni dostojnicy nie eksportują tych nowin muzułmanom lub nie-gojom ?
Alicja2020.10.5 16:58
Widzę że reprezentujesz wyższą formą gnozy gatunkowej!
rebeliant2020.10.5 17:05
To tak z prostoty serca.
Anonim2020.10.5 19:49
popatrz! popatrz! nic tylko pozazdrościć takiej inteligencji!
Jest Fronda? Jest poniedziałek? Jest LOLcontent!2020.10.5 16:15
j.w.
Po 11 ...2020.10.5 15:22
Św. Faustyna: Widziałam piekło, potępionych i szatana. Była na Nowogrodzkiej???
Kajetan2020.10.5 16:07
błysnąłeś inteligencją! nie co!
Waarnemer2020.10.5 20:53
Nie, na Czerskiej...
Albert2020.10.5 14:30
Typowe objawy zatrucia sporyszem. Było nie źreć zepsutego ziarna.
Kajetan2020.10.5 16:09
O! znalazł się specjalista!
Jan Radziszewski2020.10.6 2:19
Nie martw się wkrótce + Piekło sam osobiście nawiedzisz i zobaczysz jak tam jest radośnie i wesoło
Anton Macierak2020.10.5 14:23
Schizofrenicy widzą różne DZIWNE rzeczy.
"Schizofrenicy .."2020.10.5 14:28
Swój swego zawsze pozna!
Anton Macierak2020.10.5 14:37
Co ty nie powiesz, mundrołku? Nie trza być w ciąży, by wiedzieć, jak ona przebiega.
Kaszanka ci stygnie ...2020.10.5 14:47
Musisz być schizofrenikiem aby być na katolskim forum będąc ... Takim oswieconym, np. ciążą Margot.
Jan Radziszewski2020.10.6 2:20
Nie martw się wkrótce + Piekło sam osobiście nawiedzisz i zobaczysz jak tam jest radośnie i wesoło
JoJo2020.10.5 14:18
Ty widzialaś ...
.:.2020.10.5 14:10
Skoro ludzkość ma zginąć od wirusa, zamykanie kopalń po to, żeby przeżyły nas niedźwiedzie polarne nie ma sensu.